Tomato med srdce

 • Autori: CANKOBA E. E., CANDOBA A. V., LLC ‚Premium Site
 • Rok predpokladov: 2015
 • Názvy synonymá: Med srdce
 • Kategória: Zoradiť
 • Typ rastu: Determinant
 • Účel: Čerstvé použitie
 • Čas dozrievania: Skoro
 • Načasovanie dozrievania, dní: 90-94
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky
 • Bush: Nočný stupeň

Pozrite si všetky charakteristiky

Honey Srdce je užitočná a lahodná škála paradajok, ktoré mnoho rokov šťastní záhradníci s ich odchodom na starostlivosť a, samozrejme, veľkorysý zber.

História odstránenia

Autori tohto Orange Miracle prišli Candoba Elena Evgenivo a Kandoba Alexey Viktorovich, chovateľov prémiových stránok LLC. Spoločnosť podala žiadosť o zaradenie do registra a prijatie na používanie kultúry v decembri 2014 a už v roku 2015 bola odroda zahrnutá v ruskom štátnom registri. Synonym Meno – med srdce.

Popis odrôd

Kultúra má určený typ rastu, preto je krátky, rastie maximálne 70 centimetrov. Listy na kríkoch stredných veľkostí, natreté zelenou farbou. Kultúra sa rozlišuje medziproduktom kvetenstva. Medené srdcové paradajky nie sú náchylné na popraskanie, môžete ich prepravovať na akékoľvek vzdialenosti. Zároveň môžu byť dokonale dozrievateľné a domy na parapete, bez toho, aby stratili svoje vysoké kvality chuti a vône. Od ostatných výhod, ktoré môžete priradiť:

 • vysoký výnos;
 • Nedostatočná potreba poklepania, siahania;
 • Univerzálne použitie;
 • Kompaktné kríky môžu byť zdvihnuté na malej oblasti;
 • Silná imunita.

A nevýhody možno prideliť len na pestovanie kultúry nebude pod silou nováčikov. A rastlina je skôr náročná vo vzťahu k výberu pôdy – je potrebné, aby bola pôda úrodná.

Hlavné kvality ovocia

Zelené paradajky v žiadnom výkopu sa stáva svetlý oranžový, keď dozrieva. Tvar paradajok v tvare srdca, ktorý sa odráža v názve. Hmotnosť ovocia nie je veľmi veľká, v priemere 100-150 gramov. Pokožka hladká, buničina má strednú hustotu, od 4 do 6 hniezd semien.

Charakteristiky

Charakteristickým znakom paradajok z rôznych med srdca je veľké množstvo užitočných látok v zložení ovocia, ktoré sú veľmi mäsité a šťavnaté, sladké ako med. Takže v oranžovej ovocie veľa beta-karoténu, takže taká zelenina sa často používa pri výžive dietetickej výživy.

Dozrievanie a plodnenie

Paradajka dozrieva skoro, za pouhých 90-94 dní (ak uvažujete zo semien strieľa k vzhľadu ovocia), takže odrody patria do začiatku kategórie.

Výnos

Medové srdce sa vyznačuje pomerne vysokým výnosom. Pod filmu môže odroda priniesť od 8,6 do 9 kilogramov z jedného metra na štvorci.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

V marci je semenáček naočkovaný na semenáčke, zatiaľ čo hĺbka je odhodlaná 2-3 cm. Semená sú spravidla liečené mangánom, potom sa premyli v čistej tečúcej vode. Povinné vychystávanie v štádiu jedného alebo dvoch skutočných listov.

Počas kultivácie by sa sadenice mali privádzať asi 2-3 krát s komplexnými hnojivami. Predtým, ako pristátie na trvalé miesto, mladé rastliny vytvrdili, začínajú to urobiť vopred, za 7-10 dní. Pereparing pestovaných paradajok na záhrade alebo v skleníku od polovice mája do začiatku júna.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Malé kríky rastú veľmi kompaktné. Takže pristátie má hustotu 7-9 výhonkov na štvorcový. Odporúčaný systém pristátia:

 • medzi radmi – 40 cm;
 • medzi krídlami – 70 cm.

Príliš silné zahusťovanie rastlín neovplyvnia budúci výnos.

Pestovanie a starostlivosť

Medové srdce nemusí tvoriť stonku. Pravidelne nalejte rastliny a hlavne teplú vodu. Pre celú sezónu, musíte stráviť z dvoch až troch kŕmení. Stojí za to zabezpečiť kultúru úrodnej pôdy.

Stupeň SvetiLubil. Kultúra dokonale rastie na juhu a bez filmových prístreškov. A na pestovanie v strednom pruhu je lepšie používať skleníky. Odporúča sa záhradníctvo zo severových regiónov, aby ste si vybrali viac skorých odrôd. Prípadne sa môžete pokúsiť explodovať medové srdce doma. Tieto rastliny sú ideálne pre pestovanie v hrnci alebo vázy niekde na balkóne / lodžii.

Starostlivosť je celkom jednoduché a špeciálne ťažkosti nespôsobujú: tieto sú kŕmenie ponurovanie a organiza, následnú vrhu uvoľnenie okolo kmeňov, zalievanie miernych, len teplou vodou, rozbitie spodných listov.

Ako už bolo spomenuté, pare, ako aj na podporu trupu vo väčšine prípadov. Avšak, ak je to potrebné, môžete nainštalovať malé zálohy pod ťažkými vetvami, fucked podľa plodov.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár