Tomato Rusty

 • Autori: Dolné sny v.A.
 • Rok predpokladov: 2019
 • Kategória: Hybrid
 • Typ rastu: Determinant
 • Účel: Čerstvé použitie
 • Čas dozrievania: Stredomorský
 • Načasovanie dozrievania, dní: 110
 • Podmienky rastu: Pre filmové skleníky
 • Utiecť: stredná dĺžka, zelená farba
 • Farba nezrelého ovocia: Svetlo zelená

Pozrite si všetky charakteristiky

Ruské dačky si veľmi oceňujú nezaťažené paradajky, ktoré sú schopné pestovať v rôznych oblastiach. Tomato Rustikálne je známe, pretože bola zaznamenaná v registri len v roku 2019. Už sa však podarilo zhromažďovať veľa pozitívnych reakcií.

Popis odrôd

Rustikálny hybrid označuje odrody s určujúcim typom rastu. Oricha odrody – v. A. Blokové sny. Stupeň je určený na pestovanie pod film. Dosť vysoké: asi 1,5 m, ale mnohí kŕmili kríky a až 2 m. Šírka kríkov s vhodnou starostlivosťou bude 35 cm, zelené listy sú veľa, a rastú po celom stonke.

Rovnako ako iné odrody, rustikálne má svoje silné a slabé stránky. Toto je možné čítať pre výhody:

 • získanie veľmi veľké ovocie, ktoré budú dobré na výrobu šťavy;
 • dobrý vkus;
 • Úroda bezodkladne spí stabilne;
 • Bobule bez akýchkoľvek problémov.

Zamerajme sa na nevýhody:

 • Odroda nehodí začiatočníkov, pretože si vyžaduje neustálu starostlivosť;
 • Je potrebné kontrolovať stav pôdy: so zvyšujúcou sa vlhkosťou, ovocie ovocie;
 • All-palivo nie je možné kvôli veľkým rozmerom bobule.

Hlavné kvality ovocia

Zrelé rustikálne ovocie majú klasickú červenú. Veľmi často sa povrchový kryt načervenaní stropne, divergery v rôznych smeroch. Paradajky rastú veľké: váha v priemere sa rovná 380 g, ale v priaznivých rokoch a s dobrými podmienkami na stonkách sa objavujú paradajky a 800-900 g.

Telo vyzerá ako konzistencia na telo zrelého perimmonu, je to veľmi husté. Paradajky majú plochú formu. Kamery so semenami v ovocí nestačí, je potrebné vziať do úvahy, ak chcete znásobiť odrodu.

Prečítajte si viac  Paradajková broskyňa

Charakteristiky

Funkcia Tomatoes Village odroda je takmer úplná absencia Kislock. Paradajky obsahujú veľa cukru, takže chuť je charakterizovaná sladkosťou. Vďaka tomu sa paradajka často používa v zimných prázdninách.

Dozrievanie a plodnenie

Rustikálne športy za 110 dní. Zber z tejto sekundárnej odrody možno očakávať, že najvyšší alebo polovica júl.

Výnos

Táto odroda dáva dobrú úrodu. Ukazovatele – 17,8 kg s m2 skleníkovou pôdou. Bush dá asi 6 kg bobule.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Odrozchodná odroda predpokladá povinné pestovanie sadeníc. Tam budú pre ňu oddelené kontajnery, je to najmä povinné kontajnery. TARA Dezinfikovaná vriaca voda. Semená sa tiež pripravujú vopred, namáčanie v mangánom alebo „fytoosporíne“. Pred pristátím potrebujú sušiť.

Zem môže byť odobratá z vlastnej záhrady, ale rašeliny, vlhké alebo kompost, popol sa tam nevyhnutne pridávajú. Pôda, ak je prevzatá zo záhrady, dezinfikujte mangán.

Siatie stráviť v marci, najlepšie bližšie k stredu. Pozemok je trochu rozprašovaný rozprašovacou pištoľou, urobte drážku v ňom, kde sú zrná umiestnené. Po prvé, sadenice sa uchovávajú pod sklom a teplota miestnosti by nemala klesnúť pod teplotou 23 °. Je veľmi dôležité podporovať pôdu stabilné mokré.

S príchodom sadenice sa sklo čistí, sadenice, ak sa pestuje v spoločnom kontajneri, potápa sa. Ďalej bude ľahké čakať potrebné na bodový bod. Do skleníka sa paradajky blížia bližšie k polovici mája. V otvorenom teréne sa odroda paradajok takmer nevyrástli, pretože zomierajú s horiacimi lúčmi.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Prečítajte si viac  Tomato RAPUNZEL

Viac informácií

Výsadba

Rustikálne kríky vysoké a nie sú obzvlášť kompaktné, takže 1 kV. M je lepšie mať viac ako 4 semenáč. Optimálna voľba – 3. Odporúčaná schéma – 60×60 cm. Nie je možné opustiť menej priestoru, inak paradajky sa navzájom držia listami.

Pestovanie a starostlivosť

Odroda nie je ľahká v kultivácii, stojí za to zvážiť, aj keď je vybrané. Obzvlášť opatrný by mal byť s zavlažovaním. Spojkáže bude mať za následok, že ovocie praskne a stáva sa neprepravovateľnými. To platí najmä, keď sú paradajky aktívne tvoriť.

Saddry, ktorí sa zaoberali odrodou odporúčané kvapkové zalievanie. Takže pravdepodobnosť, že voda spadne na listy, sa zníži na nulu. Ak si želáte vodu, potom je potrebné to urobiť viac ako raz týždenne. V tomto prípade bude užitočné vyliezť na kríky tak, že vlhkosť je pomalšia. Rašelina, piliny – toto všetko môže byť použité.

Tomatoes Village Village potrebujú časté kŕmenie. 14 dní po pristátí, sú nevyhnutne vybavené SELITRA. Asi 100 g nástroja trvá na meter štvorcový. Ďalej sa odporúča používať ľudové a organické kŕmenie. Riešenie Corovaki bude vhodné, rovnako ako infúzie na báze trávy. Fosfor dáva, keď paradajky budú spievať. Po tom, všetky kŕmenie sa zastaví. Existuje viac tipov starostlivosti:

 • Najnižšie listy by mali byť vypnuté tak, aby sa nedostali z zeme;
 • Businky musia byť testované na podporu;
 • Rastlina musí byť neustále overovaná na prítomnosť krokovín a vypnúť ich;
 • Aby sa zabránilo vzniku fytoofluorózy, vykonajte preventívnu liečbu meďou s meďou;
 • Skleník sa zobrazí denne pre prístup vzduchu;
 • Paradajky sa zbierajú ako dozrievanie, inak závažnosť plodov spôsobí ich postrekovanie.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Prečítajte si viac  Všetko o transplantovacích jahodách a jahodách

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Rustikálny takmer nikdy chorý Vertex hnilobné ovocie. Alternatívnej tolerancie. Aby sa zabránilo chorobám, je potrebné použiť čisté vynálezcov, na spracovanie stránok odstránenie krokov so špeciálnymi prostriedkami. Nebráni rustikálnej a preventívnej liečbe fungicídov, ktoré sprej na zemi. Môžete použiť „Ridomil Gold“ alebo „fytosporin“.

Paradajky z tejto odrody aj v skleníkoch môžu zaútočiť na chybu, biele alebo web tick. Malý hmyz sa snaží odstrániť ľudové metódy: roztok mydla, kvitovanie popola, cesnaková infúzia. Alebo použiť insekticídy, ale len pred tvorbou ovocia.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam

Rustík môže rásť v rôznych oblastiach krajiny, ale len ak sa kultivuje v skleníku. Paradajka je veľmi nedostatočne proti mrazom, môže zomrieť. Nie menej nebezpečné pre neho a rovné lúče slnka v agregáte s ťažkým teplom. V skleníku poskytujú podmienky rastu oveľa jednoduchšie.

Recenzie Recenzie

Na internete sa môžete stretnúť s rôznymi recenziami o pestovaní odrody valiátu. Niektoré Dachans ukázali veľké plody so sladkou chuťou, paradajky neboli zranené, plodina bola daná včas. Iní tvrdia, že sadenice rýchlo prechádzajú na rast, ale neberie do nového miesta. Ovocie vo väčšine záhradkárov boli stredne veľké.

SUMEY Z REGIÓNOV SA STAVEJ KLIMUMENTU sa snažili rásť stupeň na otvorenom mieste. A mnohí sa to stalo. Na druhej strane sa rovnaké dažde prekročili všetky úsilie, pretože plodina úplne zničila Phytoofer.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: