Tomato spálený cukor

 • Názvy synonymá: Karamel
 • Kategória: Zoradiť
 • Typ rastu: Incimenzionálny
 • Účel: Univerzálny
 • Čas dozrievania: Skoro
 • Načasovanie dozrievania, dní: 98-100
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky, pre uzavretú pôdu, pre skleníky
 • Výška kríka, pozri: 100-120
 • Charakteristický bush: Silný, silný
 • Farba zrelého ovocia: Dark Burgundsko

Pozrite si všetky charakteristiky

Niekedy v názve záhradnej kultúry nie je možné uhádnuť, aké jeho vlastnosti. Taká je odroda spáleného cukru. Je čas zoznámiť sa so zvláštnosťou takejto závodu starostlivo.

Popis odrôd

Živý cukor sa stále označuje ako niekoľko zdrojov karamel. Toto je inteterminujúci univerzálny paradajka. Výška kríkov je relatívne malá – od 1 do 1,2 m. Budú vizuálne silné a silné. Kultúra sa môže použiť:

 • v otvorenej pôde;

 • v uzavretej pôde;

 • vo filmových skleníkoch;

 • V štandardných skleníkoch.

Hlavné kvality ovocia

Zrelé bremeno spáleného cukru majú tmavú burgundovú farbu. Ich hmotnosť sa pohybuje od 100 do 180 g. Pre nich je typická priemerná veľkosť. Peel plody elastichna. Pre jej tiež typické lesklé.

Charakteristiky

Buničina paradajok spálený cukru hustý a silný. Vyznačuje sa veľkým cukrom. V dôsledku toho sú ovocie výrazná sladká chuť. O akomkoľvek miešaní kyslosti v oficiálnom opise reči.

Dozrievanie a plodnenie

Toto je klasický skorý stupeň. Plody spia 98-100 dní.

Výnos

Tomato spálený cukor je celkom. Zvyčajná kolekcia je 11-12 kg na 1 m2. Môžete použiť plodinu pre šaláty a na konzervovanie.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Pripravte sa na pristátie kontajnerov a položte v marci semená. Hĺbka záložky je 2-3 cm. Odhadovaná doba transplantácie sadeníc v skleníku sa vyskytuje v apríli alebo máji. Kompletný primér je možný nie skôr ako 1. júna. V konkrétnom prípade bude potrebné zohľadniť vecné počasie.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Tomato spálený cukor

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Tomato spálený cukor

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Tomato spálený cukor

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Štandardný prístup vyžaduje použitie systému 300×500 mm.

Pestovanie a starostlivosť

Lugovaný cukor sa spolieha na pozastavenie a poklepanie. Odroda rezistentná na stres. Je lepšie nie na vodu semenáčik, ale sprej vodou cez postrekovač. Potrebuje ďalšie osvetlenie. Kŕmenie zvyčajne zadané dvakrát.

Prvýkrát sa sadenice privádzajú, keď 10 dní po vytvorení výhonkov. Druhý – keď zostáva asi 14 dní pred vyplnením na konečné miesto. Bude tiež absolútne nevyhnutné. Je veľmi dôležité prejsť vrcholy. Ak tento postup zanedbávate, Bush sa môže výrazne roztiahnuť, než je uvedené v oficiálnom popise.

Použite, či sa na semienku z mletej zmesi z obchodu, alebo variť sami, je čisto osobná voľba. Podväzok sa vykonáva len ako kríky dosahujú výšku 0,5 m. Zavlažovanie ich potrebujú každých 72 hodín. Týždenne, pôda voľná, kombinuje tento postup s odstránením burín. POUŽÍVANIE POUŽITIA NA POUŽÍVANIE AKOKOĽVEK 4-krát so zameraním na to, čo chýbajú látky.

Tomato spálený cukor

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

Tomato spálený cukorKvasinkaTomato spálený cukorKyselina boritáTomato spálený cukorJódTomato spálený cukorPopolTomato spálený cukorVápnik selitraTomato spálený cukorkyselina jantárováTomato spálený cukorSérumTomato spálený cukorPeroxid vodíkaTomato spálený cukorKuracie vrhTomato spálený cukorSódaTomato spálený cukorSpievaťTomato spálený cukorMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Odroda je odolná voči hlavným agresom postihujúcim paradajkovým kríkom. Škodcovia nie sú pre neho tiež nebezpečnejšie ako pre iné odrody. Riadne poľnohospodárske inžinierstvo zohráva dôležitú úlohu. Opatrenia na ochranu znamenajú použitie špeciálnych prípravkov na profylaktické liečby. Rovnako ako pri priamej liečbe, v tomto momente musíte striktne postupovať podľa pokynov.

Medzi nebezpečnými faktormi je špeciálna hrozba huba. Zvlášť pravdepodobné, že porazí skleníkové pristátie. Úver s takýmto nebezpečenstvom pomáha striekať kríky s riešením mangánu. Tento roztok musí byť nevyhnutne teplý, pretože studená a horúca kvapalina je menej účinná, dokonca škodlivá. Boj proti vošlosti sa môže uskutočniť pomocou roztoku mydla; Na rozdiel od jej, víťazstvo nad pavúkmi je možné len pri používaní značkových insekticídov.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Tomato spálený cukor

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Tomato spálený cukor

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

Tomato spálený cukorPhytofluoroTomato spálený cukorNafúknutý rosaTomato spálený cukorVrcholTomato spálený cukorClapporiosTomato spálený cukorŠedý ganilTomato spálený cukorTobacco mozaikový vírus

Recenzie Recenzie

Kríky spáleného cukru sú nízke, ale veľmi náročné na starostlivosť. Pristátie vo veľkom počte mnohých DACMS sa považuje za nevhodné riešenie. Neštandardný výnos. Poznamenal s vysokou pravdepodobnosťou chorôb, okrem toho, pomerne často. Najlepší výsledok sa dosahuje vo filmových skleníkoch s dôsledným dodržiavaním noriem Agrotechnology.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár