Tomato Sched

 • Autori: Lukyanenko A. N., Dubinin S. V., Dubinina I. N. (LLC „AGROOFIRMA SEDK“)
 • Rok predpokladov: 2019
 • Kategória: Hybrid
 • Typ rastu: Incimenzionálny
 • Účel: Čerstvé použitie, na losos a konzervovanie
 • Čas dozrievania: Skoro
 • Načasovanie dozrievania, dní: 100-105
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky
 • Obchodovateľnosť: Vysoká
 • Prepravovateľnosť: Vysoká

Pozrite si všetky charakteristiky

Tomato Spúšte krém – hybridná odroda schopná sa stať skutočným darom pre každý záhradník. Rastlina nie je obzvlášť veľmočensky v kultivácii, dáva dobré výnosy aj s minimálnou starostlivosťou. Je však potrebné vziať do úvahy a niektoré jemnosti.

História odstránenia

Táto odroda je výberová novinka, vyvinutá na základe Agrofirma SEDK LLC. Výberová práca bola Lukyanenko A. N., Dubinin S. V., Dubinina I. N. Povolené použitie v roku 2019.

Popis odrôd

Odvetvia rastlina, ktorá dosahuje výšku 200-220 cm, sa často nazýva „Tomato Tree“. High-rezistentný Bush je veľmi silný a natiahnutý, pripomínajúci Lian. Preto si vyžaduje povinnú podväzku na podporu alebo spáč. Kultúra sa vyznačuje dobre vyvinutým koreňovým systémom.

Listy na kríkoch veľké číslo, sú dlhé, zelená farba. Ovocie s artikuláciou. TAssel Forms 8-12 Tomatoes. Úroda môže byť dlhodobo skladovaná – 1,5 mesiaca bez straty svojho typu výrobku a pokojne prepravovať dopravu.

Medzi výhody môžu byť pridelené:

 • Indikátory s vysokým výnosom;
 • dlhé obdobie plodovania;
 • Čas predčasného dozrievania;
 • pretrvávajúca imunita;
 • Vynikajúca chuť.

Nedostatky sú trochu, ale sú:

 • Potrebné na zloženie pôdy;
 • Sú potrebné pravidelné podávače;
 • Je vhodnejšie rásť v skleníkových podmienkach, v otvorenej pôde dostať dobrú úrodnosť je ťažké.

Hlavné kvality ovocia

Ovocný refluxný krém s malými paradajkami, ktorých hmotnosť je len 25-35 gramov. Dozrievanie je pomerne priateľské. Forma vo valcových plodoch, so slabou páskou. Zrelé svetlé červené paradajky. Koža pevne a lesklá, chránia paradajky z praskanie.

Charakteristiky

Toto je veľmi chutná škála paradajok. Príjemná, osviežujúca chuť je zapamätaná všetkým, ktorí aspoň raz vyskúšali – sladkosť, harmonicky zriedená svetelnou sournessou. Ovocie majú univerzálny účel. Môžu byť skutočnou dekoráciou hotových jedál. Malá veľkosť im tiež umožňuje použitie v celej konzervácii.

Dozrievanie a plodnenie

Hybrid je Rannevend. Úplná technická splatnosť prichádza do 100-105 dní. Čistenie zberu sa postupuje v druhej polovici júna. Dlhodobé plodnenie, pokračovanie v neskorom jesene.

Výnos

Vysoká kultúra. V súlade so správnym poľnohospodárskym strojárstvom od 1 kV. m je možné zozbierať asi 5,5 kg ovocia.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Časové semená závisia od klimatických charakteristík regiónu. V teplých poliach sa udalosť pokračuje v polovici marca. V chladných oblastiach je čas posunutý do konca prvého desaťročia apríla. Pre výsadbu semien používajú pristávacie kontajnery alebo oddelené poháre. Pôda je vhodná na použitie nákupu, ako základ takejto pôdy je rašelina.

Pred začatím pristátia semien by mali byť vysídlené a používať stimulujúce činidlo pre najlepšie klíčenie. Po výseve sú pokryté filmom a umiestnené v teplej miestnosti. Zavlažovanie sa vykonáva len s nehnuteľnosťou. Keď sa sadenice dostanú do vývoja 2-3 listov, kríky sa potápajú. V polovici mája môžu byť sadenice prenesené na trvalé miesto.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Tomato Sched

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Tomato Sched

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Tomato Sched

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Výkonné „paradajkové stromy“ by mali dostať veľa kyslíka a dostatočné množstvo živín. Preto 1 kV. m môže byť umiestnená viac ako 2 kríky. Paradajky sú vysadené v pôde podľa schémy 60 x 40 centimetrov.

Pestovanie a starostlivosť

Bushové formy v 2-3 stonkách. Bez včasného odstránenia krokov, prípad nerobí. Zavlažovanie trávia skoro ráno alebo neskoro večer. Najlepšou možnosťou je kvapkové zalievanie, nie je možné, že voda padá na listy a stonky.

Je tiež dôležité vykonávať pôdne voľný čas. Minerálne a organické hnojivá by mali byť vystavené často, nie menej ako 4-5-krát za sezónu. Spočiatku by mal byť dusík. Ďalší dôraz na kŕmenie fosforu-potaš.

V prípade rastu v skleníku sa dôrazne odporúča organizovať dobré vetranie na natiahnutie vlhkosti a znížiť nebezpečenstvo poškodenia plesní. Nezabudnite bojovať s burinou trávy, ktorá si vyžaduje veľa živín z pôdy. S ňou bojuje s ňou pridaním.

Tomato Sched

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

Tomato SchedKvasinkaTomato SchedKyselina boritáTomato SchedJódTomato SchedPopolTomato SchedVápnik selitraTomato Schedkyselina jantárováTomato SchedSérumTomato SchedPeroxid vodíkaTomato SchedKuracie vrhTomato SchedSódaTomato SchedSpievaťTomato SchedMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Sprot smotana má dobrú odolnosť voči infekčným ochoreniam, typickým pre paradajky, najmä na vertikálnu, vírus tabakového mozaika. Avšak, aby sa zabránilo rozprašovaniu kríkov špeciálnymi liekmi od tvorby kvetov.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Tomato Sched

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Tomato Sched

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

Tomato SchedPhytofluoroTomato SchedNafúknutý rosaTomato SchedVrcholTomato SchedClapporiosTomato SchedŠedý ganilTomato SchedTobacco mozaikový vírus

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár