Všetko o spojovacích materiáloch pre akčné kamery

V súčasnosti mnoho ľudí na vytváranie krásnych video filmov získava rôzne akčné kamery. Ak chcete, aby proces snímania čo najpohodlnejší, môžete použiť špeciálny držiak fotoaparátu. Dnes budeme hovoriť o tom, aký druh dodatočných doplnkov existuje, rovnako ako zvážiť populárne spôsoby, ako ich konsolidovať.

Čo a prečo potrebujú?

Akčné kamery sa často používajú na video natáčanie v ťažkých podmienkach. Bez osobitného držiteľa bude použitie takéhoto zariadenia príliš komplikované, pretože je nepohodlné.

Takéto opravy pre fotoaparáty môžu byť pripojené k rolu na bicykli, na hrudi, na helme. Opísané príslušenstvo umožňuje bezpečné upevnenie zariadenia v požadovanej polohe. Štandardný balík obsahuje univerzálny držiak.

Názory

V súčasnosti v špecializovaných predajniach nájdete veľké množstvo rôznych držiteľov pre akčné kamery. Typy údajov svoriek môžu byť rozdelené do niekoľkých skupín v závislosti od miesta pripojenia:

  • na hlave;
  • na helme;
  • na ruke;
  • na ramene;
  • na hrudi;
  • na vozidlách.

Na hlave

Takéto modely sú pevné na čele Užívateľ. Obväzy obväzov Dajte kompletnú slobodu pohybov. Okrem toho, použitie tohto typu fixaru vám umožní urobiť najhladšie otáčanie obrazu, poskytuje dostatočnú stabilizáciu.

Modely na upevnenie Na hlave Najčastejšie používa skúsení cestujúci, ako aj extrémni, ktoré sú dôležité pre zobrazenie všetkých obrázkov z prvej osoby. Valce, užívané s pomocou akčných kamier a takýchto držiakov, dostali meno Pov. Diváci sa na nich budú môcť pozerať očami človeka, ktorý vyrába streľbu.

POV upevnenie zastupovať Silné pásy, ktoré otáčajú okolo hlavy a pripojte sa k vrcholu. Moderné elastické výrobky sa dajú ľahko upraviť dĺžkou. Môžu byť nosené na vrchole hlavy.

V niektorých modeloch je ďalší pás, ktorý prechádza bradou.

Na helme

Takéto prílohy pre fotoaparáty sú Jeden z najobľúbenejších druhov. Môžu byť inštalované rôznymi spôsobmi. Existujú produkty, ktoré sú pripojené pomocou elastického pásu, na suchý zips alebo špeciálny vstavaný držiak.

Modely dátových pásov sa vykonávajú Vetrané otvory, ktoré sú umiestnené na helme. Sú utiahnuté takým spôsobom, že fotoaparát môže pevne opraviť v rovnakej polohe a stať sa pevným. Táto odroda lepšie nepoužívať motocykle, Pretože s príliš vysokou rýchlosťou je možné vytvoriť nepohodlie z odolnosti vetra.

Ak prilba neposkytuje vetrané otvory, potom je lepšie uprednostniť Modely na suchý zips ihrisko s otočnými závesmi, ktoré sa používajú na rýchle nastavenie uhla sklonu. Takéto typy spojovacích materiálov sú najčastejšie vodotesné, takže sa neboja postriekaním a dažďom.

Na ruke

Táto miniatúrna odroda patrí Pre rodnú skupinu držiteľov. Tieto modely sú najčastejšie používané na snímanie pod vodou. Zámok je viac pripomínajúci zápästie športové hodinky. Títo držiaky sú upevnené tenkým popruhom na zápästí.

Umiestnenie svoriek vám umožňuje v prípade potreby otáčať fotoaparát na 360 stupňov.

Na ramene

Vzorky, ktoré sú upevnené priamo na tele používateľa, Rôzne s pevnejším uzamykacím prvkom, Ktorý spája dve miesta: Na ramene a na solárnom plexe. Samotná kamera sa nachádza na malej oblasti rýchlej fixácie.

Títo držiaky dávajú neobvyklý pozorovací uhol a umožňujú vidieť pohyby rúk a nôh, dodatočné vybavenie (skateboard). Často sa tento konkrétny typ používa na love, počas rýchlej jazdy, na paintball.

Na prsiach

Podobné druhy prsnej dosky sa považujú za najoptodobnú možnosť pre stabilizáciu. Vyrábajú sa okamžite s niekoľkými malými popruhmi, ktoré vám umožňujú bezpečne upevniť akčnú komoru v jednej polohe. Sú upevnené priamo na oblečenie.

Modely pripojené k hrudníku môžu byť nastavené na výšku a stupňom napätia. Takéto vzorky najčastejšie používajú cyklistov, fanúšikovia beh alebo rôznych vodných športov.

Na vozidlách

Držitelia pre akčné kamery Môže sa pripojiť k volantu, trupu, tanku, sklenenej alebo telesnej prvky Auto, Rám. V tomto prípade sa používa ako príloha Špeciálny výhonok, Skrutkovaná klip alebo clothespin. Takéto druhy sú považované za najuniverzálnejšie, ale nemali by byť umiestnené v vykurovacích zónach častí alebo vedľa rotujúcich štruktúr.

Okrem už opísaných modelov nájdete a Iné odrody držiakov pre akčné kamery. Takže, existujú zvláštne kaps Oprava na zuby používateľa. Podobné vzorky sú lepšie používať len na snímanie trochu trvania. V predajniach môžete nájsť a produkty, ktoré Pripojte sa batoh a tašky. Existujú tiež Držiaky pre psov. Majú relatívne malú hmotnosť. Takéto tréneri sa vyrábajú niekoľkými elastickými pásmi, ktoré nosia živočíšne trup.

Ak chcete kúpiť držiteľa, aby ste odstránili statické video snímanie, potom sa bude môcť stať najpraktickejšou a pohodlnou voľbou Jednoduché statívy. Takéto modely sa dajú ľahko nastaviť na výšku. Ďalšia jednoduchá možnosť je Upevňovacie západky. Podobne ako predchádzajúca vzorka, sú navrhnuté tak, aby vytvorili statické natáčanie a rámy s dlhou expozíciou.

Niektorí používatelia získavajú Špeciálna elastická kamera čipky. Dáva sa na mužské zápästie. Podobný model nemôže poskytnúť fixáciu zariadenia v rovnakej polohe, takže bude musieť stále udržiavať ruku. Takáto vzorka sa najčastejšie používa jednoducho, aby nedošlo k zomrieť prístroj počas prevádzky.

Pre milovníkov potápania sú špeciálne podvodné masky so zabudovanou trubicou na dýchanie a s upevnením pre akčnú komoru. Náklady na údaje o produktoch budú výrazne vyššie v porovnaní s štandardnými zámkami.

Tipy na výber

Pred zakúpením vhodného modelu držiaka pre akčné kamery by ste mali venovať pozornosť niektorým bodom. Tak prvý Pozrite sa na opasky produktu. Musia byť najviac elastické, takže takéto prvky môžu bezpečne upevniť zariadenie a zabezpečiť užívateľský komfort počas nosenia.

Pamätajte, že všetky spojovacie prvky by nemali plachý pohyb osoby a dodať mu nepohodlie. Najvhodnejšia možnosť sa bude môcť stať vzorkami s pásmi, ktoré možno ľahko dať. Okrem toho, materiál, z ktorého je upevňovací prvok, by nemal poškodiť kožu.

Vynikajúca možnosť sa bude môcť stať Produkty s pogumovanou základňou. Takýto prvok nedovoľuje, aby sa fixér posúval pomocou užívateľského oblečenia.

Upevnenie a prevádzka

Rôzne modely držiakov sú pripojené rôznymi spôsobmi. Vzorky sú najjednoduchšie na stojacich a clothespins, ktorý môže konsolidovať akúkoľvek osobu. Ak chcete držať držiak k hlave, potom by ste mali použiť Nahý prvok.

Všetky elastické pásy nosia priamo na ľudskú hlavu. Rovnakým spôsobom môžete produkt pripojiť k poruche soli alebo hlavy. Je zvážená celková jednoduchá možnosť Vzorky na nálepky. Vyrábajú sa s obojstrannými 3M samolepkami s tuhou plošinou, aby sa prispôsobili samotnému zariadeniu.

Takéto výrobky sa ľahko lepia na najvhodnejšie a vhodné miesto.

V procese vykorisťovania takýchto spojovacích materiálov by niektoré pravidlá mali tiež dodržiavať. Ak sa chystáte fotografovať pod vodou, musíte zariadenie dať do špeciálneho Vodotesné box, Ktorý často ide v jednej sade s držiakom a pripája sa k nemu. Tiež nezabudnite, že počas prevádzky stojí za to Ovládajte napätie pásu. Musia bezpečne opraviť akčnú komoru.

O tom, čo si môžete vybrať montáž, pozrite sa na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár