Tomato Monisto Pink

 • Autori: GAVRISH S. F., Morav B. V., AMCHESLAVSKAYA E. V., Degovsova T. V., Wolf o. ALE., Vasilyeva M. Yu.,LLC chovná firma „GAVRISH“
 • Rok predpokladov: 2015
 • Kategória: Zoradiť
 • Typ rastu: Incimenzionálny
 • Účel: Čerstvé použitie
 • Čas dozrievania: Médium
 • Načasovanie dozrievania, dní: 110-120
 • Podmienky rastu: Pre filmové skleníky
 • Bush: Vysoký
 • Utiecť: Stredná, zelená farba

Pozrite si všetky charakteristiky

Monisto ružová je rôzne paradajky z výberu ruských špecialistov, prijatých na použitie v roku 2015. Napriek relatívnej novinke, odroda rýchlo získala srdcia záhradkárov. Zoznámte sa s týmto typom paradajok.

Popis odrôd

Vysoký krík, typový týždeň, dosiahne dĺžku 180-200 cm. Branginess je slabý, slušný priemer. Listy v strednom, tmavozelenej farbe, mierne drsné.

Hlavné kvality ovocia

Štrukovateľné ovocie má svetlú zelenú farbu so zeleným bodom, zrelé ovocie má ružovú farbu. Paradajky sú malé, s hmotnosťou 35-40 g, vo forme zaokrúhľovania. Majú dobrú prepravu z dôvodu hustej kože. Zmes je približne tri týždne.

Charakteristiky

Ovocná chuť nasýtený, sladký, aróma tradičných paradajok. Niektorí spotrebitelia pociťujú poznámky o ovocie. Držiak strednej hustoty obsahuje 2-3 kamery s priemerným semenom. Väčšinou sa plody monistorov používajú v čerstvej forme, najmä jasná chuť sa cíti v šaláte. Je povolená konzervácia zelenina.

Dozrievanie a plodnenie

Prezentovaná trieda sa vzťahuje na odrody so strednou splatnosťou, zber klesá na 110-120 dní po objavení prvej klíčenia.

Výnos

Monisto Ružová sa vyznačuje vysokým stupňom výťažku, produktivita je 8,6-9,3 kg / kV. M.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Siatie je vyrobené v marci. Ak sa zrná z vlastnej zeleniny používajú na pristátie, potom musíte prejsť, odstrániť zatemnené a poškodené vzorky. Pre siatie je vhodné výživné, ale ľahký substrát. Môže byť pripravený nezávisle, miešanie rašeliny, humusu, čiernej pôdy a piesku v rovnakých akciách. Ak je hladina kyslosti v zemi vysoká, potom sa odporúča zaviesť popol – paradajky nemajú radi kyslú pôdu.

Je možné pestovať sadenice v tabliet rašeliny. Urobte to celkom.

 1. Namáčať pilulky do vriacej vody tak, aby sa napučali. V prípade potreby zmena vody.

 2. Po opuch, dostanete materiál, otočte dno a nechajte v tejto polohe, kým nestojí kvapalinu.

 3. Slepý do každej tašky na jednom semene 1 cm cez špáradlá.

 4. Tablety vložte s pestovacím materiálom v jednej nádobe, zakryte film a vyčistite ho na teplom mieste.

Ak sa semená pestujú bez tabliet, siatie je vyrobené v jednej krabici naplnenej pôdou. Pred výsadbou pôdy svieti dobre. Semená sú vyprážané 1 cm, vzdialenosť medzi dvoma budúcimi sadesami by nemala byť nižšia ako 2 cm. Ďalej je nádoba pokrytá filmom a odstrániť na teplé miesto, kde je teplota udržiavaná + 23 … 26 stupňov. Starostlivosť o semená leží v nasledujúcom.

 • Keď sa objavia prvé výhonky, odstráňte film a opustíte políčko v dobre osvetlenom mieste.

 • Stráviť zalievanie striekačkou alebo pipetou, pretože voda by nemala spadnúť do mladých výhonkov. Je možné použiť zalievanie.

 • Keď budú 2-3 listy chované, ponorte sa semenáč. Nezabudnite umiestniť odtokovú vrstvu na spodnej strane každej kontajnera.

 • V tomto štádiu začína kŕmenie. Prvé hnojivo sa vykonáva v 10-14 dňoch, nasledujúce dva doplnky sú ponúkané s intervalom 2-3 týždňov. Posledné, štvrté kŕmenie sa pridáva tri dni pred pristátím na stránke.

 • Začnite vytvrdzovanie sadenice za pár týždňov pred transplantáciou. Vezmite hrniec do ulice každý deň, postupne zvyšujte čas pobytu v čerstvom vzduchu.

 • Transplantácia sa vykonáva v máji.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Kríky sú vysadené podľa schémy 4 kópie 1 m2. Transplantácia je vyrobená vo filmovej skleníku.

Pestovanie a starostlivosť

Monisto Ružová odroda vyžaduje štandardný odchod, ktorý zahŕňa parenie, podväzok a tvorbu. Tvorba sa odporúča vykonávať v jednom kmeni.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Prezentovaná trieda sa vyznačuje vysokou imunitou pred najbežnejšími „paradajkovými“ chorobami, vrátane fytoofluorózy.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: