Vyberte fotoaparát pre deti

Je ťažké predložiť dieťa, ktoré nechce mať vlastnú fotografiu. Avšak, nie všetci rodičia vedia, ako si to správne vybrať. A nie je toľko cenou rovnako ako v nevedomosti hlavných kritérií výberu. Z materiálu tohto článku sa naučíte funkcie a typy najlepších modelov. Okrem toho vám povieme, čo je dôležité vedieť, kúpiť kvalitný produkt pre váš Čad.

Vyberte fotoaparát pre deti

Zvláštnosť

Príloha dieťaťa na fotografický umenie začína v rôznych vekových kategóriách. Niekto sa začne záujem o to neskôr, iní ukazujú záujem o fotografovanie už v 3-4 rokoch. Zároveň môže nákup namiesto skutočného plastovej hračkárskej kamery spôsobiť stratu záujmu dieťaťa. Detské kamery prispievajú k primeranej tvorbe okolitého sveta, jej realitu. Modely tohto segmentu sa vyznačujú cenovo dostupným, sú spoľahlivé a ľahko ovládateľné.

Kľúčové vlastnosti týchto kamier sú:

 • Jednoduchosť prispôsobiteľných funkcií;
 • Najširší modelový rozsah;
 • variabilita farebných riešení a foriem;
 • Súlad s rôznymi vekovými skupinami;
 • Odolnosť voči mechanickému poškodeniu;
 • optimálna hmotnosť a veľkosť;
 • Pohodlné rozhranie;
 • Možnosť inštalovať hry.

Vyberte fotoaparát pre deti

Vyberte fotoaparát pre deti

Vyberte fotoaparát pre deti

Kamery sa vyznačujú originalitou dizajnu. V rovnakej dobe, modely pre chlapcov sú viac obmedzené ako možnosti pre dievčatá. Kamery pre deti môžu byť zdobenie samolepky. Zvážte takéto zariadenia menšie ako 500 g. Ich telo je vyrobené z trvanlivého plastu, často s kovovými vložkami alebo protišmykovým gumy. Táto technika má ochranu pred znečistením, je vybavený ochranou vlhkosti a neumožňuje vodu preniknúť do elektronických výplní.

Detské kamery majú základný súbor možností analógu pre dospelých. Napríklad, Keď kliknete na tlačidlo modelov pre najmenší, zvuk je uverejnený, čo znamená správnosť akcií. Fotoaparát je vybavený časovačom, nastavením kompozície, môže správne napraviť jas. Zároveň môže užívateľ nastaviť obrázky, rozhodovať ich so špeciálnymi efektmi alebo rámcami. Rámy je možné stiahnuť do pamäte počítača.

Vyberte fotoaparát pre deti

Vyberte fotoaparát pre deti

Vyberte fotoaparát pre deti

Okrem, Detské kamery majú často micro-sd slotu. Pokiaľ ide o kapacitu batérie, záleží na type samotných komôr. V niektorých modeloch, poplatok drží mnoho hodín, v iných – niekoľko. Gadgets sa účtujú z kábla USB, ktorý prichádza s nimi. V závislosti od modelu môžu byť vybavené dotykovým displejom s veľkými tlačidlami, ktoré zjednodušujú proces fotografovania.

Detské kamery majú funkciu nahrávania videa v Fullhd Formát. Medzi charakteristickými funkciami stojí za zmienku zapečateného typu šošoviek v samostatných modeloch. Toto sa robí, aby ste ochránili gadget z náhodných škrabancov. Som rád, a prítomnosť snímačov pohybu na jednotlivých fotoaparátoch.

Iné odrody majú 2 objektív, vybavené vlastnou komorou.

Vyberte fotoaparát pre deti

Vyberte fotoaparát pre deti

Čo sa stane?

Detské kamery sú odlišné. Napríklad, V sortimente obchodov môžete splniť modely CD typu alebo takzvaného „mydla“. Majú malé veľkosti, takéto výrobky sa ľahko používajú. Nemajú však vlastné parametre. Základnou nevýhodou je zlá kvalita prijatá obrazu.

Tieto kamery sú vhodné pre amatérske streľby, napríklad na výlety. Ale kvalita obrázkov s ich pomocou stráca fotografie z konvenčného smartfónu. Táto skupina obsahuje modely s odnímateľným objektívom. V porovnaní s jednoduchými analógmi, hoci silnejší, ale lepší priblíženie a kvalitné fotografie. V rovnakom čase a ich náklady.

Vyberte fotoaparát pre deti

Profesionálne fotoaparáty kompaktných kamier predstavujú samostatnú skupinu detských kamier. Vyznačujú sa veľkou maticou a dobrým zoomom, ktorý vysvetľuje kvalitné fotografie. Externe sú trochu kompaktnejšie náprotivky, ale menej klasický profesionál. Takéto modely sú dobré pre adolescentov, môžu byť prijaté v cestovaní, sú vhodné pre amatérske streľby.

Vyberte fotoaparát pre deti

Najmodernejšími produktmi sú fotoaparáty zrkadlového zrkadla detí alebo takzvané „mersers“. Medzi ich výhody patrí vysoko kvalitné fotografie, veľká veľkosť matice, schopnosť zmeniť objektív, možnosť nastavení, jednoduchosť prevádzky. Hlavnou nevýhodou takýchto výrobkov je cena. Je výrazne vyššia ako iné modifikácie.

Miestne modely sa vzťahujú na štandardné digitálne fotoaparáty. Ich funkčnosť môže byť iná, takže si ich môžete vybrať pre všetky žiadosti mladého fotografa. Zároveň sú tesnenia rozdelené na 3 typy: amatérsky, poloprofesionálny a profesionálny. Ich kľúčový rozdiel je typ matice. V amatérskych a niektorých poloprofesionálnych modeloch sa znižuje.

Vyberte fotoaparát pre deti

Vyberte fotoaparát pre deti

Modely sú charakterizované dizajnom. V závislosti od vekovej kategórie sú klasické alebo splnené vo forme zábavných zvierat (častejšie ako medvede a zajačikovia). Cena výrobku pre veľmi malá fotografi je relatívne nízka. V priemere môže byť takáto kamera zakúpená za 1900-2500 (3000) rubľov.

Kde Počet zabudovaných hier v iných odrodách sa môže líšiť od 2 do 5. Pokiaľ ide o vstavané možnosti, v závislosti od typu produktu, jeho funkcie môžu byť rozpoznávanie tváre, úsmevov, anti-racing, časovač, digitálny zoom.

Vyberte fotoaparát pre deti

Vyberte fotoaparát pre deti

Pri nákupe špecifického produktu sa tieto charakteristiky považujú za jeden z najviac vážnych.

Hodnotenie najlepšie modely

Mnohé slávne spoločnosti sa zaoberajú výrobou kamier pre deti. V línii obchodných značiek sú modely pre každú chuť a peňaženku. Ak si želáte, môžete si kúpiť štandardné „mydly“ a modely s ušami, prútikom, možnosťami s rôznymi flash diskami. Zároveň podľa typu fotoaparátu fotografovanie sú digitálne a okamžité. Podmienečne sa všetky druhy výrobkov môžu rozdeliť do 2 vekových skupín. Najlepšie najlepšie modely zahŕňali niekoľko kamier pre rôzne vekové skupiny.

Vyberte fotoaparát pre deti

Vyberte fotoaparát pre deti

Pre deti pre deti

Výrobky pre malých fotografov sa vyznačujú jasnou farebnou schémou. Môžu byť modré, ružové, čiernobiele, modré, biele, zelené.

 • Lumicube Lumicam DK01. Model s ušami, pamäťovú kartu a rozlíšenie 2592×1944. Má dvojpláskovú obrazovku, váži 60 g, sa vyznačuje jednoduchosťou zariadenia a zrozumiteľným rozhraním. Vhodné pre deti od 3 rokov, má fotoaparát pre 5 megapixelov. Práce z batérie, ktoré stačí na 300 záberov, má pogumovaný prípad.

Vyberte fotoaparát pre deti

Vyberte fotoaparát pre deti

 • Gsmin zábavná kamera králik. Fotoaparát s minimalistickým dizajnom v tvare zajačika. Vhodné pre deti 3-5 (6) rokov, má objektív pre 12 megapixelov, rozlíšenie 2592×1944, pamäťovú kartu. Rôzne s pohodlím a jednoduchosťou kontroly, prítomnosť vstavaných hier, pracuje z batérie.

Vyberte fotoaparát pre deti

 • Vtech Kidizoom Duo. Fotoaparát pre deti od 5 do 7 rokov, ktoré majú okamžitú možnosť výtlačku. Sa líši na futuritou dizajnu a typu odolného voči nárazu, má rozlíšenie snímok 2592×1944 a komoru 5 mp. Má šošovku pre makro shot, váži 307 g.

Vyberte fotoaparát pre deti

Pre tínedžerov

Táto kategória zahŕňa kamery pre deti vo veku 8-10 rokov a staršie.

 • Nikon COOLPIX S31 Určené výlučne pre deti. Tento fotoaparát má vodotesný typ puzdra a CCD Matica 10 mp. Toto je šoková kamera s trojnásobným optickým zoomom, originálnymi vstavanými režimami a filtrami. Schopnosť nahrávať video môže mať ružovú, žltú a modrú farbu tela.

Vyberte fotoaparát pre deti

 • Pentax WG-10. Zariadenie pre deti od 10 rokov sa vyznačuje pôvodným dizajnom. Má CCD 14MP Matrix, 5-násobný optický zoom, zobrazenie s rozlíšením 230 000 bodov. Tento fotoaparát je vodotesný, šok a mráz. Podporuje video natáčanie.

Vyberte fotoaparát pre deti

 • Sony Cyber-shot DSC-TF1. Model so štýlovým dizajnom a ľahkým reflexím kovovým odrazom. Vyznačuje sa prítomnosťou automatického režimu snímania, ako aj stabilizačným objektívom so štvornásobným optickým zoomom. Má matricu s rozlíšením 16Pampového typu CCD a režim snímania pod vodou. Pracuje z lítium-iónovej batérie.

Vyberte fotoaparát pre deti

 • FUJIFILM FINEPIX XP60. Fotoaparát pre adolescentov, charakterizovaný „dospelým“ dizajnom, vysokou rýchlosťou nepretržitého streľby, ako aj možnosť nahrávania s frekvenciou 240 snímok za sekundu. Má päť-time optický zoom, určený pre vysoko kvalitné video snímanie. Má vodotesný a nárazový typ bývania.

Ako si vybrať?

Ak si chcete vybrať naozaj dobrý a praktický produkt, musíte zvážiť niekoľko nuansy. Napríklad je dôležité venovať pozornosť veľkosti a hmotnosti fotoaparátu. Pre deti predškolského veku sú v dlani (mini-kamery) vhodné modely štandardného typu a produktov. Teenageri lepšie si vziať zrkadlové komory, zatiaľ čo dizajn tohto alebo tento produkt nie je tak zásadový.

Vyberte fotoaparát pre deti

Vyberte fotoaparát pre deti

Typ škrupiny

Materiál detskej kamery musí byť trvanlivý, spoľahlivý a praktický. Je dôležité, aby udržiaval elektroniku z mechanického poškodenia, škrabancov, bol odolný voči znečisteniu. Je žiaduce, aby fotoaparát mal šokovosť, ochranu vôd, pogumované puzdro. Pre dodatočnú ochranu môžete vykonať možnosť v silikónovom prípade alebo kúpiť ochranu samostatne. Dospievajúci, vážne fond fotografovať, môžete si vziať podvodnú kameru.

Vyberte fotoaparát pre deti

Vyberte fotoaparát pre deti

Režim schôdze

Číslo a typy režimov streľby priamo závisia od veku dieťaťa a jeho túžba preskúmať foto umenie. Pre deti, dostatok základnej sady možností, v ktorých portrét, šport, krajina, makro, západ slnka, nočná streľba. Najprv musí dieťa porozumieť rozdielu medzi nimi, naučiť sa nastaviť tento režim alebo tento režim. S rastúcim záujmom potrebujete serióznejšiu kameru.

Vyberte fotoaparát pre deti

Stabilizácia obrazu

Optická stabilizácia obrazu je jednou z dôležitých možností získaného produktu. Ak to je, nemôžete sa báť, že snímka bude fuzzy. Aj keď dieťa v čase fotografovania nebude bezohľadne držať v rukách fotoaparátu, neovplyvní kvalitu obrazu. Bude ostrý.

Vyberte fotoaparát pre deti

Vyberte fotoaparát pre deti

Automatické rozpoznávanie tváre

Táto možnosť sa považuje za jednu z najdôležitejších. Dieťa bude strieľať na fotoaparátu nielen prírode, obľúbené hračky alebo niečo iné, ale aj ľudia. Pri nákupe detskej kamery musíte venovať pozornosť dostupnosti možnosti automatického uznania osôb. Modely tohto typu vynikajúce „chytiť“ správne zameranie. Takže obrázky sa získajú jasná a vysoká kvalita.

Vyberte fotoaparát pre deti

Vyberte fotoaparát pre deti

Video

Táto funkcia sa považuje za nepovinnú. Avšak, ak je to, bude to vážny plus produktu. Je ťažké odoslať dieťa, ktoré nemá milovať nahrávať video pre váš kanál na YouTube alebo Instagram. Spravidla ho je ľahké napísať na kamerách. Táto technika môže byť vzatý s vami na prechádzku, na výlet, výlet s priateľmi.

Vyberte fotoaparát pre deti

Vyberte fotoaparát pre deti

Okrem snímok vám umožní zachytiť a „žiť“ momenty akejkoľvek udalosti.

Odolnosť proti nárazu

Ako úhľadne sa dieťa užije svoje veci, vyhnite sa padaniu fotoaparátu nebude schopný. Takže to nemá vplyv na kvalitu a podmienky svojej ďalšej práce, musíte si kúpiť produkt v šokutofóne. Táto technika prechádza testom, a preto nie je rozbité na náhodnom kvapke alebo mechanickom náraze. Break jej dieťa nebude ľahké.

Vyberte fotoaparát pre deti

Ochrana pred vodou

Toto kritérium sa vzťahuje na zoznam najvýznamnejších. Vodotesný typ fotoaparátu je považovaný za to najlepšie. Produkty s ochranou vody nie sú desivé na zníženie vody do hĺbky 3 metrov. S ich pomocou môžete fotografovať pod vodou, čo je dobré, keď rodina ide na dovolenku na mori. Vodotesné kamery sa neboja vodného spreja, dažďa, vlhkosti.

Vyberte fotoaparát pre deti

Ak sa dostanete do vody, okamžite sa objavia na povrch.

Odolnosť proti mrazu

Mať mrazuvzdornú kameru, nemôžete sa báť strieľať pri teplote mínus. Na rozdiel od typických analógov neznižuje životnosť výrobku. ale Aby ste mohli strieľať na ulici v chladnom období, je potrebné správne prispôsobiť techniku ​​správne, s prihliadnutím na vlastnosti zimného streľby.

Vyberte fotoaparát pre deti

Ochrana proti prachu

Táto možnosť nie je povinná, ale ak to je, predlžuje život výrobku. Avšak pri nákupe nákladov na zohľadnenie: kamery s vodou a ochranou prachu sú zriedkavé. V praxi je niečo. Ak budete mať druhú možnosť, bude to musieť chrániť pred vlhkosťou, ponorením do vody.

Vyberte fotoaparát pre deti

Recenzie Recenzie

Názory na uskutočniteľnosť nákupu kamery pre deti protichodné. Toto sa hovorejú podľa recenzií, ktoré zostali na rozlohe svetového webu. Nie všetci rodičia sa domnievajú, že táto technika skutočne potrebuje svoje deti. V pripomienkach naznačujú, že je to nadbytočné, pre fotografovanie detí je pomerne normálnym smartfónom.

Túto stanovisko tvrdia podľa počtu pixelov, ktoré nie sú horšie ako tradičné mydlo. Okrem toho píšu, že často záujem o novú vec v dieťaťu sa stratí veľmi rýchlo. Preto neexistuje žiadna osobitná potreba na nákup.

Vyberte fotoaparát pre deti

Čiastočne majú rodičia správne, pretože neexistujú žiadne oddelenie, keď dieťa nechápe, že fotografovanie je umenie, a nie len kliknúť na všetko okolo.

Avšak, medzi recenziami veľa názorov o výhodách nákupu. Títo rodičia napíšejú najmä, aby zachovali záujmy svojich detí – predpokladom pre správny vývoj. Ak vám prostriedky umožňujú písať užívateľov fóra, môžete a potrebovať mať vysoko kvalitné vybavenie pre deti.

Vo svojich pripomienkach, naznačujú, že bez kultúry fotografických nadšených detí nebude schopný pochopiť rozdiel s bežnými „obrázkami“ z smartfónov, ktoré sa často nelíšia v estetike a správnosti proporcií.

Vyberte fotoaparát pre deti

  Medzi hodnoteniami a inými názormi. Hovorí sa, že podpora záujmu dieťaťa by mala byť v prípade, že dieťa má ťah na fotografiu. Zároveň nie je potrebné kúpiť drahý fotoaparát. Preschooler nemusí zaujať drahú možnosť s hmotnosťou nastavení.

  Ale v tomto prípade existujú námietky. Najmä v odpovediach sa uvádza, že lacné techniky bez nastavení nemôžu vyvinúť záujem o dieťa. Ak je dieťa vážne vášnivé a nestratí záujem, stojí za to premýšľať o dobrom zrkadle. Zároveň, ako je uvedené v revízoch, dieťa môže nezávisle vybrať model, pričom zohľadní nastavenia a funkcie potrebné vo svojom stanovisku.

  Vyberte fotoaparát pre deti

  Avšak s malou rezerváciou: cena by mala zapadnúť do rodinného rozpočtu.

  Prehľad najobľúbenejších detských kamier Pozrite si ďalšie video.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
  Zdieľať s priateľmi
  Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
  Pridať komentár