Zdieľanie dámskeho paradajky

 • Názvy synonymá: Žena zdieľať F1
 • Kategória: Hybrid
 • Typ rastu: Incimenzionálny
 • Účel: Univerzálny
 • Čas dozrievania: Skoro
 • Načasovanie dozrievania, dní: 91-109
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu pre uzavretú pôdu
 • Bush: stredný odolný
 • Výška kríka, pozri: Až 180
 • Farba zrelého ovocia: Jasne červená

Pozrite si všetky charakteristiky

Hybrid nazývaný ženský podiel bol odvodený špecialistami AGROPHIRM v regióne Chelyabinsk. Teraz je stále pod dohľadom pre podrobnejšie štúdium. Pred pestovaním odrôd musíte zoznámiť so špecifickými kultiváciami tejto kultúry ovocia.

Popis odrôd

Paradajka sa pestuje v podmienkach uzavretej a otvorenej pôdy. Typ rastu – Intenenerninantný. Ovocie majú univerzálny účel. Mid-stupeň kríky v priemere vyrastú až 180 centimetrov. Za určitých podmienok sú vytiahnuté do dvoch metrov. Na obmedzenie rastu musí byť vrchol centrálneho kmeňa. Zelená hmota svieža a hrubá. So vhodnou kultiváciou sa korene stávajú prázdnymi a sú plytké. Kríky silné, potrebujú vytvoriť a podväzok. V opačnom prípade budú výhonky naklonené na zem pod váhou úrody.

Prvá ovocná kefa je vytvorená po 5-6 listov a zvyšok alternatívnych 4 listov. Spravidla sa na každej rastline tvorí asi 7 až 9 kefiek. Na jednom strapčite sa vytvorí až 10 kvetov.

Hlavné kvality ovocia

Zrelé paradajky získajú nasýtený červený odtieň. Rozmery sú označené ako médium alebo veľké. Hmotnosť sa líši od 180 do 200 gramov. Plody sú silne blikajúce s výrazným rebrovaným rebrovaným rebrovaným. Forma paradajok je veľmi nezvyčajná, zdá sa, že pozostávajú z niekoľkých samostatných kusov. Táto funkcia ich výrazne pridelí okrem iných odrôd. V priemere rastie zelenina na 6-8 centimetrov. Sú trvanlivé, ale tenká koža, ktorá nevypracuje. V oblasti zamrznutého, je tu nazeľná škvrna, najmä pri nezrelých paradajkách.

Vnútri nie sú žiadne dutiny a mäsité mäsité a šťavnaté. Každá solka je skrytá malá kamera. Semená sú malé a malé množstvá.

Charakteristiky

Záhradníci oslavujú vysokú gastronomickú úrodnosť. Zrelé paradajky majú sladkú, bohatú a veľmi príjemnú chuť. Kyselina je veľmi jednoduchá a slabo, len šošuje špeciálnu chuť zeleniny. Zrelé paradajky si často vychutnávajú čerstvé v romantickom období. A tiež z nich si môžete pripraviť nasledujúce obrobky: Konzervované šaláty, omáčky, pasty a náplne.

Vintage sa dá dlhý čas skladovať bez straty kvality výrobku. Niektorí záhradníci zbierajú úrodu v lete a nechávajú na jeseň. Rovnako ako paradajky sa neboja dlhú dopravu.

Dozrievanie a plodenie

Žena podiel patrí k skorým triedam a dátumy dozrievania číslo od 91 do 109 dní.

Výnos

Pri rastúcej zelenine v skleníkoch z jedného kríka od 3,8 do 4,5 kilogramov sa zhromažďujú a v otvorených pôdach – až 3 kilogramov. Takéto ukazovatele naznačujú dobrý výnos.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

V období od začiatku marca a v apríli sú semená zasiate na sadenice. Dokončené sadenice sa prenesú do postele v júni av skleníkoch pracujú skôr, od apríla do mája. Samotný sejací materiál nie je zostavený, pretože nezachráni vlastnosti hybridných paradajok. Výrobky prezentované v obchodoch už boli spracované z hubov a iných infekcií. Výživná pôda si vybrať pre klíčenie.

Akonáhle sú sadenice dosť klíčia, vychystávanie. 10 dní po prevode sadeníc pre jednotlivé rastlinné nádrže hnojili s komplexnými kompozíciami pre paradajky. Približne 2 týždne pred prenosom kríkov na otvorenie zeme ich tvrdí. Inak sa nemusia zapadnúť do nového miesta.

Proces výsadby mladých rastlín.

 • Vybraný graf sa musí pripraviť vopred. Pozemok je purifikovaný z rastlín, odpadu a odchodu.

 • Studne sú hojne napojené vodou.

 • Dusičnany emmonium sa pridajú do každej diery na jednej poloľku.

 • Sadenice spolu s hlinenou izbou sú ponorené do jamiek a pôda okolo je zhutnená.

 • Okolo stoniek ležali vrstvu mulčovania.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Odporúčaný systém pristátia – 30×50 centimetrov.

Pestovanie a starostlivosť

Ak sa kríky pestujú v uzavretej pôde, zavlažovanie 2 krát týždenne. Greenhouse sa musí pravidelne pustiť, aby nevyvolal vlhkosť. Úroveň vlhkosti by nemala byť vyššia ako 65%. Zeleninová kultúra potrebuje hnojivá. Krmivo paradajky 2 krát mesačne pomocou minerálnych komplexných skladieb. Organické látky sú menej často.

Ako rastie v dutín rastlín, procesov, ktoré je potrebné pravidelne vymazať. Zbavte sa steppers asi raz týždenne. Pre hybridné paradajky sa odporúča opustiť silný nižší krok, ktorý sa zmení na druhý plný trup. Práca na odstránení bočných procesov sa vykonáva najskôr 2 týždne po transplantácii rastlín.

Na získanie vysoko kvalitného zberu sa odporúča vytvoriť závod v jednej alebo dvoch stonkách. Takže rastliny nebudú tráviť energiu na tvorbu zelenej hmoty. Spodné listy sa odstránia. Aby sa dosiahla veľká veľkosť ovocia, nie je na jednej kefke ponechané viac ako 3 bandáže.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: