Tomato Rio Fuego

 • Autori: Taliansko
 • Názvy synonymá: Rio Fuego
 • Kategória: Hybrid
 • Typ rastu: Determinant
 • Účel: K dispozícii v čerstvej forme, na solenie a konzervovanie, pre celoštátne konzervovanie, na prijímanie a sušenie
 • Čas dozrievania: Skoro
 • Načasovanie dozrievania, dní: 98-110
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky
 • Obchodovateľnosť: Vysoká
 • Prepravovateľnosť: Dobré

Pozrite si všetky charakteristiky

Pri pestovaní na predaj paradajok, ktoré majú vysokú predajnosť, stojí za to študovať rôznorodosť Rio Fuhago podrobnejšie.

Popis odrôd

Vyviedol odroda v Taliansku, je to hybrid s určitým typom rastu. Jeho plody sú dobré nielen v čerstvej forme, sú vhodné na konzervovanie a dokonca sušenie.

Pestovať rio fudge vo filmových skleníkoch a otvorenej pôde. Kríky sa získajú v priemere, maximálne 90 cm, sú charakterizované závažným.

Hlavné kvality ovocia

Zrelé paradajky rio fougo intenzívne červený odtieň. Forma na paradajkových oválnych, hmotnosť maximálne 130 gramov. Vnútri HID Hustá buničina. Plody tohto paradajka leží dobre po zbere, ak vytvoríte potrebné podmienky.

Charakteristiky

Tí, ktorí rastú túto odrody, ako aj iné milencov paradajok, všimli si, že chuť Rio Fougo paradajky, príjemné.

Dozrievanie a plodnenie

Opísané skoré triedy, po 110 dňoch, môžete zostaviť zber.

Výnos

Indikátory výnosov Rio Fouge sú pomerne vysoké. Takže z jedného metra štvorcového môžete zbierať 7-8 kilogramov ovocia, resp. 60 t / ha, a až 3 kilogramov paradajok z kríka.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Rio Fouge Seeds SOW na sadenice od začiatku marca. V tom okamihu, keď sa vytvára 4-5 skutočných listov, ktoré sa majú preniesť na zem, zvyčajne beží od 35 do 45 dní.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Prečítajte si viac  Hruškový gvidon

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Schéma pre vstupné štandardy – 3-4 rastliny na m2.

Pestovanie a starostlivosť

Ak sú pestované nie sú pecované sadenice Rio Fuhago, sadenice nachádzajú vo vzdialenosti 6-8 cm. Po 10-15 dňoch rastliny sú rastliny vyprážané čerstvou uzemňou 2 cm. V prípade potreby sa podtyp opakuje (po 10-12 dňoch). Mladé rastliny sú najprv napojené teplou vodou rýchlosťou 5 litrov na meter štvorcový a pri vyrastaní sa rýchlosti vody sa zvyšuje na 10-15 litrov.

Po vychystávaní sadeníc (po 7-10 dňoch) sa vykoná prvé kŕmenie. Do skleníkového rámca sa privedie 40 g superfosfátu, 5 g dusičnanu amoniaku a 12 g síranu draselného. Druhé a tretie kŕmenie sa vykonávajú 10 dní po predchádzajúcom čase. Dávky hnojív sa v porovnaní s prvým časom zdvojujú.

Na zlepšenie kvality sadeníc sa používa 0,2% roztok chlórinshloridu, aby sa zabránilo jeho vývoju („TOUR“). Voda z Rio Fuego sadenice vo fáze 3-4 tohto listu. Roztok liečiva sa naleje čistou vodou pri rýchlosti 1 1 na 1 m2. Druhýkrát sa sadenice zaobchádza rovnakým spôsobom, 7 dní po prvom spracovaní.

Hromadná výsadba paramatrátov Rio Fudi do otvorenej zeme môže byť spustená pri zahrievaní na jar a na povrchu pôdy prechádza hrozbou refundácie mrazov.

Prečítajte si viac  Strawberry Tenira

V deň disemobarkovania sú Rio Fuhago sadenice napojené pre lepšiu ochranu koreňa. V tomto čase je zoradená podľa veľkosti a kvality. Poškodené škodcami a ovplyvnené chorobami, ako aj zvolený zlomený, nie je dovolené rásť. Ak nie je navýšená vo výške, najprv si vyberte veľký a potom menší. Nerovnomerné vo veľkosti rastlín sa rozvíja nerovnomerne, čo vedie k významnej strate plodín.

Mať skoré výrobky zo súčasnosti oblasti Tomato Rio Fuhago rastlina 15-20 dní skôr. Ak to chcete urobiť, vyberte si oblasti na južných svahoch so svetelnými pôdami chránenými pred studenými vetrom.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Táto odroda je pozoruhodná, že má dobrú odolnosť voči:

 • alternatív;

 • vertikánska;

 • Fusarious.

Odolnosť voči extrémnym poveternostným podmienkam

Tomato Rio Fuhago je odolný voči tepla, odolný voči suchu, odolná voči stresom. Prístrešok je potrebný pri pestovaní v chladných oblastiach našej krajiny.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Prečítajte si viac  Tomato Palmyra

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: