Defender Bezdrôtové slúchadlá: Vlastnosti, Prehľad modelu, pripojenie

Behadérske bezdrôtové slúchadlá majú niekoľko funkcií, ktoré ich odlišujú od produktov konkurentov. Preto je potrebné preskúmať preskúmanie modelov a nuansy spojenia. Takéto informácie umožnia urobiť správnu voľbu a odstrániť mnohé problémy.

Zvláštnosť

Moderné bezdrôtové bezdrôtové slúchadlá, ako sú bezdrôtové techniky iných firiem, veľmi pohodlné. Nedostatok drôtov poskytuje užívateľom maximálny stupeň slobody, ktorý bol nedávno nedosiahnuteľný. Zároveň je technika obrancu navrhnutá tak, aby minimalizovala zlyhania a rôzne poruchy. Takto sa nemôžete báť, že náhle sa vysielanie preruší, alebo dôležitý rozhovor bude pokazený. Ale toto nie sú všetky atraktívne zariadenia.

Defender zaviedol jasnú klasifikáciu pre svoje výrobky. teda Vyzdvihnúť optimálnu možnosť pre konkrétnu aplikáciu nebude fungovať. Stojí za zmienku, že toto Ruská ochranná známka, A preto nemôžete pochybovať: vývojári zohľadnili osobitné požiadavky našich krajanov. Výhodou spoločnosti je, že pracuje takmer 30 rokov.

Akumulovaný zážitok vám umožní vytvoriť vynikajúce návrhy, ktorých nuansy sú čas, aby starostlivo zvážili.

Preskúmať modely

Fanúšikovia nad hlavou slúchadiel sú užitočné pozrieť sa na takúto novosť ako ACCORD 145. Tento čierny produkt je vybavený káblom 120 cm. Kábel má ploché vykonanie. Poskytuje úpravu tenkej hlavy. Priemer acoustickej membrány je 3 cm. Iné technické parametre sú nasledovné:

 • Akustická citlivosť 98 dB;
 • Typický konektor 3,5 mm Minijack;
 • Rozsah frekvencií 20 Hz až 20 KHz;
 • Nie je zlá impedancia – 32 ohmov;
 • Kompaktný plast.

Niektoré čierne vložky slúchadlá sú model bilberry. Zariadenie sa odporúča pre každodenné použitie, vrátane cestovania vo verejnej doprave v meste. Na tento účel inžinieri poskytli vynikajúcu zvukovú izoláciu. Balíček obsahuje pomocné infosses.

Vo všeobecnosti to ukázalo dobré a dobre navrhnuté slúchadlá.

Ale obranca zohľadnil potrebu Bluetooth slúchadlá. Expresívny príklad sa stáva vynikajúcou bezdrôtovou headset Freemotion B570. Jej sivá-červená farba vyzerá nádherne a ušľachtilé. Ako dizajn vytvára bez problémov, vezmite si ho na prechádzku alebo dokonca na dlhej ceste nie je ťažké. Predvolený produkt sa dodáva s mikrofónom, ktorý prenáša zvuk kvalitatívne a plne.

Prečítajte si viac  Ventilátory pre domácnosť: Typy, voľby a výroba s vlastnými rukami

Atraktívny Funkcia Freemotion B570 je Konektor karty microSD. Zariadenie môže čítať súbory formátu MP3 WAV. Postavený v headset dokonca aj rozsah FM prijímača. Uverejňovacia batéria – 600 minút. Ak je poplatok u konca, môže byť vždy doplnený pomocou kábla USB.

Alternatívou možno považovať za ľahký športový headset Oblečenie B725. Tento model má atraktívnu čiernu a červenú farbu. Zariadenie je ľahko ľahko. Vďaka tomu, rovnako ako stabilný držiak, B725 dokonale vhodný pre fond športu.

Polomer činnosti dosahuje 10 m a čas prevádzky na jednej batériovom nabití je až 300 minút.

Je tu ďalšie bezdrôtové zariadenie – Dvojčatá 630. Tieto nádherné biele slúchadlá podporujú pokročilý protokol TWS. Súbor dodávky zahŕňa prípad, ktorý je tiež dodatočným zdrojom energie pre 600 mAh. Štandardný účet účtu je dostatočný na 3-4 hodiny. Návrh rečníkov berie do úvahy anatómiu ušného plášťa.

Ako sa pripojiť?

  Pred prijatím určitých činností, Musíte si pozorne prečítať pokyny pre konkrétny model. Zvyčajný postup pre pripojenie slúchadiel do telefónu viac-menej rovnaké vo všetkých prípadoch. Najjednoduchší spôsob, ako to urobiť, je so štandardným káblom a minijackovým konektorom. Ak nemôžete pripojiť headset, musíte stlačiť tlačidlo Štart a podržte ho. Dostupnosť pripojenia je zvyčajne indikovaná blikaním indikátora červenými a zelenými svetlami.

  Červené a zelené blikanie v odbočení zobrazuje vyhľadávanie zariadenia. Ak sa zariadenie začalo pomaly blížiť červený oheň, znamená to, že spojenie je pevne stanovené. Upozornenie: Ak sú s pripojením ťažkosti, je potrebné skontrolovať, či je gadget konjugátu presne spustený, a je jeho modul Bluetooth?. Zabudnite si vziať do úvahy prípustný rozsah. V skutočnosti je vždy nižšia ako obvyklých odhadovaných 10-15 m.

  Ďalej pozrite si recenziu jedného z modelov.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: