Hodnotenie najlepších kamkordérov

Napriek distribúcii smartfónov, digitálnych fotoaparátov a iných podobných zariadení je dôležitosť vysoko kvalitných video filmových systémov nie je možné preceňovať. Preto je užitočné zoznámiť sa s poradím najlepších kamkordér. A aby ste lepšie vymysleli, budete musieť preskúmať ďalšie nuansy na výber.

Prehľad populárnych značiek

Popis Zoznam populárnych značiek nebude úplne presný, ak ignorujete špeciálne rozdelenie kamkordérov. Sú rozdelené do amatérskeho, profesionálnej a polospracovanej triedy. Akčné kamery sa zobrazia v samostatnej kategórii. Akýkoľvek samostatný výrobca ponúka výrobky pre všetky hlavné skupiny video vybavenia.

Hered Leadership medzi firmami je Canon.

Japonský výrobca sa však nemusí pochváliť s vynikajúcimi amatérskymi modelmi. V profesionálnom segmente sa však s ním môže hádať málo ľudí. Dokonca aj filmové spoločnosti a video štúdiá dobrovoľne získavajú Chanon kamery. Táto technika je veľmi produktívna a pohodlne kontrolovaná. Ale vrchol obsahuje iných výrobcov kamkordéra.

Stojí za zmienku celkom dobré produkty značky JVC. Rovnako ako iné firmy, začalo s formátom VHS a teraz aktívne používa vstup externých nosičov. Dôležité: K dnešnému dňu, táto značka je majetkom Kenwood Corporation. Ale aj v upravenej forme si zachováva stabilné pozície na trhu. Odborníci sa domnievajú, že JVC bude môcť na dlhú dobu zostať medzi vodcami.

Tretia spoločnosť, ktorá nemôže byť ignorovaná, je Panasonic. Má tiež veľa desaťročí s milencami strieľať dobrý tovar. Počet slávnych riaditeľov začalo ich kreatívnym spôsobom pomocou takýchto kamier. Ale Panasonic inžinieri neodhalia na vavrínoch a aktívne vytvárajú nové úpravy svojich výrobkov. Napriek miniatúrni sú komory tejto značky dobre vyvážené a stabilizované.

Šalát niektorí užívatelia Značka Sanyo Nie je to tak dávno prestane byť nezávislý a obrátil sa na časť Panasonic. Ale na štruktúre samotnej jednotky a kvality výrobku to neovplyvnilo. Väčšinou pod značkou Sanyo predávame amatérske videokamery neštandardnej konfigurácie.

Je tiež nemožné ignorovať takýto gigant elektronického trhu ako Sony. Podarilo sa obísť svojich japonských konkurentov na rôznych parametroch. Pre iné kritériá budú vyrobené výrobky „niekde vedľa“. Tak, v Sony zariadenia, projektory typu špičiek sa aktívne používajú – s ich pomocou môžete obnoviť obraz na ľubovoľnej rovine.

Riadok spoločnosti je tiež najmä drahé modely, ktoré podporujú 4K formát.

Hodnotenie najlepšie modely

Rozpočet

Lacné amatérske videokamery s plnou základňou, JVC EVERIO R GZ-R445BE FALLS. Optický zoom 40x vyzerá veľmi pôsobivý aj v roku 2020. Matrica s rozlíšením 2,5 mp. Video súbor je možné vykonať na kartách SD. Avšak, nebudú potrebovať dosť dlho kvôli 4 GB vnútornej pamäte.

Treba tiež zaznamenať:

 • Hmotnosť 0,29 kg;
 • Elektronická stabilizácia;
 • Vynikajúca úroveň ochrany pred vodou a prachom;
 • Odolnosť voči ponoreniu 5 m vo vode;
 • Displej s uhlopriečkou 3 palcov;
 • Manuálna bilancia biela;
 • Nie je príliš presvedčivý obraz, zatiaľ čo nedostatok svetla.
Prečítajte si viac  Čo ak tlačiareň Epson tlačí s pruhmi?

Ďalšia dobrá kamkordéra pre milovníkov – Panasonic HC-V770. Optický priblíženie, ale len 20-krát a hmotnosť je 0,353 kg. Ale je tu modul Wi-Fi. Som rád, keď snímanie matice rozlíšením 12,76 megapixelu a súbory budú zaznamenané na typických kartách SD. Nie je potrebné sa spoľahnúť na streľbu v 4K, ale kvalita je všeobecne prijateľná.

Z dôležitých vlastností Poznámka:

 • Schopnosť nahrávať na SDHC, SDXC MEDIA;
 • Manuálne nastavenie expozície a zamerania;
 • kompaktný prípad;
 • Jednoduchosť použitia.

Tento lacný fotoaparát môže byť nabíjaný pomocou USB adaptéra z externých batérií.

Ale nízka cena stále ovplyvňuje. Zariadenie je určené pre tých, ktorí obmedzujú amatérske video.

Chránené pred vetrom. Hľadáčik je neprítomný a batéria je dostatočná len 90 minút snímania.

Priemerný cenový segment

V segmente s garantovanou dobrou kvalitou bude presne Kamera Panasonic HC-VXF990. To vám umožní využiť optický zoom 20x. Odpoveď videozáznamu 4K. Informácie sa ukladajú na kartách SD. Hmotnosť zariadenia je 0,396 kg a modul Wi-Fi je do nej zabudovaný.

Model je skvelý pre milovníkov a poloprofesionálnych užívateľov. Súprava obsahuje šikmý hľadáčik. Objektív z Leica je jednoduchý a spoľahlivý. Existujú kľúčové možnosti pre obrázky po spracovaní. Režim HDR pomôže zvýšiť ostrosť a stupeň detailov obrazu.

Dobrá alternatíva k tejto verzii môže byť Canon Legria HF G50. Optický 20-násobný zoom je veľmi dobrý. Môžete nahrávať 4K video. Oprava Pomáha rozlíšenie matrica 21.14 megapixelu. Je k dispozícii optický stabilizátor a trvanie práce s plne nabitou batériou dosahuje 125 minút.

Hmotnosť komory je 0,875 kg. Ak strieľate video nie 4K, ale Full HD, potom sa ukázalo, že zdvihnite rám snímky od 20 do 50 za sekundu.

Implementované portrétové streľba, simulačný režim západu slnka a svitania. Rozlíšenie hľadáčika je veľmi veľké, pretože snímanie nie je zlé ani s jasným svetlom z atypického uhla.

Podobne ako iné drahé fotoaparáty, zariadenie z Canon má rôzne možnosti manuálneho videa.

Výhodnejšie za cenu Model Sony HDR-CX900. Ale toto je do značnej miery dosiahnuté z dôvodu slabších možností hardvéru – optika zvyšuje obraz len 12-krát a rozlíšenie matrice je 20,9 mp. Obmedzenie rozlíšenia videa je 1920×1080 bodov. V mnohých ohľadoch sú však tieto nedostatky kompenzované o niečo dlhšie práce na batériu – 2 hodiny 10 minút. SDHC, SDXC, HG DUO štandardy sú podporované.

Vnútri komory s hmotnosťou 0,87 kg skrýva širokouhlý optiku z Carl Zeiss.

Výrobca vyhlasuje, že optické možnosti zariadenia stačí na zachytenie jasných a šťavnatých obrázkov.

Prípadová kompaktnosť je vhodná pre turistov a operátorov pre začiatočníkov. V digitálnom režime sa obraz zvýši na 160 krát. Existuje veľa nastavení obrazu, USB, konektory HDMI sú k dispozícii; stále podporované Wi-Fi a NFC.

Slobodný zástupca moderných kamier bude Zoom q8. Toto zariadenie môže strieľať video úrovne Full HD. Jeho hmotnosť je 0,26 kg. Matrix na 3 MP nie je príliš pôsobivý v roku 2020, ale stále pracuje na úrovni matice v elitných smartfónoch. Pozoruhodná podpora na nahrávanie zvuku na uzávery mikrofónu s ochranou vetra s kožušinou.

Prečítajte si viac  Vyberte a pripojte TV tuner pre počítač

S najväčším rozlíšením zmení 30 rámov za sekundu. Zníženie do 1280×720 Body REACH FPS 60. Pripojenie k počítaču alebo notebooku je USB port. Digitálny zoom len 4 krát. 3 režimy scény sú vybavené výpočtom rôznych osvetlenia a adaptéra na pripojenie k držiakom akčných kamier.

Nie:

 • hľadáčik;
 • optický nárast;
 • Stabilizácia obrazu.

Prémiová trieda

Nie nevyhnutne drahá technika sa dostane do vypúšťania najlepších kamkordérov. Takže priemerná cena Canon XA11 Dosiahne 85 tisíc rubľov. Optický nárast o 20-krát slušne, ale je nepravdepodobné, že by štrajkovala predstavivosť. Ale video na úrovni plného HD a vstavanej matrice s rozlíšením 3,09 MP je trochu odradená. K dispozícii je optický stabilizátor a hmotnosť zariadenia je 0,745 kg.

Tento model však spadol do zoznamu najlepších fotoaparátov 2020. Má úžasný pomer signálu k šumu. Existuje množstvo režimov snímania, vrátane športovej udalosti, sneženia, osvetlenia podľa pozornosti, ohňostrojov. Záznam údajov sa urýchľuje pomocou SDHC, SDXC kariet. Treba tiež zaznamenať:

 • Žiadne Wi-Fi;
 • Programovanie samostatných tlačidiel;
 • Montáž pod mikrofónom;
 • Nahrávanie na 2 pamäťové karty v rovnakom čase (ale len s minimálnym rozlíšením).

Oveľa drahšie je Panasonic AG-DVX200. Táto kamkordéra zvyšuje obraz 13-krát. Jeho hmotnosť je 2,7 kg. Vďaka Matrici 15,5 MP môžete nahrávať video 4K. Predstavuje sa aj optický stabilizátor.

Poskytol manuálne riadenie zaostrenia; Rovnaký režim je tam na zvýšenie membrány. Implementovaný formát súboru – MOV alebo MP4.

Ohnisková vzdialenosť sa môže pohybovať od 28 do 365,3 mm. Keď je nastavená, zaostrenie sa nestratí. A keď sa zmení zaostrenie, uhol pohľadu zostáva nezmenený.

Pozornosť si zaslúži I Blackmagic Design Pocket Cinema Camera. Toto zariadenie so štýlovým verziou môže nahrávať až 1 hodinu videa na 1080p. Mini XLR mikrofón. Phantomová výživa je podporovaná. Jazda fotoaparátom diaľkovo pomáha Bluetooth.

Technické špecifikácie:

 • ISO od 200 do 1600;
 • Faktor 2.88;
 • podporované RAO DNG;
 • Reprodukcia farieb spĺňa najprísnejšie požiadavky;
 • slušná streľba aj v súmraku;
 • Oslňujúci obrazovku pri slnečnom počasí.

Na strieľať pomalé pohybové video, chôdza „mimo súťaže“ je veľmi lacná Fotoaparát AC Robin Zed2. S videom v režime Full HD je kvalita obrazu brilantne. S týmto zariadením WebCam alebo Car Recorder môžete nahradiť. Poskytuje sa senzor pohybu. Pre väčšinu praktických aplikácií sa dostačuje na príslušenstvo; Hmotnosť bude len veľmi nízka kapacita batérie.

Vytvorenie záznamov v režime Slow MO pomôžu a Xiaomi Yi 4K Akčná kamera. Nemôže sa pochváliť špeciálnym balíkom. Ale vývojári sa snažili optimalizovať „železo“ a rozšíriť funkčnosť. 2,2 palca Diagonálna obrazovka pokrýva špeciálne sklo gorilla sklo. Batéria s dôverou udržiava náboj až 1400 mAh, vďaka ktorej je možná dvojhodinová snímanie videa s vysokým rozlíšením.

Prečítajte si viac  Vlastnosti digitálnych diktafónov

Veľkolepé spomalenie je dosiahnuté pomocou režimu 1080p 125FPS. Tieto výhody sú dosť tmavé:

 • nedostatočne odolný plast;
 • Zrušovanie objektívu pre obrys;
 • neschopnosť pripojiť vonkajší mikrofón;
 • Rýchle vyplnenie pamäťových kariet;
 • Potrebujete dodatočne kúpiť akékoľvek príslušenstvo.

Ako si vybrať?

Môžete posúdiť kvalitu kamkordéra z rôznych hľadísk. Záleží len nielen na rozlíšenie matrice, ale aj zo stabilizácie, ako citlivá kamera. Iné nuansy, ako je zrozumiteľnosť prenosu farieb a dynamický rozsah, môžu byť bezpečne obtok. Skôr môžu byť zmysluplné, ale skôr pre profesionálov.

DÔLEŽITÉ: Rozlíšenie a povolenie nie je to isté, čo ucho obchodníci hovoria.

Rozlíšenie je indikátor charakterizujúcim detailom obrazu. Určite ho pomocou špeciálnej testovacej tabuľky. Pozemky, kde sú riadky „zlúčiť do hrudky“. Počet konvergujúcich „televíznych liniek“ je veľmi odlišný. 900 riadkov – priemerná úroveň pre plné HD, musí existovať minimálne 1 000 riadkov; Minimálny indikátor kamery 4K – od 1600 riadkov.

Pre vysoko kvalitné vybavenie v každom prípade bude musieť zaplatiť peniaze. Najlepšie rozlíšenie sa môže pochváliť vlajkovou loďou Modely Sony a Panasonic. Ale JVC, produkty spoločnosti Canon nie sú zlá konkurencia pre tento ukazovateľ. Ale o produktoch z málo známych značiek nemožno povedať, že hovoria. Medzi nej sa nachádzajú ako dobré a úprimne „trash“ modely.

Význam citlivosti kamkordéra je obzvlášť uznávaný nedostatkom svetla. Dobrý obraz aj v policiach je vždy nasýtený svetelnými tónmi a mäkkými detailmi. Hluk v obraze by mal byť dosť trochu.

Je to pravda, avšak berúc do úvahy jeden nuance: niekedy „drsné“ video vyzerá realistickejšie, pretože hluk redukcia nevyužíva detaily. Tu už potrebujete pokračovať z vlastných priorít.

Mechanická stabilizácia uvoľňuje zdroje procesora a efektívne funguje pre akýkoľvek obrázok. Problém je v tom, že elektronické stabilizačné zariadenie, užívanie zdrojov procesora a zlyhania testovania v niektorých prípadoch, vo všeobecnosti, je stále silnejší. Okrem toho, „mechanika“ môže trpieť dopadom a z vibrácií (triaška) a z vysokých alebo nízkych teplôt. Hybridná stabilizácia – najlepšie možných možností. Najlepší spôsob, ako zistiť skutočné informácie v každom prípade – oboznámenie sa s recenziami.

Zoom z 12 jednotiek bude potrebných nielen nováčikovými operátormi (Pre ktorého streľba Amateur je len krok). Toto číslo je tiež relevantné pre turistov, ako cestovať na teplé pláže a prechádzky TAIGA a TUNDRA.

DÔLEŽITÉ: Čím viac zoomu, tým menšia matica.

Preto veľmi veľký nárast nevyhnutne poškodzuje a rieši a citlivosti. Po pochopení týchto momentov bude potrebné študovať:

 • Masový dizajn;
 • Zdroj batérie a možnosť jeho dobíjania;
 • Softvér pre zamestnancov a jeho funkčnosť;
 • Režim diaľkového ovládania;
 • Formáty kariet pre záznam informácií;
 • Kapacity vstavanej pamäte;
 • Pevnostné a anti-vandalové vlastnosti;
 • Odolnosť voči chladu, vlhkosti.

Prehľad fotoaparátu Panasonic AG-DVX200 vo videu nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: