Tomato Raspberry Idea

 • Autori: KIRAMOV O.D.
 • Rok predpokladov: 2018
 • Kategória: Hybrid
 • Typ rastu: Incimenzionálny
 • Účel: Čerstvé použitie
 • Čas dozrievania: Médium
 • Načasovanie dozrievania, dní: 95-105
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky
 • Utiecť: stredná dĺžka, zelená farba
 • Farba nezrelého ovocia: Svetlo zelená

Pozrite si všetky charakteristiky

Tomato Malinic Idea, naozaj môže byť dobrý nápad na osvieženie zbierky známych odrôd. Ale starostlivo preskúmali všetky aktuálne informácie, záhradník sa bude môcť spoľahnúť na úspech. Je potrebné vedieť všetko o pristátí a o biologických vlastnostiach kultúry.

História odstránenia

Užite si malinový nápad na osobné bohov, ktoré boli oficiálne povolené od roku 2018. Pôvodcom tejto odrody je taký známy špecialista ako. D. Kyramov. Rastlina dostala metódu hybridizácie. Treba zdôrazniť, že absorbuje všetky úspechy moderného výberu.

Popis odrôd

Malinovaya Idea je vynikajúcim hybridom intedereminantu. Môže byť zasadený v bežných záhradách a pod polyetylénom. Dlhé lístie sa vyvíja na kríkoch. Vyznačuje sa jednoduchá zelenou farbou.

Hlavné kvality ovocia

V prvých dňoch po zložení bobúľ z bariér je svetlá zelená farba zvláštna. Ako je vývoj, je nahradený krásnou ružovou farbou. Rámy majú úplnú artikuláciu. Veľké paradajky a niektoré z nich môžu vážiť 300 g. Vo forme sa podobajú štylizovanému srdcu a majú tiež mierne vyslovené rebrá. Môže sa vyskytnúť 5-7 paradajok; Prvá z nich sa objaví viac ako 6, 7 alebo 8 listov a na účte prejdite na 1-2 listy.

Charakteristiky

Dužina malinovej myšlienky dosahuje priemernú hustotu. Hladká šupka nemá žiadny významný vplyv na chuť týchto plodov. Dôležité atraktívne vlastnosti sú obťažovacím a cukrom obsahu bobúľ. Nie je prekvapivo, vo všeobecnosti dostávajú vynikajúce rating ochutnávky.

Dozrievanie a plodnenie

MALINOVAYA IDYA – Typické stredné paradajky. V súlade s počasím medzi obvyklou klimatickou normou začína úrodná kolekcia za 95-105 dní po zručnosti jarných výhonkov. Ale, samozrejme, niekedy kľúča prírody sťažujú opraviť tento obvyklý harmonogram.

Výnos

Minimálna ženská zbierka je deklarovaná na 16,5 kg na 1 kV. M. V priaznivých podmienkach môže dosiahnuť 18,5 kg. Takže môžete s istotou povedať, že táto rastlina je charakterizovaná vysokým výnosom. Ale zároveň, úspech v kultivácii malinovej myšlienky závisí od starostlivosti poľnohospodárov a správnosť výberu agrotechnológie.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Videl semená v semenároch potrebuje v prvom alebo druhom jarnom desaťročí. Hĺbka tesnenia semien – maximálne 2 cm. Uistite sa, že použite voľný substrát s vysokou úrovňou plodnosti. Medzi výsadbou semien a prekládky sadeníc na otvorenie zeme zvyčajne prechádza 60-65 dní. Presnejšie možno povedať len pozmeňujúci a doplňujúci návrh k skutočnej teplote a dostupnosti rastlín.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Najčastejšie obmedzené umiestnením 3 kríkov na 1 m2. V niektorých prípadoch k nim pridá 1 Bush. Ale je to už viac nachádzajúce sa na pozemku sotva stojí za to, pretože potom začne vytvárať rušenie navzájom.

Pestovanie a starostlivosť

Pri vytváraní kríkov sa dôrazne odporúča ponechať viac ako 1 stonku. Tým sa zabezpečí najvyššia produktivita kultúry. Zároveň sa zjednodušujú pristátie. Na kŕmenie odporúčajú použitie komplexných minerálnych hnojív. Zavlažovanie kríkov malinovej myšlienky by mali byť pravidelne.

Najlepšie zo všetkého, keď rastú skleníky, aby poskytli teplotu + 23 … 25 stupňov. Pod filmu, paradajky musia byť letisko. Optimálna vlhkosť je 50-70%. Na zavlažovanie sa odporúča použiť odkvapkový systém, čím sa eliminuje kotvenie pôdy. Musíme si pamätať na vysoké náročné paradajky na plodnosť Zeme na stránke.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Rastúce regióny

Odroda bola zónovaná pre:

 • Severné a severozápadne od Európskej časti Ruskej federácie;

 • Severný Kaukaz;

 • Ďaleký východ;

 • Tyumen, Omsk, Novosibirsk regióny a ďalšie oblasti západnej Sibíri;

 • Východné územia Esibirska;

 • Moskva;

 • Región Urals a Volga;

 • Arkhangelsk región, Karelia, Murmansk, Leningradské regióny.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: