Tomato Maiden Prsia

  • Typ rastu: Incimenzionálny
  • Účel: Čerstvé použitie, pre kečup a paradajkovú pastu
  • Čas dozrievania: Stredomorský
  • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky
  • Bush: Vysoký
  • Výška kríka, pozri: 150-180
  • Farba zrelého ovocia: Ružová
  • Formulár: tvar srdca
  • Hmotnosť plodu, g: 500-800
  • Ovocná chuť: sladký

Pozrite si všetky charakteristiky

Tomatoova rôzne dievčatá prsia patrí do vysokých odrôd. Má vysokú úroveň výnosu. Bude schopný vyhovovať v čerstvej forme, ako aj na varenie prednášky, solenie, paradajková pasta.

Popis odrôd

Táto odroda sa považuje za veľkú. Je to prirodzené, takže si môžete vziať semená na pristátie v ďalších ročných obdobiach zo zrelého zdravého plodu. Intenenerninantný, Výška Bush 150-180 cm.

Hlavné kvality ovocia

Paradajky tejto odrody majú tvar srdca. Staršia zelenina má jasnú a bohatú ružovú farbu. Hmotnosť jedného plodu je približne 500-800 gramov. Všetci sú dosť mäsité, ich telo je hustá. Semená v paradajkách.

Charakteristiky

Zelenina má vynikajúcu chuť. Z nich sú často pripravené šťavy a omáčky. Môžete tiež použiť čerstvé paradajky na prípravu šalátov.

Dozrievanie a plodnenie

Tento druh patrí do skupiny sekundárnych. Pre výskyt obdobia hnojenia, rastliny chytí 110-120 dní.

Výnos

Tomato Maiden Prsia sa vyznačujú vysokou úrovňou výťažku. Z jedného zdravého krídla môžete zbierať asi 4-4,5 kilogramov zrelého ovocia.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Najčastejšie semená materiál zasiať na konci marca. Ak používate skleník, potom pristátie na sadenivách môže byť vykonané začiatkom apríla.

Disembarking v otvorenej pôde sa vykonáva v čase, keď sa pôda zahrieva na teplotu aspoň +16 stupňov. Najčastejšie rastliny rastlín v dvojmesačnom veku.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Pripraviť sadenice na pristátie na trvalom mieste, semeno semienového materiálu do krabice. Semená sú predbežne pripravené, dezinfikované, odporúča sa tiež umiestniť do špeciálneho stimulátora rastu.

Zem pre pristátie musí byť nevyhnutne dostatočne voľné a nasýtené nutričné ​​zložky. Pred plánovaním by malo byť dobre navlhčené.

V pôdnej forme drážky vo vzdialenosti asi 10 centimetrov. Paradajkové semená sa šíria do takýchto jamiek. Potom je všetko pospané na vrchole Zeme.

Pôda je napojená a potom pokrytá špeciálnym filmom, kým sa nezobrazia prvé výhonky. Kapacity s sadesami musia byť uložené takým spôsobom, že nepadajú priamo solárne lúče. Okrem toho, všetky z nich musia byť na teplom mieste.

Keď sa objavia prvé výhonky, film je úhľadne odstránený, kontajnery so semenami sa prenesú na svetlo. Keď sa na rastlinách objavia 3 alebo 4 listy, môžete resetovať v samostatných kontajneroch. Aby vegetácia rástla silná a zdravá, bude potrebovať pravidelne vodu.

Keď sa semenáčko dostatočne pevné, je presadzovaný na trvalé miesto na mieste. Odporúča sa zasadiť rastliny na zemi, kde si uhorky, cibuľa alebo kapusta vyrástli skôr. Nenechajte pristáť na miestach, kde rástli zemiaky alebo baklažány.

Na jeden meter štvorcový územie stojí za to pristáť 4 sadenice. Pamätajte si, že táto trieda bude potrebovať podväzok na nosné konštrukcie, takže musíte tiež ponechať miesto na ich umiestnenie.

Pestovanie a starostlivosť

Aby rastliny mohli úplne rásť a vyvíjať, je potrebné pravidelne vykonávať sanitárne orezávanie. V priebehu týchto postupov sa odstránia staré a poškodené časti kríkov.

Okrem toho bude potrebné vykonať preventívne spracovanie, aby sa zabránilo vzniku rôznych chorôb a škodcov na vegetácii. Často používa medenú energiu. Môžete tiež vykonať striekanie fungicídov, zabraňujú vzniku a vývoji rôznych hubových infekcií.

Zavlažovanie sa musí vykonávať aspoň raz týždenne. A splniť tento postup odporúčaný v suchom zamračenom počasí. Použite lepšiu teplú a rozšírenú vodu.

Raz za dva týždne stojí za to niesť pôdu. A tiež nemôžete zabudnúť na kŕmenie. Pre paradajky budú potrebné predovšetkým minerálne a organické kompozície. Prvé hnojivo prinesie približne 12-14 dní po pristátí v otvorenom pozemku.

Často ako kŕmenie pre túto kultúru sa použil Korovyan, superfosfát, špeciálne suché minerálne komplexy. Pamätajte si, že je potrebné, aby ste sa zbavili škodlivého burín vegetácie, parenie, podväzkové kríky na podporu. Mali by sa dodržať všetky vyššie uvedené pravidlá starostlivosti, aby získali úplnú a kvalitnú zber.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: