Všetko o televízoroch Samsung

S začiatkom hromadnej distribúcie internetu sa mnohí občania podarilo „pochovať“ TVS ako triedu technológie, ale TV výrobcovia rýchlo chytili trendy a vytvorili svoje produkty univerzálne, schopné vykonávať funkcie monitora pre počítač alebo prehrávač pre flash disky. Niektorí ľudia majú dlho odmietli sledovať televízne kanály a z stolného počítača ako ťažkopádny a nepohodlný atribút nedávnej minulosti, ale televízor pre takúto osobu je stále relevantná ako veľká obrazovka, vhodná na sledovanie filmov alebo športového vysielania prostredníctvom struningových služieb.

V súčasnej dobe, vysoko kvalitná televízia pomôže „vytiahnuť“ aj strednodobý film, ale klasický „box“ zničí dojem dokonca z najlepších filmov. Pravdepodobne jedným z najlepších riešení problému bude moderná televízia zo Samsung.

Zvláštnosť

Väčšina priemerných spotrebiteľov na svete neradi chodí do nuans výberu konkrétnej technológie – je pre nich často jednoduchšie slepo dôveru výrobcovi s vysokým uznaním a slušnou reputáciou. Treba poznamenať, že v mnohých prípadoch je tento prístup čiastočne odôvodnený – aspoň môžete spoľahnúť spoľahlivosť nákupu a pôsobivého servisného života. Pokiaľ ide o televízory (a mnoho ďalších typov domácich spotrebičov), značka Samsung sa ukáže, že je presne príjemná hudba v ušiach kupujúceho, ktorá bude nútiť osobu bez pochýb o tom, že povolajú správnu sumu pre jednotky.

Odtrhnúť sa – Toto je gigantická južná kórejská spoločnosť s ročným obratom biliónov dolárov, založených na konci 30. rokov minulého storočia. Už skutočnosť, že počas tejto doby spoločnosť nielen zmizla nielen, ale aj výslovne získala svoj kapitál, naznačuje, že jeho zamestnanci vykonávajú svoju prácu zodpovedne a profesionálne. Treba poznamenať, že činnosť značky sa skutočne týka rôznych oblastí, vrátane aj automobilového priemyslu, stavebníctva, chemického priemyslu a poisťovníctva, ale všetky tieto priemyselné odvetvia vyvíjajú firmu najmä v Kórei.

Okolo sveta to vedia najmä kvôli smartfónom a televízorom – to znamená, že spoločnosť dostane najlepšie.

Je to elektronika, ktorá prináša podniky maximálne príjmy, a v našej krajine je značka technika tak populárne, že v roku 2008 spoločnosť otvorila vlastnú továreň v Rusku. Nové televízory Samsung doteraz sú kombináciou vysokej spoľahlivosti s najmodernejšími vlastnosťami, pokiaľ ide o technológiu zobrazovania obrazu. Rozsah modelu spoločnosti je dostatočne rôznorodý, aby spĺňal požiadavky každej nádoby, a popredné modely budú nevyhnutne spadnúť do rôznych ratingov najlepších televízorov a často ich hlavu.

Popis radu a modelov

Samsung TV Diberold je taká veľká, že sme sa rozhodli zostať v našom preskúmaní len na najnovších modeloch výrobcu, ktorí sú postavené na základe Technológia. V podstate je to tá istá LCD TV, ale pracuje na Quantum Dots, ktorý sa odrazil v názve, kde Q je Quantum.

Ak sa odišiel z Unimprovrandable Fyzickým pojmom pre Manaron, ukáže sa, že je to LED-TV, ktorá je lepšia ako jej starší plazmový kolegovia kvôli zvýšenému povoleniu. Diagonálny môže zostať podobný, ale body aj na skromných 22-24 palcov sú výrazne viac, vďaka ktorej sa dosiahne zvýšená čistota obrazu.

Technológia je na trhu prítomná niekoľko rokov, ale stále považovala za veľmi nová. V skutočnosti, vďaka jej, bolo možné vyrábať 4K a dokonca aj 8K monitory relatívne malých veľkostí, ako 28 palcov, ktoré neboli spojené s vynikajúcimi parametrami obrazu pred niekoľkými rokmi.

Dnes, dokonca aj na takej televízii, je možné si vychutnať 3D – na to, monitor má také skromné ​​rozmerové rozmery takmer blízko, ale aj divák si nevšimne individuálne body a jeho dojem z prezerania sa nezhorší.

Pokiaľ ide o rozlíšenie HD, potomV nových televízoroch Samsung sa takáto matrica už nepoužíva ako zastaraná, pretože aj vreckový smartfón je teraz schopný vydávať vyššiu kvalitu.

Vzhľadom na ohromujúce charakteristiky čerstvých modelov spoločnosti by sa to malo chápať TV, najmä ak je väčší ako 40-42 palcov, môže stáť impozantné peniaze – Takáto plazma môže mať šesťmiestne cenovku. Súčasne, súdiac podľa požiadaviek spotrebiteľov, stojí za to a kvalita obrazu by sa nemala ani snažiť porovnať s viacerými rozpočtovými riešeniami. Rozhodli sme sa urobiť porovnanie len medzi novými sériami, zdôrazňujúcimi rozdiely medzi nimi a vedúcimi príkladmi najlepšieho.

Q9

Táto séria je veľtrh Zvážte najpokročilejšie a modernejšie v celom riadku – Je v ňom, že najviac „inteligentné“ televízory s hmotnosťou funkcií, ktoré už pred desiatimi rokmi bolo nemožné snívať. Napríklad, MODEL Q90R – Toto nie je len TV so 4K, a plnohodnotný moderný gadget, ktorý zobrazuje iný video obsah, ktorý vám umožní robiť aj bez diaľkového ovládania, pretože je vybavený hlasom ovládanie. Môžete prijímať signál z externých zdrojov všetkých typov – tu a Wi-Fi Wireless Protocols s Bluetooth a konektorom sieťového kábla a portu HDMI a dekodéra na získanie digitálneho televízneho signálu.

Technika je už vybavená všetkými potrebnými kodekmi na pochopenie všetkých spoločných formátov médií. Pre pohodlie spotrebiteľov, model uhlopriečka umožňuje voľbu – existujú modely v 55, 65 a dokonca 75 palcov.

Hračka, prirodzene, nie lacné – cenovky asi 110-120 tisíc rubľov by nemali byť prekvapené.

Pravda, skutočná vlajka by sa mala zvážiť iný model – Q900R. Prebytok Zajízie Ľahko chýbať pamiatky, ale vďaka cenovke nebudete zamieňať dve televízory – tento model stojí za dych berúce 3,5 milióna rubľov! Z hľadiska väčšiny technických charakteristík rozdielu s predchádzajúcim modelom neexistujú dve základné rozdiely: Q900R vydáva najpokročilejšie povolenie do dátumu 8K a má priestorový uhlopriečku 249 cm!

Za zmienku stojí aj pokročilý súbor bezdrôtových protokolov, ktoré sa pridávajú do Mirakátu a WIDI. Táto televízia je do značnej miery krok do budúcnosti, pretože dnes nenájdete televízne kanály vysielanie v 8K a kino v takomto formáte je tiež veľkou raritu.

S ohľadom na to, niektoré z ohromujúcich charakteristík drahej televízora ešte sú súčasne zverejnené.

Q8

Táto séria dnes už nie je nová, ale nie je možné povedať, že nákup televízie z jeho modelového radu je akékoľvek opomenutie. Živý príklad jej zástupcu je TV Q80R – Vo všetkých ohľadoch je veľmi podobná Q90R opísaným vyššie, ale má skromnejšiu cenovku – v regióne 85-90 tisíc rubľov.

Obraz bude rovnaký 4K a hlavný rozdiel pozostáva len v jednom – starší model procesora je trochu slabší. To ukladá niektoré obmedzenia na vás len vtedy, ak plánujete riadiť „zásuvku“ ako plnohodnotný univerzálny gadget s inštaláciou programov tretích strán a pri sledovaní TV kanálov alebo videa z flash disk, jednoducho si nevšimnete.

Q7

Táto séria bola prezentovaná v roku 2018, a preto ho nemožno považovať za príliš nová ani zastaraná. Napríklad: Z hľadiska technológie je stále celkom relevantné a približne zodpovedá novším modelom, ale zároveň na nákup možno trochu ušetriť kvôli tomu, že takáto televízor nemožno považovať za vlajkovú loď. Tí, ktorí vždy snívali o kúpe veľkosti TV so stenou, ale nie sú pripravené stráviť milióny rubľov na takúto techniku, stojí za to zvážiť nákupnú možnosť Q77R s uhlopriečkou 208 cm.

Moderný vyberavý spotrebiteľ mohol kritizovať takúto televíziu za to, že keď veľkosti, on je „len“ 4K, a nie 8K, ale chápeme, že posledná technológia sa objavila práve nedávno a nie je možné ho použiť tak ako tak OverPay to nemá zmysel. Dvojmetrová verzia zariadenia bude stáť spotrebiteľa asi 350 tisíc rubľov a existuje viac kompaktných analógov, až 49 palcov, pre skromný 50-55 tisíc – reč o Q70R.

Q6

Dnes je to najstaršia spoločnosť Samsung Qled TV Line od tých, ktoré ešte neboli odstránené z predaja. Je ľahké predpokladať, že najviac rozpočtové modely nájdete tu, ale spotrebiteľ, ktorý chce získať maximum na úrovni slušného gadget, takýto nákup sa nemusí páčiť – bez ohľadu na to, aká je v pohode, tieto televízory boli vyvinuté a pred pár rokmi.

MODEL Q67R Moderní pozorovatelia považujú niekoľko precenených – nie sú najzreteľnejšie dôvody, stojí len drahšie ako takmer podobné modely viac ako čerstvé série. Pochybný titul najkrajších nárokov na značku TV Q60R, Ale z jej drahších a nových kolegov Jednotka sa vyznačuje zníženou obrázkami kvality a obmedzeným počtom rozhraní.

Serety výberov a hlavných parametrov

Je nepravdepodobné, že by niekto pochyboval o kvalite televízorov Južného kórejského obra, ale neznamená to, že by ste mali slepo vybrať akýkoľvek model a predpokladajme, že ste narazili na bod. Tam sú všeobecné pravidlá, ktoré pomôžu zvážiť ich investičné ideálne. Prvý okamih na venovanie pozornosti je diagonálny, ktorý z veľkej časti určuje náklady na „box“. Mnohí kupujúci veria, že je to viac, tým lepšie a v mnohých smeroch je.

Ďalšou vecou je, že môžete byť obmedzený na veľkosť miestnosti, a po tom všetkom, príliš blízko miesta na obrie obrazovke povedie len k tomu, že nemôžete úplne pokryť celý obrázok. Na webovej stránke značky nie je jasne povedané, že optimálna vzdialenosť od obrazovky je, že displej trvá 40 stupňov vášho horizontu. Ak chcete nájsť svoj dokonalý diagonálny, premýšľajte z ktorej vzdialenosti budete sledovať a filmy, a zdieľať tento obrázok o 1.2.

Pre malé miestnosti, kde nie je možné odísť do dôchodku z televízie viac ako jeden a pol metrov, 43 palcov bude stálou príležitosťou.

Je dôležité si uvedomiť, že diagonálna obrazovka neopisuje veľkosť puzdra a v skutočnosti môže byť televízor ešte väčší – Kupujúci sa musí uistiť, že akvizícia sa tam zmestí, kde sa plánuje dať. Ak sa zdá, že obrovská plazma sa zmestí do klasického (alebo iného) interiéru, uprednostňuje interiérové ​​modely – sú schopní zobrazovať zadaný obrázok alebo dokonca konať v najlepších tradíciách chameleónu, zamaskované ako stenu!

Tiež všimnite, že veľká uhlopriečka s malým rozlíšením je peniaze na vietor. Akákoľvek veľkosť je obrázok, pozostáva zo samostatných bodov, ktorých oblasť je významne odlišná. Všetky druhy Full HD je, že vyšiel z módy, že na veľkých uhlopriečkoch sa tieto body stávajú viditeľným voľným okom, a obraz je rozdrvený. 4K, a ešte viac, takže 8K tento problém je vyriešený a umožní, aby ste si vychutnali obraz aj na dvojmetrovej obrazovke – ale za predpokladu, že zdrojový signál podporuje takéto povolenie.

Všeobecne platí, že kúpite televíziu z Samsung, ak je to možné, hodnotiť dynamický obrazový režim v obchode, to znamená, že schopnosť zakúpenej televízie jasne zobrazujú farby aj s silným osvetlením miestnosti. Značka je známa skutočnosť, že funguje produktívne na riešení tohto problému, ale nemôžete pochybovať o tom, že v niektorých modeloch môžu byť biele a iné odtiene o niečo menej nasýtené ako reprezentantov novšej série.

Vzhľadom na to, koľko rôznych funkcií má dnes moderné televízne, Požiadajte o prítomnosť inteligentnej alebo dokonca senzorickej konzoly pre konkrétny model.

Ak je konzola vybavená samostatnými vlastnými tlačidlami, môžete dať veľa, aby ste dali tímový gadget a výrazne zjednodušiť používanie zariadenia pre tých ľudí, ktorí v zásade nie sú priatelia s modernými spotrebičmi.

Používateľská príručka

Hoci sme generácia, ktorá je známa s televízormi od detstva, nové modely Samsung sú oveľa zložitejšie vzorky technológie, ktorých príležitosti, ktoré jednoducho neotvoríte úplne bez predbežného čítaniainštrukcie. Urobte si to potrebné predtým, ako sa rozhodnete upevniť konzolu na stenu alebo sa pripojí k televízne nohy – vidíte, bude to škoda, ak bude vážená televízia spadnúť z dôvodu chyby vlastníka sebavedomia. Inštaláciou televízora k držiaku stojí za to odstrániť stojan na stôl, a to tiež je potrebné. V rovnakom pokynoch je podrobne opísaný, ako pripojiť napájanie, konzolu alebo počítač, a ak je to potrebné – potom mikrofón, ktorý je užitočný pre komunikáciu prostredníctvom programov video programov.

Ak rozumiete namontovaniu, je to stále intuitívne, rovnako ako zapnúť TV, potom v schopnosti ovládacieho panela je tiež najodôvodnejšia ísť do inštrukcií v ruke. Ak chcete začať, prehrávanie s nastaveniami farieb tak, aby parametre zobrazeného obrázka zodpovedali odporúčaniam výrobcu a vašim želaniam. Potom je potrebné Vytvorte si vlastný účet Operačný systém pre vstup do skladu aplikácie alebo prihlásený systém, ak už máte účet.

Ďalej si môžete stiahnuť rôzne softvér, ktorý je k dispozícii z internetu, vďaka ktorým skutočne získate moderný tablet s obrovskou obrazovkou a môžete použiť TV pre videohovory, prezeranie rovnakého youtube alebo prijímanie signálu IPTV pre cudzie kanály.

Produkty Samsung sú súčasne zbavené oboch funkcií, ktoré sa považujú za klasické pre TV. Láska, aby zaspávala pod televízorom – môžete dať Časovač, Ktorý po chvíli zaplatí „modrá obrazovka“. Mať prístup k niektorým kanálom, ktorých obsah je nežiaduci pre neplnoleté osoby – nastaviť Rodičovská kontrola a užívaj. Niektoré kanály a rovnaký youtube Preklad titulkov – Môžu byť povolené, ak je vhodnejšie sledovať prenos v neznámom jazyku, alebo zakázať, ak zasahujú.

Opis všetkých týchto funkcií s dostupnými príkazmi je tiež obsiahnuté v pokynoch a riadenie modelu modelu sa môže líšiť, takže by sa nemalo reed len pre vlastnú predbežnú skúsenosť. Nakoniec Samsung TV, podobne ako akýkoľvek iný „inteligentný“ gadget, je schopný upchať svoju vlastnú cache v priebehu času, čo nepriaznivo ovplyvňuje jeho výkon.

Vymazať pamäť pomocou konzoly je jednoduchá, ale v starších televízoroch, samozrejme to neurobili, takže budete tiež pomáhať návodu na použitie pre konkrétny model.

Možné poruchy

Podobne ako prevládajúca väčšina moderných výrobcov elektroniky, Samsung nemá vítaný pokus nezávisle opraviť továrne, najmä preto, že ruská sieť autorizovaných servisných centier je dosť rozsiahla na vyriešenie problémov pre vás. V podstate jediný problém, ktorý sa dá pokúsiť vyriešiť nezávisle – toto je, keď televízor nereaguje na diaľkové ovládanie, Ale aj potom v tomto prípade sa užívateľ odporúča len zmeniť batérie alebo sa pokúste nahradiť samotnú konzolu bez rozloženia.

Akýkoľvek závažnejší problém, ktorý si vyžaduje pitvu jednotky jednotky, znamená povinné odvolanie oprávnených špecialistov. Ak zmizol zvuk, a tmavé pruhy alebo škvrny sa objavili na obrazovke, niektorí majitelia môžu mať pokušenie odvolať sa na „ľudové remeslá“, pretože tak lacnejšie. Vzhľadom na komplexnosť moderných pomôcok, najmä televízorov Samsung, takýto zásah môže skončiť s odstraňovateľným pre technológie, ktorá pred takýmito interferenciou stále podlieha oprave.

Z tohto dôvodu znamená akékoľvek neoprávnené otvorenie trupu automatický koniec záruky na tovar.

Recenzie Recenzie

Užívateľské komentáre k televízorom Samsung na rôznych fórach sú predvídateľné sú predvídateľné – Nie je to za nič o existencii takéhoto vybavenia v našej krajine nepozná absolútne každý človek. Bez ohľadu na metódy používania televízora, či už ide o klasické prezeranie telekásta alebo inštalácia aplikácií z obchodu s transformáciou na plnohodnotný gadget, dva sa považujú za hlavné vlastnosti – dve – Ohromujúci obraz s slušným zvukom a dobrou trvanlivosťou. Samozrejme, televízory akejkoľvek spoločnosti sú skoré alebo neskoršie prestávky, ale ak majiteľ nechce zmeniť starú jednotku na novšie, môže byť vždy odovzdané na opravu – technologický obiel otvoril veľa autorizovaných servisných centier v celej krajine.

Avšak, Samsung TVS nie sú len ďalšou dobrou „zásuvkou“, a množstvo moderných technológií, čo umožňuje hovoriť o transformácii technológie a jeho produkcie pre obvyklý rámec. Najnovšie modely dnes podporujú hlasové príkazy a umožňujú pripojiť sa k internetu priamo káblovému a bezdrôtovému – a preto kombinuje funkcie televízora a monitorovania. Zároveň v akomkoľvek systémovej jednotke nepotrebujú, a preto sú nezávislé gadgets, čo umožňuje osobe v zásade robiť bez počítača a tabliet.

Modely interiéru sú schopné aj na viac – vo formulári vypnutá, môžu ukázať „krb“, to znamená, že vykonávajú funkcie ďalšieho populárneho moderného zariadenia. To všetko nemôže spôsobiť radosť od spotrebiteľov.

Spravodlivosť pre záujem, vzhľad a mínus, aj keď viac ako jeden nemôže nájsť. Cena za cenu – Byť najpokročilejší na trhu, Južná Kórejská televízia Predpovedateľne nepočítajú lacné. Nie príliš vyberavý spotrebiteľa môže skutočne uprednostňovať lacnejšie čínske výrobky, ale potom by malo byť pripravené na to, že nebude schopný počítať s kvalitou spoločnosti a funkčnosť bude určite odrezaná.

Video Review 8 Samsung 2020 TVS Video môžete vidieť nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: