Tomato Sprint Timer

  • Kategória: Zoradiť
  • Typ rastu: Incimenzionálny
  • Účel: Čerstvé použitie
  • Čas dozrievania: Latevire
  • Načasovanie dozrievania, dní: 120
  • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu pre skleníky
  • Prepravovateľnosť: Áno
  • Bush: Vysoký
  • Výška kríka, pozri: Až do 200
  • Chladivo: Stred

Pozrite si všetky charakteristiky

Sprint Timer – Grade, hlavnou charakteristickou vlastnosťou, ktorej sú jeho obrovské ovocie. Je oprávnene považovaný za líder a vo veľkej miere a výnosom.

Popis odrôd

Intenenerminantný stupeň je vysoká Liano. Pestovať kultúru v skleníkoch a na otvorených lôžkach. Vnútri skleníkových kríkov sa môžu dostať dva metre, budú oveľa nižšie vo vzduchu. Lístie na priemere kríkov, natreté na svetlom zelenom tóne.

Hlavné kvality ovocia

Veľké veľkosti plodov opísanej kultúry často dosahujú kilogram Mark. TRUE, na dosiahnutie tohto cieľa, kríky s barmérmi normalizujú. V priemere je hmotnosť tiež dosť veľká, 300-500 gramov. Tvar srdca v tvare, existujú malé rebrá. Staršie ovocie bude jasný červený odtieň. Natieranie buničiny je zvyčajne tmavo červená, ešte jasnejšia ako koža. Seedové kamery umiestnené okolo obvodu, ale sú viditeľné slabé.

Charakteristiky

Nafúknuté odrodové paradajky šťavnaté, mäsité, má sladkú chuť. Použite paradajky lepšie čerstvé, s posteľou.

Dozrievanie a plodnenie

Tomato Sprint Timer označuje Latevest. Niektoré z nich sú však charakterizované ako polovica. Dozrieva 120 dní po vzniku prvých výhonkov.

Výnos

Sprint Timer je považovaný za pomerne vysokú odrodu. Z jedného štvorca môžete odstrániť až 16 kilogramov veľkého ovocia.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Po prvé, musíte pristáť semená pre sadenice. Čas, ktorý je daný jeho kultivácii, má 55-60 dní. Špecifické dátumy pristátia v každom prípade sú individuálne, sa líšia v závislosti od regiónu a klimatických podmienok. Ale najčastejšie sa pristátie paradajok na trvalé miesto vykonáva v máji.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Kostiki stojí za pristátie podľa špecifickej schémy: 40 cm medzi klíčkami, 50 cm – v ohnutom. Optimálna hustota rastlín na 1 m2 otvorených lôžok – nie viac ako 4 kríky.

Pestovanie a starostlivosť

Sprint Timer – rôzne paradajky, ktoré sa pestuje pomocou základných pravidiel týkajúcich sa mnohých iných paradajkových odrôd. Standard bude štandardné semená, starostlivosť o satelit a pestované kríky. Variental paradajky sú dôležité na kravatu. Triediť Sprint Timer pestovaný v 1-2 stonku. Transplantácia pre trvalé miesto sa odporúča, aby sa uskutočnila v daždi alebo práve v zamračenom počasí. V podmienkach slnečného počasia je potrebné preniesť tento postup na večer.

Potom musí byť kultúra skôr pravidelne zavlažovaná, potom stratiť zem, rozbitie burín rastliny, krmivám minerálnych hnojív.

Berúc do úvahy skutočnosť, že sprint časovač patrí do neskorého subčat, môže byť porazený fytoofluoro. Na boj proti tejto infekcii by sa mali používať fungicídy.

Je zvolené miesto na pristátie odrodových paradajok, kde sa pôda rozlišuje intenzitou vlhkosti a dobrým prevzdušňovaním. Ťažká a hlinitá pôda sa pomaly ohrieva a tiež naklonené na utesnenie. Okrem toho budú negatívne ovplyvniť kultúru pôdnych vôd, ktoré sú blízko koreňom.

Sprint Timer sa cíti pohodlne s dostatočným solárnym osvetlením. Lepšie, ak je v otvorenej zemi, postele budú umiestnené na južnom svahu, kde je zem rýchlo a dobre zahreje. Okrem toho, na takýchto miestach je pravdepodobnosť vrátenia refundácie jarných mrazov extrémne malá.

Zhrnutie, môžeme povedať, že hlavná starostlivosť o opísanú kultúru zahŕňa tradičné udalosti, ako je uvoľnenie, zavlažovanie, burín, kŕmenie, poklepanie na podporu, mulčovanie.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Triediť Sprint Timer Pekná Fitofluorose. Preto je dôležité pravidelne vystaviť kultúru preventívnej liečby takýmito fungicídmi ako „Ridomil“, „ORDAN“, „TATU“.

A po dozrievaní sa výsadba zberov rozprašuje antifungálnym prípravkom „Trichopol“ (20 tabliet sú rozvedené v 10 litroch vody).

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Rastúce regióny

Rast Tomatoes Sprint Timer sa odporúča hlavne v južných regiónoch Ruska.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: