Ako si vybrať Crosley Vinyl Player?

Dnes mnohí výrobcovia hudobných zariadení a zariadení naďalej vyrábajú vinylové hráča. Niektorí môžu povedať, že už nie sú relevantné. Ale to nie je koreň, pretože vinylové hráči dnes používajú aj profesionálne DJ, nehovoriac o milovníkov, aby sa dotkli minulosti, počúvajúc vinylové záznamy domu. Medzi početné značky produkujúce moderné „gramofóny“ pre vinyl, zvážte značku Crosley, ako aj vlastnosti jeho vybavenia, populárne modely a tipy výber.

Zvláštnosť

Crosley Vinyl Hráči sú analógovým zvukom v kombinácii s modernými technológiami v novom a vylepšenom formáte. Jeho prvý Vinyl Player Mark Crosley nebol prepustený v tak vzdialenom roku 1992, Práve v tom čase boli CD široko populárne. Ale vinylové hráči značky okamžite začali získať hybnosť, pretože boli modernejšie a prispôsobené pre novú životnú úroveň.

Randiť Americká značka Crosley je jedným z najväčších vo výrobe vinylových „gramofón“ pre milovníkov a profesionálov. Vinylové hráči Americkej značky majú príjemné ceny, starostlivo premýšľal a dokonca aj exkluzívny dizajn dizajnu.

Značka Vinyl „TurnTTAbles“ sa často zlepšuje, značka nenechajte si ujsť príležitosť vytvoriť nové položky, ktoré „ako horúce koláče“ lietajú po celom svete na najpravdepodobnejších znalcov vysokokvalitného zvuku na doskách.

Populárne modely

Najprísnejšie modely značkových hráčov nájdete v nasledujúcej sérii:

 • Voyager;
 • Cruiser Deluxe;
 • Prenosné portfólio;
 • Executive Deluxe;
 • Switch II a ďalšie.

Podrobnejšie zvážte niektoré modely Crosley.

 • Hráč CR6017A-Ma Player. V pôvodnom štýle 50s minulého storočia, vhodné na počúvanie rôznych dosiek. Napriek zvláštnemu retrodizínu má tento točňa veľa zaujímavých a nových funkcií, vrátane 3 rýchlostí prehrávania dosiek, podporu pre rozhlasové stanice, vstup pre pripojenie slúchadiel a telefónu, ako aj špeciálnu funkciu na zmenu otáčania dosky. Hmotnosť len asi 2,9 kg. Otázka cena – približne 7 tisíc rubľov.
Prečítajte si viac  Čo je stabilizovaný mach a ako sa o neho starať?

 • CRUISER Deluxe CR8005D-TW prehrávač. Tento hráč označuje aktualizovanú verziu modelu krížnika rovnakého mena. Retrop Player v vintašskom kufri pravdepodobne bude rád milovníkov takéhoto štýlu. „Turntable“ je vybavený tromi rýchlosťami prehrávania vinylových diskov, modulom Bluetooth a vstavaným reproduktorom. Vo všeobecnosti je všetko, čo potrebujete pre vynikajúci zvuk. Tento prehrávač je tiež vybavený konektorom slúchadiel a výstupom na pripojenie ďalších reproduktorov. Výber farieb a textúr CRUISER Deluxe kufre budú potešiť aj tých najnáročnejších poslucháčov. Cena tohto a podobných modelov zo série – takmer 8 tisíc rubľov.

 • Executive prenosný CR6019D-RE Vinyll Player v biele-červenom kufri. Tento model sa môže prispôsobiť rýchlosti otáčania dosky, zatiaľ čo je vybavený vstavanými reproduktormi a schopnosťou digitalizovať USB. Táto „točňa“ označuje kompaktný, ale zároveň priťahuje osobitnú pozornosť realizácii a pohodlnému kontrole. Cena – asi 9 tisíc rubľov.

 • Odporúčame tiež pozrieť sa na hráčov z radu portfólia, ktoré patria k prenosnému. Hráči sa vyrábajú v širokej škále farebných riešení. Sú vybavené magnetickou kazetou, vstavaným modulom Bluetooth, ako aj schopnosť zvyšovať alebo znížiť rýchlosť otáčania platní na 10%. Tiež plus modelov z tejto série je schopnosť digitalizovať dosky vo formáte MP3. Náklady na portfóliových hráčov – 10 tisíc rubľov.

 • Z nových produktov by mali venovať pozornosť hráčom voyager, ktoré kombinujú dizajn stredu minulého storočia a moderné technológie. Pre zástupcov jemného pohlavia sa model CR8017A-AM môže stať vynikajúcou akvizíciou v amethystovej farbe. Voyager Player má 3 rýchlosti, môže byť počúvané čokoľvek: od vinylových záznamov na vlastnú hudbu z telefónu. Hmotnosť je len 2,5 kg a cena 10 tisíc rubľov.

 • Jedným z najdrahších hráčov v rozsahu značky je Nomad CR6232A-BRV štýlovom ročníkovi. Neexistuje žiadny modul Bluetooth a Control, ale v tomto prípade môžete digitalizovať svoje obľúbené diela. Cena asi 20 tisíc rubľov.

Vyššie uvedené boli preskúmané hráčmi, ktorí potrebujú byť niekde nainštalovaný, ale aj značka ponúka Bermudy nohy hráč, vyrobený v Retroste 60. rokov XX storočia. Má obidva kontrolu rozstupu a Bluetooth. Hmotnosť asi 5,5 kg. Priemerná cena 25 tisíc rubľov.

Tipy na výber

Vyberte a získajte Vinylové „Turntables“ z Crosley, najlepšie v profesionálnych hudobných predajniach, pretože pri výbere požadovaného prehrávača je mimoriadne dôležité počúvať jeho zvuk, zvážte vzhľad zariadenia a samozrejme, zoznámiť sa so všetkými vlastnosťami a komponenty. Pri výbere hráča sa odporúča venovať pozornosť svojej hmotnosti, často modely až 7-8 kg sú určené pre domáce počúvanie, nepatria profesionáli.

Prečítajte si viac  DAEWOO TVS: Charakteristika, najlepšie modely, prevádzkové a opravy tipy

Je žiaduce, aby ihla nastavila na zariadení, hovorí o svojej vysokej triede. Je tiež veľmi dôležité vedieť, že v kvalite hráča je možné vymeniť ihlu aj kazetu. Možno, Jedným z najdôležitejších kritérií pri výbere vysokokvalitného hráča musí byť pohodlie od jeho použitia A samozrejme, atraktívny vzhľad, ktorý sa zmestí do interiéru miestnosti.

Recenzie Recenzie

S ohľadom na spätnú väzbu vinylových hráčov z Crosley, je možné dospieť k záveru, že výhody zahŕňajú ľahkú váhu väčšiny hráčov, ich pôvodný dizajn, štylizovaný pod retro, a tiež, že hráči môžu byť voľne pripojení k telefónu. Uveďte potenciálnym kupujúcim a užívateľom atraktívne ceny za slušné americké hudobné techniky.

Pokiaľ ide o negatívne reakcie, tu kupujúci hovoria, že v niektorých modeloch chýbajú funkcie podľa typu Bluetooth, a tiež nahromadí absenciu fonocorector, kvôli ktorej zvuk je ďaleko od dokonalého. Problémy vznikajú s nastavením Tonarmy, je veľmi ťažké ho nastaviť. Aspekt Vinylové „gramofóny“ Crosley sa dá ľahko prepravovať, a sú ľahko umiestnené v skrini, pretože majú malé. Majú veľmi hlasný zvuk, ale jeho kvalita ponecháva veľa, čo je žiaduce.

Všeobecne platí, že hráči Crosley Vinyl sú celkom vhodné pre milencov, ale tí, ktorí chcú niečo viac snaží lepšie venovať pozornosť pokročilejším firmám.

V ďalšom videu budete čakať na rozbalenie vinylového prehrávača Crosley portfólio CR6252A-BR.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: