Vyberte Slúchadlá s redukciou šumu

Slúchadlá redukcie hluku sú vynikajúce nájsť pre tých, ktorí pracujú v hlučných podmienkach alebo často cestujú. Sú pohodlné, pľúca a úplne bezpečné. Teraz existuje mnoho ochranných modelov. Ale predtým, ako si vyberiete svoj výber na jednom z nich, musíme zistiť, čo sa stanú, a čo potrebujete, aby ste si venovali pozornosť pri nákupe.

Zvláštnosť

Moderné slúchadlá redukcie hluku sa líšia od obvyklého v tom, že sú schopní chrániť osobu pred hlukom, ktorý sa dosahuje zvonku.

Sú takmer nevyhnutné pri práci v hlučných podmienkach, kde objem zvukov presahuje 80 dB. Ak pracujete v takej miestnosti niekoľko hodín denne, povedie k zníženiu sluchu. Vyhnúť sa, že je to len pomohlo vysoko kvalitné antioxidové slúchadlá.

Často sa používajú v lietadlách a vo vlakoch. Takéto slúchadlá umožňujú cestujúcim relaxovať v dlhej ceste. Môžete ich tiež nosiť v metre alebo prechádzky po meste, aby ste nepočuli zvuky prechádzajúcimi automobilmi.

Slúchadlá domy buď nezasahujú. Najmä ak človek žije s veľkou rodinou. V tomto prípade nebude zasahovať do pracovnej televízie, ani susedov.

Zároveň majú nejaké nevýhody.

 1. Plne utopenie outsider hluk môže používať len high-tech slúchadlá, ktoré sú dosť drahé. Lacné modely nie sú schopné. Takže niektoré zvuky zvonku zasahujú.
 2. Zmena kvality zvuku pri počúvaní hudby alebo sledovania filmu. Nemusí to takto. Najmä tí, ktorí si naozaj oceňujú dobrý zvuk alebo pracujú s ním profesionálne.
 3. Mnohé slúchadlá redukcie hluku pracujú buď z batérií alebo na batérii. Preto, s ich účtovaním, niekedy vznikajú ťažkosti. Najmä ak hovoríme o dlhom lete alebo výlet.

Tam je aj názor, že slúchadlá s aktívnym redukciou hluku sú škodlivé pre zdravie. Ale to nie je tak. Koniec koncov, pomocou takéhoto modelu, voliteľne pri počúvaní hudby, zapnite zvuk pri plnej kapacite. Stačí aktivovať systém redukcie hluku a počúvať melódiu v priemere.

Názory

Teraz trh predstavuje veľký počet slúchadiel s hlukom. teda Je dôležité zistiť, ktoré z nich sú vhodnejšie.

Podľa typu stavby

Slúchadlá s potlačením hluku na typ konštrukcie sú rozdelené do niekoľkých typov. V prvom rade sú káblové a bezdrôtové. Prvý je pripojený k zariadeniu s káblom a druhým pripojením k smartfónu alebo tabletu cez Bluetooth.

Tiež sú vložené slúchadlá alebo nad hlavou. Najprv sú tiež známe ako intra-kanál. Pracujú na rovnakom princípe ako náušnice. Ochrana proti hluku je dosť dobrá. Jeho úroveň závisí od materiálu, z ktorého boli vykonané odnímateľné trysky a ich formuláre. Čím pevnejšie „sedia“ v uchu, a viac hustejší materiál používaný pri ich vytváraní, tým lepšie budú absorbovať zahraničné zvuky.

Najlepšie zo všetkých, silikónové prekrytia sa s touto úlohou vyrovnávajú. Formulár musí byť vybraný individuálne, so zameraním na ich pocity. Existuje mnoho možností, z klasického okrúhleho alebo mierneho predĺženia, na „vianočné stromčeky“. Zaujímavé a nezvyčajne hľadá prispôsobené slúchadlá tohto typu. Sú vyrobené na obsadení ucha zákazníka, a preto neprinášajú osobu, ktorá ich nosí, žiadne nepohodlie. TRUE A SKUPINY TAKTO ROZBAZU.

Prečítajte si viac  Typy a nastavenie konzoly Lumax pre TV

Druhý typ slúchadiel – nad hlavou. Tiež sa vyrovnávajú s absorpciou hluku. Jeho úroveň závisí najmä od toho, čo sa použil pri dokončení ambulantu. Skutočná koža a syntetická tkanina sa považujú za najlepšie. Plus slúchadlá s takýmto povrchom sú a skutočnosť, že sú veľmi pohodlné. Najhorší materiál je lacná umelá koža, ktorá je veľmi rýchlo začínajú prasknúť a stúpať.

Triedou izolácie hluku

Existujú dva typy izolácie hluku – aktívne a pasívne. Prvý je častejší. Ochranné slúchadlá s pasívnou hlukovou izoláciou môžu znížiť hluk 20-30 dB.

V preplnených oblastiach ich používajte opatrne. Koniec koncov, sa utopia nielen prebytočný hluk, ale tiež znie upozornenie na nebezpečenstvo, napríklad auto signál.

Modely s aktívnou hlukovou izoláciou umožňujú tomuto nedostatku. Znižujú len úroveň škodlivého hluku. Konzistentné zvuky a signalizuje človeka v rovnakom čase.

Pokiaľ ide o izoláciu hluku, slúchadlá sú rozdelené do troch typov.

 1. Prvá trieda. Táto kategória obsahuje modely, ktoré sú schopné znížiť hladinu hluku o 27 dB. Sú vhodné pre prácu v miestach s hladinami hluku v rozsahu 87-98 dB.
 2. Druhá trieda. Vhodné pre priestory so zvukovým tlakom v 95-105 dB.
 3. Tretia trieda. Používa sa v miestnostiach, kde objem dosiahne 95-110 dB.

Ak je hladina hluku vyššia, okrem slúchadiel potlačenia hluku, stojí za to použiť skôr.

Podľa miesta určenia

Mnohí ľudia používajú slúchadlá s potlačením hluku. Preto existujú modely, ktoré sú vhodné pre určitý typ práce alebo odpočinku.

 • Priemyselný. Tieto slúchadlá sa používajú na prácu v hlučnom prostredí, ako je výroba. Chráňte dobre z hlasných zvukov. Môžu byť dané na dokonca stavebné práce. Slúchadlá sú určené na dlhodobé použitie a odolné voči mechanickému poškodeniu. Tam sú tiež izolované modely, ktoré vám umožňujú pracovať s pohodlím dokonca vonku.

 • Balistický. Tieto slúchadlá s potlačením hluku používajú šípkami. Tlmujú zvuky strelných zbraní, a tým chránia sluchu.

 • Modely pre spánok. Vhodné pre lietadlo aj domov. Toto je skutočná spása pre ľudí, ktorí sa zobudia z najmenšieho hluku. „Pyžamá pre uši“ je vyrobené vo forme ramena, v ktorom sú postavené malé reproduktory. V dobrých drahých slúchadiel sú tieto vložky veľmi ľahké, ploché a neinterferujú.

 • Slúchadlá pre veľké mesto. Táto kategória zahŕňa modely, ktoré sa používajú v každodennom živote. Sú určené na počúvanie hudby, prednášok, sledovaní filmov a iných každodenných vecí. Takéto slúchadlá nie sú určené na ochranu pred veľmi hlasnými zvukmi, ale s potlačením hluku domácnosti sa dokonale vyrovnalo.
Prečítajte si viac  Slúchadlá Philips: Charakteristika a popis modelov

Najlepšie modely

Po pochopení s preferovaným typom slúchadiel môžete prejsť na výber nejakého konkrétneho modelu. Zjednodušenie tohto procesu pomôže malým ratingom slúchadiel s potlačením hluku, ktorý je založený na stanovisku bežných používateľov.

Sony 1000 XM3 WH. Toto sú vysoko kvalitné bezdrôtové slúchadlá, ktoré sú pripojené k ľubovoľným zariadeniam cez Bluetooth. Sú veľmi moderné. Model je doplnený senzorom, rýchlo nabitým. Zvuk je čistý a prakticky nebol skreslený. Externe, slúchadlá tiež vyzerajú atraktívne. Jediný mínus model je vysoká cena.

3m Peltor Optime II. Tieto antioxidové slúchadlá sa vyznačujú vysokou mierou zrušenia hluku. Preto ich môžete použiť na úrovni hluku z 80 dB. Model odvážne môže byť nazývaný univerzálny. Slúchadlá môžu byť použité na prácu na stavenisku, a na výlet do noisy metro auto.

Vyzerajú atraktívne a veľmi pohodlné v ponožke. Vallets na šálky tohto modelu sú naplnené špeciálnym gélom. Preto sú slúchadlá v susedstve uší. Ale zároveň netlačia a nespôsobujú žiadne nepohodlie.

Model Bowers Wilkins BW PX tiež dostane veľa pozitívnej spätnej väzby.

Môžete ich použiť v rôznych podmienkach, pretože slúchadlá majú tri režimy redukcie šumu:

 • „Kancelária“ je najslabším režimom, ktorý je len hluk pozadia, ale umožňuje vám počuť hlasy;
 • „Mesto“ – sa líši v tom, že znižuje úroveň hluku, ale zároveň opustí osobu možnosť kontrolovať situáciu, to znamená, že počuť zvukové signály a tiché hlasy okoloidúcich;
 • „Let“ – V tomto režime sú blokované úplne.

Bezdrôtové slúchadlá, ale je tu možnosť pripojiť ich na kábli. Pracovať bez dobíjania, ktoré môžu takmer deň.

  Pre slúchadlá je špeciálna aplikácia, ktorá je nainštalovaná na smartfóne. Plus je skutočnosť, že sú veľmi kompaktné. Konštrukcia je ľahko zložená a umiestnená do batohu alebo vrecka. Minusy môžete zdôrazniť len vysoké náklady.

  Huawei cm-Q3 čierna 55030114. Kompaktné plug-in slúchadlá vyrobené japonskymi je skvelá voľba, ktorá je vhodná pre tých, ktorí hľadajú radové slúchadlá absorbujúce hluk. Úroveň absorpcie hluku nie je veľmi veľká, ale sú celkom vhodné pre domácnosť alebo chodiť. Bonus je prítomnosť „inteligentného režimu“. Ak to povolíte, potom slúchadlá zablokujú len hluk pozadia, chýbajú v tomto.

  JBL 600 BTNC Tune. Tento model tiež odkazuje na kategóriu lacného. Slúchadlá bezdrôtové a dokonale vhodné pre šport. Sú veľmi dobre fixované na hlave, a preto nie je potrebné sa obávať, čo prsctivo letí najviac inopportune moment. Tieto slúchadlá sú prezentované v dvoch farbách: ružová a čierna. Vyzerať dosť štýlový a ako obe dievčatá a chlapci. Úroveň absorpcie strednej hluku.

  Sennheiser Momentum Wireless M2 AEBT. Tieto slúchadlá sa určite ako tí, ktorí trávia veľa času na hry. Model pre hráčov vyzerá stručný a štýlový. Skladací dizajn, ale trvanlivý. Ambuchuirs sú dokončené s originálnym ovčom. Ale nielen sú zodpovední za dobré zníženie hluku. Pri ich vytvorení sa použil hluk. V slúchadlách sú štyri mikrofóny, ktoré zachytávajú hluk. Preto žiadne cudzie zvuky môžu zabrániť vašej obľúbenej hre, počúvať hudbu alebo sledovať filmy.

  Prečítajte si viac  Všetko o tlačiarňach HP

  Bang & Olufsen H9I. Tieto slúchadlá si zaslúžia pozornosť kvôli kombinácii štýlového vzhľadu a kvality. Môžu byť nájdené v niekoľkých farbách. Ambuchuirs sú oddelené prírodnou kožou v tóne. S absorpciou zahraničných zvukov sa model zvládňuje vynikajúce. Existuje ďalší režim, ktorý vám umožní počuť iba ľudskú reč a odrezanie pozadia.

  Bezdrôtové slúchadlá môžu byť pripojené k ľubovoľnému zariadeniu pomocou kábla. Majú tiež vymeniteľnú batériu, ktorá je veľmi vhodná pre dlhé cesty. Slúchadlá budú vyhovovať tým, ktorí milujú obklopujú krásne veci a vysoko oceňuje pohodlie.

  Ako si vybrať?

  Vybrať slúchadlá musia byť zodpovedné. Najmä ak ide o drahý model.

  V prvom rade by sa mala venovať pozornosť, kde sa slúchadlá budú použité.

  1. V práci. Nákup slúchadiel do práce v hlučnom stave, stojí za to platiť pozornosť modelom s veľkou úrovňou redukcie hluku. Existujú dobré slúchadlá s dodatočnou ochranou alebo s upevnením na helme. Ak chcete pracovať v ťažkých podmienkach, je lepšie kúpiť silné nárazové modely. Odporúča sa venovať pozornosť výlučne na certifikované zariadenia, pretože len v tomto prípade môže byť istí v jej bezpečnosti.
  2. Cestovanie. Takéto modely musia byť ľahké a kompaktné, takže neberie veľa miesta v ručných vreckách alebo batohu. Úroveň absorpcie hluku by mala byť dostatočne vysoká, takže cudzie zvuky nezasahovali do relaxovania počas cesty.
  3. Domy. Pre dom sa zvyčajne zvolia nehlučné modely, ktoré sú schopné utopiť hluk domácností. Často kupujúci si vybrať veľké herné slúchadlá alebo modely s mikrofónom.

  Keďže dobré izolačné modely hluku sú zvyčajne drahé, niekedy musíte opustiť niektoré ďalšie funkcie. Musíte ušetriť na tých z nich, ktorí sú menej bežne používaní v živote.

  Kúpiť slúchadlá Najlepšie nie cez internet, ale v obvyklom obchode. V tomto prípade bude mať osoba možnosť vyskúšať. Slúchadlá by nemali spôsobiť žiadne nepohodlie.

  Meranie, je potrebné sa uistiť, že sa nepodporujú, netlačte a nezasahujú do dlhodobej ponožky.

  Prevádzkové pravidlá

  Slúchadlá proti hlukom slúchadlá používajú rovnaký princíp ako obyčajný. Ak je model zvolený správne a nemá chyby, počas jeho použitia by nemalo existovať žiadne nepohodlie.

  Ak sú slúchadlá bezdrôtové, musia sa pravidelne nabíjať za normálnu prevádzku. Takže na skrátenie života výrobku, musíte ich starostlivo zvládnuť. V tomto prípade slúchadlá s funkciou zrušenia hluku budú slúžiť dlhú dobu a „práca“ každá reč strávená na ich nákup.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: