Kuchyňa Studios S Bar Stand

Štúdio Kuchyňa je moderný spôsob, ako organizovať priestor, ktorý umožňuje nielen vyriešiť problém s malou miestnosťou, ale aj aplikovať ich kreatívne schopnosti.

Slovo „kuchynské štúdio“ preniklo naše životy z americkej a európskej kultúry. Označuje zvýšenie kuchynskej oblasti kvôli jeho fúzii s obytnými priestormi.

Zvláštnosť

Úspora priestoru – tendencia vysvetľuje rýchly rast obyvateľstva po celom svete. Malé štúdiové apartmány sa objavili v Rusku ako odpoveď na nepohodlný Khruschev. Kombinujú európske tradície organizácie interiéru a ruskej túžby po priestore miestnosti. Na rozdiel od štandardných bytov sú zbavení stien, a preto nespôsobujú pocit „života v krabici“. Studios majú vysoké stropy, dobré osvetlenie, kompaktné a relatívne nízke ceny.

Ale zároveň je potrebné rozlišovať medzi rezidenčnými štvorcami takým spôsobom, aby sa priestor čo najpohodlnejší. Je potrebné zdôrazniť podmienenú kuchyňu, obývaciu izbu, spálňu. Zvyčajné oddiely tu nefungujú. Všetky tieto operácie sú vyrobené tak, aby sa apartmán používa ako funkčný. Staré apartmány Khrushchev sú zbavené.

Ako vyriešiť tento problém?

Aby ste štúdio rozdelili priestor na zónach, zvyčajne sa uchýli k niekoľkým spôsobom:

  • Farebné zonovanie zahŕňajúce výber „Izby“ v rôznych farbách.
  • Usporiadanie pódia, čo vám umožní určiť zónu spálne.
  • Výstavba.
  • Použitie prvkov nábytku a dekorov, ako sú akvárium alebo knižnice.

Ale jeden z najobľúbenejších riešení bol a zostáva inštalácia pultu pultu. Bar Rack, napriek dostatok veľkých dimenzií, vyzerá veľmi štýlový a relevantný. Môže byť napísaný v už inštalovanej kuchynskej súprave, alebo byť originál, vyrobený v objednávke a nezávislý od neho. Táto metóda je úspešnejšia, pretože v ňom je stojan navrhnutý podľa subjektívneho názoru zákazníka a zohľadňuje architektonické možnosti bytu. Od samého začiatku, premyslený dizajn a doplnky stojana vám umožní urobiť to jedinečné a jedinečné.

Klady a zápory

Prítomnosť pultu v štúdiu má veľa výhod. Prvá, multifunkčnosť. Na stoličke môžete variť potraviny, večeru a získať hostí, komunikovať. Tento povrch môžete použiť ako pracovisko, na ktorom môžete umiestniť potrebný papier alebo notebook. Alebo môže slúžiť ako stojan na kvety alebo dekorový prvok, napríklad malá socia.

Po druhé, podstatné úspory voľného priestoru. Namiesto dvoch ťažkopádnych pracovných a jedálňových stolov sa získa kompaktný objekt, ktorý zaberá len asi 2 metre. Parametre štandardného panela – Tabletop asi 90 cm a zvýšenie nad úrovňou podlahy približne 1-1,5 metra. Existuje voľný priestor pre iný nábytok alebo príjemné malé veci.

Minusy Nastavenie panela Trochu. Hlavnou nevýhodou je zložitosť vstupu do už existujúceho konceptu dizajnu. Napríklad, ak je interiérový štýl grécky, stojan v štýle sveta divokého západu nebude umiestnený. Okrem toho je takáto tableta nie je považovaná, najmä ak si vyberiete vysoko kvalitné materiály na jeho výrobu, ako je mramor, drevo. Preto, ak chcete získať naozaj užitočný systém, musíte v ňom výrazne investovať peniaze.

Kde položiť barový stojan?

Pre malú kuchyňu bude najviac ergonomická možnosť pre umiestnenie stojana tyče, bude jeho zlúčenie s pracovnou plochou kuchynskej headsetu. Príliš veľký, Classic Bar Rack bude len spúšte priestor. A táto možnosť ušetrí priestor.

Ďalšou možnosťou pre malé apartmány je transformácia Windowsill v pracovnej doske. Odovzdanie v blízkosti okien regály pre fľaše s nápojmi, a na svahoch – háčiky na okuliare, môžete obrátiť bežné miesto v bare.

Nesplatený plán na inkarnáciu myšlienky výstavby baru vo svojom dome – dvojrozmerný rohový stojan, ktorý kombinuje jedálenský stôl a povrch na miešanie nápojov. Táto možnosť je vhodná pre tých, ktorí chcú pripojiť staré rodinné tradície sedenia pre spoločné jedlo s modernou formou vedenia vetrov. Rovnako ako pre tých, ktorí spájajú existenciu pultu pultu v kuchyni s verejným stravovaním.

Najneobvyklejšia voľba pre vytvorenie minibaru doma, podliehajú balkóna – otočte ho do vesmíru pre spoločnú zábavu s priateľmi. A tiež, prineste bar pult uprostred miestnosti, čo je centrom svojich hostí. Taký dôraz zmení byt na atraktívnom mieste, bar, v ktorom môžete tráviť čas.

Hlavné nuansy pri plánovaní kuchynského štúdia s pultom tyče:

  • Účtovníctvo architektonických prvkov miestnosti.
  • Tvarovanie kombinácie dosky so spoločným štýlom apartmánov – štúdií. Montáž do už existujúcej kuchynskej súpravy alebo vytvorenie nového predmetu.
  • Počítanie financií a odhadovaných nákladov na inštaláciu.
  • Príslušný prístup v opravách.

Príklady projektov dizajnu

Projekt, ktorý stelesňuje myšlienku otáčania balkóna na miesto pre strany. Stlmené osvetlenie dáva atmosféru pohodlia a zároveň nemá nútiť ponoriť do nostalgie a nudy. Krajina mimo okna robí zábavnú zábavu.

Čierne a biele farebné riešenie vám umožňuje laconizovať priestor a zmení sa na svoju osobu, ktorá je zvláštna vetva Škandinávia. Čierna a biela gama zaručuje náladu na obchodný spôsob a vážnosť. A v noci môžete vytvoriť farebné osvetlenie, ktoré vytvorí atmosféru strany.

Bar Rack v kombinácii s kuchynským čelenkom vytvára ilúziu priestoru a umožňuje vám organizovať priestor extrémne funkčne. Navyše, s touto metódou, zákazník má schopnosť ušetriť peniaze, ktoré by išli na navrhovanie samostatného minibaru.

Výber nábytku

Výber nábytku na dizajn kuchynského štúdia závisí od osobných preferencií.

Podporovatelia klasického interiéru sa odporúča venovať pozornosť dreveným alebo viac ušľachtilým materiálom: umelým alebo prírodným kameňom.

Moderný štýl predpokladá prítomnosť plastových a železných konštrukcií, ako aj bizarné formy nábytkových predmetov. Výhodou tohto štýlu je, že keď inkarnácia v skutočnosti, materiály môžu byť použité rozpočtové prostriedky. Hamonizuje priestor pomôže hviezdam a stoličkám, vyrobené v štýle, ktorý zodpovedá preferenciám vlastníkov bývania.

Ak varenie nie je v prioritnom mieste, mali by ste si vybrať varenie na 60-80 cm a pracovný povrch by mal byť ponechaný tak, ako bude vhodné pre prácu. Nezabudnite na plánovanie apartmánov sami a majú umývanie áut, kde to bolo mysleli, že vývojári. Prípadne musíte konzultovať s odborníkmi, ktorí pomôžu vyhnúť sa problémom.

Aké materiály je lepšie vytvoriť stojan?

Najlacnejší a rozpočtový variant materiálu, z ktorého sa stojan Bar bude vyrobený – drevotriesková doska. Jeho hlavné výhody – ľahkosť a schopnosť maľovať v akejkoľvek farbe. Ale musíte zvážiť: tento materiál sa ľahko deformuje. A tiež na predĺženie životnosti regálu, je nutná hydroizolačná.

Ďalší materiál – prírodný strom. Vyzerá to vhodnejšie a krásne ako drevotriesková doska, ale stojí oveľa viac. Tabletop z prírodného stromu sa úspešne zmestí do akéhokoľvek interiéru, ale je potrebné si ho pamätať: aby sa zvýšila životnosť takéhoto stojana, mala by starostlivo starať o to.

Prírodný alebo umelý kameň – najodolnejší materiál, z ktorého môžete urobiť bar. Toto je najdrahšia verzia. Nevýhodou kameňa je tiež možné pripisovať, že je ťažké zmeniť.

Pre moderný štýl je stojan typu dokonale vhodný. Ale najprv je to veľmi špinavé, a preto si vyžaduje neustálu starostlivosť. Po druhé, sklo – materiál je veľmi krehký. Preto, keď mechanicky exponuje, môže byť pult typu významne poškodený.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: