Tomato pozoruhodný tučný muž

  • Názvy synonymá: Pozoruhodný tučný muž F1
  • Kategória: Hybrid
  • Účel: Čerstvé použitie, na losos a konzervovanie
  • Čas dozrievania: Médium
  • Načasovanie dozrievania, dní: 90-95
  • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky, pre skleníky
  • Obchodovateľnosť: Vysoká
  • Výška kríka, pozri: 100-120
  • Farba zrelého ovocia: Rosovo Raspberry
  • Formulár: zaoblený byt

Pozrite si všetky charakteristiky

Hybridné typy paradajok, napriek ich samostatným nevýhodám, zachovať konzistentne vysokú popularitu. Preto každý taký typ potrebuje dôkladnú štúdiu. A vlastnosti paradajky sú pozoruhodné tučný človek nie sú výnimkou.

Popis odrôd

Toto paradajky má aj oficiálne synonymum – pozoruhodný tučný muž f1. Preto nie je ťažké uhádnuť, že je to klasická hybridná kultúra. Rastlina sa môže pestovať na obvyklej záhrade a v skleníkoch pod sklom alebo pod filmom. Výška kríkov dosahuje 1,2 m. Pestujú plodiny s dôstojným charakteristikou produktu.

Hlavné kvality ovocia

Po dosiahnutí potrebnej zrelosti, bobule pozoruhodného tuku, ktorý získajú ružovú karmínovú farbu. Nie je ťažké ich odlíšiť pre túto funkciu. Hmotnosť jednotky bobule sa líši v rozsahu 0,2-0,25 kg. Pre túto odrody typickú zaoblenú plochú formu paradajok.

Charakteristiky

Vintage môže byť použitý v čerstvej forme. Je to dobré pri zachovaní. Dužina plodov je suphah. Popisy tiež označujú jeho mäso. Preto možno dospieť k záveru, že výsledok je aspoň horší ako iné odrody.

Dozrievanie a plodnenie

Pozoruhodný tučný muž – obyčajná stredne stená. Medzi populáciou zelených výhonkov a vzhľad dobre rozvinutých plodov sa koná v priemere od 90 do 95 dní. Prirodzene, počasie často robí úpravy tohto rozvrhu. Kolekcia ovocia zvyčajne vedie v júli a auguste. V špecifických prípadoch ovplyvňuje meteorologická situácia.

Výnos

Dodávatelia Landing Materiálne správy, že zber môže dosiahnuť 4 kg od 1 kríka. Je to celkom prirodzené, že v otvorených a skleníkových pristátiach bude výsledok odlišný. Dôležitou úlohou zohrávajú aj aktuálne počasie a aké ďalšie úsilie sa uplatňuje. Niektoré zdroje špecifikujú, že zber môže dosiahnuť 8-12 kg od 1 kríka.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Príprava kontajnerov a následných semien v nich sa zvyčajne vyrába v marci. V závislosti od stavovej situácie je pristátie v zemi podané v máji alebo v júni. Zároveň dávajte pozor na ochotu samotných rastlín a stupeň zahrievania.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

1 m2 sa spoliehajú na viac ako 3 rastliny. Ak sú vytvorené v 1 stonke, môžete stále pridať 1 puzdro. Nie je to však nasadiť s každou možnosťou, pretože to bude znamenať silné preťaženie pôdy. Hĺbka jamiek je zvyčajne 0,3 m.

Pestovanie a starostlivosť

Pasking pre ušľachtilý mastný nebude potrebovať. Ale podväzka pre jej kríky je absolútne nevyhnutná. Odporúča sa, aby ste si vybrali dobre osvetlené a vetry chránené pred vetrom. Po koreníní, zemiakoch alebo bagning takáto rastlina sotva stojí za to. Spracovanie na ochranu pred škodlivými účinkami sa vykonávajú bežnými metódami paradajok.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam

Oficiálny opis trvá na tom, že tento paradajka je vhodný na stresujúce podmienky existencie. Preto môže byť použitá s pomerne závažnými negatívnymi situáciami. Ale nestojí za to pre prirodzené ochranné vlastnosti. Dôležitú úlohu zohrávajú ochranu pred chladom, vetrom a suchom. V mnohých prípadoch sa takéto negatívne javy môžu predpovedať vopred a podniknúť kroky.

Recenzie Recenzie

V odhadoch dávajú poľnohospodári pozornosť na nenáročnosť odrody. Agrotechnológia je takmer nie je odlišná od tej, ktorá je potrebná pre väčšinu paradajok. Oslávte dobrú bezpečnosť odstránenú z pobočiek na plodiny. Jedenie v jedle je možné rôznymi spôsobmi, a každá možnosť je dosť hodná. Je potrebné zdôrazniť, že pestovateľský materiál nie je vždy na predaj, ale na dosiahnutie príjemnej chuti a nasýtenej chuti nie je možné všetkým záhradkárom.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár