Tomato Ultra-Spike

 • Kategória: Zoradiť
 • Typ rastu: Supermanminant
 • Účel: Čerstvé použitie, na solenie a konzervovanie, pre celoštátne konzervovanie, pre šťavu
 • Čas dozrievania: Ultrarandy
 • Načasovanie dozrievania, dní: 70-75
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky, pre skleníky
 • Bush: Nočný stupeň
 • Výška kríka, pozri: 40-50
 • Farba zrelého ovocia: Červená
 • Formulár: zaoblené

Pozrite si všetky charakteristiky

Po dlhej zime, každá záhrada sníva o čerstvej zelene, ovocia, zeleniny. Je to pre takéto účely, že chovatelia neustále pracujú na odstránení ultrazvukových odrôd a hybridov. Jeden z nádherných zástupcov paradajok, ktoré môžu ozdobiť stôl s čerstvými plodmi v júni – trieda Ultra-Spree. Superwater rastlina sa pestuje v otvorenej zemi, polykarbonátom, filmom a skleneným skleníkom. Jeho plody sú určené na spotrebu v čerstvej forme a pre konzervovanie celého paliva. Zvlášť dobré sú v ich vlastnej šťave.

História odstránenia

Pôvodcovia triedy sú šľachtiteľom Sibír.

Popis odrôd

Ostro (40-50 cm) Kompaktné štrabené kríky sú náchylné na vetvy a vytvoria zábavné záclony pokryté viacfarebnými guľôčkami pri dozrievaní času, ktorý vám umožní používať na „francúzskej“ zeleninovej záhrade, ako dekoratívne rastliny zeleniny. Rastlina je charakterizovaná miernou listov, listy tradičnej paradajkovej formy majú ľahký stupeň disekcie a padajúce. Žlté kvety sú zostavené do medziproduktov kvetenstva, upevnenie na trvanlivé ovocie. Každý puzdro tvorí priemer 3-4 kefy s hmotnosťou ovocia, krycí kryt.

Priehľadníky Ultra-vesmírna odroda:

 • Doba zrelosti ultraxínu;

 • priateľské ovocné a nenársnosť;

 • Možnosť pestovania v ktoromkoľvek regióne krajiny;

 • Silná imunita, univerzálnosť a kultivácia.

Celé kúzlo opísanej odrody v jednoduchosti kultivácie je vyrovnať sa s ním aj nováčik, najprv sa priblížil na zem. Okrem toho sa odroda môže pestovať v balkónoch, v zimných záhradách, po stranách Windowsill.

To je dôležité! Napriek skromným veľkostiam potrebujú kríky podporu, pretože je možné hľadať veľkú hmotu pozdravu.

Hlavné kvality ovocia

V nezreteľnom stave, zaoblené paradajkové plody sú natreté zelenou s mliečnym odtieňom. Vo fáze technickej a fyziologickej zrelosti, Berry nahrádza paletu na svetlej červenej. 100-gram paradajky pripomínajúce červené rany, vyzerajú veľkolepé v čerstvej forme av banke. Nie menej krásne sa pozerajú v súbore s rôznymi.

Charakteristiky

Odrody Berry Ultra-Spokeside má príjemnú a vyváženú chuť, úspešne kombinujú kyselinu a sladkosť. Hustá médiová buničina je pokrytá tenkou, ale hustou kožou so svetlom pluin RAID, spoľahlivo chráni plody z deformácie a praskania. Štruktúra poskytuje dlhodobé skladovanie a možnosť konzervovania celej paliva – paradajky sú bezchybné odolajúce tepelné spracovanie. Priečna časť ukazuje 2-3 semien s malým obsahom semien dobrej klíčenia, dokonale zachovávajú rodičovské vlastnosti.

Dozrievanie a plodnenie

Odroda sa vzťahuje na kategóriu ultrazvuku, dátumy dozrievania od okamihu častí 70-75 dní. Ultra-Dovolene vyznamenané priateľským dozrievaním, ktorý vám umožní rýchlo odstrániť takmer všetky plodiny. Rastlina má charakteristický prvok – zrelé ovocie produkujú etylén, ktorý poskytuje zelené bobule rýchle dozrievanie. Na to, 2-3 zrelé fetáty zostali na kríkoch so zelenými paradajkami.

Výnos

Rozmanitosť ukazuje dobré výsledky, berúc do úvahy jeho malé veľkosti – jeden Bush je schopný vzdať sa až 2 kg bobule a viac. Z metra štvorcového zbierajú až 15 kilogramov s dobrým poľnohospodárskym inžinierstvom.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Siatie semien na sadenice sa vyrábajú vo februári. Ultra najvyššie druhy sú vysadené vo vyhrievaných skleníkoch v apríli, na skleníky bez dodatočného vykurovania – v polovici mája (ak ide do studených regiónov). V otvorenej pôde sa sadenice prenesú po hrozbe vratných mrazničiek. V južných oblastiach, napríklad v Kryme, odroda môže byť v apríli zasadená na záhradu.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Napriek kompaktným dimenziám, rastlina nie je príliš tesná – od 3 do 5 koreňov na meter štvorcový.

Pestovanie a starostlivosť

Takýto skorý konzervovaný rastlina sa môže pestovať ako semená a priame semená do záhrady. To všetko závisí od túžby dostať čerstvé ovocie, o spôsobe ich kultivácie v záhrade. V severných regiónoch sú záhradníci nútení počítať s návratmi mrazničiek, ak musí paradajka rásť v otvorenej pôde.

Pred pristátím na trvalé sadenice, lákavé, vyučovacie jemné sadenice na životné prostredie, teplotu a slnku. Pozemok je vybraný s dobrou osvetlením, úrodnou a voľnou pôdou, chránenou pred studeným vetrom. Dodržiavanie zásad rotácie plodín, venujte pozornosť predchádzajúcim kultúram. Luk, cesnak, uhorky, strukoviny, kapusta sa považujú za najlepšie. Neodporúča sa zasadiť paradajky akejkoľvek odrody po prepustení plodín, pretože majú spoločné hubové a bakteriálne ochorenia, škodcovia.

Pripravené hrebene obohatené o organický – vták vrh, kompost, humus. Hnoja Ak chcete pridať pred pristátím, neodporúča sa, pretože jeho činnosť môže spáliť koreňový systém. Správny prínos koňa, kravy, bravčového hnoja – počas jesenných poppáčov. Okrem organického, dreveného popola a komplexných minerálnych hnojív pridávajú do studní. Po vylodenie je rastlina dobre zavlažovaná teplou vodou. Ďalšie zalievanie sa vykonáva za týždeň. Ďalšia starostlivosť spočíva v burín, uvoľňovanie alebo mulčovanie, včasné kŕmenie, tvorba kríka v 1-2 stonkách, odstránenie extra lisu.

Prvé zavedenie dodatočných živín sa musí konať 2 týždne po pristátí. V tejto dobe, rastlina potrebuje dusíkové hnojivá, aby zvýšili celú vegetatívnu hmotu. Ďalšie kŕmenie sa skladá z hnojív fosforu-potaš. Vykonáva sa počas tvorby nestály. Počas sezóny môžete kŕmiť paradajky s infúziou kravského člnku alebo žihľavu. Po zavlažovaní je potrebné monitorovať úroveň vlhkosti – je potrebné vyladiť skleník. Preventívny postrek pomôže chrániť pristátie pred agresívnymi škodcami – v skleníku je obzvlášť nebezpečná Bellenka. Mimoriadne ťažké zbaviť sa ho, odporúčané ľudové prostriedky sú neefektívne, a presnejšie, je to takmer vždy neefektívne – bez chémie je ťažké robiť.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Ultra-rezistentná paradajka sa vyznačuje silnou imunitou, takmer nie je ohromená chorobami, ktorá je charakteristická pre podobnú skupinu. Včasná sadzba zberu je zaručená, že ju odstráni z fytoofluorózy a preventívna liečba bude chrániť pred inými chorobami a škodcami. Ako preventívne opatrenie, spôsob striekania insekticídmi a fungicídmi.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam

Odroda je úplne odolná voči zložitým klimatickým podmienkam, ľahko sa prispôsobí teplu a chladu.

Rastúce regióny

Pestovanie v otvorenej pôde a stavov skla, filmových a polykarbonátových skleníkov umožňuje, aby sa ultrapapapa paradajky rástli a boli fronting v akomkoľvek regióne Ruska a susedných krajín.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: