Hyperx Slúchadlá: Vlastnosti a model

Periférne zariadenia sú dôležitou súčasťou akéhokoľvek osobného počítača, najmä ak ide o Gemina. Aby ste sa úplne ponorili do hry, je potrebné nielen vidieť obraz, ale aj starostlivo počúvať vo všetkom, čo sa deje. Dnes zvážte slúchadlá s hyperxom výrobcu.

Zvláštnosť

Produkty každého výrobcu majú funkcie a hyperxové slúchadlá nie sú výnimkou.

 1. Agresívny vzhľad. Typicky, všetky atribúty hráča a periférie vyzerajú estetiku, aby nielen prilákali kupujúceho, ale tiež demonštrovali externú kvalitu a eleganciu.
 2. Uľahčiť. Väčšina modelov váži menej ako polkilogram, ktorý je veľmi pohodlný na použitie.
 3. Vysoká kvalita zvuku, čo sa dosahuje vďaka dvojkomorovým reproduktorom. Táto funkcia vám umožňuje reprodukovať vysoko kvalitný zvuk, ktorý je veľmi hodnotený v hrách.
 4. Pohodlie. Hyperxové slúchadlá sú známe pre ich AMOP a mäkkú penu, kvôli tomu, ku ktorým sa počas používania dosiahne pohodlie pre uši, a je zachovaná forma horného oblúka. Nulling slúchadlá niekoľkokrát, budú nastavené pod tvarom vašej hlavy.
 5. Zvuk 7.jeden. Táto funkcia robí objem zvuku a príjemné. Stojí za zmienku, že takýto zvukový formát je pozitívne ovplyvnený pomocou použitia v hre a na počúvanie bežnej hudby.
 6. Univerzálnosť. Ak budete používať slúchadlá tohto výrobcu nielen na PC, ale aj na konzolách, to znamená, že schopnosť pripojiť sa cez konektor 3.5 mm.
 7. Štruktúra RAMA. Rámec modelov je vyrobený z hliníka alebo kovu, ktoré sú jednoduché, trvanlivé a odolné voči korózii. Slúchadlá teda budú môcť trvať dosť dlho
 8. Prítomnosť odnímateľného mikrofónu a kábla. Po odstránení mikrofónu môže byť zariadenie použité ako headset a prítomnosť vyprcha na kábli poskytne dodatočnú ochranu.
 9. Technológia rotačných šálok. Aby sa dosiahol maximálny komfort počas používania, Hyperx vybavený zvukovým zariadením s hladkým priebehom 90 stupňov. Ak sa pozícia slúchadiel na hlave zmení, potom to nebude vytvárať nepohodlie pre uši.
 10. Certifikácia diskov a teamspeak. To znamená, že väčšina modelov je optimalizovaná pre prevádzku týchto programov. Kvalita nahrávania a prehrávania zvuku bude na veľmi vysokej úrovni, čo robí komunikáciu s priateľmi pohodlnejšie.
 11. Technológia redukcie hluku. Táto funkcia zobrazuje kvalitu zvuku nahrávania na novú úroveň, pretože nebudú žiadne cudzie zvuky, ktoré zasahujú do hry.

Preskúmať modely

Keďže Hyperx slúchadlá sú rozdelené do dvoch veľkých kategórií, potom zvážte produkty.

Headset

Classic Cloud je pomerne široký vládca, ktorej prvá verzia priniesla svetovú popularitu na slúchadlách výrobcu. Tento model má uzavretú akustickú konštrukciu s citlivosťou 98 dB, odpor 41 ohmov, s kapacitou 150 MW a pomerne veľkým frekvenčným rozsahom od 15 do 25 MHz.

Priemer membrány je 53 mm, ovládanie hlasitosti je vložené. Odnímateľný mikrofón má frekvenčný rozsah 50 Hz – 18 MHz a odolnosť v 39 dB. Dĺžka kábla 1.3m.

Cloud 2 je nasledujúci model, ktorý sa líši od predchádzajúcej technickej charakteristiky a dizajnu. Stavebné krytiny, zvukový okruh 7.jeden. Stojí za zmienku nastaviteľnú čelenku, ktorá môže zvýšiť oblúk do niekoľkých veľkostí.

Dynamické membrány EMBERTU majú priemer 53 mm, frekvenčný rozsah od 15 Hz do 25 MHz. Výkon 150 MW, impedancia sa rovná 60 ohmov, citlivosť 98 db. Ak máte reč o mikrofóne, potom jeho citlivosť je 39 dB, je tu mobilný mechanizmus a zariadenie na redukciu šumu je do nej zabudované.

Pripojenie dochádza cez konektor 3.5 mm s káblom, ktorého dĺžka je 1 m. Je potrebné objasniť, že je zahrnuté ďalšie pripojenie 3.5 mm 2 m dlhý kábel. Má účinnú ochranu vo forme odolného tkaniny.

Medzi vstavané funkčné tlačidlá môžete otvoriť zapnutie a vypnutie mikrofónu a nastavenie ovládania hlasitosti.

V plnej celovečernej sade je 1 pár vymeniteľných ambuteri, ovládací panel, kryt a adaptér pre lietadlá.

Cloud alfa – ďalšia etapa vo vývoji slúchadiel z tohto výrobcu. Pri vytváraní množstva nových technológií, ktoré urobili konečný produkt ešte lepší a pohodlnejší. Hlavnou výhodou tohto modelu je dvojkomorová konštrukcia. Prvá komora je určená pre basu a druhá do práce s nízkymi a vysokými frekvenciami.

Je možné odstrániť kábel, ktorý je chránený vyprážaním. Vstavané ovládanie hlasitosti. Pokiaľ ide o mikrofón, môže byť odstránený, rovnako ako je vybavený funkciou zrušenia hluku. Táto headset je univerzálny, pretože je kompatibilný s PC, PS4 a PS 4PRO, ako aj s Xboxom. Môžete si kúpiť tento model v 4-farebnom dizajne možnosti: Classic Red, Golden, Lilac a Cloud9 Edition.

Ak hovoríme o dizajne a vlastnostiach, potom si môžete všimnúť akustický dizajn uzavretého typu. Stavebné krytiny, zvukový obvod 2.0, to znamená, že bez účinku surround zvuku. Je možné použiť Cloud alfa ako headset vďaka odnímateľnému káblu a mikrofónu, ktorý má zase hnuteľná možnosť upevnenia a cvičenia hluku a jeho citlivosť je 43 dB.

Medzi akustickými vlastnosťami by sa malo povedať o priemere dynamickej membrány EMBERT, ktorá sa v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi zvýši od 43 do 50 mm. Táto inovácia spôsobila lepšie tok zvuku a využili ešte pohodlnejšie. A minimálny a maximálny rozsah frekvencie sa zlepšil. Teraz sa pohybuje od 13 Hz do 28 MHz. Citlivosť 95 dB, odpor 65 ohmov.

Káblové pripojenie je zabezpečené konektormi – jeden jeden a jeden dvojitý 3.5 mm. Ak je prvý štandard, potom druhý je zahrnutý do súpravy pri nákupe. Dĺžka hlavného kábla je 1.3 m, a ďalšie 2 m a obaja sú v ochrannom ťahu. Hmotnosťou tohto modelu je 298 gramov.

A tiež existuje jedna značka dizajnu tohto modelu, pozostávajúca z ambuteri z eko-dovolenky, ktorá sa nebudú trieť.

Stojí za to hovoriť o nasledujúcom zariadení z tejto série – Cloud alfa S, Základ, ktorý je oblak alfa. Ak hovoríme o ich hlavnom rozdiele, potom sú univerzálny mixér. Väčšina ďalších modelov má len objemový regulátor, zatiaľ čo tento model má univerzálne zariadenie pre okamžitý náhradný profil.

Mixér sa skladá zo 4 tlačidiel, z ktorých dva sú zodpovedné za objem zvuku a ostatné zostávajúce vám umožní vybrať si rôzne spôsoby prevádzky. Existujú len dve z nich, a to: hra a hovory. Tieto režimy môžete nakonfigurovať pomocou špeciálneho softvéru slúchadiel a okamžite s prepínačom mixéra medzi nimi.

Rovnako ako v oblasti spodnej základne reproduktorov sú nízke frekvenčné posuvníky pre jednotlivé nastavenia zvuku.

Táto inovácia sa odvoláva na tých, ktorí sú dôležitou basou.

Cloud Stinger a Stringer Core sú celkom jednoduché headsety, ktoré sú známe svojou ľahkosťou, vysokokvalitný zvuk a pohodlie. Pohodlie sa dosahuje na úkor šálok s rotáciou 90 stupňov a mäkkého AMOP. Vďaka mäkkej peny si slúchadlá pamätá na tvar vašej hlavy, čím sa pristávajú pohodlnejšie. Dôležitou súčasťou dizajnu je regulátor kovu, s ktorým môžete nainštalovať potrebnú veľkosť horného oblúka.

Stojí za to hovoriť o skladacom dizajne, ktorý robí stinger, je počas prepravy veľmi kompaktný. Smerové reproduktory s membránou žiaričov v 50 mm poskytnú vysoko kvalitný prietok zvuku v dôsledku paralelného umiestnenia v porovnaní s uchom. Pokiaľ ide o technické vlastnosti, je možné pozrieť na frekvenčný rozsah od 18 Hz do 24 MHz, výkon 500 MW, citlivosť 102 dB, odpor 30 ohmov. Stavebné krytiny s uzavretým akustickým dizajnom.

Tento model má jednu funkciu spojenú s mikrofónom. Faktom je, že sa vypne s jedným otočným pohybom na hlavu. Pokiaľ ide o jeho vlastnosti, upevnenie je pohyblivé, citlivosť je 40 dB, zrušenie hluku.

Káblové pripojenie poskytuje 1 kábel.3 m, v súprave je rozšírenie.

Hmotnosť je len 275 gramov, ktoré výrobca predstavuje, ako hlavný rozlišovací prvok z iných modelov.

Cloud Revolver – Hráči Slúchadlá, ktorých funkciou je hrať zvuk a práca s ním. Inovácia je rozsiahla zvuková scéna, vďaka ktorej môžete využiť výhodu oproti konkurentom na maximum. Táto funkcia sa prejavuje v najlepšom prípade pri hraní zvuku v otvorených hrách.

Kvalita a plný zvuk poskytuje Systém Dolby Surround 7.jeden, S akou kvalita prehrávania dosiahne kinematickú úroveň, a to nevyžaduje žiadnu konfiguráciu. Headfic Management sa vykonáva cez blok USB s veľkým množstvom funkcií.

Najskôr cez tlačidlá môžete zapnúť / vypnúť zvuk, nastaviť jeho hlasitosť a použiť Dolby pre maximálny priestorový zvuk pomocou 7 virtuálnych reproduktorov.

A je tiež možné zapnúť jeden z troch režimov, z ktorých každý môže užívateľ konfigurovať prostredníctvom ekvalizéra.

Pohodlie prevádzky sa vykonáva vďaka mäkkej AMOP, oblúk s skladovacou penou a nastaviteľnou čelenkou. Pokiaľ ide o vlastnosti, minimálna frekvencia 12 Hz a maximum – je 28 MHz. Zvýšený výkon 500 MW, citlivosť 100.5 dB, odpor 32 ohmov.

Kvalita nahrávania zvuku je zabezpečená pohyblivým mikrofónom, ktorý má odnímateľný dizajn, zníženie hluku je tiež zabudované do nej a existuje disdord a certifikácia Teamspeak. Citlivosť sa rovná 44 dB. Pripojenie ako 3.5 mm konektor a USB. Dĺžka štandardného kábla je 1 m, v konfigurácii existujú 2 ďalšie káble – 2 a 2.2 m a všetky z nich sú v ochrannom ťahu. Hmotnosť modelu je 360 ​​gramov.

Cloud Let – headset, ktorý sa líši od všetkých predtým prezentovaných modelov, ktoré nemajú drôty. Hlavným účelom výrobcu bolo vytvoriť vhodné zariadenie, ktoré by mohlo pracovať na dlhú dobu bez dobíjania a bolo možné realizovať v lete.

Jednoduchá obsluha vyjadrená v pohodlnom nastavení posuvníka, mäkkého amopu a peny. Existuje vymeniteľný mikrofón so vstavanou technológiou redukcie hluku. Hlasitosť a zapnutie / vypnutie slúchadiel je na šálke, ktorý je vybavený rotačným mechanizmom o 90 stupňov.

Bezdrôtová headset vyžaduje osobitnú starostlivosť, ktorá je udržiavať úroveň nabíjania. Môžete ju sledovať pomocou Hyperx Nugeniity, kde je tiež možnosť nastaviť zvuk ako mikrofón a slúchadlá sami.

Let je univerzálny, pretože môžu byť pripojení PS4, PS4 Pro, Xbox One, Xbox One X a mobilné zariadenia. Je teda možné vychutnať tieto slúchadlá pre hry nielen na PC, ale aj na konzolách alebo telefóne. Maximálny čas prevádzky tejto headsetu je 30 hodín bez režimu LED, keď je zapnutý, tento indikátor sa zníži na 13 hodín.

Stojí za to religovať niektoré špecifikácie, vrátane formátu zvukovej schémy 2.0, rozsah reprodukovateľných frekvencií od 20 Hz do 20 MHz, citlivosť 106 dB a odolnosť 32 ohmov, priemer membrány je 50 mm. Návrh krycieho typu s uzavretým akustickým dizajnom.

Pohyblivý mikrofón redukcie hluku, funkcia odstránenia a citlivosti 45 dB. Maximálna bezdrôtová vzdialenosť 20 m, pripojenie cez konjugáciu so zariadeniami, ale má tiež káblové pripojenie. Ak to chcete urobiť, pri nákupe dostanete dĺžku kábla 1.3m. Hmotnosť slúchadiel 315 gramov.

MICROUSAFI

Cloud EarBuds – Kompaktné a veľmi pohodlné mikroeóny, ktoré sú vhodné pre tých, ktorí hrajú Nintendo prepínač. Uhlový konektor a nešťastný kábel sa používajú veľmi pohodlné v režime Mobile. V Hyperxe sa starali o to, aby spotrebiteľ nemyslel na bezpečnosť a nosenie a vytvorenie špeciálneho prípadu obsiahnutého so slúchadlami.

A tiež v konfigurácii dostanete 3 silikónové dýzy rôznych veľkostí s vysokým stupňom nastavenia a pohodlia pre uši. Aby bol ponorenie v hre maximálny realistický, tento model je nastavený nízky, stredný a vysoký basy. To vám dá výhodu takým spôsobom, že v hromadnom priestore bude pohyb nepriateľa veľmi počuteľný.

Multifunkčné tlačidlo umiestnené na drôte umožní, aby prehrávač odpovedal na hovory, upravili mikrofón a multimediálny systém. Je potrebné poznamenať, že technické vlastnosti, a to: frekvenčný rozsah od 20 Hz do 20 MHz, citlivosť 116 dB a impedancia 65 ohmov. Mikrofón všesmerického pevného typu so 45 db citlivosťou.

Pripojenie sa vykonáva po 3.5 mm konektor a pogumovaná plochá dĺžka kábla 1.2 M. Hmotnosť earbudov je 19 gramov.

Výber pravidiel

Aby ste nevykonali chybu s voľbou, musíte dodržiavať hlavné kritériá.

Najprv z nich je Pochopenie vymenovania zariadenia. Na základe opisu niektorých modelov možno konštatovať, že majú rôzne funkcie. Na počúvanie hudby, napríklad, je žiaduce mať slúchadlá s nízkymi a vysokými frekvenciami, ako aj s možnosťou nastavenia basov.

Pre hry, viac preferovaných modelov so zvukovým systémom 7.1, ktorý vám poskytne výhodu nad nepriateľom z hľadiska toho, čo to budete počuť dobre.

A tiež nezabudnite Univerzálnosť zariadenia, Keďže nie sú všetky, môžu byť pripojené k konzolom alebo mobilných zariadeniam. Ak existuje potreba pripojení USB namiesto 3.5 mm konektor, potom model cloud revolver je dokonalý.

Niektorí spotrebitelia pred nákupom často dávajú pozor na dĺžku kábla, ktorá je tiež veľmi dôležitá. Niekoľko modelov prezentovaných v balíku pri zakúpení majú ďalšie káble väčšej dĺžky ako štandard. A tiež výhodne zahrnutie do sady vymeniteľných ambuchov, pretože štandard môže jednoducho opotrebovať.

Nasledujúce kritérium je Pohodlie pri použití. Toto kritérium možno pripísať z väčšej časti slúchadlám, vo všeobecnosti, pretože v Hyperxe sú všetky modely vybavené mäkkou penou, ARC Nastavovacou úpravou a mäkkou AMOP, ktoré v agregáte robí prevádzku veľmi pohodlné.

technické údaje. Toto sú veľmi dôležité ukazovatele pre tých, ktorí sú hlavným cieľom, nastaví kvalitu prehrávania a nahrávania zvuku. Pre proces herného procesu zohráva dôležitú úlohu prítomnosť basov a vysokej citlivosti, pretože počet zahraničných zvukov závisí od nich. Je žiaduce, aby mikrofón mal funkciu redukcie hluku a vysoká citlivosť. Vaša partneri tímová práca teda počujú váš hlas veľmi jasne, bez rušenia a dosť nahlas.

Samozrejme, s počiatočnou voľbou slúchadiel herných slúchadiel je tiež dôležitý. Vďaka svojej štúdii môžete urobiť všeobecnú predstavu o kvalite výrobku. Pozrite sa, že všetky komponenty sú bezpečne upevnené a vložené, takže nie sú žiadne HOPE. A tiež nezabudnite na materiálový dizajn. Kovové a hliníkové základy sú najlepšie vhodné.

Ak je sila dôležitejšia pre vás, potom vyberte prvú možnosť, a ak je potrebná rovnováha sily a ľahkosti, potom druhý.

O čom slúchadlá z Hyperxu vyberte, môžete zistiť nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: