Tomato Turboed

  • Autori: AGROFIRM „SIBERIAN GARDER“
  • Kategória: Zoradiť
  • Typ rastu: Determinant
  • Účel: Univerzálny
  • Čas dozrievania: Ultrarandy
  • Načasovanie dozrievania, dní: 70-75
  • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, na pestovanie na parapete
  • Bush: Nočný stupeň
  • Výška kríka, pozri: Až 40 cm
  • Charakteristický bush: Kompaktný

Pozrite si všetky charakteristiky

SUMEY A PARTNERS REZPRÁVA TOMATOGY NA COUND A COUND SEKTORY Vždy si vyberú odrody rýchlo prispôsobujú sa za klimatických podmienok. Skoré požadované rané druhy. Je to taký rýchly paradajkový turboaktívny.

História odstránenia

Turber Tomato – to je novinka, odvodená skupinou Novosibirsk chovateľov Agrofirms „Sibírskej záhrady“. Kultúra ešte nebola predložená štátnemu registra výberu úspechov Ruskej federácie, ale je to značne populárne medzi chovateľmi zeleniny. Odporúča sa pre pestovanie kultúry obilia v regiónoch s drsným podnebím. Najproduktívnejšie sa ukázali rôzne rôzne, pestované v nechránených pôdach, ako aj na Wandiaill v byte.

Popis odrôd

Tomato TurboKomaktívne je nízko-rýchlosť determinantového typu. Stammer Bush rastie vo výške až 40 cm. Rastlina je charakterizovaná kompaktnosťou, výkonným stonkom, slabým zahusťovaním tmavozelených listov, silného koreňového systému a jednoduchých kvetenstiev.

Rastlina je taká nenáročná pri starostlivosti, ktorá nevyžaduje tvorbu kríkov, pare a riedenie lístia. Jediná vec, ktorá sa odporúča, napriek silu kmeňa, je medzera na podporu, inak pod váhou obrovské množstvo bobuľových vetiev môžu byť upchaté. Účel paradajok je univerzálny, takže zelenina je konzumovaná čerstvá, spracovávaná, konzervovaná, široko používaná pri varení. Okrem toho sú paradajky ideálne pre konzervovanie celého vzduchu.

Hlavné kvality ovocia

Skoré paradajky sa vzťahuje na skupinu stredného procia. V priemere je hmotnosť zeleniny asi 89 gramov. Berry je klasický tvar plochej s plochou hlavou a bohatá červená farba v zrelej forme. Základom je niekedy jednoduchá ribilla. Vo fáze dozrievania má zelenina svetlú zelenú farbu so stmavným ovocím. Zeleninový kôš v zelenine, bez tuhosti, hladkého a brilantného. Je to koža, ktorá dáva rezistenciu paradajok voči praskaniu aj počas tepelného spracovania.

Prečítajte si viac  Cherry Bryanachka

Preprava zeleniny toleruje dobre, a má krátkodobý firmvér, takže zrelé paradajky sa odporúča okamžite zachovať alebo recyklovať.

Charakteristiky

Paradajková zelenina je obdaná klasickou chuťou a arómou. Telo bobúľ je husté, veľmi mäsité a šťavnaté. Semená v buničine veľa, ale sú malé a prakticky sa necítia pri pití zeleniny v potravinách. V chuti, tradičné kyseliny prevládajú, doplnené príjemnou sladkosťou a výraznou korenistou arómou. Zostatok sladkostí a kyslosti priamo závisí od poveternostných podmienok – Slnko dáva Sugariness Tomoro a dažde – bozkávanie.

Dozrievanie a plodnenie

Paradajka sa vzťahuje na ultrazvuk. Vzhľadom k tomu, hmotnosť klíčenie výhonkov na zrelé bobule na kríkoch je len 70-75 dní, čo indikuje neuveriteľne rýchle zrenie. Obdobie plodovania. Rozliať paradajky na kríky spolu, takže sú odstránené takmer súčasne. Prvé plody môžu byť klaňať od polovice júna a vrchol vyvrátenia spadá na začiatok júla – september.

Výnos

Vysoké ukazovatele výnosov v kultúre. S štandardným poľnohospodárskym strojárstvom na aplikácii výrobcu paradajkov na 1 m2 môžete zbierať 2 kg paradajok. V praxi je zber vyššia – až 2 kg z každého kríka.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Pestovať paradajky pohodlne. Semená semien počas 60-70 dní pred transplantovaním do postele. Najlepšie obdobie je druhá polovica marca. Pred výsevom semien sa odporúča starostlivo preháňať, dezinfikovať, klíčiť a liečiť rastové stimulanty. Hromadné klíčenie sa vyskytuje na 5-7 dní. Skúsení záhradníci používajú skleníkový efekt pre rýchle gerbus semien. Topánky dobre rastú s dobrým osvetlením a teplotou 18-22 v interiéri. Po vzhľade 2-3-pleti na kríku sa ponorí ponor z oddelených pohárov. Po 12-14 dňoch začínajú hnojivá obsahujúce dusíkové obsahujúce. 2 týždne pred pristátím na lôžku kríkov tvrdí, vytiahnutie denne na čerstvý vzduch na 20-40 minút.

Semeno von sadenice v otvorenom kraji môže byť v druhej polovici mája v južných regiónoch – na konci apríla. Hlavnou vecou je, že vzduch sa zahreje na +15 stupňov a pôda až +10. Odpojil sa v chladnom dni, takže slnko nie je aktívne.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Prečítajte si viac  Peach Fleming Fury

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Hustota umiestnenia kríkov na záhrade, ako aj schéma je veľmi dôležitá pri pestovaní kultúry. Na 1 m2 sa odporúča zasadiť od 3 do 5 rastlín. Správne pristátie sa považuje za systém 40×50 cm.

Pestovanie a starostlivosť

Rozmanitosť je úplne nenáročná pre rastové podmienky – dostatok pozemku s voľnou, úrodnou a priedušnou pôdou, ktorá sa nachádza na slnečnom mieste. Väčšia pozornosť by sa mala venovať starostlivosti, ktorá sa skladá z celého súboru opatrení: zavlažovanie teplou vodou, rezanie do momentov ovocia, takže komplexné hnojivá, orechy a pôdu, v prípade potreby búrky, ako aj ochrana pred vírusmi a hmyz.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Kultúra imunita je dobrá, takže je zriedka vystavená typickým pastvovým ochoreniam, ako je vrchol hniloba, tabakový mozaikový vírus, fuzariálny vädnutie. Okrem toho, vďaka sgende Tomatoges minút PhytPror. Preventívne postrekovanie biopreparátmi môže chrániť pred škodlivými inváziami.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Prečítajte si viac  Jahodová polica

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam

Odolnosť tejto odrody stresu je jednou z jeho výhod. Paradajka je prispôsobená extrémnym poveternostným podmienkam, pekne odolné voči mrazu, ľahko prenáša krátkodobé suchá. Jediná vec, ktorá niekedy reaguje zle reaguje, je uťahovacie teplo a horiace slnko, z ktorého Bush nie je chránený kvôli slabému zmenšeniu. Nechcené pre paradajky sú návrhy a nárazový vietor.

Rastúce regióny

Paradajka sa ukázala špeciálne pre regióny s rizikovým poľnohospodárstvom a chladným letom. Maximálna produktívna kultúra rastie v Sibíri vo všetkých severných regiónoch.

Recenzie Recenzie

Napriek tomu, že typ paradajok je stále nový, dokázal, že sa podarilo získať pozornosť rastlinného chovu a DACNIS, pretože sa vyznačuje ultrazvukom dozrievania, odolného voči zlým klimatickým podmienkam a vynikajúcou chuťou. A mnohí bankovníci univerzálnosť odrody, čo umožňuje, aby sa široko používa pri varení, a keď sa billety na zimu.

Na pestovanie v priemyselnom meradle nie je stupeň veľmi vhodná, pretože nemôže ležať dlhú dobu, pri zachovaní chuti a komoditných vlastností. Medzi nedostatky podobenskej kultúry by sa mali rozlišovať obrovským množstvom semien v tele, ako aj vysoké požiadavky na kŕmenie a zavlažovanie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: