Vinogradov DOVGA

 • Autori: G. Ns. Westmins, Lotyšsko
 • Účel: Tabuľka
 • Bery: Biely
 • Chuť: harmonický
 • S kosťami: Áno
 • Čas dozrievania (filter): Veľmi skoro
 • Čas dozrievania, dni: 92-98
 • Odolnosť proti mrazu, ° C: -24
 • Hmotnosť BUCHY, G: 200-250
 • Typ kvetu: OBOY

Pozrite si všetky charakteristiky

Názov vinobranie môže celkom veľa konjugátu. Nováčikové hrozno však musia byť oboznámení s nuanmi tejto kultúry. A dôležitú úlohu zohrávajú informácie o jeho kultivácii a čase dozrievania, o spotrebiteľských vlastnostiach ovocia.

História odstránenia

Dega – Lotyšský pôvod. Výberová práca bola vykonaná. Ns. Westmin. Toto je hybridný komplexný prostriedok, pričom doručenie sa zúčastnilo:

 • V. Vinifera;

 • V. amurenzis;

 • Muscat de Saint-Valle;

 • Mix peľu, najmä včasných odrôd hrozna.

Popis

Čas dozrievania

DOV’s Grapes patrí do obzvlášť skorých kategórií. Medzi palubníkmi a zhromažďovaním hotových bobuľovhodností sa normálne od 92 do 98 dní. Takéto úspechy umožňujú odporučiť tento závod na pestovanie v oblastiach s relatívne drsným klímou. Na juhu oblasti Moskvy, čas zberu príde už na konci júla. Do začiatku augusta sa DOV zozbiera v pobaltských krajinách a do polovice mesiaca sa zberná sezóna začína v regióne Tver.

Bozk

V hroznach, DOVGI kefa predstavuje niečo medzi kužeľom a valcom. Vnútri nich sú bobule zoskupené mierne tesné. Hmotnosť jednej partii je vo väčšine prípadov 200-250 g. Je ťažké povedať, že je to vynikajúci výsledok. Ale pre pekné chladné lokality je to celkom prijateľné.

Bobule

Grapes Dov majú bielu farbu. V nich obsahovať kosti. Typicky prítomnosť 2-3 semien. Ďalšie funkcie:

 • Formulár kola;

 • hmotnosť od 5 do 6,5 g;

 • 2.6×2,8 cm hodnota bobule (to znamená, že nie sú príliš tesné v porovnaní s zberom iných odrôd).

Prečítajte si viac  Vinograd Dubovsky ružový

Chuť

V opise odrody sa spomína harmonický vkus. Ale je to tak bežné znenie, že je málo o tom, čo. V prospech závodu je svedčí vysoký obsah cukru, dosiahne 190-220 g na 1 dm3. Telo ovocie dôvery je jemné a príjemné. Stojí za zmienku, že sa môže líšiť v závislosti od rôznych podmienok.

Výnos

Jeho koeficient je 0,7-0,8. Samozrejme, že existuje aktívnejšie hrozno. Ale tu, znova, musíte urobiť zľavu na severný pôvod odrody.

Výber výsadbového materiálu

Záhradníci s skúsenosťami odporúčajú nováčikov, aby si odrezávali odrezky a sadenice pre tých, ktorí ich robili z ich viniča a je zapojený do výroby takýchto materiálov profesionálne.

Cherenci

Môžete vyhodnotiť kvalitu, ktorá znižuje malé množstvo kôry. Pri pestovaní kríka z rezania a dodržiavania pravidiel agrotechnológií je miera prežitia približne 90%, vysoko kvalitné zariadenia sú prakticky zaručené. Existuje schopnosť kontrolovať rozvoj hrozna vo všetkých etapách.

Viac informácií

Schody

V súlade s pravidlami Agrotechnológie je miera prežitia približne 100%. Skriny by mali byť zdravé. Venujte pozornosť neprítomnosti poistky, rastu a iných príznakov chorôb.

Viac informácií

Vlastnosti pestovania

Pristátie

Hoci odroda je odolná voči mrazu, je lepšie čakať na okamih, keď mrazí. Čas predčasného dozrievania je obzvlášť nie je ponáhľať. Slnečné svetlo je rovnako dôležité pre akékoľvek odrody.

Pristátie

Aby sa do 3 rokov stal, vinič dáva zber signálu, je potrebné vziať do úvahy súbor faktorov – od typu pôdy na pozemku do neďalekých rastlín.Najlepší čas na pristátie Väčšina odrôd – jeseň a v chladných regiónoch, prípravy na pristátie začínajú v auguste. Survovanie sa prenesú na zem na konci septembra alebo za 1 desaťročie októbra. Na jeseň pristátie sú vhodné len rastliny s smiešnymi viničmi, s vyvinutým koreňovým systémom as 8-10 očami.Tipy pre začiatočníkov pomôžu zistiť optimálne schémy pre umiestnenie sadenice a odrezkov, ako aj v iných jemnosti tohto procesu.

Prečítajte si viac  Paradajka zhorský-oborik

Viac informácií

Typ pôdy

Hrozno pestované na piesku, čiernej zeme a hlinené pôdy. Pre každú z možností zloženia pôdy sa proces prípravy výrazne líši.

Viac informácií

Výsadba vegetatívnych stromčekov

Základné pravidlá sú rovnaké pre podivné a rastlinné sadenice. Zeleninové volanie sadenice získané skleníkom.

Viac informácií

Pristátie Cherenkov

Odrezky – procesy bez vlastného koreňového systému. Sú vždy zakorenené na jeseň. Postup začína po tom, čo bude lístie.

Viac informácií

Rastliny-susedia

Nasledujúce rastliny majú priaznivo ovplyvniť hrozno: Siderats, uhorky, jahody, cibuľa a cesnak, ruže, skoré triedy bielej kapusty a zelených.

Viac informácií

Opeľovanie

Typické pre rôzne kvety na odstránenie, nechcú sa o tento postup nestarať. Len v problémových podmienkach bude potrebné vykonať manuálne. Ale dokonca aj značné záhradníci sotva čelia takémuto problému.

Orezávanie

Odroda je charakterizovaná závažným intenzívnym rastom. Aspoň bez normalizačného orezania bude veľmi ťažké. Orezanie viniča je potrebná 7-8 očí. Na 1 Bush sa môže vyvinúť od 40 do 50 očí. Bezpečnostné opatrenia sú rovnaké ako pre iné ovocné zariadenia.

Systémy zavlažovania

Aby boli bobule veľké a šťavnaté, je potrebné organizovať plné zavlažovanie a kŕmenie. Všetky normy musia byť upravené na poveternostné podmienky a rýchlosť odparovania tekutiny.

Čerstvé dúhovky

S častým systémom zavlažovania sa zvlhčovanie odporúča raz za dva týždne (to znamená dvakrát mesačne počas kvitnutia a vzhľadu bobúľ) toľko, takže pôda je impregnovaná 50 cm hlboko do rastliny, takže rastlina nie je Prepnite na povrchové (dewn) korene. Táto suma môže byť znížená, ak je slama mulčovanie.

Viac informácií

Zriedkavý poľsky

S vzácnym systémom zavlažovania, výber veku a času dozrievania hrozna môžete použiť štandardy uvedené v tabuľke v inom článku.

Viac informácií

Odolnosť proti mrazu a potrebe prístrešia

Deklarovaný odolnosť voči -24 ° C. Avšak, to je absolútne nestačí na sebavedomie v podmienkach stredného Ruska. O klimatických podmienkach a reči č. Sheltovacie opatrenia nie sú obzvlášť originálne. Výhodné priedušné prírodné, nie syntetické, prístrešky.

Prečítajte si viac  Ríberana Harmony

Choroby a škodcov

Dovgi Grapes môžu trpieť útokmi OS. Preto by sa všetky ich hniezda mali okamžite zničiť. Dôležité preventívne opatrenia – Tašky tkanín. Odolnosť voči miešaniu je 3 body. Informácie v porovnaní s inými škodcami a chorobami v otvorených zdrojoch ešte nie sú dané.

Prehľad všetkých chorôb a škodcov

Ak sú hrozno vystavené akémukoľvek chorobu alebo hmyzu, vždy sa odráža vo svojom vzhľade. Môže trpieť ako samostatné časti rastliny a celú kultúru ako celok.Hrozné obličky sú zvyčajne väčšina z nich trpia parazitmi.Poškodenie bobule sa objavujú hlavne v prítomnosti plesňových ochorení. Listy sú vždy ovplyvnené vo väčšej miere, mnohé choroby sú okamžite rozpoznané.

Viac informácií

> „>

Mildu >>

Najdôležitejšou znakom ochorenia je prítomnosť bielej naklápanej vlny v spodnej časti plechu.

Viac informácií

> „>

Oidium >>

Symptómy ochorenia sa prejavujú z hornej časti plechu – žlté škvrny s popolným šedeným kvetom, a to aj s bežeckým odtieňom.

Viac informácií

> „>

Gray GNIL >>

Hlavné príznaky šedej hniloby: vzhľad na lístie a bobule hnedých škvŕn a sivého plaku, výskyt hnedých rozvodov a sivého postreku na viniči.

Viac informácií

> „>

Antraznóza >>

Na listoch sú hnedé škvrny s tmavým farebným puzdrom. Časom, vzhľadom k tomu, že tkaniny z rastlín zomrie, otvory sa objavujú na listoch.

Viac informácií

Uskladnenie

Vintage Revih môže žiť na kríku do 30 dní. Hlavnou vecou je, že v tom momente je poškodený slepými spôsobmi. Osobitné požiadavky na ochranu ovocia v porovnaní s inými typmi hrozna. Avšak, vďaka výraznému chuti, problém so skladovaním a vôbec.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: