Výber detského skladania

Moderné prístupy k dizajnu obytného priestoru sú založené na túžbe po praktickosti, pohodlí a pohodlí bývania. Najnovšie úspechy nábytkárskeho priemyslu vytvorili multifunkčné a vysoko kvalitné zariadenie, nekomplikované v prevádzke. Optimálna voľba pre majiteľov malých apartmánov optimálnu lôžko, zabudovaná do skrine alebo sa menia na pohovku.

Popis

Ak by to malo vytvoriť modernú dekoráciu v detskej izbe, potom najlepšie riešenie bude inštalácia skladacieho detského postele. Tento dizajn je v prípade potreby uniknutý do steny. Bezpečný a odolný mechanizmus vloženia v hrudníku alebo šatníku vám umožňuje ušetriť v miestnosti viac voľného miesta. V noci je to miesto na spanie a relaxáciu, a popoludní – ihrisko na hry a vykonávanie domácich úloh.

V prípade malých bytov bude táto možnosť dobrou akvizíciou. Vstavaný v lôžku skrinky organicky zapadá do útulného interiéru bytu. Ľahký pohyb pohybu Posteľ sa transformuje na pohodlný priestor na spanie. To vám umožní vyhnúť sa húževnatosti a pre jeden byt.

Existuje niekoľko variácií rozkladacích spálňových modulov.

 • Vertikálny. Underedition Classic. Spacie postele sa opierajú zo steny alebo vytočí z hrudníka, predná strana je vybraná v súlade s chuťou zákazníka. V ideálnom prípade harmonizuje s malými veľkosťami byt, ale s vysokými stropmi. Môže sa ubytovať 1 alebo 2 lôžka. Hĺbka skrinky pre teenager je asi 45 cm.
 • Horizontálny. Má úplne odlišnú štruktúru. Stáva sa to len jeden singel. Vzhľadom k tomu, jeho veľkosť je oveľa menšia, výška stropu nezáleží, ale je možné ubytovať police a zásuvky.
 • Transformátor. Posteľ sa zmení na modul s stolom a policami alebo v pohovke s šatníkom. Tu si môžete odstrániť hračky, knihy, oblečenie.

 • Lôžko. S pomocou valčekového mechanizmu, ponecháva sa pod zástelkou alebo nástennou súpravou. Vhodné pre inštaláciu v obývacej izbe.
 • Jednolôžko. Spravidla je vložený do skrinky, police alebo výsuvné boxy sú umiestnené nad ním.
 • BUND SOLDING. Vhodné pre miestnosť, v ktorej žijú dve deti. Nakloní sa na stenu a takmer nevyhnutné pre obmedzený priestor.
 • Stôl. Toto je horizontálna modifikácia, z ktorej je pripevnený povrch tabuľky. Pre deti je možnosť s jasným dizajnom dokonalá. Len jedno dieťa sa môže ubytovať.
Prečítajte si viac  Vyberte si detskú posteľ pre dievčatá od 5 rokov

Takáto klasifikácia je založená najmä v mieste postele, s výnimkou jeho funkčnosti. Vertikálne lôžka získali veľkú popularitu a predávali za rozumné ceny, na rozdiel od horizontálnych modelov. V nich sú v nich zapustené ďalšie regály a kontajnery pre hračky a učebnice.

Funkčné charakteristiky

Vložený nábytok by mal byť dôkladne upevnený na stenu. Očakáva to trvanlivosť, spoľahlivosť a bezpečnosť vzhľadom na rôznorodosť jej cieľa. Základom tohto typu nábytku je kovové rúrky s priemerom 2-5 mm. Zdvíhanie modulu poskytuje tichý posuvný komplex. Zdvíhacie mechanizmy sú pružina, manuálne a na plynové výťahy.

V prvom prípade je modul poháňaný v horizontálnej polohe pomocou pružín. Zaťaženie na povrchu je regulované špeciálnymi skrutkami. Takýto systém sa používa na lôžka schopné odolať impozantnej hmotnosti osoby. Pružiny majú tendenciu stratiť elasticitu kvôli ich neustálemu strečingu, a preto majú obmedzenú životnosť. Potrebujete ich zmeniť 1 čas každé 3-5 rokov.

Dizajn na výťahoch na plyn zahŕňa pneumatickú podporu, ktorá je poháňaná tlakom plynu v mechanizme. Je to tak jednoduché a ľahko sa používa, že aj dieťa sa s ním vyrovná. Vysoká cena za takéto zariadenie je spôsobené ich pevnosťou a trvanlivosťou. Slúži 5-10 rokov. Manuálny mechanizmus stojí malé peniaze, ale nie sú vhodné pre každého. Aplikácia vyžaduje určité úsilie na zdvihnutie postele. Pre veľmi malé deti, z zrejmých dôvodov, to nehodí. Ale na dlhú dobu slúži a takmer sa nerozbije.

Drevo alebo hliníkový lamelový systém podporuje matrac. V prípade nadobudnutia matraca je potrebné zohľadniť jeho hrúbku – nie viac ako 25 cm, inak lôžko nebude môcť zapadnúť do skrine. Sila vloženého lôžka poskytuje predĺžené nohy. Elastické pásy Pevné posteľná bielizeň. Dvere hrudníka alebo triaška vyzdvihnúť v súlade s štýlom miestnosti. Zdvíhacie mechanizmy sú umiestnené v ňom. Vyzerá originál v prítomnosti osvetlenia vnútri čítacej skrinky v noci.

Prečítajte si viac  Ako si vybrať detskú posteľ od 1 roka?

Vstavaný skladací nábytok je vyrobený hlavne z dreva. Základom je drevotrieskové alebo tuhé dosky. Kovové rohy Rámové postele. Na bokoch sa používajú kachle vyrobené z odolného dreva – čerešňa, dub, borovica. Zdvíhací mechanizmus dizajnu je vyrobený z kovu.

Dizajnéri ponúkajú možnosti netradičného dizajnu spálne. Napríklad model, kde môže fasáda vykonať časť s policami a rotačným mechanizmom. Police s knihami a suvenírmi sa nachádzajú na bokoch postele a poskytujú elegantný byt. Vertikálny typ sekcie skladania môže byť skrytý za skokom dverí hrudníka a dverí typu „Harmonica“. Tieto inštancie sú vykonané individuálnymi príkazmi.

Žiadne menej populárne postele vstavané do skrine. Spravidla sú reprezentované dvojitými modelmi. Jednotka môže byť doplnená s nidovými stolmi a malým stolom.

Výhody a nevýhody

Hlavné výhody špičkových lôžok sú:

 • oslobodenie priestoru obytných priestorov;
 • Nie je potrebné stráviť denný čas na skladacej lôžku;
 • schopnosť vykonávať plné upratovanie v interiéri;
 • pohodlie v prevádzke;
 • Mnohé možnosti použitia;
 • Módny doplnok v interiéri.

Pred 15-20 rokmi, skladacie postele neboli spoľahlivý a stabilný nábytok, nemohli odolávať zaťaženiu, a preto nemali dopyt od spotrebiteľov. Moderní výrobcovia produkujú hotové výrobky a výrobky jednotlivými objednávkami pre každú chuť a peňaženku. Pri výrobe lôžok používajte neškodné a ekologické materiály. Cena závisí od typu materiálu a súboru funkcií.

Negatívne strany zahŕňajú tieto faktory:

 • Nesprávne používanie spôsobí poruchu dizajnu a potrebu úplne ho nahradiť;
 • Vysoko kvalitné moduly sú slušné peniaze;
 • Existuje limit prípustného zaťaženia;
 • Zariadenie môže byť namontované len v stenách betónu alebo tehly, pripraviť ich vopred do práce;
 • Rozdiely spotrebiteľov k tomuto dizajnu kvôli strachu, že posteľ môže vypadnúť z kabinetu;
 • Vysoko kvalitná inštalácia vykonávajú len profesionáli.

Ako urobiť ziskový nákup

Ceny na posteli závisia od výrobcu a modifikácie štruktúr. Je dôležité si vybrať posteľ z bezpečných materiálov. Vertikálne skladacie moduly stojí asi 15.000 rubľov. Vyberte si výrobky z odolného dreva, ktorý vydrží limitné zaťaženie. Skladací mechanizmus musí byť vysoká kvalita, aby sa zabránilo zraneniu detí. Konzultanti pomôžu pochopiť rozmanitosť funkcií a konfigurácií zariadenia, poskytnú radu a odporúčania na výber materiálu. Takáto nábytková súprava bude dlhú dobu slúžiť ako dieťa.

Prečítajte si viac  Vyberte si oválne postieľky pre novorodencov

Dizajnér navrhne miesto na voľný čas a kreativitu detí, pričom sa zohľadní osobné želania a potreby. Objednávky zvyčajne prevádzkujú 14 dní.

Práca je rozdelená do niekoľkých stupňov.

 • Konzultácia s odborným a predbežným posúdením objednávky.
 • Meranie merania a vypracovanie. Konečný výpočet hodnoty objednávky.
 • Podpísanie zmluvy a prevodu preddavku objednávky vo výške 30-50%.
 • Výroba a montáž objednaného objektu situácie doma. Záverečná platba podľa zmluvy.

Príčiny nákupu

Jedným z najvýhodnejších argumentov je potreba používať detskú izbu nielen ako spálňu, ale aj miesta na hry. Potreba zachrániť voľné miesto podporuje rodinu s 2 alebo viacerými deťmi, aby efektívne pristupovali k dohode o bývaní. Existujú okolnosti, keď dieťa vôbec nemá vlastnú miestnosť, potom zariadenie na osobnú starostlivosť je jedinou cestou zo súčasnej situácie.

Teenager bude musieť ochutnať horizontálne transformátor lôžko – je ľahké zostaviť v výklenku alebo hrudníku. Ak je spálňa veľmi malá, potom je to výhodnejšie na objednanie vertikálneho typu lôžka. Pre 2 deti je rozumné vytvoriť poschodovú posteľ, pretože dve časti môžu mať takmer celú oblasť miestnosti. Pri zdvíhaní postele môže byť nižšia vrstva použitá ako pohovka. Toto je neuveriteľne pohodlné a nezvyčajné riešenie problému obmedzeného priestoru v interiéri.

Ak je veľkosť miestnosti dostatočná na umiestnenie 2 skladacích lôžok, potom je takáto možnosť vhodná pre tínedžerov, ktorí potrebujú osobný priestor. Každý môže čistiť svoje miesto na spanie.

Kombinovať a rôzne typy spacích modulov. Napríklad nainštalujte 1 stacionárne lôžko a 1 zdvíhanie. V tomto prípade môže dieťa počas dňa relaxovať alebo spiť. Tiež kombinovať horizontálne a vertikálne možnosti pre skladacie lôžka. Predstavivosť a kreatívny prístup pomôže krásne a štýlovo vybaviť priestor pre deti.

Ako si vybrať detskú skladaciu skriňu, pozrite si nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: