Hi-Res Hráči: Funkcie, top Najlepšie modely, výberové kritériá

V živote ľudí neustále zahŕňa všetky nové technické zariadenia. Jeden z nich – Hi-Res hráči s množstvom dôležitých funkcií. Po prečítaní ich s nimi, s vrcholom najlepších modelov as kritériami podľa vlastného výberu, je ľahké pochopiť, či potrebujete také zariadenia a ako urobiť správne rozhodnutie.

Zvláštnosť

Ľudia, aspoň trochu oboznámení s angličtinou, nie je ťažké uhádnuť, čo hráč Hi-Res predstavuje. Hovoríme o zariadení so zvýšenými praktickými vlastnosťami. Čo je dôležité, takýto výrobcovia označovania nemôžu nekontrolovateľne používať. Musia dodržiavať ustanovenia štandardu na zaznamenávanie kvality. Podstatou je Audio súbory musia obsahovať nielen príjemný a krásny zvuk a ten, ktorý najpresnejšie prenáša pôvodný hlas alebo nástroj nástroj.

Je nemysliteľný na dosiahnutie tohto cieľa, ak sa široká frekvencia a dynamický rozsah nie je okamžite dosiahnutý. Výberová frekvencia označuje úplnosť signálu z „analógu“ v „číslice“. Odborníci sa vždy snažia zvýšiť tento ukazovateľ, aby sa dosiahol pokrokový výsledok. Ale bitová rýchlosť (v iných podmienkach) ukazuje stupeň detailov zvukových informácií, ktoré zostáva po archivácii. Problém je, že Jednoduché zvýšenie bitov okamžite zvyšuje veľkosti súborov.

Prehľad najlepších najlepších modelov

Ale je čas ísť z teórie do praxe. Konkrétne môže ponúknuť obyčajný spotrebiteľský priemysel v segmente hi-res. Na jednom z prvých miest je zaslúžená FIIIO M6. Vnútri prehrávača je čip, kombinujúci zosilňovač a DAC. Vďaka bloku Wi-Fi môžete vždy rýchlo aktualizovať nudnú hudbu na čerstvé skladby z internetu. Firmvér môžete tiež aktualizovať bez fyzického pripojenia k počítaču.

Treba tiež zaznamenať:

  • Rozhranie AirPlay, poskytovanie prehrávania hudby na zariadení iOS;

  • Schopnosť pripojiť kartu microSD na 2 TB;

  • Kvalitatívne vyrobený konektor USB-C.

Cowon Panel D2 Je dvakrát drahý ako predchádzajúci model. Ale čip špeciálnej vzorky šetrí elektrinu. Výrobca dokonca vyhlasuje, že vďaka tomuto uzlu bude možné zabezpečiť nepretržitú prevádzku na 45 hodín. Je povolené pripojiť médiá na 64 GB. Okrem konektora vzorky pre slúchadlá, stále existuje vstupný vstup s prierezom 2,5 mm.

Tí, ktorí si môžu dovoliť, aby vôbec nie zachrániť, by sa mali pozrieť Astell End Kern Kann. Samozrejme, že pre takúto cenu zabezpečujú všetky možné normy spracovania zvuku. Hráč bol postavený v prehrávači s výstupným napätím až 7 v. Presúvanie medzi frekvenciami knižnice súborov je veľmi dobré.

Prvok ovládacieho objemu sa prenáša priamo na tele a odhaduje sa len z pozitívnej strany.

Ako si vybrať?

Všeobecne platí, že počet hi-res noriem je taký malý. Bude však nevyhnutne rásť, pretože požiadavky na kvalitu zvuku v melanónom sa čoraz viac rastie. Špecialisti jednoznačne odporúčajú, aby nedôverovali žiadne publikácie časopisu a poznámky na stránky. Nie je možné slepo dôverovať aj ratingom, a dokonca aj odporúčania dobre známych. Faktom je, že nákup akéhokoľvek hráča, a ešte viac prvej triedy zariadenia – čisto individuálne.

Čo je vhodné pre niekoho, kto sa dá kategoricky nepáči. Stojí za to „riadiť“ zariadenie na všetkých možných frekvenciách. A potom bude posúdenie jeho potenciálu najspravom. Aj keď s ňou niekto nesúhlasí – opakujeme, všetko je tu individualizované.

Vysoko kvalitné hráči tejto kategórie sú vždy „témujúce tehly“; Ľahké a tenké steny zariadenia neodôvodňujú ich cenu. Dodatočných možností si zaslúži pozornosť:

  • Bluetooth;

  • Wi-Fi;

  • Reprodukcia Airtal Rádio;

  • Prístup k vzdialeným rezám rezania (ale je potrebné pochopiť, že nadbytočná funkčná je vždy načítava batériu).

Video Review Hi-Res Hráči vo videu nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: