Tomato Ladybug

 • Autori: NASTENKO N. V., Brazhan B. G., CANDOBA A. V. (Agroofirma Aelita LLC)
 • Rok predpokladov: 2008
 • Kategória: Zoradiť
 • Typ rastu: Determinant
 • Účel: Čerstvé použitie, na spálenie a konzervovanie, pre celoštátne konzervovanie
 • Čas dozrievania: Ultrarandy
 • Načasovanie dozrievania, dní: 75-80
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky, dekoratívne terénne úpravy
 • Prepravovateľnosť: Vysoká
 • Bush: Nočný stupeň

Pozrite si všetky charakteristiky

Ladybug je determinantou odrodou paradajok, známych mnohým dachensons. Rozmanitosť je populárna tým, že to nie je len bohatý zber, ale tiež vyzerá krásne, zdobenie záhrady. Toto však nie je všetko jeho silné stránky.

História odstránenia

Odroda začala používať záhradkári od roku 2008. Vyvinutý takýto druh paradajok bol v Agrofirm Aelita LLC. Výberová práca LED NASTOWNKO. V., Brazhan B. G., CANDOBA A. V.

Popis odrôd

Ladybug nemá veľkú výšku, tu je len 30-50 centimetrov. Dekoratívne zariadenie, takže sa často používa na terénne úpravy a zlepšovanie stránky. Kompaktné kríky môžu rásť tak v otvorenej pôde a v skleníkoch z filmu. Rastliny sú pokryté malými zelenými listami. Ladybug patrí do Ampelových odrôd.

Hlavné kvality ovocia

Ladybug Fertres Malé paradajky, ktorých hmotnosť je len 20-25 gramov. Zrelé červené ovocie s kefami visí na rastline, ale dozrievanie je nerovnomerné, takže najčastejšie v jednom kríku, môžete zvážiť paradajky naraz od troch farieb: svetlo zelená, červená a takmer burgundsko. To dáva Božiu kravské dekoratívne vzhľad.

Okrúhle bobule sú pokryté hustou a hladkou kožou. Nemá tendenciu praskanie, ale mnohí záhradníci sa sťažujú, že kôra je ešte príliš hrubá.

Charakteristiky

Lienka je veľmi chutná škála paradajok. Malé a sladké ovocie si spomínajú na každého, kto ich vyskúšal aspoň raz. Sladkosť zriedená svetlou sourness, takže môžete hovoriť o harmónii chuti.

Ovocie prijaté od Božej kravy sú veľmi často používané na výzdobu pripravených jedál. Malá veľkosť je k dispozícii aj pre celoštátne konzervovanie.

Dozrievanie a plodnenie

Zrelé paradajky z odrody kravy začínajú dno. Je atraktívne, že ako bobule sú plodiace, nie je flexibilné, zatiaľ čo zostáva rovnaké ako pri prvej plodine. Ultraánne športy pre 75-80 dní. Ovocie sa zbierajú dva mesiace: júl a august.

Výnos

Paradajky pestované pod film dávajú dobrú úrodnosť – 9 kilogramov z metra štvorcového. S brusom dostáva viac ako 3 kg bobule. Stojí za zmienku, že pre takéto ukazovatele pre paradajky je potrebné starostlivosť. Rastliny sú rýchlo vytiahnuté, ktoré sa stáva dôvodom vzhľadu len jednej kefy, a nie niekoľko. Plody bude vážiť asi 10 gramov, prirodzene, plodina bude nízka.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Dátumy pristávacích semien závisia od regiónu, kde žije záhradník. Takže v teplých oblastiach siatia začína plynúť od 20. dňa mája. Ak je oblasť v pohode, môžete presunúť termíny do 10. apríla. Kapacity na pestovanie berú drevené, ich dezinfekciu – povinná etapa. Pôda najčastejšie používa zakúpené, už má všetky proporcie. Základom takejto zeme je rašelina. Kapacity by mali mať otvory a drenážnu vrstvu.

Semená pred pristátím sa liečia mangánom, sušené. Môžete použiť a stimulovať rast zloženia. Vysadené zrná poskytujú prístrešie a zalievajú teplú vodu. V správnom okamihu, aby robili a vyberali. Nezabudnite na indikátory teploty (minimálne +18) a Deň osvetlenia (12 hodín). V závislosti od času pôvodného výsevu sa semená prenesú do otvorenej pôdy od 15. mája do 5. júna.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Rastliny by mali dostať veľa kyslíka a dostatočných živín. Preto 1 kV. m môže byť umiestnená viac ako 5 kríkov lienky. Pôda pre vylodenie by mala byť voľná a federálna a samotné sadenice sa striekajú vopred s medenou chlórkou. Paradajky sú vysadené v pôde podľa schémy 50×40 centimetrov. Ihneď po tom nasleduje hojné zavlažovanie.

Pestovanie a starostlivosť

Pôvodne vysadené sadenice je potrebné vytočiť, ak rastie v otvorenom kraji. Zalievanie prvých dní nie sú potrebné. Deň, že rastlina bude chorá, ale večerom lístie. Ak teda držíte kríky niekoľko dní, potom sa naučia samostatne extrahovať vodu z pôdy.

Ďalšia starostlivosť bude jednoduchá, tu je jeho hlavné položky:

 • Trvanie denného svetla by malo byť najmenej 12 hodín;

 • Rastliny napojené raz týždenne s teplou vodou, ale kvapkové zalievanie sa ukáže lepšie;

 • Kríky nevyhnutne vyžadujú podväzky, pretože plody sú veľa, a ťažké kefy;

 • Raz každých 10 dní v rannom období sa paradajky odstránia bolesti;

 • Pôda je potrebná niekoľko hodín po zavlažovaní na uvoľnenie, odstrániť buriny z nej, re-mulč;

 • Kŕmenie by malo obsahovať veľké množstvo fosforu.

Základné chyby pri opúšťaní Božej kravy:

 • Zabezpečenie teploty pod +18 stupňov;

 • použitie kŕmenia s veľkým množstvom dusíka;

 • pestovanie na pevnej pôde s vysokou kyslosťou;

 • neskoré odstránenie krokov, ktoré vedú k hustým a hubám.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: