Tomato Yasha Yugoslavsky

  • Autori: Juhoslávia
  • Kategória: Zoradiť
  • Typ rastu: Incimenzionálny
  • Účel: Čerstvé použitie
  • Čas dozrievania: Stredomorský
  • Bush: Vysoký
  • Výška kríka, pozri: 150-180
  • Charakteristický bush: Výkonný
  • Farba zrelého ovocia: Ružová
  • Formulár: srdcové alebo ploché jadro

Pozrite si všetky charakteristiky

Výber balkánskych krajín v Rusku nie je dobre známy. Avšak, rastlinné stupne vyrobené aspoň si zaslúžia pozornosť domácich poľnohospodárov. Primárne potvrdenie je práve táto kultúra.

Popis odrôd

Tomato Yasha Yugoslavsky, pretože nie je ťažké pochopiť, v Juhoslávii sám. Skúsenosti s jeho používaním je už dosť skvelé. Toto je klasický enometerminantný paradajkový, pretože jeho kríky rýchlo rástli a vyžadujú starostlivé prispôsobenie. Rastliny dosahujú výšku 1,5-1,8 m. Sú vizuálne silné.

Hlavné kvality ovocia

V stave chrbtice bobule tejto odrody majú ružovú farbu. Sú veľké. Priemerná hmotnosť ovocia je približne 300-350 g. Pre nich môže byť typický tvar srdca. A tam sú tiež ploché kruhové paradajky.

Charakteristiky

Pre juhoslovanskú yashi typickú peknú sladkosť. Jeho mäso mäsa. Oficiálny opis zdôrazňuje svoju šťavnatosť. A je tiež potrebné zvážiť, že toto paradajka je vo vnútri milosrdenstva. V agregácii takéto kvality tvoria brilantný súbor.

Dozrievanie a plodenie

Jasha Yugoslavsky Zvážte priemerný Tiomat. Má natiahnutie plodnice, že naozaj rád milujem dostať bobule na dlhú dobu. Zbierajte zber, ako je uvedené v oficiálnom opise, bude možné až do konca na jeseň.

Výnos

V mnohých zdrojoch sa uvádza, že produktivita môže dosiahnuť 5 kg na 1 kV. M. Ale toto je možné len s prísnym dodržiavaním agrotechnických požiadaviek. Je tiež potrebné pochopiť, že veľa závisí od poveternostných podmienok.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Je potrebné ich určiť individuálne. Pred odhadovaným prekládkom v otvorenom pozemku musí zostať asi 60-65 dní. Klíma určitého regiónu je rozhodujúca. A stojí za to zaplatiť pozornosť samotnej rastline na stave rastlín. Je veľmi užitočné skontrolovať, ako sa naozaj pôda zahreje.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Žiadne odporúčania na tomto účte v dostupných zdrojoch. Záhradníci budú musieť rozhodnúť o vlastnom nebezpečenstve a riziku. Najspoľahlivejšie vedené univerzálnymi požiadavkami na výsadbu paradajok, vo všeobecnosti. Existujú len pokyny vo všeobecnom pláne, ktorý je 1 kV. m by nemalo byť viac ako 3 kríky. Semená sú pre-overené pre klíčenie (štandardný test slanej vody).

Pestovanie a starostlivosť

Odstráňte kroky, ktoré zabraňujú rozvoju rastlín, nasleduje najčastejšie. Od kultúry centimenzmu bude nemožné robiť bez podväzkovania na podporu. Výhodná tvorba rastlín v 1-2 drieku. Odmietnutie formácie sa zmení na vážne negatívne dôsledky. Výsadný materiál sa odporúča, aby sa liečila aktivátormi mangánu, opláchnutím a procesom procesu.

V zemi pre sadenice, uistite sa, že leží piesok a rašelina. Semená by mali byť zapojené 1-1,5 cm. Po klíčení sa odstráni 50% semenáčkov skla alebo polyetylénu. Musíte sa ponoriť sadenice, keď je 2ND súčasný leták. Požadované mulčovanie.

Steying by mal byť vymazaný na samom konci júla. Ďalšie parenie je nežiaduce, môže zraniť kríky. Hodnota odstránenia – až 4-5 cm. Voda Yasha Yugoslavsky V otvorenej pôde potrebujete dvakrát týždenne. Pri pestovaní v prístrešku – zvyčajne chytí a 1 krát týždenne.

Dažďová voda sa stane ideálnou voľbou. Ak to nie je, môžete len brániť vodu alebo artéziu vody. S silným vedomím môže „napáliť“ listy; Tiež žlté alebo zelené ovocie. Avšak chuť zberu z toho neznižuje žiadne viditeľné.

Paradajkové kefy pravidelne vyžadujú podväzky. Je to všetko o ich nízkej silu. Poškodenie podľa hmotnosti ovocia je dosť pravdepodobné. Zatiaľ Yasha Yugoslavsky – vzácny hosť na ruských bohov. Ale už to môže byť povedané, že stojí za pozornosť skúsených milovníkov.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: