Tomato Red Lukeum

 • Autori: Hovrin A. N., Korchagin B. V., Maksimov S. V., Teleshonkova T. ALE., KLIMENKO N. N. (LLC „Center Ogorodnik“, ooo „agrofirma search“)
 • Rok predpokladov: 2018
 • Kategória: Hybrid
 • Typ rastu: Incimenzionálny
 • Účel: Čerstvé použitie, na losos a konzervovanie
 • Čas dozrievania: Stredomorský
 • Načasovanie dozrievania, dní: 95-100
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky, pre skleníky
 • Bush: Vysoký
 • Utiecť: Stredná, zelená

Pozrite si všetky charakteristiky

Tomato s názvom Red Lukeum priťahoval pozornosť ruských dačiek s farebným a elegantným ovocím. Takáto zelenina vyzdobí akúkoľvek slávnostnú tabuľku. Pred výberom tejto odrody na pestovanie je potrebné zoznámiť s jeho poľnohospodárskym inžinierstvom a inými funkciami.

Popis odrôd

Hybridná rastlina dostala typ intedereminantu. Zostavený úroda je ideálny pre všetky-dvere konzervovanie a iné fakty. Tiež môžu byť stimul, teší sa expresívnej chuti. Pestovať stupeň pod holým nebom a skleníkmi (filmové skleníky). Vysoké kríky. Štandardné zelené listy, stredná veľkosť. Tvar – Typické paradajky. Kvetenstvo – jednoduché.

Hlavné kvality ovocia

Rovnako ako zvyšok nezrelých paradajok, plody odrody červených lukov zostávajú zelené s tmavým miestom v mieste upevnenia zamrznutého. Ridden zelenina sa stáva svetlom červenou farbou. Farba – uniforma. Kvôli malým veľkostiam patria paradajky pod kategóriou Cherry. V hmotnosti sa získavajú od približne 26 do 30 gramov. Forma – zaokrúhlený, niekedy je malý Rýn. So vhodnou kultiváciou, všetky ovocie rastú rovnaké.

V jednej ovocnej cystici, súčasne rips od 8 do 10 zeleniny. Paradajky sú pokryté lesklým lesklým kože, pod ktorou sa skrýva hustá buničina. Ovocie sú odolné voči praskaniu.

Charakteristiky

Gastronomické charakteristiky – vysoké. Ridované paradajky sú považované za dezert, s ťažkou sladkou chuťou.

Dozrievanie a plodnenie

Hybridné červené luky sa týkajú stredného uľahčenia. Načasovanie dozrievania ovocia je od 95 do 100 dní.

Výnos

Výnos tejto odrody sa považuje za vysoký. Z jedného štvorcového metra stránky zbierajú od 7,2 do 7,5 kilogramov paradajok. Presné čísla závisia od mnohých indikátorov: starostlivosť (zavlažovanie, zavlažovanie, hnojivo), klíma, pestovateľské podmienky.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

V otvorenom pozemku sa sadenice prenesú 60 dní po vzniku prvých zárodkov. Do tejto doby sa pôda musí zahriať, a predčasné jarné mrazy úplne ustúpiť. Pri prenose sadeníc do skleníka sa môže práca vykonávať o niečo skôr. Väčšie semená môžu byť nezávisle. Siatie sa vykonáva v kapacite s objemom najmenej 400 gramov. Vyžadujú sa drenážne otvory na odstránenie dodatočnej vlhkosti.

Práca vykonávaná podľa nasledujúcej schémy.

 • Homogénna pôda v 3-4 centimetroch sa vyleje do kompaktného taniera alebo dosky. Môžete použiť jednorazové plastové jedlá. Pôda zvlhčuje.
 • Na povrchu sa nachádza mriežka s bunkami 1-2 centimetrov. Zrná sa rozvíjajú cez trate.
 • Sejací materiál je posypaný malým množstvom pôdy (vrstva 1 centimeter hrubá) a znova zvlhčte.
 • Aby sa zabránilo suchu pôdy, tanier je zakrytý alebo umiestnený do hustého plastového vrecka. Prístrešok sa odstráni, keď sa objavia výhonky.

Pri pestovaní sadeníc v jednej nádobe sa uskutočňuje potápač. Mladé sadenice sú vyhľadávané oddelenými hrncami po výskyte dvoch plnohodnotných listov.

Môžete tiež urobiť siatie bez ďalšieho potápania. Ak to chcete urobiť, pracujte týmto spôsobom.

 • Semená klíčia v oddelených kvetináčoch, ktoré sú naplnené pôdou na 2/3. Uzemnenie.
 • Potom, čo urobia malú dieru, v ktorej je semeno umiestnené. Zrná sú posypané pôdou a znova zvlhčujú.
 • Ak chcete vytvoriť skleníkový efekt, kontajner je pokrytý polyetylénom. Zabraňuje tiež sušeniu pôdy.

Pre plný vývoj sadeníc potrebujete dostatočné množstvo svetla. Po vytvorení vchodov zažili DACHES poradenstvo po 3-5 dňoch, aby ste mu poskytli okolo zvýraznenia hodín. Po svetelnom dni je narezaný na 18-20 hodín (s nástupom štvrtého týždňa) a potom na 11-12 hodín (na piatom týždni pestovania). Pre osvetlenie používajte špeciálne lampy, ktoré možno zakúpiť v záhradkárskych predajniach.

Zavlažovanie mladých rastlín 1-2 krát týždenne. Takáto schéma dodržiavajú tri týždne. Po, až do vynesenia kríkov sa zavlažovanie zvýši na 3-4 krát týždenne. Odporúča sa tiež posypať postrekovačom (2-3 krát týždenne).

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Medzi radmi vysokých kríkov, musíte ponechať medzeru 60-70 centimetrov a medzi samotnými rastlinami – 40-60 centimetrov.

Pestovanie a starostlivosť

Keď zavlažovanie, musíte sledovať vlhkosť, nezasiahne výhonky a listy. Zvukové kríky zriedkavo, ale hojne. V pečenej a suchom sezóne, zalievanie vykonávať 2-3 krát týždenne, zvyšok bude stačiť 1-2 krát týždenne.

Rastliny môžu byť vytvorené v 1 alebo 2-3 stonkách. Nevyhnutne sa vykonáva podväzok, takže výhonky sa neučili na Zemi pod váhou zeleniny a nebrali. Pravidelne vyrába pôdne a čistenie miesta z burín, ktoré sú prevzaté z pôdnych živín a látok. Ak sú kroky vytvorené v malých množstvách, nie je potrebné. V opačnom prípade sa odstraňujú bočné procesy.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: