Preskúmanie a používanie slúchadiel Adidas

Ponuka na uvoľnenie slúchadiel boli prijaté účastníkmi Adidas Creators uzavretý klub z atlétov vstupujúcich do neho a nadšencov. Berúc do úvahy ich návrhy a želania, nové príslušenstvo boli vytvorené a testované. Zlepšenie myšlienky pomohlo autoritatívnemu výrobcu zo Švédska – Zound Industries, rozvoj Urbanears a Marshall.

Zvláštnosť

Adidas najprv nevytvorí slúchadlá pre šport na hudbu, ale skôr sa zariadenia takmer vždy opakovali sériové modely tretích strán, nelíšili sa žiadne funkcie, nepočítajú sa. Od roku 2018 sa Svetová slávna značka rozhodla vážne zapojiť sa do vývoja dodatočných doplnkov. V roku 2019 spoločnosť predstavila dva modely bezdrôtových slúchadiel Adidas: RPT-01 a FWD-01.

Párovanie sa vyskytuje podľa štandardnej schémy: Joystick je upnutý na 4 sekundy. Prvé slúchadlá sú aktivované a potom vyhľadávajte. Takže, musíte nájsť slúchadlá medzi dostupnými zariadeniami, ktoré sa objavia v zozname. Po tom, slúchadlá sú okamžite pripojené k zariadeniu, ak sa nachádza v blízkosti.

Táto schéma párovania je vhodná pre telefón.

Charakteristiky modelov

K dnešnému dňu majú všetci milovníci hudby záujem o rozdiel medzi novou nočnou sivou headsetom od Adidas. Predchádzajúce zariadenia sú vytvorené niektorou podobnosťou. Inovatívne materiály a technológie sú spojené s priekopníkmi novej série. Majú neštandardný, rýchlo diskutovaný dizajn a elegantné zvukové a ergonomické ukazovatele. Rovnako, Zoznámte sa s charakteristikami Adidas slúchadiel bude mať záujem o mnoho. Koniec koncov, budúcnosť je určite za bezdrôtovým slúchadlom. Výrobcovia plne zohľadnili túžbu súčasníkov, ktorí majú byť mobilné, aktívne a pokročilé.

Adidas RPT-01

Slúchadlá s veľkosťou 19x14x7 cm vážia 209 gramov. S dôverou držia na svojich hlavách aj počas aktívnych činností. Okrem toho, tlak ráfika na hlave sa necíti. Na plastové vodidlá sú regulácie rozdelenia na inštaláciu požadovanej vzdialenosti medzi pokožkou hlavy. Medzi dvoma miskami sa sploštený kábel rozšíril na tkanivové ťažby. Earphone slúchadlá sú mäkké, existuje ďalšia odnímateľná pogumovaná čelenka. Ambuchuirs sú natočené s miskou otočením na boku opakujúcu sa k pohybu v smere hodinových ručičiek. V prípade potreby môže byť obloženie zabalené. Materiál veľmi rýchlo schne.

Adidas RPT-01 nemôže byť nazývaný najpohodlnejšie slúchadlá. V súvislosti s faktúrou a športovou orientáciou je dlhá zistenie v slúchadlách niekedy nepohodlie. Najmä ak súčasne s slúchadlami na sebe okuliare. Čelenka flexibilné, ale nepríjemný typ, misky nie sú otočené. Malé rozmery im umožňujú zapadnúť do akejkoľvek tašky alebo batohu.

Prečítajte si viac  Ako sa pripojiť a konfigurovať Smart TV?

Prítomnosť konektora USB typu C a batéria umožňuje počúvať hudbu na vysokom objeme až 40 hodín bez dobíjania. Plne nabíjať headset, dosť 2.5:00. Päť minút nabíjania bude dosť na hodinárstvo, pričom sa zohľadní skutočnosť, že slúchadlá boli predtým úplne vybité.

Štýl registrácie headsetu je absolútne športový a nezvyčajný. Kryt nie je poskytnutý, ale nie je to potrebné. Slúchadlá sú určené na prevádzku v procese športu a vytvorené z odolných moderných materiálov.

Nebude poškodiť trvalú prepravu v hĺbke športovej tašky, potu a fyzického nárazu (strečing, skrútenie atď.)

Firemný joystick citlivo spravuje headset. Je vhodné zmeniť kompozíciu s ním, umiestniť pozastavenie zvuku a reagovať na prichádzajúce hovory. V budúcnosti bude aplikácia určiť špecifické funkcie špecifických kľúčov. Dnes interaguje s hlasovým asistentom alebo spotify. Neexistuje žiadna voľba alternatívnej aplikácie, ale je tu nastavenie ekvalizérov.

Headset demonštruje slušnú kvalitu zvuku, ako je objem. Zvuk je dobre podrobný v akejkoľvek hudobnom žánri. Slúchadlá sú univerzálnym gadgetom na použitie v každodennom živote. Bluetooth verzia – 5.0. Pasívna zvuková izolácia je dosť, ale žiadny systém redukcie hluku a káblové pripojenie. Hoci neexistuje potreba športu. Náklady na RPT-01 v Rusku je asi 13,490 rubľov.

Adidas fwd-01

Bezdrôtové slúchadlá sú navrhnuté tak, aby počúvali hudbu v procese tréningu a joggingu. Model s hmotnosťou 25 gramov a dĺžky 47.5 cm navrhnuté vo forme krčka maternice, s vložkami na okrajoch. Toto je optimálne riešenie pre športové modely. Kábel sa nezobrazí na krku a nepredpisuje. Čipka má tkanivový vrhov, ktorý to zabraňuje v zmätku, a je vybavený trojpäťovým ovládacím panelom pre prehrávanie skladieb a volania na volanie (existuje vstavaný mikrofón).

Na pravých slúchadlo je konektor typu USB a indikátor pripojenia a nabíjania. Celý elektronický obvod je ukrytý vložky, ktoré sú dostatočne ľahké a kompaktné. Vstupné vložky nie sú úplne zapečatené pre cirkuláciu vzduchu v ušnom kanáli. Takže výrobcovia sa postarali o milovníkov intenzívneho vzdelávania.

Na ľavej strane je jediné tlačidlo – Zavolajte hlasový asistent, ale neskôr v prílohe bude možné ju znovu priradiť. Silikónové vložky sú navrhnuté z dvoch častí. Vložky dodané vložky rôznych veľkostí. Toto je veľmi pohodlný premyslený kurz. V slúchadlách nočnej sivej série je IPX4 – ochrana proti potu, ale umývanie, samozrejme, je zakázané.

Prečítajte si viac  Všetko o TV-BOX

S dlhodobým zistením v slúchadlách necíti nepríjemnosti. Recenzie náhlavnej súpravy pracujúce na jogs a cyklistických rockách sú mimoriadne pozitívne. Tam je dobrá izolácia zo zvukových zvukov, ako aj citlivé nastavenie hlasitosti a zaujímavú kvalitu zvuku s dobrým objemom objemu. Zvuk je úžasný čisté, s nasýteným jazdením, mäkkým basom a dobrým cvičením akejkoľvek kompozície. Headset nie je športy v štandardnom porozumení, ale skôr univerzálna verzia.

Slúchadlá sú zväčšené v uhle. Ak sa hudba prehráva v čase ich snímky, prehrávanie sa automaticky pozastaví.

Slúchadlá s Bluetooth 5 stabilne prechádzajú signálom. Vstavaná kapacita batérie dostatočná na počúvanie zvukových súborov počas 16 hodín v priemere. Pre úplný cyklus nabíjania z PCS potrebuje 1.5-2 hodiny. Len 10 minút bude stačiť aspoň 1,5 hodiny prevádzky.

Súčasťou výrobcu slúchadiel prikladá neoprénové puzdro. Materiál chráni zariadenie od vody a poškodenia zvonku. Na nabíjanie kábla je pohodlné vrecko. Spoločnosť ADIDAS pôsobí na strane obrancov prírody. Takže plast sa v balíku prakticky nepoužíva. Všetko je krásne zabalené do papiera s rozpoznateľným značkovým logom. Štýlová kartónová krabička sa podobá obalu pre brankárske topánky. Ale je to skôr, plus ako nedostatok.

Tipy na použitie

Slúchadlá Adidas sa ľahko používajú, ale ako akékoľvek zariadenie, majú vlastné funkcie prevádzky. Sú zvedaví a užitočné poznať tých, ktorí používajú značkové slúchadlá na Bluetooth alebo plánuje to urobiť. RPT-01 je spojený so zdrojom cez Bluetooth na 5.0 verzia. Nepodporujú kodeky s vysokým rozlíšením, ktoré budú pravdepodobne lepšie. Licencia APTX znamená zvýšenie celkovej hodnoty slúchadiel a zlepšenie kvality nebude výrazne.

RPT-01 Bezdrôtové slúchadlá z Adidas sa rýchlo pripája k zdroju do polomeru 10 metrov. Ak telefón podporuje Bluetooth 4.2, môžu sa vyskytnúť periodické poruchy. V zóne so stabilným zlyhaním nebola pozorovaná. Na zobrazenie videa, zvuk nie je oneskorený, všetko je synchronizované tak na YouTube, ako aj v iných službách, a to aj pri pripájaní k televízoru. Avšak, audio káblové pripojenie s slúchadlami nie je podporované. Príčina Banálna – Nie je potrebný konektor (MINI-JACK 3,5 mm). To možno považovať za istú mínus, pretože prítomnosť náhradného plánu nie je nikdy zbytočná.

Prečítajte si viac  Marantz Amplifiers: Model Review

Pre Adidas RPT-01 si môžete stiahnuť aplikáciu Adidas Slúchadlá Application (Companion je ponúkaný zadarmo v obchode na Android a iOS). Nemá príliš rozsiahle funkcie: možnosť konfigurovať multifunkčný kľúč, presnosť pri určovaní úrovne nabíjania a nastavenie ekvalizéra. Ďalšia užitočná funkcia spočíva v tvorbe úrovne poplatkov. Ak inštandardné zariadenia so systémom Android ukazujú poplatok približne true (nezrovnalosť až 10%), potom v aplikácii presnejšie údaje.

Je možné zvoliť Adidas Slúchadlá prednastavené ekvalizér pod Adidas RPT-01 alebo prispôsobte svoj. Predvolená definovaná možnosť Adidas. Uvedená životnosť batérie Adidas RPT-01 – približne 40 hodín na jedno náboj. Pre týždenné testovanie, vypúšťacie slúchadlá plne podarilo v zriedkavých prípadoch. Kábel USB Typ-C z nabíjania súpravy bude celkom rýchlo. Približne 30-40% za hodinu, ale čas sa môže líšiť v závislosti od aktuálneho poplatku a zdroja energie. V každom prípade, za pár hodín musia byť úplne účtované.

Kým slúchadlá sú účtované, nebudú môcť počúvať, a to aj s prihliadnutím na vhodné miesto konektora. RPT-01 sa môže používať ako headset. Vnútri mikrofónu sa dokonale prejavuje. Na ulici je celkom pohodlné komunikovať, byť na diaľkových cestách a prepravu v slabom počasí. Pre príkazové tlačidlo sa spolieha na 3 akcie pri stlačení: Single, Double a Triple. Jediné kliknutie je výzva na poradenstvo pre hlasovú starostlivosť, predinštalovaný štandardne. Dva alebo tri lisy, ktoré sa ukázali, že budú priradené len na zahrnutie vášho zoznamu skladieb do spotify. Ak to chcete urobiť, aplikácia a pripojenie Spotify Premium. Ukazuje tri gestá a dve funkcie.

Príslušný prístup k odvolacom priemysle viedol k vytvoreniu skutočne vysoko kvalitnej konkurencieschopnej headsetu. Hlasný značkový názov, technické špecifikácie a obchody po celom svete zabezpečili záujem o nováčikovia z fanúšikov Adidas. Môžete sa hádať len o „pletenom“ dizajne tovaru prezentovaného v prehľade.

V opačnom prípade slúchadlo odôvodňuje očakávania fanúšikov bezdrôtových zariadení a aktívny životný štýl. Milovníci hudby na celom svete nemôže byť nesprávny!

V ďalšom videu nájdete prehľad športových slúchadiel adidas fwd-01.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: