Tomato Quent Market

  • Autori: Rusko
  • Kategória: Zoradiť
  • Typ rastu: Incimenzionálny
  • Účel: Univerzálny
  • Čas dozrievania: Médium
  • Načasovanie dozrievania, dní: 100-110
  • Podmienky rastu: Pre skleníky
  • Obchodovateľnosť: Vysoká
  • Prepravovateľnosť: Áno
  • Bush: Vysoký

Pozrite si všetky charakteristiky

Veľké ovocie s dobrým vchodu, aby sa odroda paradajok z trhu kráľovná zaujímavá pre výrobu plodín, komerčné a amatérske kultivácie. Okrem toho, starostlivosť o ňu a zber menej zaťažujúceho procesu ako v prípade mnohých iných odrôd.

Popis odrôd

Každý fetál má významnú hmotnosť – od 150 g do 250 g, symetrický tvar krásnej farby. V sezóne s akýmkoľvek počasím, v chladnom a horúcom lete, môžete zbierať bohatú úrodu. Dĺžka Bush dosiahne 2 m. Kefy s 5-7 plodmi sú vytvorené na vetvách. Stupeň patrí do stredného výnosu a čoskoro, charakterizovaný ako inteminujúci.

Hlavné kvality ovocia

S prepravou, skladovaním paradajok, kráľovná trhu po zhromaždení nemá hladký účet. Plánované formulára v plodoch. Je vhodné roztrhnúť ich z vetvy, je ľahké zložiť do krabice alebo vedro, bez toho, aby ste odkazovali na nikto. Peeling má matný povrch, malina-červená.

Charakteristiky

Na varenie je táto odroda platná podľa skutočnosti, že sa používa na prípravu rôznych jedál, dopĺňa chuťovú kyticu v dôsledku harmonickej rovnováhy kyselín a cukrov a nestratí svoj vlastný chuťový zvuk. Používajú sa na prípravu paradajkovej šťavy, pasty, omáčky. Môžu byť nastriekané v barel, aby nahradil metódou horúcej ochrany, pridajte do šalátu, polievky, guláš, použitie pri varení grilu, potraviny v brazier av ohni. Príjemná chuť ovocia a čerstvého.

Dozrievanie a plodnenie

Prvýkrát môžete zbierať na 112-116 dní po pristátí sadenice v pôde (v tretej dekáde júna). Ak bolo zatiahnuté počasie a ovocie nemali čas na nákup malinovej farby, môžete ich zbierať disociálne. Z kráľovnej trhu nie je potrebné zažiť ťažkosti s výberom času na zber. Paradajky oranžovej, vybledli červenú farbu ľadovanú už v košíku a v pobočkách budú vytvorené medzitým novým plodom. Toto je odroda, ktorá nie je viazaná na zlé počasie, vhodné na pestovanie, a to v skleníku av otvorenej pôde. Ale ak je daždivé leto v regióne obvyklé, je lepšie si vybrať skleník. S náhlymi mrazom je potrebné zakryť Tomatoes Queen Market, pretože odpor mrazu na odrody je priemer.

Výnos

S 1 štvorcovým meterom oblasti (s 3-4 puzdrami), môžete zbierať 5 kg zberu na sezónu pri pestovaní v otvorenom kraji a až 18 kg, keď rastie v skleníku. Vzhľadom k tomu, stupeň je interterminujúci, zber nebude musieť stráviť za jeden deň. Nové nuly budú vytvorené až do jesene.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Semená semien na semeno von v januári – február. Po 2 mesiacoch ich môžete transplantovať na pozemok s pripravenými lôžkami. Pôda pre semenáčiky je potrebná štandard pre rastlinné plodiny, a v postele je vhodnejšie pre kráľovnú trhovej krajiny by mala byť dobre zábava, svetlo, s neutrálnou kyselinou alebo slabosťou. Môže to byť úplne čierny mlyn alebo zmes čierneho mlyna s odberom vzoriek, hlinitou.

Semená sú umiestnené v hrnci s pôdou, v hĺbke 0,5 cm. Ak sa na semenáčiky používajú jednu spoločnú kapacitu, semená sú umiestnené vo vzdialenosti najmenej 5-8 centimetrov od seba, aby sa s nimi pohodlne pracovali ďalej. Kapacita vložená do miestnosti s teplotou vzduchu + 18- + 23 stupňov.

Dva týždne neskôr sa objavia. Po druhom reálnom liste sa objaví, musíte stráviť potápač. Ako budete rásť, máte vytvrdzovanie: robia sadenice na 20 minút denne do chladnej miestnosti, postupne zvyšujú čas. Akonáhle je teplé počasie nainštalované, s +20 dňami, sadenice sú transplantované do prírodného prostredia.

Z semien trhu kráľovnej môžete rásť a okamžite na záhrade – v skleníku alebo pod filmu. Hĺbka semien v tomto prípade by mala byť 1,5-2 cm a vzdialenosť medzi jamkami musí byť konštruovaná spočiatku, pokiaľ ide o dospelé rastliny. Jeden otvor môže byť umiestnený v 2-3 semená súčasne alebo namočiť semienkový materiál pre-v roztoku anti-stresového prípravku urýchľujúci rast pre nízku klíčivosť profylaxiu.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Tomato Quent Market

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Tomato Quent Market

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Tomato Quent Market

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

CRIRYET je potrebné vyčistiť od tráva burinu, hojdačka. Pristávacia jama pre každú rastlinu je pripravená samostatne. Hĺbka by mala byť 10-15 cm. Pôda je vypustená. Po vylodenie je rastlina hojne napojená pod koreňovým spôsobom 1-2 litra teploty vody, sú vyrobené minerálne hnojivá. Vzdialenosť medzi kríkmi by mala byť najmenej 40 cm a asi 70 cm vo vysielaní.

Pestovanie a starostlivosť

Kráľovná trhu sa vzťahuje na nenáročné odrody paradajok. Musí byť napojená 1-2 krát týždenne, pre každý krík, potreba vody je 5 litrov. Je potrebné, aby návnada, pretože výnos závisí od množstva živín. Mali by ste odstrániť trávu, ak sa objavila. Aj v súlade s pravidlami poľnohospodárskeho inžinierstva,. Mladé vedľajšie procesy robia busher nádhernú, ale zasahovať do slnka popálenina Zemi a znižujú výťažok, berúcu šťavu pre rast. Raz týždenne je žiaduce skontrolovať kríky a takéto vetvy sa vymažú.

Tomato Quent Market

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

Tomato Quent MarketKvasinkaTomato Quent MarketKyselina boritáTomato Quent MarketJódTomato Quent MarketPopolTomato Quent MarketVápnik selitraTomato Quent Marketkyselina jantárováTomato Quent MarketSérumTomato Quent MarketPeroxid vodíkaTomato Quent MarketKuracie vrhTomato Quent MarketSódaTomato Quent MarketSpievaťTomato Quent MarketMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Paradajky Kráľovná trhu sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči všetkým nebezpečným ochoreniam pre choroby. Fitofluoróza je vylúčená. Pre prevenciu je potrebné vykonať spracovanie, keď sa v semenároch objaví 4-6 súčasnosť.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Tomato Quent Market

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Tomato Quent Market

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

Tomato Quent MarketPhytofluoroTomato Quent MarketNafúknutý rosaTomato Quent MarketVrcholTomato Quent MarketClapporiosTomato Quent MarketŠedý ganilTomato Quent MarketTobacco mozaikový vírus

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár