Tomato Snowman

 • Autori: L. ALE. Močiar
 • Rok predpokladov: 2007
 • Kategória: Hybrid
 • Typ rastu: Determinant
 • Účel: Čerstvé použitie, na spálenie a konzervovanie, pre šťavu, pre kečup a paradajkovú pastu
 • Čas dozrievania: Ultrarandy
 • Načasovanie dozrievania, dní: 80-85
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky
 • Výroba komerčných plodov,%: 90
 • Výška kríka, pozri: 50-120

Pozrite si všetky charakteristiky

Takže „zimné“ meno by nemalo vystrašiť záhradkárov – taký paradajka sa otvára celkom „letné“ perspektívy. Hlavnou vecou je byť schopný ho použiť, ako by mal a všetko ostatné. Ale potom sa budete musieť naučiť o tomto probléme najjednoduchšie informácie.

História odstránenia

Tomato Snehuliak bol navrhnutý snahou šľachtiteľa L. ALE. Močiar. Rastlina bola získaná hybridizáciou. Úradne mu umožnilo rásť na praktické účely v roku 2007.

Popis odrôd

Snowman demonštruje plnohodnotný klasický determinant rozvoj. Je zasadený ako v konvenčných záhradách a v skleníkoch chránených filmom. Výška kríkov sa široko líši od 0,5 do 1,2 m. Charakterizované priemernou úrovňou žiaduceho. Listy sami majú priemernú hodnotu a rozvíjajú tmavú zelenú farbu.

Hlavné kvality ovocia

Toto je situácia tu:

 • Najstaršie bobule sú natreté vo svetlom zelenom tóne;

 • Zrelý zber získava jasne nažive sfarbenie;

 • Zvyčajná hmotnosť paradajok je 50-120 g;

 • Príležitostne existujú kópie, ktoré vážia 150-160 g;

 • Ovocie sa budú vyvíjať z jednoduchých kvetenstiev a sú upevnené na kĺbových plodoch;

 • Typichnaya plochý slepený hladký tvar so slabo vyslovovanými rebrami;

 • Bobule rozdelené 4,5 alebo 6 hniezdami.

Charakteristiky

Hladká koža nemá žiadny významný vplyv na produktivitu takejto paradajky. Jeho buničina je mierne hustá. Oficiálny opis tiež zdôrazňuje výraznú chuť ovocia. Všeobecne platí, že ochutnajte bobule snehuliak sladké, ale aj malá kyslá poznámka má tiež. Stojí za to zdôrazniť rovnakú zbernú vhodnosť na konzervovanie na zime a na prípravu letných šalátov.

Dozrievanie a plodnenie

Táto odroda patrí do ultrazvukovej skupiny. Za priaznivých podmienok čaká na výrobu bobúľ len od 80 do 85 dní. Avšak, veľa závisí, už tradične, od počasia az obáv.

Výnos

Zber na 1 Bush môže byť 4-5 kg. Môžete presnejšie oceniť tento ukazovateľ len pri zohľadnení základného poľnohospodárskeho inžinierstva a iných nuans. Čo je dôležité, s dobrými podmienkami rastúcim podielom komerčných bobúľoch 90%.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Štart SOW Seeds v kontajneri potrebujú od 10 do 15. marca. Dokončená táto práca by mala byť do 5. apríla. Norma sadenice by mali byť pripravené na 10-15 apríla. Ale to sa dosahuje len pri najvyššom pristátí a dôkladnej kultivácii sadeníc. S neskorším siatím sa načasovanie výrazne posunie.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Najviac racionálne rastliny Tomato Snehuliak na systéme 500×600 mm. Zároveň na 1 kV. m by mala mať od 2,5 do 3,5 kríka. Lepšie dodržiavajte obmedzenú koncentráciu na odstránenie chýb a pomáhajú plnému rozvoju rastlín.

Pestovanie a starostlivosť

Tvorba kríkov by mala ísť na 1 alebo 2 stonky. Výsadný materiál na sadenice sa dôrazne odporúča namočiť do biologického stimulátora. Konečné vylodenie je vyrobené v ľahkosti s pokročilými organickými hnojivami. Pred každým hnojivom je pôda pokrstená. Všeobecne platí, že uvoľnenie bude potrebné pravidelne, a kŕmenie by sa malo vykonávať 3 alebo 4 krát počas vegetatívnej sezóny.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Rastúce regióny

Odroda je zónovaná pre:

 • Okres VOLGA-VYATKA;

 • Ďaleký východ;

 • Urals;

 • Západné Sibírske regióny.

Recenzie Recenzie

Stálené hodnotenie tejto kultúry nie je vždy možné rásť v prvom roku. Niektorí poľnohospodári „Skúste“ to len v druhej sezóne. Ak uspejete, môžete zbierať veľmi solídnu úrodu. Problémy s chuťou sa tiež nevyskytujú najčastejšie. Je veľmi dôležité zohľadniť skutočnosť, že podľa mnohých recenzií slabých stránok, snehuliak nie je vôbec.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: