Tomato Snow Bars

  • Autori: NASTENKO N. V., Brazhan B. G., CANDOBA A. V., Agrofirma Aelita LLC
  • Rok predpokladov: 2008
  • Kategória: Zoradiť
  • Typ rastu: Determinant
  • Účel: Univerzálny
  • Čas dozrievania: Skoro
  • Načasovanie dozrievania, dní: 100-105
  • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky
  • Prepravovateľnosť: Áno
  • Bush: Nočný stupeň

Pozrite si všetky charakteristiky

Zeleninové chovatelia, ktorí žijú v zónach s chladnou klímou, sú často obmedzené na výber odrody paradajok. Nie každý poddruh bude odložiť mrazy a teplotné rozdiely. Ale všetko sa netýka snehového leopardu. Táto odroda s krásnym menom určite odôvodňuje očakávania letných domov z rizikových poľnohospodárskych zón.

História odstránenia

Snow Leopard bol vybraný v Agrofirma Aelita LLC. Zdá sa, že vďaka spisom takýchto špecialistov ako NASTENKO, CALLED A CANDOBA. V roku 2008 som dostal rozšírený, potom som bol uvedený v štátnom registri. Pestovanie snehu Leopard je ponúkaný v otvorených oblastiach av podmienkach filmových skleníkov. Odroda je dokonalá vo všetkých regiónoch krajiny.

Popis odrôd

Snow Leopard je klasická a veľmi nenáročná škála paradajok. Pokiaľ ide o rast, je určená, výška kríkov je do 45-60 centimetrov. Rovnako ako mnoho nízkodobých odrôd, demonštruje hojné. Farby listu sú tmavo zelené a samotné listové dosky sú charakterizované veľkými veľkosťami.

Hlavné kvality ovocia

Rastlina tvorí hlavné oranžovo-červené ovocie. Noblené vzorky sa rozlišujú svetelnou zelenou farbou. Paradajky majú štandardný plochý tvar, je tu stuha, ale je to slabá. Priemerná hmotnosť jedného bobule sa rovná 120 gramov a maximálne – 300. Spiace lesklé, hladké, s dobrou hustotou.

Charakteristiky

Puzdro Tomatoes Snow Leopard má strednú hustotu, miernu šťavu. Mäsité paradajky chuť sladké, aróma je veľmi výrazná, bohatá. Účel univerzálnych bobúľ. To znamená, že od nich môžete variť akékoľvek jedlo, vrátane zimnej ochrany.

Dozrievanie a plodnenie

Snow Leopard sa vzťahuje na odrody skorého skupiny, pretože maturuje len 100-10 dní po pristátí.

Výnos

Kultúry pestované vonku poskytujú stabilný zber 2,3 kg od 1 štvorcového metra. Pod filmu budú ukazovatele vyššie.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Zrná začínajú zahrievať 45-55 dní pred ich prevodom na trvalé miesto pobytu. Väčšinou siatie sa vykonáva v treťom desaťročí marca. Pred postupom sú semená nasiaknuté v stimulácii rastu počas 12 hodín. Spievanie, aby ste boli v výživnej úrodnej pôde, ktorá bola predtým navlhčená zavlažovaním.

Keď sa objavia prvé výhonky, kontajner so semenníkom vložte na dobre osvetlený graf a odstráňte film. Zavlažovanie by sa malo vykonávať včas. Po vyberaní rastliny kŕmte minerálnu zmes. Pod filmovom prístrešku sa výhonky vykonávajú v polovici mája. Ak sa plánuje rásť v otvorenom vzduchu, potom začiatkom júna.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Miesto na výsadbu je zúčtovanie vopred a hnojiť. Vykopať otvory, mali by byť 4-5 kusov na meter štvorcový. Tomatoes rastliny mierne v uhle, pôda musí byť dobrá. Ďalej zalievanie – litra vody pre každú rastlinu. Potom musí byť pôda kliknúť tak, aby sa vlhkosť zachovala dlhšie.

Rastliny Snow Bars Odrody sú celkom kompaktné v ich raste, takže môže existovať vzdialenosť, ktorá nepresahuje 50 centimetrov medzi jamkami. Inter-rada vzdialenosť bude 40 cm.

Pestovanie a starostlivosť

Starostlivosť o Sneh Leopard bude mať klasickú schému. Toto je včasné správne zavlažovanie, zemné uvoľnenie, mulčovanie, alebo pravidelné buriny, výroba kŕmenia. Je dôležité si uvedomiť, že kŕmenie by sa malo vykonávať opatrne av žiadnom prípade neprekračujte dávku. Táto odroda je naklonená rýchlym súborom lístia, a ak bude stráviť všetky sily na jeho formáciu, potom sa ovocie nedá čakať.

Dôležitým bodom starostlivosti je banda kríkov. V skleníkoch je najjednoduchšie pozastaviť paradajky na súpravu, a ak hovoríme o otvorenej pôde, potom sa odporúča používať jednotlivé kolíky.

Tvorba kríkov sa môže uskutočniť v 1 alebo 2 stonkách. Ak sa záhradník rozhodol vytvoriť Bush do jedného barela, potom bude musieť odstrániť všetky silné kroky, súťažiť o majstrovstvá. Pri inštalácii závodu v 2 krokoch, ktorý bol vytvorený pod prvou kvetinovej kefy, nechajte ďalej rásť.

Ako sa rastlina zvyšuje, všetky nové a nové procesy budú produkovať. Musia byť stanovené, kým sú malé, inak kríky dostanú stres. Nižšie bohaté lístie sa rozpadne, aby nezhistilo pristátie.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Snehový leopard je veľmi odolný voči vírusu mozaiky tabaku, tiež sa nebojí vertikálnych a fusarióznych vädiel. Škodcov na postele sa zdá zriedka. Aby ste mohli plne chrániť rastlinu, nemali by ste zabudnúť na čistotu lokality a včasné preventívne spracovanie.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam

Snow Leopard dokonale toleruje studené a ostré teplotné rozdiely. Nebojí sa tepla. Rovnako ako odroda je schopná odolať krátkemu suchu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: