Ako urobiť Smart TV z obvyklého televízora?

Ak chcete použiť všetky výhody „SMART“ televízie, nie je potrebné kúpiť nové drahé zariadenie. V tomto článku vám povieme, ako z bežnej starej televízie, aby Smart TV, že bude potrebné vytvoriť a konfigurovať zariadenie.

Ako urobiť Smart TV z obvyklého televízora?

Výber konzol na operačnom systéme Android

Tieto zariadenia vám umožňujú urobiť „inteligentný“ z obvyklej televízie. Výhody tohto riešenia – nízka cena zariadenia a jednoduchosť pripojenia. V prípade potreby je možné predponu nahradiť na výkonnejší. Čo, na Slovo, nemôžete robiť na pripravenej inteligentnej televízii. Existujú 2 odrody takýchto konzol – Smart TV Stick a Smart TV Box. Ich hlavným rozdielom je sila procesora. Ak TV TV TV môže prehrávať iba video a prístup na Internet, televízor je vybavený produktívnejším „hardvérom“, môžete nielen sledovať streaming video, ale aj na spustenie jednoduchých hier. V dôsledku toho je cena takýchto konzol vyššia a veľkosť trupu je väčšia. Tieto zariadenia majú všetky funkcie Android a iOS. S ich pomocou môžete:

 • Reprodukcia Streaming Video;
 • Sledujte e-mail;
 • vykonávať surfovanie na internete;
 • komunikovať s priateľmi na sociálnych sieťach;
 • Stiahnite si hry a aplikácie prostredníctvom trhu hry alebo App Store;
 • Zahrajte si jednoduché hry;
 • Počúvajte hudbu a oveľa viac.

Ako urobiť Smart TV z obvyklého televízora?

Ako urobiť Smart TV z obvyklého televízora?

Pri výbere, vedení princípom primeranej dostatočnosti, a to si vybrať potrebné funkcie pre minimálne náklady.

 • Smart TV Stick Stojí za nákup, ak plánujete sledovať filmy a používať prehliadač. Toto zariadenie nebude ťahať väčšinu aplikácií, najmä náročných na zdroje. TV Stick bude ideálnou voľbou pochopiť, či potrebujete „Smart“ TV. V priemere tieto zariadenia stojí najviac 50 dolárov – $ 70.
 • Smart TV box môže nahradiť osobný počítač (v rozumných limitoch). Jeho príležitosti stačí pracovať s aplikáciami a hranie vysoko kvalitného videa v rozlíšení 4K. TV box bude dobrá voľba, ak potrebujete multifunkčné zariadenie na prácu s mediálnym obsahom.

Ako urobiť Smart TV z obvyklého televízora?

Ako urobiť Smart TV z obvyklého televízora?

Najobľúbenejšie modely TV Box sú Xiaomi Mi Box, NVIDIA Shield TV a Apple TV 4. Apple Gadget je drahší, ale má tiež najväčší výkon. Jeho kontrolný panel má vstavaný gyroskop, ktorý vám umožní používať ako regulátor pre príležitostné hry. Tieto konzoly sú pripojené na približne rovnaké. Smart TV Stick Vo veľkosti sa veľmi podobá flash disk.

Ako urobiť Smart TV z obvyklého televízora?

Ako urobiť Smart TV z obvyklého televízora?

Ako urobiť Smart TV z obvyklého televízora?

Ak ho chcete zapnúť, postupujte.

 1. Pripojte zariadenie k portu HDMI vášho televízora.
 2. Pomocou kábla USB pripojte zariadenie k napájaniu. Ak to chcete urobiť, použite konektor na televízore alebo ak ho chcete nechať zadarmo, použite dlhý kábel s napájacím adaptérom z smartfónu na pripojenie k výstupu.
 3. V televízii Otočte typ prichádzajúceho signálu na HDMI. Toto sa vykonáva stlačením tlačidla vstupu niekoľkokrát.
 4. Pomocou kompletného diaľkového ovládača nakonfigurujte potrebné parametre na konzole.
 5. Keď sa prvýkrát pripojíte, vyberte sieť Wi-Fi a zadajte heslo z nej.
 6. Zadajte svoj účet.
 7. Stiahnite si aplikácie Application Store.
 8. Prihlásiť (pre niektoré zariadenia). Zariadenie pripravené na použitie.

Ako urobiť Smart TV z obvyklého televízora?

Podobne je pripojený Smart TV. Zariadenie je nainštalované vedľa televízora, kábel HDMI bude potrebný na pripojenie. V opačnom prípade nie je žiadny rozdiel v metóde pripojenia. Iba správne umiestnite Smart TV box tak, aby okolité položky nezasahovali do normálneho chladenia. A musí harmonicky vyzerať do miestnosti.

Ak sa vám nepáči ako diaľkové ovládanie, môžete pripojiť štandardnú klávesnicu k konzole. Nie je to však skutočnosť, že niektoré aplikácie s ním budú môcť správne fungovať, pretože sú určené na zmyslové riadenie, ku ktorému televízor nemá. Ak váš televízor nie je konektor HDMI, použite špeciálne adaptéry. Kvalita prenášaného obrazu sa však môže zhoršiť.

Aby ste sa vyhli tomu, kúpiť vysoko kvalitné káble a sledovať ich úzky kontakt.

Ako urobiť Smart TV z obvyklého televízora?

Ako sa s telefónom alebo tabletom?

Ak nie je žiadna túžba utrácať peniaze na nákup konzoly, otočte obvyklý televízor v „Smart“ pomôže smartfónu alebo tablet. Musia byť dostatočne silné, aby sa pri hraní obsahu „visia“ visieť „. Pripojte smartfón k televízoru niekoľkými spôsobmi.

 • Použitie konektora USB.
 • Používanie portu HDMI. Ak to chcete urobiť, kúpiť špeciálny HDMI adaptér – USB. Potom musíte vybrať typ HDMI.
 • Použitie vstupu VGA. Na tento účel potrebujete aj adaptér. Plus takéto riešenie – môžete pripojiť smartfón na všetky televízory a monitory. Mínus – neschopnosť hrať cez televízny zvuk a budete musieť pripojiť reproduktory do smartfónu.
 • S Wi-Fi. Vhodné len pre tieto televízory, ktoré sú vybavené takýmto modulom.

Ako urobiť Smart TV z obvyklého televízora?

Ako urobiť Smart TV z obvyklého televízora?

IOS Smartphones a tablety nie sú určené na vysielanie videa na iné zariadenia, takže musíte prevziať 2 aplikácie z App Store, menovite – Samsung Smart TV teraz a Samsung SmartView pre iPad. Prvá je potrebná pre prenos videa a druhý – použiť gadget ako ovládací panel. Aj keď môžete použiť iba jednu aplikáciu, ale funkčnosť bude nižšie.

Pre „aktualizáciu“ starej televízie môžete na Android použiť lacnejšie zariadenie. Je pripojený podobne ako smartfóny na iOS. Postup synchronizácie možno zjednodušiť, ak váš gadget podporuje technológiu Miracast. V tomto prípade je smartfón pripojený bez vodičov. Ak chcete použiť túto metódu – Live Broadcast Image z gadget do televízora.

To znamená, že ak je smartfón alebo tablet vybitý, obraz zmizne.

Ako urobiť Smart TV z obvyklého televízora?

Ako urobiť Smart TV z obvyklého televízora?

Vlastnosti pripojenia hernej konzoly alebo Blu-ray

Herné konzoly môžu byť pripojené k takmer akejkoľvek televízore. Ale majú vážnu nevýhodu – vysoké náklady, ktoré môžu byť 500 USD a viac. Tak Namiesto toho je lepšie použiť špecializované televízne konzoly. Avšak, ak už máte konzolu, kúpiť ďalšie zariadenie nesmierne. Moderné konzoly podporujú oceľové banské služby, umožňujú ísť online, nainštalovať potrebné aplikácie a komunikovať v sociálnych sieťach.

Ako urobiť Smart TV z obvyklého televízora?

Pripojenie Zariadenie je jednoduché. Urobte to nasledujúce.

 1. Pripojte konzolu pomocou kábla USB alebo HDMI.
 2. Pripojte zariadenie.
 3. Na televízore vyberte zdroj prichádzajúceho signálu HDMI.
 4. Konfigurácia jasnosti a kvality obrazu (v prípade potreby). Typicky sa nastavenie vykoná automaticky, ale niekedy sa obraz ukáže natiahnutý. Ak ho chcete opraviť, umiestnite požadované rozlíšenie obrázku.
 5. Zadajte svoj účet a stiahnite si potrebné aplikácie (v prípade potreby). Zariadenie pripravené na použitie.

Ako urobiť Smart TV z obvyklého televízora?

Dávame najznámejšie modely takýchto zariadení.

 • Playstation Sony. Populárna herná konzola, ktorá vám umožňuje uložiť video vo formáte HDD na domácom disku. Čím viac novej generácie, širšie schopnosti týchto zariadení, ale drahšie sú.
 • Microsoft Xbox. Menej populárny model, pretože si vyžaduje registráciu na účte a platby účtu. Niekedy vyžaduje aktualizácie. Táto konzola nemá možnosť kopírovať informácie do pamäte.

Ako urobiť Smart TV z obvyklého televízora?

Ako urobiť Smart TV z obvyklého televízora?

Spravované konzoly pomocou ovládačov alebo joysticks. Ale pre niektoré modely môžete pripojiť myš a klávesnicu, čím sa výrazne zvýšiť pohodlie kontroly. Okrem televízie „Smart“ získate možnosť hrať ťažké moderné hry. Toto je ďalšie plus takéhoto rozhodnutia. Blu-ray prehrávače sú spojené podobne. Majú množstvo dávok:

 • Možnosť pripojenia externých zariadení na ukladanie informácií;
 • Podpora pre všetky video a audio formáty;
 • Schopnosť hrať Streaming Videá cez Wi-Fi.

Pred zakúpením akéhokoľvek zariadenia sa uistite, že je možné ho pripojiť k televízoru.

Ako urobiť Smart TV z obvyklého televízora?

O tom, ako urobiť akýkoľvek Smart TV TV s vlastnými rukami, môžete zistiť nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár