Tomato Siberian Tiger

 • Autori: Mark Makkaslin
 • Sa objavili pri prekročení: OGU Blue X King Beauty
 • Názvy synonymá: Ružový sibírsky tiger
 • Kategória: Hybrid
 • Typ rastu: Incimenzionálny
 • Účel: Čerstvé použitie, pre šťavu, pre kečup a paradajkovú pastu
 • Čas dozrievania: Stredomorský
 • Načasovanie dozrievania, dní: 110-120
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky
 • Obchodovateľnosť: Vysoká

Pozrite si všetky charakteristiky

Odrody s neobvyklým sfarbením ovocia alebo iných úžasných charakteristík vyniknú medzi obrovskými odrodami rastlinných plodín. Jedným z nich je Tomato Siberian Tiger. Zeleninová kultúra bola získaná výberom. Priniesla túto hybridnú odrodu v USA.

Popis odrôd

Hybrid je určený na pestovanie vo filmových skleníkoch alebo vonkajších poliach. Rast – príjmy. Vintage získal rozšírené použitie. Je pripravený na voňavé kečup, paradajkovú pastu a používa sa ako zložka pre čerstvé šaláty a občerstvenie. Vysoké kríky rastú až jednu a pol meračov. Nasýtené zelené listy rastú na výhonkoch. Veľké doskové dosky a mierne predĺžené. Zelená hmota je hrubá a svieža.

Na jednom kmeni sa vytvára zo 6 až 7 kefiek, z ktorých každý rastie od 4 do 6 paradajok. Na hraniciach južných regiónov sa paradajka pestuje v podmienkach otvorenej pôdy av strednom Rusku a na severe sa odporúča zasadiť v skleníku. Americký hybrid má vysokú odolnosť voči mnohým chorobám paradajok.

Hlavné kvality ovocia

Farba nezrelých ovocia – štandardná zelená so šalátom. Staršia zelenina získava tmavo ružovú farbu s tmavými fialovými ťahmi. Vďaka tejto charakteristike sa odroda dostala svoje meno. Veľké paradajky získavajú hmotnosť až 150 gramov, ale na prvom ovocných kefách, paradajky sú tvorené až 300 gramov. Tvar – okrúhle a mierne pohybované. Niekedy sú menovité plody sférického tvaru.

Dužina je maľovaná v bohatom červenej farbe, textúry – hustá a veľmi šťavnatá, na strih Sahary. Paradajky sú charakterizované dobrým praskaním a padajúcim. Vnútri semien hniezda s množstvom semien. Pokrýva zeleninu tenkú kožu.

Prečítajte si viac  Tomato Raspberry Giant

Charakteristiky

Chuť dozrievaných paradajok je označená ako harmonické a sladké. Je príjemný a zároveň nezvyčajný. Dobré gastronomické vlastnosti zohrali dôležitú úlohu pri šírení tejto kultúry.

Dozrievanie a plodnenie

Sibírsky Tiger sa považuje za priemernú licenciu. Po prvých zárodkoch sa objavili a pred zberom zrelých paradajok, svrbenie od 110 do 120 dní.

Výnos

Napriek hmotnosti zeleniny a počtu kvetenstiev s urážkami, výnos je považovaný za dobrý. Podľa recenzií záhradníkov, ktorí sú osobne oboznámení s touto odrodou, asi dva kilogramy zeleniny sa zbierajú z jednej rastliny. V najpohodlnejších podmienkach kultivácie môžete dosiahnuť bohatšie ovocie.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Pestované paradajky cez sadenice, ktoré môžu byť pestované nezávisle. Skupiny transplantáciu na nové miesto len vtedy, keď ich vek dosiahne 55-60 dní. Sejací materiál naočkovaný v nádobe naplnenom hotovou pôdou. Nakúpená zem sa predáva už spracováva a pripravená na použitie. Na klíčenie sa používajú veľké aj kompaktné nádoby.

Ak chcete pripraviť zmes s vlastnými rukami, musíte kombinovať kompost kompost v rovnakých pomeroch, prepracovaných hnoja a trávniku. Potom sa vyžaduje dezinfekcia. Pôda je kalcinácia s horúcou ružovou maltou mangánu alebo pri teplote od 55 do 60 stupňov Celzia.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Prečítajte si viac  Strawberry Aroza

Viac informácií

Výsadba

Minimálna vzdialenosť medzi kríkmi by mala mať 50 centimetrov. Na jeden meter štvorcový na území nie je vysadených viac ako 4 rastliny. Nie je možné zahusťovať stránku. To povedie nielen na zníženie kvality úrody, ale aj na dlhé obdobie vegetácie. Vintage dozrieva dva týždne neskôr ako obvykle.

Pestovanie a starostlivosť

Po tom, čo prvé výhonky stali viditeľnými, sadenice potrebujú zabezpečiť nasledovnú starostlivosť.

 • Kríky, najmä na pestovanie v skleníku, slabo nesú vysokú úroveň vlhkosti. Zvukové rastliny zriedkavo, ale hojne. Prebytočná vlhkosť, ako dlhé sucho, negatívne ovplyvniť výnosy a môžu byť príčiny smrti paradajok. Izba sa odporúča pravidelne vykonávať.

 • Ako krmivo budú vhodné, organické aj komplexné kompozície. Paradajky dobre reagujú na nutričné ​​hnojivá. V prvej polovici sezóny vegetácie, filtrovanie s vysokým obsahom dusíka. Keď príde druhá polovica, choďte na formulácie s bohatým obsahom draslíka a fosforu.

 • Ak sa sadenice začali pestovať vo vysokej kapacite, v priebehu času sa ponúkne potápač. Rastliny sú vyhľadávané v oddelených pohárikoch, ale až po vytvorení druhého súčasného listu. V čase prenosu kríkov na trvalom mieste pestovania na každej rastline by malo byť 5 listov.

 • Najdôležitejšie postupy sú búrlivé a uvoľnenie. Sú potrebné na plný rozvoj mladých sadeníc. Zemná voľná po zakrývaní.

 • Rastliny potrebujú dostatočné svetlo. Ak prírodné osvetlenie nestačí, špeciálne fytolamové použitie.

Nezabudnite na starostlivosť o kríky po ich prevode na zem. Pozemok pod rastlinnou kultúrou je zvyšný pripraviť sa na jeseň. Územie je opitý a krmivá. Ak sa v tomto čase nepodarí vykonávať prácu, môžete prejsť na prípravu jari.

Studne na výsadbu napojených s horúcim bledým ružovým milgantinovým roztokom. Zničí škodlivé baktérie a obnovuje zem. V každej jame je poslaná hŕstka dreveného popola. Táto zložka bude kŕmiť mladé rastliny v procese ich prispôsobenia na novom mieste.

Prečítajte si viac  Hruška Marshal Zhukov

Bezprostredne po transplantácii je pôda napojená a pokrytá vrstvou mulčovania, ktorá nebude poskytovať rastlinné rastliny a udržiavať pohodlnú hladinu vlhkosti. Ak sa organická používa ako mulč, bude dodatočne podávať kríky.

Spodné listy a kroky rastúce na prvý vývoj, odstrániť. Pri pestovaní hybridu, sibírsky tiger nevyhnutne vylisuje v jednej alebo dvoch stonkách. Pre otvorenú pôdu môžete odísť do troch stoniek. Takže zelenina dostáva dostatočné množstvo slnečného žiarenia, zelená hmota je periodicky zriedená. A tiež tento postup je potrebný na celú cirkuláciu vzduchu. Uistite sa, že sa zbavte suchých, pomalých a poškodených listov.

Kríky v skleníkoch. Táto jednoduchá manipulácia pomôže živinám rovnomerne rozloženým cez kríky a tvoria vysokokvalitný zber. A tiež podväzok výhonkov.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: