Tomato Kybitsa

  • Kategória: Zoradiť
  • Typ rastu: Determinant
  • Účel: Univerzálny
  • Čas dozrievania: Skoro
  • Načasovanie dozrievania, dní: Od výsadby sadeníc na zber 65-68
  • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky
  • Prepravovateľnosť: Áno
  • Bush: Nočný stupeň
  • Výška kríka, pozri: Až 50-60
  • Farba zrelého ovocia: Červená

Pozrite si všetky charakteristiky

Existujú odrody paradajok, ktoré sa líšia od mnohých ďalších vo vzťahu, takže okamžite si spomenuli. Presne to je kibits. Bohužiaľ, trieda nebola zavedená do štátneho registra. Je to však radi rásť v záhradách a záhradách, zbierať sejací materiál z dozrievaného ovocia, pretože Kibic nie je hybrid.

História odstránenia

Keďže register chovných úspechov Kibitzu nedostal, absolútne presný rodokmeň kultúry nie je známy k kruhu záhradníkov. Existujú len nešpecifikované predpoklady o pôvode odrody: Niektorí považujú za rôzne ukrajinské alebo poľské výber. V tomto ohľade výrobcovia nerozdeľujú semená, takže ich nadobudnú väčšinou na zberateľov a milovníkov. Potom pestujte.

Popis odrôd

Kibits – Determinant odrody, respektíve nízke, rastie až 50-60 centimetrov, niekedy až 80 (v skleníkoch). V rovnakej dobe, kríky sa vyznačujú silou a pevnosťou. Vytvorili mierny počet výhonkov, ale želada nie je zlá. Obyčajné listy, tmavo zelené, stredné veľkosti.

Kvetenstvo začínajú tvoriť viac ako 5 alebo 6 listov. Rámy majú artikuláciu. A ovocné kefy obsahujú niekoľko ovocných sudov naraz – od 5 do 7.

Hlavné kvality ovocia

Tvar Tomatov Kybica je veľmi jednoduchý – to sú elegantné ovocie v tvare slimy. Veľkosť bobúľ nie je príliš veľká, v rozsahu 55-65 gramov. Hlavný rozdiel medzi odrodou je ostrý nos, ktorý sa objavuje v procese dozrievania na vrchole bobule. Iba začali prúdiť ovocie bude svetlo zelená, je tu škvrna na základni, ale je to trochu rozmazané. Ale keď dôjde k splatnosti paradajky, je natretý červenou alebo červenou oranžou. Ovocie nemajú veľmi veľké semienkové kamery s 2 hniezdami. Semená vnútri málo.

Charakteristiky

Cybové paradajky majú šťavnatú mäsitú buničinu, je dosť husté, sakharistické miesta sú viditeľné na prestávke. Vôňa je vyjadrená. Čoskoro čerstvé vintage lahodné sladké paradajky bude dobrým zdrojom vitamínov. Oveľa častejšie krásne paradajky sa používajú na zachovanie celého, rovnako ako zelenina môže byť sušená a pletené.

Dozrievanie a plodnenie

Považuje za stupeň paradajok je skoro. Pelickosť paradajok nastáva po 65-68 dňoch od okamihu, keď boli sadenice vysadené v posteli. Rastlina sa tiež líši v tom, že jeho perióda plodovania úsekov. Trvá ďalších 2-3 mesiacov po dozrievaní prvých červených plodov.

Výnos

Celý nízkymy Bush je spravidla jednoducho nasiaknutý hladkými slivkovými paradajkami, ktoré vyzerajú veľmi krásne. V dôsledku toho sa môže plodina považovať za vysokú. Treba poznamenať, že z jednej rastliny môžete odstrániť až 3,5 kg bobule.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Cybská odroda kultivuje v Eve. Semená sú ponorené do pôdy na konci marca, a už rastúce sadenice zasadené na trvalom mieste po 50-60 dňoch.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Ako sú puky kompaktné, hustota pristátia môže byť pomerne vysoká. V priemere hľadal 5 až 9 rastlín na námestí v 1 m2. Odborníci však neodporúčajú pristáť príliš hrubé, aby sa zabránilo vzhľadu fytoofulára.

Pestovanie a starostlivosť

Kultúra je všeobecne nenáročná, nenáročná pre pôdu. Aby bolo možné pestovať slušnú úrodu, zem pre pristátie stojí za to zvoliť úrodné, svetlé. Vyhodený.

Starostlivosť o splnenie niekoľkých jednoduchých udalostí. Kríky triedy posudzované nemusia byť pozastavené, ani tvar. Avšak, rastlina bude potrebná kŕmenie, zalievanie len s panvou teplou vodou, ako aj uvoľnenie pôdy. Bush sa má podporovať, aby sa zachovala čistota a integrita úrody. Pokiaľ ide o formáciu, časť záhradkárov odporúča, aby vytvorili kríky a pestovali ich v 3-4 trupe.

S jasnou nevýhodou vlhkosti, ovocie môže brúsiť, predčasne padnúť. Ako aj ich gastronomické vlastnosti budú výrazne znížené.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Cybská odroda je schopná odolať pomerne veľkému počtu chorôb, medzi ktorými bude fytoofúl, vrchol a root hniloba. Avšak, ak kríky príliš zhrubnuté, fytoofluoróza môže stále zasiahnuť kultúru.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: