Tomato Solothell

 • Autori: Rusko
 • Kategória: Zoradiť
 • Typ rastu: Determinant
 • Účel: Univerzálny
 • Čas dozrievania: Ultrarandy
 • Načasovanie dozrievania, dní: 87-95
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky
 • Prepravovateľnosť: Áno
 • Výška kríka, pozri: 50-70
 • Charakteristický bush: Kusty

Pozrite si všetky charakteristiky

Radin – To je rôzne paradajky odvodené ruskými chovateľmi. Rastlina stanovila rastový typ a ultrazvukové dozrievanie, pre ktoré dostal svoje meno.

Popis odrôd

Bush je kompaktný, huňatý, priemernosť vedzvosti, výška dosiahne 50-70 cm.

Hlavné kvality ovocia

Zrelé paradajky majú červenú pleť, hmotnosť ovocia – až 150 g, tvar – ploché jadro. Červená paradajková buničina. Medzi funkciami, stojí za zmienku dobré zameranie a prepravu paradajok.

Charakteristiky

Podľa spotrebiteľov je chuť paradajok sladká, ale dáva kyslé, mäso, šťavnaté. Ovocie sa odporúčajú na čerstvé použitie a konzervovanie.

Dozrievanie a plodnenie

Pomer sa vzťahuje na odrody s ultrazvukovým dozrievaním, prvé paradajky môžu byť zničené po 87-95 dňoch po vzniku zárodkov.

Výnos

Rozmanitosť je považovaná za plodinu, Avšak, prax ukazuje, že zber nie vždy spĺňa túžby záhradníkov a v priemere je 5-6 kg so štvorcom. M.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Siatie semien vyrobené 55-60 dní pred očakávaným dátumom pristátia v oblasti krajiny. Postup nastane podľa štandardnej schémy:

 1. Slepé semená pre 1 cm na substrát;

 2. Obalový kontajner zakryte, odstráňte na teplé miesto;

 3. Keď sa objavia prvé výhonky, odstráňte film, vložte nádobu na osvetlené miesto;

 4. potápačské sadenice vo fáze dvoch skutočných listov;

 5. Za pár týždňov pred prevodom, začnite harding výhonky – vezmite ich do ulice, každý deň zvyšuje čas zostať v čerstvom vzduchu.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Výsadba paradajok prezentovanej odrody je povolené ako v otvorenej zemi a skleníku. Kvôli kompaktnosti kríka je možné mať až 6 kópií na 1 m2.

Pestovanie a starostlivosť

Rozmanitosť potrebuje stiemunie a podväzok, ale pri vytváraní potreby. Ako aj výhody sa týkajú odolnosti raší do extrémnych klimatických podmienok. Starostlivosť pozostáva z niekoľkých udalostí.

 • Zalievanie

Sa konalo raz týždenne, v daždivom počasí menej často. Odporúča sa vyrábať zavlažovanie ráno alebo večer. Voda paradajky s teplou vodou. Je lepšie urobiť tento kvapkanie – neustála prítomnosť vlhkosti ovplyvňuje zber pozitívnym spôsobom, paradajky sa získajú jemnejším a elastickejším.

Po zavlažovaní by sa malo čakať, keď horná vrstva stvrdne, potom, čo je mierne vybuchnuté, takže výsledná kôra neinterferuje s penetráciou vzduchu, hnojiva a vlhkosti na korene. Je dôležité, aby sa závod nevyleje, pretože ohrozuje výskyt trhlín na plodoch, v ktorých klesá infekcie.

 • Uvoľnenie a umieranie

Uvoľnenie sa uskutočňuje 3-4 krát týždenne, máp – 2-3 krát. Nezabudnite na pravidelné odstránenie burín.

 • Podkord

Formuláre sú vhodné ako hnojivá, vrátane draslíka a fosforu. Ukázalo sa, že infúzia vody a kuracieho vrhu. Minerálne hnojivá sú účinné kŕmenie bórom a horčíkom, napríklad roztokom kyseliny boritej.

 • Hranica

Podväzok sa vyrába, keď sa objaví 6-7 listov. Môžete zviazať na podporu každého kríka zo severnej strany alebo použiť spáč, ktorý vám umožní spálne klepnutiu puzdra z dvoch riadkov. Druhá možnosť je vhodná, pretože to umožňuje voľne prejsť medzi riadkami. Okrem toho, podväzok vedie k získaniu väčších plodov.

 • Meranie

Je potrebné začať paesing týždenne po transplantácii sadeníc, len v tomto bode kroky na dosiahnutie veľkosti 3-4 cm. Postup sa vykonáva približne každých 7 dní.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Vzhľadom na skoré obdobie dozrievania sa rastlina nebojí mnohých chorôb, vrátane fytoofluorózy. Medzi hmyzom je nebezpečenstvo slimákov (popol alebo tabakový prach pomáha proti nim), web tick (infúzia cesnaku) a medveď (infúzia horkej korenie s ocotom).

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: