Tomato Sweet Clouds

  • Autori: Lukyanenko A.N., Dubinin S.V., Dubinina I.N.
  • Rok predpokladov: 2009
  • Kategória: Zoradiť
  • Typ rastu: Incimenzionálny
  • Účel: Čerstvé použitie, pre celok paliva, pre šťavu
  • Čas dozrievania: Skoro
  • Načasovanie dozrievania, dní: 90-100
  • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky
  • Výška kríka, pozri: Viac ako 250
  • Utiecť: Veľká, tmavo zelená

Pozrite si všetky charakteristiky

Milovníci dezert paradajky, rovnako ako cherry typ paradajky, skorý stupeň sladkej partie sa určite teší a stať sa jedným z milovaných, pretože sa ľahko pestuje, dáva lahodné ovocie a hojné výnosy.

História odstránenia

Včasná kultúra Sladká partia je odvodená domácimi chovateľmi Dubinin, Lukyanenko a Dubinina v roku 2008. Získanie osvedčenia o zaradení do výberu úspechov Ruskej federácie došlo v roku 2009. Odporúča sa pre kultiváciu vo všetkých klimatických zónach krajiny. Maximálna produktivita sa dosahuje pri pestovaní paradajok vo filmových skleníkoch, ale v južných oblastiach kultúra dokonale rastie v otvorených pôdach.

Popis odrôd

Zeleninová kultúra Sladká parta je vysoká rastlina inteminantného typu. Paradajkové kríky náchylné na tkanie rastie až 250 cm. Rastlina sa vyznačuje miernym zahusťovaním tmavo zelenými listami, silným centrálnym driekom a pružnými vetvami, vyvinutými koreňovým systémom, jednoduchá štruktúra kvetenstva. V prvej 2-3 ovocných kefách sa vytvorí najväčšie množstvo bobúľ – 40-50 jednotiek a všetky následné – od 20 do 20 rokov.

Počas kultúry kultúry je potrebné vykonať vytvorenie puzdier v 1-2 stonkách, pravidelne vymazať nové kroky, a tiež si istí, že naviažu rastliny na podporu (lepšie použitie povrazových a bambusových palíc). Dezertácia trieda má univerzálny účel – používa sa pri varení, jesť čerstvé, konzervy, marinovať, zmrazené. Mini paradajky sú ideálne pre celoštátne konzervovanie.

Hlavné kvality ovocia

Skoré paradajkové sladké partii sa vyznačuje atraktívnym zobrazením produktu. Stupeň predstavuje triedu jemne fascinovanej. V priemere je hmotnosť jedného paraletu 20-30 gramov, ale niekedy rastú až 50-60 g. V jednej ovocnej kefu môže pestovať bobule rôznych veľkostí. Forma paradajky zaokrúhlený bez akýchkoľvek nezrovnalostí. V prikrývke je paradajka rovnomerne pokrytá jasne červenou a v stave dozrievania – zelená farba bez temného rozpätia na základni. Peel v zelenine je dokonale hladká, brilantná a celkom hustá, vďaka ktorej je paradajka odolná voči praskaniu. Okrem toho sú ovocie prepravné a dobre uložené na chladnom mieste.

Charakteristiky

Chuť vlastnosti ovocia dobré. Telesné telo, stredne dlhé, šťavnaté, s malým množstvom malých semien. Chuť s paradajkami, napriek názvu, kyslé-sladké s výraznou korenistou arómou. Pri jedle v čerstvej forme je tuhosť kože pociťovaná, ktorá chráni ovocie z deformácie počas tepelného spracovania.

Dozrievanie a plodnenie

Tomatoes Cherry skoro. Z hromadných zárodkov sadeníc na zrelé paradajky na pobočkách prechádzajú 90-100 dní. Rozmanitosť je charakterizovaná hojným plodovaním, ktorej intenzita je natiahnutá, takže je možné vychutnať lahodné paradajky na jeseň. Hoci skúsení poľnohospodári odporúčame zmierniť plody presne celej kefy.

Výnos

Rôzne odrody sú dobré. S minimálnou agrotechnológiou je možné, aby sezóna pre 1 m2 zbierať minimálne 3.5 kg zrelých paradajok.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Siatie semien stráviť lepšie od konca februára do polovice marca (50-60 dní pred transplantom do skleníka). Je lepšie zasadiť sadenice v záhradnej pôde (neodporúča sa kúpiť rašelinu). Klíčivosť sadeníc sa vyskytuje na 5-7 dní v správnych podmienkach rastlín (pokrytie viac ako 12 hodín / deň a teplota 22-25 stupňov). Kód sa vykonáva v štádiu vzhľadu niekoľkých listov na kríku.

Replantované rastliny v skleníku Odporúčané na zamračený deň. Najlepšie obdobie je považované za koncom apríla – koniec mája.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Tomato Sweet Clouds

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Tomato Sweet Clouds

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Tomato Sweet Clouds

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Po vysadení sadeníc je potrebné dodržiavať systém hustoty a pristátia, ktorý poskytne rastliny pohodlné rastúce. 1 m2 by nemalo rásť viac ako 3 puzdrá. Odporúčané pre pristátie sa považuje za obvod 60×40 cm.

Pestovanie a starostlivosť

Najviac prijateľná pre pestovanie tejto kultúry sa považuje za semená. Pôda sa čistí, dezinfikuje, zvlhčuje, uvoľnená, takže dobre dýcha. Neodporúča sa zasadiť paradajky na mieste, kde zemiaky alebo baklažány. Komplexná starostlivosť o paradajky pozostáva z množstva udalostí: mierne zalievanie, výrobu kŕmenia, burín, uvoľnenie a mulčovanie pôdy, tvorba kríkov, podväzok na podporu, parenie, ventilačné skleník a ochrana pred vírusmi a hmyzom.

Tomato Sweet Clouds

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

Tomato Sweet CloudsKvasinkaTomato Sweet CloudsKyselina boritáTomato Sweet CloudsJódTomato Sweet CloudsPopolTomato Sweet CloudsVápnik selitraTomato Sweet Cloudskyselina jantárováTomato Sweet CloudsSérumTomato Sweet CloudsPeroxid vodíkaTomato Sweet CloudsKuracie vrhTomato Sweet CloudsSódaTomato Sweet CloudsSpievaťTomato Sweet CloudsMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Zhoda je odolná voči zásadám paradajkových ochorení, ale je naklonená, aby bola ovplyvnená fytoofluoridom, ktorú môžu spôsobiť, že návrhy a nadmerná vlhkosť v skleníku môže spôsobiť.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Tomato Sweet Clouds

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Tomato Sweet Clouds

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

Tomato Sweet CloudsPhytofluoroTomato Sweet CloudsNafúknutý rosaTomato Sweet CloudsVrcholTomato Sweet CloudsClapporiosTomato Sweet CloudsŠedý ganilTomato Sweet CloudsTobacco mozaikový vírus

Odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam

Kultúra má vysoký odpor napätia. Je odolný voči kolísaniu počasia, krátke sucho a teplo. Nemá rád paradajkovú prebytočnú vlhkosť a návrh. Okrem toho, aj najmenšie mrazy (-1 … 2 stupne) môžu ovplyvniť výnos.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár