Všetko o bóje hnojivá

Všetko o bóje hnojivá

Tí, ktorí sa zaoberajú chovnými kvetmi a rastlinami, často používajú rôzne druhy hnojív. Koniec koncov, užitočné podávače vypĺňajú chýbajúce vitamíny v pôde, vytvárajú správnu rovnováhu látok, prispievajú k hojnému omuku a rastu rôznych kultúr. Každý záhradník si vyberá najviac dostupné a osvedčené poľnohospodárstvo. Jedným z najlepších výrobcov takéhoto kŕmenia je buisk chemická rastlina.

Všetko o bóje hnojivá

Zvláštnosť

Buiski Chemzavod je jedným z najväčších podnikov v Rusku.Špecializuje sa rastliny pri výrobe rôznych typov hnojív. Všetky produkty sú vo veľkej dopyte medzi kupujúcimi nielen naša krajina, ale aj vzdialených a susedných krajín. Užitočné prísady sa vyznačujú dostupnou cenou, väčšina kultúr je vhodná, môže byť použitá pre rastliny, ktorých kultivácia je vyrobená v otvorenej alebo uzavretej pôde.

Obsahuje produkty sú navrhnuté podľa moderných technológií av súlade so štátnymi požiadavkami. Buuy hnojivo z chemickej rastliny sú populárne a dopyt nielen pre návnadu domácej záhrady alebo záhrady. Veľké agropriemyselné spoločnosti využívajú aj tieto fondy v pestovaní kultúr v oblastiach vo veľkých objemoch.

Všetko o bóje hnojivá

Všetko o bóje hnojivá

Typy výrobkov

Medzi produktový rad rastliny Kŕmenie pre akýkoľvek druh rastliny. Užite si veľký dopyt Rozpustné a mikroelementové komplexy, organické hnojivá a tradičné minerálne zmesi. Zvážte niekoľko populárnych druhov.

Všetko o bóje hnojivá

Aquary

To sú hnojivá, ktoré dobre rozpúšťajú vo vode Chelany komplexy, anorganické zlúčeniny a natívne prvky v určitých proporciách. Výber takéhoto kŕmenia je veľmi veľké.

Všetky nástroje sú efektívne, rýchlo absorbované rastlinou, produkujú dobrý rastový účinok.

Všetko o bóje hnojivá

Všetko o bóje hnojivá

Mikroelementy

V tomto type prostriedky obsahujú obrovský komplex prospešných látok. Toto je meď, mangán, zinok a mnoho ďalších. Napriek malým percentám sú látky viac než dosť na to, aby doplnili chýbajúce prvky v pôde.

Poskytujú rastliny plný rast a výživa.

Všetko o bóje hnojivá

Minerálne hnojivá

Toto je komplex anorganických zlúčenín, ktoré tiež vyplnia pôdu nedostatok rôznych prvkov. Tento druh má širokú škálu použitia: vnútorné kvety, zelenina, ovocné záhrady.

Všetko o bóje hnojivá

Všetko o bóje hnojivá

Organizovaný

Predstavujú minerály, ktoré majú Granulovaný tvar. Patria k kŕmeniu pomalé. To znamená, že v pôde sa postupne rozpúšťajú, rozpadá sa účinné látky a udržiavajú potrebnú rovnováhu komponentov na dlhú dobu. Väčšinou ide o organické pre jesenné a jarné kŕmenie. Napríklad komplex Granulovaný organoometool „pre ruže“ Má vyvážené zloženie makro a mikroelementy, ktoré poskytuje vnútorné a záhradné rastliny s užitočnými komponentmi za celý rok. Kŕmenie je vyrobené na základe nízkej rašeliny, ktorý zahŕňa humínové látky.

OMA „pre farby“ má tiež vyváženú skupinu mikro- a makroprinácií, priaznivo ovplyvňuje pestovanie záhradných kvetov v interiérových a vonkajších podmienkach. Látka pracuje na jar, aktivovať rast a v lete a na jeseň, pre aktívnu vegetáciu a posilnenie závodu na zimu. Hnojivo fosforu-draslík „jeseň“ má granulovaný tvar, určený na návnadu záhradných dekoratívnych plodín, ako aj iné, ktoré rastú v záhrade.

V podstate sa používa pri páde počas odolnosti pôdy, ako aj pri položení pristávacích otvorov a na kŕmenie počas obdobia plodnia a na konci vegetácie.

Všetko o bóje hnojivá

Všetko o bóje hnojivá

Organický

Takéto hnojivá sú reprezentované Séria „BIOTON“. Komplex obsahuje baktérie, ktoré potláča patogénnu mikroflóru a dezinfikujú pôdu.

Všetko o bóje hnojivá

Všetko o bóje hnojivá

Pre trávnik

Podobné hnojivá sú určené na pestovanie mäkkých a monofónnych byliniek. V jeho zložení majú humné zlúčeniny, ktoré sa priaznivo prejavia v raste a prispievajú k vynikajúcemu hormónu. Obsahujú dusík, horčík, síra a zinok.

Vďaka granulovanej forme môže byť hnojivo rovnomerne distribuované v celej oblasti trávnika.

Všetko o bóje hnojivá

Všetko o bóje hnojivá

Pre dekoratívne kultúry

Tieto podávače Pomôžte svojmu výsadbu v kvetinovej posteli, aby ste vytvorili zdravú korunu a krásne kvety. Spoločnosť vydala Séria „Floral Paradise“, ktoré vyhovujú určitým typom rastlín. Sú to hlavne vnútorné kultúry, ako napríklad fialky a orchidey, palmové stromy. Podobné nástroje majú inú formu uvoľnenia: v kvapalnej, tabletovanej a granulovanej forme. V každom z nich je celý komplex prvkov. Hnojivo-sprej „univerzálny“ Používa sa na výkon vnútorných a záhradných rastlín. Vďaka nemu získavajú elegantné svetlé zelené, skvelé a šťavnaté kvety.

Pre zeleninu a ovocie a bobuľové plodiny je poskytovaná samostatná séria liekov – „Magic Line“. Vhodné pre všetky druhy rastlín a ovocných drevín. Podporuje vysokú úrodu s svetlými, mäsitými ovociami a dobrou kvalitou chuti.

Napríklad, „Power System pre jahody“ Používa sa na rast, bookonizáciu a jahodové plody. Podávač sa vykonáva v niekoľkých fázach:

  • hnojivo mladých zásuviek;
  • Zalievanie počas rastúcich listov a bookonizácie;
  • kŕmenie na začiatku plodovania.

Všetko o bóje hnojivá

Všetko o bóje hnojivá

Pre sadenice

Takéto hnojivá sú veľmi dôležité, pretože závisia od rastu baktérií, ktoré potom dostanú plodinu. Hnojivo „Rast sadenice“ Je určený na stimuláciu rastu sadeníc. Vďaka tomu budú sadenice pestovať silný a zdravý. Hnojivo „Zelená ihla“ zameraný na rast ihličnatých plodín. Svojou pomocou, ihly získajú atraktívnu korunu s nasýtenou farbou a zdravým výhľadom.

Aj v rozsahu výrobkov závodu zahŕňa rôzne druhy pôdy. Napríklad, Pôda pre Citrus „Floral Paradise“ plne pripravený na použitie. Obsahuje komplex potrebných živných prvkov, ktoré zvyšujú dekoratívne druhy a stimulujú dlhodobé kvitnutie citrusových rastlín, zvyšujú odolnosť voči chorobám a nepriaznivým environmentálnym podmienkam.

Všetko o bóje hnojivá

Všetko o bóje hnojivá

Ako použiť?

Vzhľadom k tomu, všetky hnojivá sa líšia vo svojej forme a zložení, potom bude použitie individuálne. Napríklad, ak hnojivo kvapalnej konzistencie, potom by sa malo variť vo vode podľa pokynov. Ak sa opravný prostriedok uvoľní v granulovanej forme, potom sa takéto podávanie rovnomerne rozloží po celom povrchu pôdy. Dlho kŕmi zemou s užitočnými komponentmi. Obdobie aplikácie a počet kŕmení sú uvedené aj v pokynoch.

Existujú typy hnojív, ktoré sú pripravené na použitie. Jedná sa o rôzne spreje, ktoré striekajú korunu rastliny, cez ktorú okamžite absorbuje všetky užitočné látky. Ak je to pohľad tabliet, potom na použitie, musíte najprv najprv rozpúšťať tabletu vo vode a potom použite výslednú kŕmnu tekutinu.

Zloženie hnojiva tiež ovplyvňuje spôsob jeho zavedenia. Napríklad, Fosforun-potaš návnada priniesť na jeseň na hlboké orbu alebo prehlbovanie v zemi. V tomto prípade padajú minerály do mokrej, non-sušiacej vrstvy pôdy, kde sa rozvíja hlavný podiel najaktívnejších koreňov koreňov.

Dusíková návnada Používa sa pri zavlažovaní na siatie, najmä v oblastiach, kde sa mnohé zrážky, v piesočnatých a vykrížených pôdach. Taký druh jari robí v každodennom spracovaní pôdy.

Pre zimné plodiny sú dusíkaté hnojivá účinné len skoro na jar.

Všetko o bóje hnojivá

Video Review bóje hnojiva pre domáce orchidey môžete vidieť v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár