Tomato Russian Chastushki

 • Autori: GAVRISH S.F., Morav B.V., AMCHESTKA E.V., Degovsova T.V., Wolf o.ALE., Artemivo G.M., Redichina T.ALE.
 • Rok predpokladov: 2015
 • Kategória: Zoradiť
 • Typ rastu: Determinant
 • Účel: Čerstvé použitie
 • Čas dozrievania: Médium
 • Podmienky rastu: Pre filmové skleníky
 • Bush: Nočný stupeň
 • Výška kríka, pozri: Až 100
 • Utiecť: stredná veľkosť, zelená na tmavo zelený tieň

Pozrite si všetky charakteristiky

Veselé, zvýšená nálada je pre každého farmára veľmi dôležitá. Ale aj tie najsľubnejšie odrody môžu priniesť. Preto by ste mali vždy starostlivo študovať všetky dostupné informácie a analyzovať ho. Toto pravidlo sa vzťahuje na zajtrajšok Russian Chastushki.

História odstránenia

Podobná kultúra, ako mnoho populárnych paradajok, vyvesených v roku 2010. Oficiálne umožnilo jeho kultiváciu od roku 2015. Celý tím profesionálov pracoval na tvorbe závodu, ktorý zahŕňal taký slávny chovateľov ako:

 • GAVRISH;

 • Wolts;

 • Amcelavskaya;

 • Degovova;

 • Morav;

 • Redukcie;

 • ArteMieva.

Popis odrôd

Demantaninantné kríky ruského chastashki môžu rásť viac ako 1 m. Vyvíjajú listy priemeru. Zvyčajne je to jednoduchá zelená farba, ale niekedy sa nachádza tmavo zelený odtieň. Môžete pestovať podobné paradajky v skleníkoch pod filmom.

Hlavné kvality ovocia

V najskoršom štádiu vývoja ruských bobúľ, zelená. Ale potom budú vždy červenať. Tieto veľké paradajky zvyčajne vážia 0,35-0,48 kg. Vyvinúť na jednoduchých kvetenstve. Typický tvar plochého kruhu, rebrovaný je zle vyjadrený. Na 1 kefy môže byť 3 alebo dokonca 4 paradajky.

Charakteristiky

Dužina tejto odrody je mierne husté. V popisoch semien je uvedená nasýtená paradajková chuť. A tiež v mnohých zdrojoch sa zdôrazňuje príjemná vôňa.

Dozrievanie a plodnenie

Paradajka Ruská Chastushki označuje strednú priateľskú skupinu. Keďže v oficiálnych informáciách neexistujú žiadne ďalšie vysvetlenia, môžeme predpokladať, že sa rozvíja na rovnakom obvyklom harmonograme ako iné stredné odrody. Za normálnych podmienok vyžaduje vývoj plnohodnotných plodov zo zeleného zdvihu 100-103 dní.

Výnos

Z hľadiska príslušného poľnohospodárskeho inžinierstva môže zber dosiahnuť 8-8,5 kg 1 kV bobule. M. Ale tu je potrebné vziať do úvahy dôležitosť výberu dobrého priestoru a súlad s normami rotácie plodín. Rovnako ako skutočnosť, že aj tie najdôľu dôkladné výpočty pravidelne zasiahne faktor počasia.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Pripravte kontajnery a používajte ich, aby sa vyložili semená v substráte už na konci marca. Nebude však veľkou chybou urobiť to v prvom aprílovom desaťročí. Ak sa sadením rozvíja normálne a rýchlo posilniť, bude pripravený na prekládku na trvalé miesto v máji. Ale tu sa už potrebujete pozrieť na stav betónových kríkov. Je tiež užitočné skontrolovať, či sa mrazy skončili.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Dodávateľ výsadbového materiálu trvá na systéme 400×500 mm. Ktorí používali svojich záhradníkov za nespokojnosť takéto pravidlá, nevyjadrujú.

Pestovanie a starostlivosť

Ruská Chastushki, napriek relatívne malej výške, žiadna podväzka nebude stáť žiadne. Garter nie je bezprostredne po transplantácii na trvalé miesto, ale po niekoľkých dňoch. V opačnom prípade sa postup vynásobí len transplantový stres. Sejačky sa musia okamžite ponoriť hneď, ako hodia prvý reálny list. Zariadenie toleruje hlavné paradajkové ochorenia dobre, ale zaistenie (proaktívne spracovanie) ešte nepodarilo.

Je vhodnejšie si vybrať otvorené oblasti s pomerne uvoľnenou krajinou. Je tiež potrebné skontrolovať, či sú dôkladne nasýtené užitočnými látkami. Na chudobných konajú iba ďalšie hnojivá hnojiva. V skleníkoch je potrebné zachovať vlhkosť nie je nižšia ako 50% a nie vyššia ako 60%, inak sú problémy nevyhnutné. A tiež potrebujú systematické uvoľnenie a zalievanie (tieto postupy spolu s mulčovaním sa vykonávajú rovnakým spôsobom ako pre iné paradajky).

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Rastúce regióny

Kultúra bola oficiálne zóna pre:

 • severne od európskej časti;

 • Ďaleký východ;

 • Lokalita Siberia a severného Kaukazu;

 • Oblasti Volga a Ural;

 • severozápadne od Európskej časti Ruskej federácie;

 • Chrnený.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: