Tomato Shy červenať

 • Autori: FRED HEMPE (FRED CHEMP), CALIFORNIA, USA
 • Názvy synonymá: Červenať, blops, červenať, červenať tiger, ruddy tiger, blancher
 • Kategória: Zoradiť
 • Typ rastu: Incimenzionálny
 • Účel: Čerstvé použitie
 • Čas dozrievania: Stredomorský
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu pre skleníky
 • Bush: Vysoký
 • Výška kríka, pozri: 200
 • Farba zrelého ovocia: Žltá oranžová, pásy

Pozrite si všetky charakteristiky

Exotické zahraničné odrody takmer vždy spôsobili, že záhradníci cítili, že takáto kultúra neprichádza do Ruska. Ale ostrý červenať paradajka má nielen krásne externé údaje, ale aj možnosť pestovania kultúry v ktoromkoľvek regióne Ruska.

História odstránenia

Tomato The Shy Brush bol odstránený v roku 2011 v Kalifornii Chovateľka Fred Hemp. Kultúra sa považuje za inteterminujúci. Môže sa pestovať otvoriť pôdu a zatvorené.

Stretáva sa pod takýmito menámi ako:

 • Blby;

 • Červenať;

 • Ruddy tiger;

 • Blanche;

 • Červenať;

 • Červenať tiger.

Popis odrôd

Kríky sa považujú za vysoké a dosahujú výšku 200 cm. Kmeň mocný a silný, ale vyžaduje podväzok a parenie. Vzhľadom k tomu, že stupeň má neobmedzený rast rastu, to hodí kroky cez každý list. Horná časť stonku upísaná, keď Bush bude predstierajúci na strope skleníka alebo mesiac pred ukončením plodovania.

Tvorba kríkov nasleduje 2-3 stonky, potom bude výnos vysoký. Nebude to čas stráviť veľa času na spracovanie stoniek.

Listy malý, štandardný tvar, zelený, s miernou možnosťou na doskách.

Hlavné kvality ovocia

Paradajkové plody Plachý červenať patrí do čerešňovej kategórie, takže veľkosť bobúľ je malý. Hmotnosť zeleniny je len 30-40 g. Tvar – plumoidný. Niekedy sú plody trochu predĺžené a výtok je vytvorený na vrchole.

Vzhľadom k tomu, že sú čerešňa, ovocie dozrievajú klastre, 6 kusov na jednej kefke.

Paradajková farba žltá-oranžová, s ružovými pozdĺžnymi pruhmi. Čím viac slnečného žiarenia a tepla, tým viac sa zrejmé, že ružové telesá osloví na koži.

Bezpečnostná plachtenie, šťavnatá a mierna hustota. Vnútri dvoch kamier so stredne veľkými semenami. Semená tejto odrody nie sú prázdne, takže môžu byť zhromaždené na ďalšiu reprodukciu kultúry.

Bobule sú veľmi bohaté na skupinu vitamínov A, B, E a K, preto sa odporúča ich používať v čerstvej forme a použitie pre šaláty. Paradajky sú ideálne na varenie teplých jedál, ako aj pre celozrnný konzervovanie.

Charakteristiky

Tam je kyslá sladká chuť s prímesou ovocných poznámok. Ovocie majú charakteristickú paradajkovú vôňu.

Dozrievanie a plodenie

Paradajka sa vzťahuje na kultúry stredného dozrievania. Kúpnosť je dlhá, takže zber sa koná od konca júla do polovice augusta.

Výnos

Vintage odstraňuje kefy. V priemere sa odoberie 1-2 kg plodov z jedného kríka, s 1 m2 – 3-5 kg.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Tomato nehanebná červená klíčia, takže je potrebná predbežná príprava semien. Materiál je buď zakúpený v obchode, alebo sa zhromažďujú nezávisle od minuloročnej plodiny. A v druhom prípade sú semená spracované v aloe alebo slabom riešení mangánu.

Potom sa výsadný materiál utretý vložkou. Niektorí záhradníci namočte semená v wattovi a vyberte ich do tmavého a teplého miesta, kým nebudú pokračovať. A až po tom, čo prasnica v semenách. Urobte to voliteľné, každý si vyberie pohodlnejší spôsob.

Pôda v prímorských boxoch nalial neutrálne alebo slabo ľahostajne, piesčité s pieskom. Zemné krmivo a zvlhčovať. Potom sú jamky vyrobené a semená sú znížené v 1-2 veciach. Ďalej je malá plocha rekomupulárna a opäť zavlažovanie teplou vodou. Na vrchole všetkého pokryté filmom alebo celofánovým balíkom. Optimálna teplota pre osivo je + 25 °.

Po 5-7 dňoch sa sadenice klíčia a film sa čistí. Kontajnery sú nastavené na systémoch Windows alebo balkón. Skrinky striekajú raz týždenne, berúc do úvahy skutočnosť, že pôda vysušila. To je potrebné, aby sa zabránilo tvorbe čiernej nohy, ktorá úplne zničí semeno.

Kultúra je potrebná na potápanie s viacerými listami a silným kmeňom. V nových prímorských kontajneroch spolu so zemou, niektoré drevené popol nalial. Vykoná ako hnojivo.

Na začiatku mája sa sadenice prenesú do skleníka alebo len vonku na aklimatizáciu. V tomto čase sa pripravuje graf pre paradajky. Musí byť zapnutý a vyliezť teplú vodu.

Pristávacie sadenice sa koná večer alebo skoro ráno. Hlavnou vecou je, že slnko nie je v aktívnej fáze. Po tom, každý Bush vrhá 1-2 kefy stojatej vody. Ďalšie zavlažovanie sa vykonáva len za týždeň.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Kríky na tomato shadny blusherer veľmi veľké. Aj keď sú viazaní na absolventov alebo trellis, je stále potrebné ponechať dostatok priestoru pre korunu. Preto mnohí záhradníci odporúčajú pristátie na 1 m2 dva alebo tri kríky. Je potrebné, aby sa pobočky nezasahovali do seba, a to bola optimálna vzdialenosť medzi rastlinami na ich spracovanie.

Pestovanie a starostlivosť

Pre dobrú plodinu by sa mali pozorovať niektoré momenty v starostlivosti o kultúru:

 • režim zavlažovania;

 • balenie a tvarovanie;

 • kŕmenie;

 • Uzemnenie Uzemnenie a včasné odstránenie burín.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: