Tomato Pandarozoza

 • Rok predpokladov: 2010
 • Názvy synonymá: Pandarosa
 • Kategória: Hybrid
 • Typ rastu: Incimenzionálny
 • Účel: Univerzálny
 • Čas dozrievania: Skoro
 • Načasovanie dozrievania, dní: 85
 • Podmienky rastu: Pre filmové skleníky
 • Obchodovateľnosť: Vysoká
 • Bush: SILNORORAL

Pozrite si všetky charakteristiky

Paradajková pandarozóza sa vzťahuje na zvedavú rozmanitosť paradajok, ktoré kombinujú svetlé, atypické pre jednu voľnosť. Je skoro, ale zároveň v rovnakom čase intelemanning a veľký, s obrovským potenciálom rastu Bush a spotených plodov. Oficiálne odporúčané pre pestovanie na území Ruskej federácie v roku 2010, veľmi vytrvalo, aj keď zverejniť potenciál odrody, je lepšie ho vyrastať v skleníkoch.

Popis odrôd

PANDAROSE – F1 HYBRID. Industriate odroda je schopná rásť nie je obmedzené, vhodné pre rôzne systémy kultivácie, vrátane rozšíreného obratu. Rastlina nie je pokrytá príliš hrubá, ale veľké listy. Prvá kvetenstvo sa objavuje nad 7 listov, ďalej – každé 3 listy.

Hlavné kvality ovocia

Ovocie sú zaoblené, mierne sploštené, s krásnymi plytkými rebrami, ktoré tvoria príjemné tváre na paradajkách. Univerzálna veľkosť – 200 gramov. Farba zrelých plodov – ružové, nefirujúce ovocie maľované vo svetlej zelenej farbe s tmavším miestom. Hustota a horiace je dobré, koža jemná, ale elastická.

Charakteristiky

Chuť je vynikajúca, jemná, mäso, ako všetci vodnaté paradajky, sahár, jemný. Druhy pre čerstvé použitie: sendviče, občerstvenie, koktaily, dezerty. Odporúča sa pre diétne alebo detské jedlo. Vo vodných paradajkách nad obsahom vitamínu C, antioxidantov, selénu, ako v klasickej červenej farbe. V prípade potreby je vhodný pre obrobky: Zimné šaláty, marinády, šťavy.

Dozrievanie a plodenie

Odroda je veľmi skoro na zvyšujúcu sa odroda intenenermantu – ovocie dozrievajú za 85 dní po vzniku baktérií.

Výnos

Výnos je nádherný – 21,3 kg od 1 kV. M.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Siatie na sadenice ako štandard – marec. Pristátie v otvorenom mieste koncom mája – začiatkom júna.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Rastlina je veľmi veľká, bude vyžadovať veľa miesta. V uličke odolávajú vzdialenosť 1,2 m, medzi rastlinami môže byť ponechané 40 cm.

Pestovanie a starostlivosť

Paradajka sa odporúča pestovať podľa dočasných filmových prístreškov – takže to ukáže jeho potenciál.

Vyžaduje sa podväzok a tvorba odrôd intelementných.

Berie na dobrú plodinu a kvalitu ovocia.

 1. Stimulácia Zagging. Rastliny sprej s kyselinou boritou, v dopoludňajších hodinách kefy s budúcimi ovocím potriasajúcim na peľ delpes na vode.

 2. Listy Break – stimuluje rastlinu, aby poslali šťavy do ovocia. Je potrebné ho zmeniť. Lístie sa neodstráni nie viac ako 1 krát týždenne, odstráňte Listy len poškodené, žlté, a len pod zónami, ktoré sa už rástli na komerčnú veľkosť a začali spadnúť.

 3. Potaš-fosforové kŕmenie. Posledný podávač sa vykonáva za 1 týždeň pred zberom.

Predbežná príprava pôdy je mimoriadne dôležitá. Rosovo hybridy náročné náročné na výživu, 70% z celkového množstva kŕmenia sa vykonáva v pôde, zvyšok vo forme kŕmenia počas sezóny vegetačného obdobia. Na jeseň je pôda opitá, čím sa prináša 5 kg humusu, 50 g superfosfátu pre každý KV. merač. Je neprijateľné zasadiť paradajky na dláždenej zemi, pôdu s vysokou kyslosťou, so zlými mechanickými vlastnosťami. Zem pre túto južnú kultúru a najmä pre odrody cukru musia byť nevyhnutne voľné, vlhkosti a lietadlá.

Pestovanie v skleníku bude vyžadovať osobitnú pozornosť obnoveniu pôdy. Už niekoľko rokov opotrebováva, stráca v výžive. Na obnovu, čistú pšeničnú slamu, ktorá nie je liečená pesticídmi. Po zavlažovaní je po zavlažovaní, pôda je opitá spolu s mulčovaním.

Prenosné dobré a správne zalievanie. Pôda by mala byť vždy bohatá na vlhkosť, ale nie premeniť na bažinu. Medzi zavlažovaním. Voda len pod Bushom, vyhnúť sa vlhkosti vstupu do listov, kvetov a ovocia. Zo dna kríka sú odstránené všetky listy – sú zvyčajne rýchlo kontaminované, sú zdrojom infekcií. Sledovanie rovnomernosti zavlažovania, ak tam bol prechod v zavlažovaní, a zem sa tvrdo sušia, nie je potrebné šokovať rastlinu veľkým množstvom vody. Je lepšie naliať polovicu miernej dávky obvyklého a potom sa potom vrátiť na štandardný objem. V horúcom zavlažovaní berúc do úvahy odparovanie vlhkosti a náklady na závod na stres.

Padadróza paradajka vhodná na jeseň zimné rastúce. Je skoro, odolný voči chorobám. Semená v tomto prípade sú zasiate priamo na zem v júli. Pristátie sa vykonáva v skleníkoch. Vintage odstráňte v novembri-decembri.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Recenzie Recenzie

Odroda v blízkosti ideálu. Ovocie priťahujú nie sú exotické, ale presnosť a harmóniové formy. Sú hladkým kalibrom, jednotným, priateľským, hriechom, veľmi príjemným vzhľadom a dotykom. Chuť jemný, dezert-sladký, nie sú veľmi radi tých, ktorí hľadajú Tart Tomatoes, ale obdivujte väčšinu poľnohospodárov – paradajka je veľmi rýchlo konzumovaná v čerstvej forme. Impozantné veľkosti a silu kríka, odolnosť proti chorobám, veľmi priateľský úrodu, krásne kefy. Tí, ktorí si veľmi oceňujú odrody, tiež poznamenajú, že rastlina sa ukáže na vysokej, zručnej agrotechnológii, ako je každá rosopped odroda, ktorá potrebuje kvalitné kŕmenie a pozorné zavlažovanie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár