Všetko, čo potrebujete vedieť o GOPRO kamerách

Akčné kamery GOPRO patria medzi najvyššiu kvalitu na trhu. Môžu sa pochváliť vynikajúcim stabilizačným charakteristikám, nádherným optikom a inými vlastnosťami, ktoré ich prospech, aby ich zdôraznili proti konkurentom. Veľká škála kamier umožňuje každému používateľovi vybrať si optimálnu možnosť.

Zvláštnosť

Od svojho vzhľadu na trhu GOPRO plne zmenil myšlienku akčných kamier a vytvoril skutočné rozšírenie na trhu. Charakteristickým znakom modelov nie je len vysoká kvalita, ale aj vynikajúci výkon zariadenia. Môžu sa pochváliť elektronickou stabilizáciou obrazu, takže užívatelia už nemusia používať ďalšie zariadenia alebo nástroje. Medzi hlavné výhody značky, ktoré majú prospech zo svojich konkurentov, prospech z konkurentov, možno poznamenať nasledovné.

 1. Vysoko kvalitné výrobky. V procese výroby kamier sa používajú len zložky s vysokou triedou, vďaka čomu sú obálky zariadenia odlíšené trvanlivosťou a spoľahlivosťou. Okrem toho sa môžu pochváliť svojou schopnosťou odolávať mechanickému poškodeniu.
 2. Funkčnosť. Inžinieri spoločnosti sú dôkladná pozornosť technickým charakteristikám modelov, takže sa získajú pomerne funkčné a spoľahlivé. Mnohé pokročilé funkcie umožňujú vytvoriť vynikajúce videá.
 3. Autonómia. Na rozdiel od väčšiny čínskych analógov sa GOPRO kamery rozlišujú prítomnosťou zvýšených kapacitných batérií, čo výrazne zjednodušuje proces používania. To platí najmä pre cestovanie, keď nie je možné zariadenie pravidelne nabíjať zo siete.

Jedinou nevýhodou GOPRO kamery je ich vysokými nákladmi, je však celkom oslobodená, vzhľadom na spoľahlivosť a nevyhnutnosť zariadení.

Na trhu ešte nie je nič, čo by mohlo byť do určitej miery súťažiť s akčnými kamerami spoločnosti.

Preskúmať modely

GOPRO ponúka veľký výber modelov, ktoré sa líšia v ich funkčnosti, nákladoch, vzhľade a iných vlastnostiach.

Hero7 Silver Edition

Hero7 Silver Edition je jedným z najobľúbenejších modelov spoločnosti, ktorá je priemerná vo svojich schopnostiach. Ponúka sa v podnikových priesvitných obaloch, ktoré okamžite zobrazí vzhľad zariadenia. Vzhľad je takmer žiadny odlišný od iných pravíkov, ale funkčnosť je mierne rozšírená.

Charakteristickým znakom gadgetu je prítomnosť vysoko triedy matrice o 10 metrov, ako aj elektronické stabilizačné funkcie.

Vstavaná batéria trvá až jednu a pol hodiny. Medzi výhody HERO7 Silver Edition, môžete si všimnúť dostupnosť funkcií ovládania hlasu, schopnosť odstrániť slučkové valce, ako aj prítomnosť funkcie spomalenia. Štandardné vybavenie zahŕňa samotné zariadenie, zips, USB kábel TYP C, skrutka a spona.

Max

Max – jedinečná panoramatická akčná komora, ktorá sa vyznačuje vysokou kvalitou, spoľahlivosťou a vynikajúcou funkčnosťou. Rozlišovací Funkcia modelu je prítomnosť dvoch hemisférických šošoviek, vďaka ktorým môžete stráviť fotografiu a video nanášanie panoramatického typu. Balenie kamery sa rozlišuje štandardným dizajnom, ktorý obsahuje príslušenstvo a transparentný uzáver, pod ktorým je samotný prístroj viditeľný. Jediná vec, ktorá chýba kompletná, je rôzne držiaky na volante, monopod a iné položky.

Studter Upozornenie v vývojových inžinieri vývojových procesov zaplatil telo zariadenia, ktoré je vyrobené z trvanlivého hliníkovej základne a gumového potiahnutého plastu. Je potrebné, aby sa zabránilo pošmyknutiu fotoaparátu v procese použitia. Hlavný je považovaný za objektív, ktorý je na strane bez zobrazenia. Treba poznamenať, že parametre všetkých komôr sú rovnaké, bez ohľadu na ich umiestnenie.

Max sa môže pochváliť dotykovým displejom, ktorý perfektne reaguje na dotyk a môže rozpoznať smacks. Ale v rukaviciach spravuje kamera nebude fungovať. Ak, samozrejme, prsty nemajú žiadne ďalšie vložky. Hemisferické okuliare sa opakujú o 6 mm, čo je dosť dosť na panoramatické streľby.

Ergonómia je tiež pomerne jednoduchá a premyslená. Na ovládanie sú len dve tlačidlá. Je potrebný na zaradenie a druhý umožňuje zmeniť režimy snímania. Jednou z výhod modelu MAX je, že je schopný strieľať bez zaradenia.

Ak chcete napísať kamkordér ponúka niekoľko režimov, ktoré sa líšia v snímkovom frekvencii a jej veľkosti. Okrem toho, ak je to potrebné, môžete si vybrať konkrétny kodek. Treba poznamenať, že nastavenie regiónov ovplyvňujú aj frekvenciu. Maximálne rozlíšenie je 1920×1440, zatiaľ čo zariadenie sa môže pochváliť širokým pohľadeným uhlom.

Hlavná výhoda modelu, ktorá je prospešná na pozadí iných, je jedinečná stabilizácia. Je to čo najpresnejšie a najlepšie, a v niektorých momentoch sú dokonca optické stabilizátory.

Okrem toho existuje funkcia vyrovnávania horizontu, ktorá je tiež charakterizovaná jeho účinnosťou.

Hero8 čierna

Hero8 Black je mimoriadne populárny model, ktorý bude vynikajúcim riešením pre ľudí, ktorí sú zapojení do extrémnych športov. Vo svojom vzhľade je fotoaparát úplne odlišný od predchádzajúcich modelov. Podľa svojich veľkostí, Hero8 Black sa stal trochu viac, a mikrofón sa teraz nachádza na čelnej časti. Zariadenie sa teraz stalo viac monoliticky a ochranné objektívy je upevnené. Ľavá časť zariadenia je zvýraznená pod krytom, pod ktorým je umiestnený konektor USB typu C, ako aj miesto na inštaláciu pamäťovej karty. V spodnej časti sú upínacie krúžky – jedinečné prvky, vďaka ktorým bolo možné opustiť používanie ochranného puzdra.

Niektoré špeciálne čipy z hľadiska snímania videa alebo fotografie. Všetky štandardy sú splnené najviac a nezmenili sa mnoho rokov. V prípade potreby môžete strieľať v rozlíšení 4K s frekvenciou až 60 snímok za sekundu. Maximálna bitová rýchlosť je teraz 100 Mbps za sekundu, ktorá výhody Hero8 Black na pozadí iných modelov výrobcu. Počas video natáčania môžete nastaviť nielen uhly pohľadu, ale aj digitálny zoom, ktorý je pozitívne ovplyvnený kvalitou videa.

Nočný prieskum je tiež vysoký. Obraz nie je rock z chôdze, takže môžete dokonca spustiť. Samozrejme, že to nie je dokonalá, je to stále oveľa lepšie ako iné modely. V prípade potreby môžete nainštalovať aplikáciu GOPRO na smartfóne, ktorý vám umožní ovládať fotoaparát na diaľku, ako aj zobraziť video alebo ho pripojiť.

Z hľadiska autonómie zariadenia je dosť na 2-3 hodiny práce v teplej sezóne, ale v zime sa postava klesne na dve hodiny.

Hero8 Black Special Bundle

HERO8 Čierny špeciálny zväzok Action Fotoaparát si dokázal predstaviť všetko najlepšie z predchádzajúcich generácií a stal sa na vyššie uvedenom kroku kvôli jeho modernizovanému dizajnu, ako aj vďaka prítomnosti high-tech komponentov a viacerých režimov videa. Flagship Hero8 Black Special Bundle sa môže pochváliť tromi automatickými režimami, takže si môžete vybrať najlepšiu možnosť pre každý konkrétny prípad.

Fotoaparát tohto modelu umožňuje vytvoriť video s maximálnou hladinou hladkosti. To bolo možné dosiahnuť vďaka pokročilejmu stabilizačnému systému. Charakteristickým znakom funkcie Hypersmooth 2.0 je, že podporuje mnoho povolení a umožňuje zmeniť frekvenciu snímok a tiež môže vyrovnať horizont.

Pomocou Hero8 Black Special Bundle môžete vytvoriť originálne rozmery videa. Tento režim nezávisle kontroluje rýchlosť v závislosti od pohybu a osvetľovacích krokov. V prípade potreby môžete dokonca spomaliť efekt v reálnom čase, aby ste mohli pozorne vyzerať opatrne, aby ste zvážili určité body. Prítomnosť matice 12 megapixelom vám umožňuje strieľať vynikajúce fotografie. Okrem toho existuje moderná technológia HDR, ktorá funguje nielen v pevnom stave, ale aj v pohybe, bez ohľadu na úroveň osvetlenia na ulici.

Z hľadiska dizajnu Hero8 Black Special Bundle sa líši od všetkých ostatných modelov. Znížené rozmery Uskutočňujú používanie zariadenia ešte pohodlnejšie. Vlajkové zariadenie sa môže pochváliť systémom stabilizácie obrazu, ktorý môže pracovať aj pri maximálnej rýchlosti snímky. Moderné plnenie umožňuje modelu vysielať video ako 1080R, ktoré ho zaťažujú na pozadí iných modelov spoločnosti. V procese nahrávania zvuku sa používa pokročilý algoritmus potlačenia hluku.

Hero7 Black Edition

Akčná kamera Hero7 Black Edition sa stala prvým modelom, ktorý dostal pokročilý stabilizačný systém s názvom Hypersmooth. Tento systém je tak vysoko kvalitný a pokročilý, ktorý je schopný úplne zmeniť pravidlá hry na trhu. Po snímaní sa video zobrazí dojem, že zariadenie bolo zaznamenané na statívovi, takže neexistuje triaška. Rozlišujúca výhoda technológie je, že je schopná pracovať aj v najvyššom režime, to znamená, že v 4k.

Manažment modelu je celkom jednoduchý a nespôsobuje ťažkosti. Na puzdre nájdete ovládacie tlačidlá: Jeden je na prednom paneli a druhý – dotyk vám umožňuje ovládať rozhranie a sledovať rôzne video rámy. Napriek tomu, že sa objavili mnohé ďalšie funkcie, rozhranie sa stalo jednoduchším a ľahko pre vnímanie. Fotoaparát umožňuje vybrať jednu zo súborov. Aj vývojári boli schopní uložiť vynikajúce usporiadanie, kde nie sú žiadne zoznamy ani rôzne komplexné menu blokov.

Hero7 Black Edition sa môže pochváliť plnou vodou bez použitia špeciálneho boxu. Model dostal malé gumové puzdro, ktoré sa vyznačuje odolnosťou voči otrasom a vplyvom vody, ak máte nižšie až 10 metrov. To výrazne zjednodušuje proces používania agregátu.

Počas nahrávania videa si môžete vybrať jeden z troch uhlov pohľadu. Basic môže byť použitý v akejkoľvek situácii, ale dohľad bude k dispozícii len vtedy, ak je redukovaná snímka. Pokiaľ ide o ryby oko, možno použiť len pri snímaní v 60p.

Je tu pomerne široký tónový rozsah, takže všetky farby sú nasýtené, a kontrast je na vysokej úrovni.

Analógy

Moderný trh obsahuje mnoho spoločností, ktoré ponúkajú svoje akčné kamery. Líšia sa od GOPRO vzhľadu, nákladov a jeho funkčnosti. Medzi najobľúbenejšie a v dopyte na trhu analógy môžu byť pridelené nasledovne.

 • Xiaomi Yi II – Ultra moderná kamera, ktorá sa môže pochváliť schopnosťou strieľať video v rozlíšení 4K. Zariadenie je vybavené 12 mp maticou s pomerne širokým uhlom pohľadu na 155 stupňov. Zvláštna pozornosť v procese vývoja bola vyplatená komornému orgánu, ktorý je schopný odolať teplotným rozdielom, vodohospodárskym účinkom.

 • Polaroidná kocka – jedna z najmenších akčných kamier, ktoré sa môžu pochváliť mnohými funkciami a funkciami. K dispozícii je vstavaný mikrofón a video je možné odstrániť v rozlíšení 1920 na 1080 pixelov. Zariadenie sa nerozlišuje kapacitnej batérie: stačí na jeden a pol hodiny používania. Integrovaná pamäť nie je ani toľko, takže v procese použitia budete musieť použiť pamäťovú kartu.

 • SJCAM – čínsky výrobca, ktorý používa panasonické matrice. Vďaka tomu sa všetky multimediálne súbory vykonávajú v dokonalej kvalite. Okrem toho je tu funkcia Timelapse, ktorá zahŕňa nahrávanie videa v rozlíšení 4K. Charakteristickým znakom novosti je jeho minimálna hmotnosť, ktorá je 58 gramov. Vďaka tomu môžete prístroj vziať so sebou na výletoch. Katalóg výrobcu má špeciálne zariadenia, ktoré môžu byť použité v kombinácii s Quadcots.

Príslušenstvo

Akčná kamera GOPRO sa môže pochváliť nielen vysokou kvalitou a spoľahlivosťou, ale aj prítomnosťou veľkého počtu príslušenstva. Sú určené na zjednodušenie procesu prevádzky zariadenia, ako aj zvýšenie jeho schopností. Medzi najvyhľadávanejšie, môžete vybrať nasledovné.

 • QUADCOPTER PHANTOM, Čo je lacné lietadlo s minimálnou hmotnosťou. Má špeciálnu prílohu pre fantómové kamery. Charakteristickým znakom modelu je prítomnosť funkcie držania určitého miesta, ktoré pracuje s pomocou pokročilého GPS a AUTPILOT.

 • Monopod Kaboon, ktoré nemôžu držať len v ruke, ale tiež pripojiť k soľ alebo auto. To vám umožní strieľať v originálnych uhloch, čo zaručuje popularitu videa. Návrh Kaboon obsahuje päť rôznych častí z uhlíkových vlákien, ktorých dĺžka môže zmeniť.

 • Fotodiox Pro Holough – Unikátna príloha pre tripódu, vďaka ktorým môžete pripojiť gopro akciu na pravidelný statív. Hlavnou výhodou modelu je, že je úplne vyrobená z kovu. Vo výrobnom procese, trvanlivý a odolný hliník, ktorý je ponúkaný v niekoľkých farbách.

 • K-hrany Go Big Pro – Unikátne zariadenie, ktoré vám umožní pripojiť fotoaparát priamo na rukoväti na bicykli. Zahŕňa dve časti z ošetreného kovu, ktoré sú navzájom pevne spojené s hexalmi. To zaisťuje pevnú fixáciu a nemožnosť straty kamery.

 • LCD TOUCH BACPAC Nainštalovaný z reverznej strany zariadenia a umožňuje okamžite zobraziť obrázky z fotoaparátu na obrazovke. Okrem toho môžete prejsť cez nahrávanie a zobraziť ho. LCD TOUNCH BACPAC sa môže pochváliť senzorickým ovládaním, čo výrazne zjednodušuje proces použitia. V prípade potreby môžete samostatne zakúpiť vodotesné veko.

 • Postroj – jeden z najvyhľadávanejších doplnkov v športe, ktorý vám umožní zabezpečiť komoru na telo. Postroj má dostatok miesta pre nastavenie, takže si môžete vybrať optimálne miesto na opravu fotoaparátu. Príslušenstvo je charakterizované jednoduchými vzormi, čo zjednodušuje proces použitia. Okrem toho nie sú žiadne obloženie alebo svorky, ktoré negatívne ovplyvňujú pohodlie nosenia.

Čo si môžete vybrať?

Aby ste vybrali zvolenú kameru GOPRO plne vyrovnať s úlohami, ktoré sú stanovené pred ním, je potrebné venovať pozornosť výberu. Nemá zmysel kúpiť najsofistikovanejší model, ak sa polovica funkcií stále nebude používať. Po prvé, musíte sa rozhodnúť, či je potrebné strieľať video v rozlíšení 4K.

Okrem toho stojí za pochopenie, či je kapacita dostupného zariadenia stačí na vytvorenie video inštalácie v takom rozlíšení.

V procese voľby stojí aj za to, aby sa venovala pozornosť presne nainštalovanej batérii vo vnútri, odnímateľnej alebo vstavanej batérii. Prvá možnosť sa považuje za vhodnejšie, pretože počas dlhej snímania môžete jednoducho nahradiť. Vstavané batérie nie je možné nabíjať na ulici, ak je teplota vzduchu mínus. Stojí tiež za to, aby sa venovala pozornosť, či bude existovať prvá osoba natáčanie alebo z rôznych uhlov.

Ak nie je prvá osoba, potom nie je potrebný displej, takže si môžete kúpiť viac modelov rozpočtu.

Ako použiť?

Rozlišovací znak GOPRO je, že vývojári urobili všetko možné, aby sa skoro zjednodušili prácu so zariadením. ale To isté, musíte najprv zistiť v niektorých nuanciách, takže práca je čo najjednoduchšia a účinná. Po nákupe GOPRO musíte vložiť pamäťovú kartu. Ak neplánujete aktívne používať gadget a strieľať veľa videí, môžete urobiť a vstavaný. Aby sa vytvorili intervalové streľby, ktoré sa v posledných rokoch stalo veľmi populárnym, stojí za to zakúpiť kartu triedy 10.

Počas prvého zaradenia musíte vložiť batériu a nabite ho. Zapnite zariadenie len. Všetky modely majú veľké tlačidlo, ktoré sa nachádza na prednom paneli. Ihneď môžete počuť niekoľko krátkych signálov, ako aj blikajúceho indikátora. Až potom, čo bude možné začať snímanie videa. Nie je potrebné ponáhľať sa. Pre vysoko kvalitné snímanie je potrebné zistiť nastavenia. V nastaveniach, ak je to potrebné, môžete zmeniť názov zariadenia.

GOPRO má pomerne dobrú plnku, ktorá je potrebná na štúdium pred použitím gadget. Zvláštna pozornosť by sa mala venovať vo formáte videozáznamov, aby ste si mohli vybrať optimálne. Vypnite fotoaparát je tiež pomerne jednoduchý. Ak to chcete urobiť, držte inklúznym tlačidlom do 7 signálov zvuku a nebude lesné indikátory. Toto zariadenie bude vynikajúce riešenie pre milovníkov extrémnych športov.

Teda, V akčnej kamere je umiestnenie GOPRO zariadenie zaberať vedúcu pozíciu. V porovnaní s drahšie fotoaparáty, lepšie a lepšie. Katalóg spoločnosti má lacné zariadenia, ako aj sférické drahé modely, ktoré vyzerajú prémiu a majú relevantný popis a špecifikácie. Takýto kamkordér môže byť použitý pre podmorské streľby, rybolov a t. D., A s plným nabitím, zariadenie sa môže pochváliť autonómiou.

Prehľad modelu GOPRO HERO7 vo videu nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: