Všetko o reprodukcii odrezkov BlackBerry

BlackBerry reprodukcia môže nastať niekoľkými rôznymi spôsobmi. Takáto funkcia veľmi podobne ako záhradkári, pretože dáva príležitosť získať veľké množstvo zberu v krátkom čase.

Stačí na doplňovanie vedomostí o existujúcich metódach, odrodách a najvhodnejších dňoch. Mnohé milovníci BlackBerry si vybrali reprodukciu so stavou, ako najjednoduchšie.

Všetko o reprodukcii odrezkov BlackBerry

Výhody a nevýhody

Jedným z najbežnejších spôsobov je reprodukcia BlackBerry s odrezkami. Táto metóda je vhodná aj nováčik záhradkári a umožňuje vám rýchlo zvýšiť počet bobuľových kríkov, ktoré majú nejaké zručnosti a potrebný inventár. Metóda získala veľkú popularitu pre množstvo výhod.

 • Pri pestovaní BlackBerry z rezačky, môžete dostať Bush, ktorý bude mať všetky vlastnosti rodiča.
 • Metóda sa vyznačuje ekonomikou z hľadiska hotovosti.
 • Reprodukcia s odrezkami nevyžaduje veľké fyzické úsilie.
 • Týmto spôsobom môžete rýchlo zvýšiť počet BlackBerry Brush na pozemku.
 • Ovocné kríky začínajú okamžite budúci rok po zakorenení rezania.

Neexistujú žiadne explicitné nevýhody tejto technológie, ale mali by byť prísne nasledovať odporúčania na pristátie a starostlivosť.

Všetko o reprodukcii odrezkov BlackBerry

Všetko o reprodukcii odrezkov BlackBerry

Načasovanie

BlackBerry rezne môžu byť pripravené kedykoľvek v roku. Týmto spôsobom je však dôležitá reprodukcia pružiny pred zjavením obličiek. Pre zelené odrezky je optimálna sezóna považovaná za leto. V tomto prípade bude materiál pripravený na prevod na trvalé miesto na jeseň. Pre odrody odporúčané brúsením je jesenná doba dokonalá.

Výber času, keď je lepšie vykonať obrobok odrezkov, mali by sa zohľadniť niektoré momenty.

 • Billety vyrobené na jar, nemožno dlhodobo uložiť. Sú žiaduce okamžite zasadiť na trvalom mieste a potom mulčovanie. Zároveň by sa práca mala dokončiť predtým, ako sa objaví lístie na kríkoch.
 • V lete je najlepšie znížiť odrezky v júli a potom sú okamžite umiestnené v skleníkoch, kde sa pozorovalo vysoká vlhkosť. Takže môžu byť dlhé.
 • Na páde, spravidla sa zvetrané odrezky zozbierajú. Stačí vykonať rezanie a tréning, a potom ich poslať, aby boli uložené až do prvej jarnej mesiaca. Skladovanie sa vykonáva v miestnostiach s vlhkosťou 95% a pri teplote nie viac ako 4 stupne.
 • V zime nie je vyrobená billeta výsadbového materiálu.

Všetko o reprodukcii odrezkov BlackBerry

Ako pripraviť odrezky?

Chov BlackBerry kríky, pomocou rôznych typov rezov. Treba však mať na pamäti, že každý z nich má svoje vlastné charakteristiky. Mal by sa pamätať v procese prípravy. Môžete žiariť korene, zelené, rovnako ako vážiace výhonky. Ak chcete získať vynikajúci výsledok, mali by ste dodržiavať nasledujúce tipy.

 • Dodržiavanie termínov presunu.
 • Správne preniesť sadenice na trvalé.
 • Správne starostlivosť o rastlinu. Koniec koncov, zatiaľ čo Bush nie je posilnený, bude to veľmi zraniteľné.

Všetko o reprodukcii odrezkov BlackBerry

Všetko o reprodukcii odrezkov BlackBerry

Root

V zimných mesiacoch, veľa záhradníkov naďalej jazdiť na krajine, ktorú doručuje túžbou rásť. V tomto čase môžete chovať blackberry aj v byte pomocou koreňovej topánky. Avšak, na to je potrebné pripraviť materiál na pristátie. Optimálne, ak sú odrezky hrubé od 0,3 do 1,5 milimetrov, a dĺžka sa líšia od 6 do 9 centimetrov. Na to, najčastejšie používal Bush, ktorý transplantáty.

V prípade, že odrezky boli zozbierané na jar, mali by byť umiestnené v predpravenej nádobe a nalejte pôdnu vrstvu v množstve približne 3 centimetrov. Keď sa objavia výhonky a trochu vyrastajú, a mrazy sa už nepredpokladá, nové rastliny môžu byť transplantované do otvorenej pôdy. S prikrývkou koreňových častí v jesenných mesiacoch by mali byť umiestnené na chladnom mieste. V tomto prípade sa optimálna teplota pohybuje od 2 do 5 stupňov. Odporúča sa skladovať odrezky v obale, a raz za 7-8 dní, aby ste ich dostali, vetrané a skontrolovali. V nádobách je materiál vysadený na konci zimy a potom umiestnený na parapete.

Busky, ktoré sa pestuje v nádobách, po nástupe neustále teplých dní je transplantované pre vhodné miesto. Táto metóda, so správnym prístupom, zaisťuje klíčenie rezne o 70%.

Všetko o reprodukcii odrezkov BlackBerry

Všetko o reprodukcii odrezkov BlackBerry

zelená

Pre teplé letné dni sú zelené odrezky považované za ideálny spôsob chovu ostružín. Zvyčajne ich vezmite z hornej časti kríka. Zberať ich nasledovne.

 • V júli je potrebné znížiť vrcholy čierneho originálu uniknúť v uhle 45 stupňov. A v dĺžke segmentu by mala byť asi 20 centimetrov.
 • Zo spodnej časti výsledného orezania sa stonka berie s dvoma listami. Rozdeľte Bush priamo zhora nebude fungovať.
 • Spodný list je rezaný tak, aby zostáva malý penén, a horný dostatočný na skrátenie polovice. Je dôležité, aby stonk bol zdravý nazelený odtieň.
 • Výsledný materiál musí byť umiestnený v rastovom stimulácii pre korene, napríklad v „Korniner“.
 • Po tomto odrezkoch sú distribuované prostredníctvom kontajnerov a naplnené zmesou zo zeme, perlit a rašelina odobraté v rovnakých pomeroch.
 • Expanding sa vykonáva v teplých (30 stupňoch) a mokrých (96%) skleníkoch, bez návrhov.
 • Nesúci Môžete začať, keď budú nové listy viditeľné na sadenice.
 • 7-8 dní po tom Môžu byť prevedené na otvorenú pôdu.

Všetko o reprodukcii odrezkov BlackBerry

Všetko o reprodukcii odrezkov BlackBerry

Vo vlastníctve

Ďalším známom spôsobe chovu čiernych puzdier. Stojí za zmienku, že je vhodný pre takmer všetky odrody tejto rastliny. Záhradníci so skúsenosťami radi dodržiavať nasledujúce pravidlá.

 • Na jeseň, rezné odrezky s oceliami najviac jeden rok so záhradnými secateurs. Dĺžka každého prerezávania by mala byť približne 40 centimetrov. Práca s pichľavými odrodami je dôležité nosiť rukavice tak, že na rukách nie je žiadny vztlačný.
 • Prijatý odrezky sú zasunuté do zeme pred pružinou.
 • S nástupom materiálu výsadby tepla Musíte kopať a potom aktualizovať časti na oboch stranách.
 • Po tom, každé kotlety sa opäť zapadnú do zeme vo vzdialenosti 10 centimetrov od seba.
 • Nasleduje pristátie Pokrývajú film, Zdvíhanie s kovovými oblúkmi.
 • Starostlivosť o odrezky leží v pravidelnom vetraní, Zavlažovanie spiace vody a rozmazanie burín byliniek.
 • Keď sa objavia tri listy na kríkoch, sú odstránené zo zeme. Každý bude obsahovať niekoľko výhonkov s koreňmi. Mali by byť rozdelené a naočkovanie v nádržiach na redukciu.
 • Po objavovaní nových listov na stromoch a stonky budú dlhšie, Môžete ich zasadiť v otvorenej pôde.

Táto metóda môže byť tiež aplikovaná na jarné mesiace. Je však dôležité, aby ste sa mohli pripraviť a koreňovať odrezky pred fúkaním obličiek.

Všetko o reprodukcii odrezkov BlackBerry

Všetko o reprodukcii odrezkov BlackBerry

Ako root?

Ak boli odrezky zberané v jesenných mesiacoch, potom ich zakorešili na jar. Pred vykonaním zakorenenia materiálu v otvorenej zemi sa odporúča spracovať „Rhoin“ alebo iné podobné prostriedky. Potom existuje hĺbka výkopu z 5 centimetrov. Je potrebné dať odrezky pri odstraňovaní 7 alebo viac centimetrov od seba, a potom zaspať s pôdou.

Takže, že všetko šlo úspešne, by sa mala vykonať pravidelná starostlivosť. Takže, zem okolo odrezkov by mala byť neustále mierne mokrá a chýbajú buriny. Ak chcete proces urýchliť, potom môžete dať skleník cez čierny originálny okruh. Výhonky sa objavujú za pár týždňov. Rastliny by mali odvolať, keď vyzerajú ako kríky a majú aspoň tri skutočné listy.

Stále sa môžete zapojiť do odrezkov od polovice zimy. Na to je potrebné pripraviť zmes zo zeme a kokosového substrátu v rovnakých častiach. Odrezky ukladajú do nádoby s pôdou získanou horizontálne, blokujú 4 centimetre. Najlepšia kapacita pokrytá filmom alebo vekom. Pravidelne je materiál vetraný a mierne napojený, aby sa zabránilo hnilobe. Korene sa začne tvoriť za 14 dní a za 10 dní sa objaví zelené výhonky. Okolo každého z nich by sa mal secateur odrezať časť stonku, pred výsadbou v samostatných nádobách. Rastú v nich, kým sa objavia nové listy.

Všetko o reprodukcii odrezkov BlackBerry

Pristátie

Keď sú odrezky stanovené, sú dôležité, aby sa na trvalom mieste, aby ste pravidelne mohli pravidelne, prosím,.

 • Pár hodín pred transplantáciou Bush je potrebné naliať.
 • Ďalšie pripravte jamy alebo výkop na pristátie.
 • Zaspajú zmes zo zeme a humusu v rovnakých častiach.
 • Tiež stojí za to urobiť dlhodobý typ hnojenia AVA.
 • Výsadba rastliny je potrebná tak, aby bola oblička pochovaná pod zemou o 3 centimetre.
 • Potom musí byť pôda okolo koreňa.
 • Aby voda zostala v atraktívnom kruhu, stojí za to urobiť valček okolo trupu krbu.
 • Každé vysadenie by malo byť naliatie 8 litrov vody.

Ak sa všetko urobí správne, na nových kríkoch sa objaví nové lístie. Budúci rok sa obrátia na plnú BlackBerry a radosť zberu.

Všetko o reprodukcii odrezkov BlackBerry

Všetko o reprodukcii odrezkov BlackBerry

Následná starostlivosť

Starostlivosť o Brackhead Bushs by mala obsahovať niekoľko akcií.

 • Vodné kríky, ak nie je dážď, nasledujte raz týždenne. Zároveň bude každá rastlina potrebovať od 10 litrov vody. Najlepšie je použiť zalievanie môže alebo postrekovač, ktorý môže zavlažovať niekoľko kríkov naraz.
 • Pestovanie nefunguje bez povinného kŕmenia. Takže na jar nasleduje každý BlackBerry Bush, aby sa hnojivá, ktoré obsahujú dusík. Tiež rastliny, ako je kŕmenie pretočeného dozadu hrča. Na jednej dospelej závodu bude potrebovať vedro takéhoto hnojiva.

Od anorganických hnojív môžete použiť „karbamid“. Keď sa vytvorí označenie, je dôležité vykonávať kŕmenie s látkami obsahujúcimi draslík. Najčastejšie pre tento popol.

 • BlackBerry ovocie sú vytvorené na dvojročnom úteku, mali by byť odstránené pred zimovaním. Je potrebné ponechať len mladé výhonky, ktoré prinesú ovocie na budúci rok.
 • Tak, že kríky dali každý rok, mali by byť ukradnuté do zimy. Dosť výhonky, ktoré sa tkajú, jednoducho dajte na zem a skryje sa na tráve alebo špeciálny materiál (Agrovolok).

Všetko o reprodukcii odrezkov BlackBerry

Všetko o reprodukcii odrezkov BlackBerry

Ticho nuansy rôznych odrôd

Záhrada BlackBerry násobí s odrezkami, ale je dôležité vziať do úvahy jeho stupeň. Napríklad, rozbitý Bush, zriedený metódou ťahania, môže byť spifikovaný. Stojí za zmienku, že triedy bez chrbtice v reprodukcii so zelenými alebo zvetranými odrezkami zomierajú v procese prijímania sadeníc. Pre odnímateľné BlackBerry by sa obťažovanie malo vykonávať v lete. Takže sadenice budú pripravené na prevod na trvalé miesto už v prvom mesiaci jeseň.

Výsledkom je, že mladé kríky prinesú prvú zber okamžite na budúci rok. Pre bežné a stammerové ostružiny, optimálny variant reprodukcie burín. Aby sa bezpečne a rozvíjali, aby sa im starali.

Všetko o reprodukcii odrezkov BlackBerry

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár