Tomato Yell Marble

  • Kategória: Zoradiť
  • Typ rastu: Incimenzionálny
  • Účel: Čerstvé použitie
  • Podmienky rastu: Pre skleníky
  • Bush: Vysoký
  • Výška kríka, pozri: Až do 250
  • Farba zrelého ovocia: Žltkasté, s červenými pruhmi
  • Formulár: zaoblené, mierne rebrované
  • Hmotnosť plodu, g: Až 800
  • Mäso: Veľmi mäsitý

Pozrite si všetky charakteristiky

Porovnanie s krásnym prírodným kameňom – ​​vynikajúce schválenie pre mnoho vecí. Aby sa však správne používali rovnaký žerato žltý mramor, nestačí poznať jeho presné meno. Budeme musieť študovať viac charakteristických vlastností a kľúčových značiek, ako aj hlavné nuansy obehu.

Popis odrôd

Hoci žltý mramor je interterminujúci paradajka, jeho kríky môžu rásť na 2,5 m. Rastlina je skvelá pre kultiváciu skleníkov. Je možné ho pestovať mimo skleníkov len v priaznivých podmienkach južných regiónov Ruskej federácie.

Hlavné kvality ovocia

Pre tieto bobule sa charakterizuje žltkastá farba. Hlavná farba sa zriedi červenocou pruhmi. Najväčšia priemerná hmotnosť je 0,8 kg, v jednotlivých kópiách prichádza do 1 kg. Food Forma sa podobá jednoduchému kruhu. Jeho rebrá sú sotva vyslovené.

Charakteristiky

Žlté mramorové paradajky sa používajú hlavne v čerstvej forme, ale aj na získanie šťavy a kečupov. All-paliva je nemožné. Buničina ovocia je charakterizovaná výkonnou mesačnosťou. Tiež oslavujú oilotness tejto buničiny a nejaký rozdiel vo svojej farbe v rôznych častiach plodu. Chuť ako celok je príjemná. Pre neho je typická optimálna rovnováha sladkostí a kyselín.

Dozrievanie a plodnenie

Odroda patrí do strednej pomoci. Môžete strieľať prvé bobule za 114-120 dní po vytvorení výhonkov. V tomto bode sú už dosť zrelé a rozvinuté. Okrem toho zrelé paradajky žltého mramoru tiež vyzerajú originál.

Výnos

Na produktivite môže táto odroda s dôverou spochybniť mnoho vodcov v dopyte. Za sezónu Kolekcia 1 kV bobule. m je schopný dosiahnuť 12 kg.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Zvyčajne začína na začiatku Sevy. V niektorých prípadoch je tento postup trochu oneskorený, niekedy aj pred prvou dekádou apríla. Je potrebné ich tradične riadiť klíme regiónu a záhradnícke očakávania. Transplantácia puzdier na skleníky vyrobené začiatkom mája. Nie skôr ako 20. mája, je možné zasadiť zdravé sadenice v otvorených lôžkach.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Vzdialenosť medzi jednotlivými sadesami sadenice je 0,5 alebo 0,6 m. Tento ukazovateľ musí byť dodržaný v skleníkovej a záhradnej kultivácii. Žiadne objektívne dôvody, prečo sa od toho odchýliť len nie. Za 1 m2. m by malo mať maximálne 3 kríky. Tvoria ich najprv v 2 bareloch.

Pestovanie a starostlivosť

Tvar žlté mramorové kríky v 1-2 stonke. Hranica bude tiež nevyhnutná. Podávače používajú 1 čas za 14 dní. Zloženie hnojív je zvolená, berúc do úvahy fázu vegetácie rastliny. Tak, na samom začiatku.

Stojí za zmienku, že developer odrody odporúča výsadbu konečného miesta sadenice s vekom od 45 do 60 dní. Špecifický pamiatkový bod pre záhradníkov bude vzhľad prvej kvetinovej kefy. Skúsenosti s sadesami sú extrémne nežiaduce. Pre ich úplný rozvoj je veľmi dôležitý. V opačnom prípade nie sú žiadne špeciálne momenty spojené s pestovaním tejto konkrétnej odrody.

V prvých 5-7 dňoch po vystúpení na konečnom mieste, akékoľvek odrody paradajok napomáhali nežiaduce. Výnimka sa uskutočňuje len pre extrémne horúce a suché počasie. Skleníky Všetci odborníci odporúčajú často. Spojenie skleníkovej kultúry by mala ísť najmenej 1 krát za 7-10 dní. Spolu s obvyklým potrebným potrebám použiť aj mimoškolské podávače.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Rastúce regióny

Žltý mramor sa odporúča na pestovanie v strednom pruhu. V oblastiach s priaznivejším klimatickým režimom je to tiež sľubné. Ale v oblastiach s ťažšou meteorologickou situáciou sa môžu vyskytnúť vážne problémy.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: