LED frost-rezistentná Street Garlands: Vlastnosti a typy

Nový rok zázrak čakajú na deti a dospelých, čo je dôvod, prečo mnohí ľudia premýšľa o dekorácii svojich vlastných dvorov. Skutočne novoročná atmosféra je ťažké vytvoriť bez jasného trblietania LED Girlandy, ktoré naplnia priestor tajomstvom a kúzlom mágie. Pre fasády sa odporúčajú voľby odolné voči mrazu.

História vzhľadu

Nový rok sa oslavuje mnohými storočiami. Späť v Rímskej ríši, bolo zvyčajné ozdobiť ulice kvetinových girlande pred sviatkom. Mnohé katolícke krajiny prijali túto tradíciu a dodržiavajú to až doteraz, len namiesto kvitnúcich rastlín, prospektov a ulíc zdobených girlletoe girlandy. V Nemecku, išiel ďalej, tam boli vence s žiarivými svetlami, ktoré viseli na dvere domov a okenné otvory, a odtiaľ sa táto skúsenosť rýchlo prijala všetky ostatné krajiny starého a nového sveta.

Elektrické girlandy vynašiel viac ako 120 rokmi, bol vynájdený a prezentoval vedeckého lekára Edwarda Johna v roku 1882., A už v roku 1906. Objavil prvý vianočný strom zdobený svetlom. Stalo sa to vo Fínsku a po 32 rokoch takáto tradícia prešla do našej krajiny. V súčasnosti je to už ťažké prezentovať novoročné dni bez nepravdepodobných zdobených ulíc, fasády domov, obchodných okien obchodných priestorov a stromov. Každý rok, dekorácia ulíc sa stáva viac rafinovaným a originálnym, dnes nie je nezvyčajné, žiariace kompozície na uliciach, „blikanie“ neba nad hlavou a reklamnými bannery, zdobené tajomným žiarami.

Tradícia zdobenie samotných budov sa objavila relatívne nedávno, stala sa potom, čo majitelia niektorých obchodov začalo zavesiť girlandy na ich obchodné miesta. Prilákali pozornosť kupujúcich na svoj tovar, ale myšlienka sa ukázala byť tak krásna a zaujímavá, že čoskoro sa osvetlenie začalo objavovať na súkromných domoch a chatách. Dlho, Rusi boli zbavení tohto potešenia, pretože máme oveľa ťažšie zimy ako v Európe, a najobľúbenejšie girmlands tam jednoducho nevydržalo naše studené. Technológie však nestojí na jednom mieste, a určitý čas boli špeciálne frost-rezistentné LED-GARLANDS, ktoré je možné zakúpiť.

Výhody

Princíp fungovania LED pre ulicu a doma to isté. Avšak, pouličné dekorácie sú špecificky vytvorené tak, aby odolali kolísaniu teploty, zrážok a vetrom. Pracujú až na -30 stupňov, bez padajúceho snehu, ani dážď nemôže odstrániť takéto lampy.

LED svietidlá rezistentné na mrazu sa vyznačujú dlhým použitím, Môžu byť verne počúvať niekoľko sezón, zatiaľ čo ich práca zostáva nepretržitá. LED prevádzkové obdobie 4-5 krát dlhšie ako konvenčné žiarovky. Mnohí sa domnievajú, že takéto girlands – dekorácie nie je lacná, nie je to pravda, takéto výrobky sú charakterizované malú spotrebu energie, takže organizácia svetelnej fasády nebude veľmi zasiahnuť peňaženku, ale potešenie bude doručiť veľa.

LED svietidlá sú veľmi svetlé, ich svetlo na ulici je viditeľné z diaľky, aj malá girland osvetľuje prijímajúce územie, takže nepotrebuje ďalší svetelný zdroj. Zároveň spotrebitelia všimli výnimočnú čistotu žiara. Žiarovky v takejto girlande sú spojené takým spôsobom, aby dizajn naďalej fungoval aj v situácii, keď jeden z existujúcich prvkov náhle zlyhá. To je hlavná výhoda LED v porovnaní so známymi žiarovkami, ktoré majú striktne sériový typ zlúčeniny, čo si vyžaduje absolútny stav služby.

Kreatívni ľudia sa budú páčiť skutočnosť, že LED GARLAND môže byť zdobený na vlastnej chuti: je šanca všimnúť si ju, aby ho premenila, pomocou pozlátkov, ako aj špeciálnych plastových trysiek rôznych foriem.

Chybne

O výhodách girlandy možno povedať veľmi veľa. Avšak bez lyžice nie je potrebné robiť bez lyžice: v tomto prípade to znamená cenu výrobku. Náklady LED diódy je rádovo vyššie ako tradičné žiarovky, je to však viac kompenzované dlhou skladovateľnosťou, možnosť práce dokonca s rozbitými prvkami a nízkou spotrebou energie. To je dôvod, prečo, preplatkovanie raz, nakoniec dostanete spravodlivé úspory.

Samozrejme, vysoká cena spôsobuje nízky dopyt, takže to nie je v žiadnom obchode, kde môžete nájsť takéto girlandy. Spravidla sa v ich implementácii zaoberajú len najväčšie supermarkety. Môžete sa tiež pokúsiť nájsť túto dekoráciu prostredníctvom internetu, avšak v tomto prípade neexistuje žiadna záruka, že budete môcť zmeniť tovar, ak máte chybné. Všetko závisí od pravidiel obchodnej platformy, na ktorej bola dohoda.

Názory

Niekoľko dôvodov na klasifikáciu ulice Nový rok Garlands.

Podľa spôsobu výživy je obvyklé prideliť nasledujúce typy.

 • Sieťový – v tomto prípade obmedzenia spojené s odľahlosťou zo zdroja elektriny.
 • Jednotné prvky batérie – to znamená, že modely, ktoré fungujú z batérií. Táto možnosť je vhodná pre ulicu, ak nie je možné zachrániť girlandu v interiéri, avšak s konštantným luminiscenciou môže byť potrebné vymeniť batérie.
 • Modely na solárnych paneloch – Jedná sa o moderné vysoko elastické zariadenia, ktoré v celom svete akumulujú energiu v sebe, a vďaka nahromadenému svetlu, môžu pracovať celú noc.

Tretia možnosť sa považuje za optimálnu, pretože akumulácia energie sa vyskytuje aj za zamračené počasie.

V závislosti od konfigurácie niekoľko možností pridelí.

 • Univerzálne LED zariadenia – Toto sú výrobky s pekným elastickým dizajnom, ktorý zahŕňa použitie flexibilného drôtu, na ktorom sú striedavé žiarovky pripojené. Takéto modely sú vhodné na zdobenie akýchkoľvek povrchov najligútnejších tvarov, môžu obnoviť vlnu, kruh, vianočnú hviezdu a akékoľvek iné postavy, takže často sa používajú na zdobenie arbors, stromy, upravených kompozícií a rímsy doma. Mimochodom, takéto výrobky môžu byť monochromatické aj viacfarebné.
 • CHARLAND CONTRAIN ALEBO CONTRAIN – Taký girlanda vyzerá ako kábel s žiarovkami LED, zaveseným rovnakou veľkosťou. Dĺžka takejto girlandu sa spravidla líši od 1.6 až 9 metrov, takže každý si môže vybrať najvhodnejšiu a najziskovejšiu možnosť dekorácie. Ak si želáte, môžete si zakúpiť takéto girlandy pre Windows, a môžete usporiadať celú fasádu. Pomerne často sú pripojené k prejdeniu a verande.

 • GirlAnds vo forme ľadovcov alebo „Fringe“ – Tento výrobok bude najlepšou voľbou len vtedy, ak zdobíte okenný rímsy alebo v blízkosti vstupných dverí. Princíp prevádzky je podobný prvej dvom možnostiam, ale počet žiaroviek je oveľa menej. Typicky, dĺžka každej nite nie je viac ako jeden meter, zatiaľ čo LED diódy sú zoskupené vo farbe v malých zväzkoch, takže keď je zariadenie zapnuté, objaví sa účinok posuvného žiarenia.
 • Garlanda Mesh vyzerá veľmi krásne, Aj keď je technicky komplikovanejšie: to sú rôzne rôzne drôty, v spojovacích miestach, z ktorých sú LED diódy zaznamenané navzájom. Takéto výrobky sa kúpili za zdobenie celých stien budovy, ako aj na zdobenie terás a arborov. Dizajn je vybavený špeciálnymi konektormi, ktoré vám umožní kombinovať jednotlivé položky v každom girlande širokej škály veľkostí.

Majte na pamäti, že v takýchto modeloch je dosť tenká, krehká a môže byť ľahko zakázaná v mechanickom poškodení. To je dôvod, prečo je podobná mriežka lepšie zavesiť na hladké povrchy – nepatrí na dekoráciu stromov. V závislosti od uvoľneného osvetlenia môže mať girland studený biely odtieň, a možno farbu – modrá, červená a žltá. Môže byť použitý na vyzdobenie budov v retro štýle alebo vytváranie štýlových stručných kompozícií

Čo je duralita girlandu?

Špeciálny druh ulice odolných voči girlande je zrkadlený. Táto dekorácia je špeciálna trubica s LED diódami umiestnenými vo vnútri, zatiaľ čo vzdialenosť medzi svetlami sa môže pohybovať od 12 do 27 mm. V závislosti od rozmanitosti kábla, Girlandy sú ploché a okrúhle. Dural je najčastejšie používaný na vytvorenie slávnostných svetelných nápisov a obrázkov, používajú sa všade na zdobenie obchodných okien a reklamných štítov.

Na základe Duraity bol vytvorený ďalší pôvodný model ulice girlandy, ktorý sa nazýva „tavenie ľadovcou“, žiariace vlákna visí z trubice, ale vďaka špeciálnemu regulátoru, postupne idú von. Zdá sa teda, že oblasť žiara postupne znižuje. Spravidla sa počet ciest v jednej girlande kolíše od 5 do 10, zatiaľ čo vzdialenosť medzi nimi je 10-50 cm.

Garlands z Duraalit postupne dobytie trhu fasádnej dekor, s istotou honovaním všetkých ostatných druhov girlands, pretože sa vyznačujú nezvyčajnými a štýlovými efektmi. Zároveň nie sú vhodné na zdobenie stromov a zaoblených povrchov.

Ako si vybrať?

Street GirlAnds zariadenie pripomína konštrukciu určenú pre obytné priestory. Majú však množstvo dôležitých rozdielov a najdôležitejšie z nich je spojené s kvalitou izolácie. Vysuletné LED diódy odolné voči mrazu musia byť spoľahlivo chránené pred kvapkami teploty a drsných podmienok zimy, ako aj z vysokej vlhkosti a dlhodobej zrážky. To je dôvod, prečo je v prvom rade venovať osobitnú pozornosť kvalite plastov, ktorá sa používa na vytvorenie telesa lampy. Vysoko kvalitný materiál z rozlišovania je pomerne jednoduchý: lacná jednoduchosť nevydrží teploty pod značkou 20 stupňov a trhlín.

Bohužiaľ, byť v obchode, je dosť ťažké identifikovať falošné. Z boku a drahého a kvalitného plastu vyzerá presne rovnako, preto stojí za to zaplatiť pozornosť na označenie – G a R je to ručiteľ pravosti výrobku a spôsobuje vysoký mrazivý odpor povlak. A ešte lepšie zastaviť na takých LED dióde, v ktorých je trup vyrobený z gumy alebo gumy, takéto povlaky nielenže výrazne rozširujú skladovateľnosť výrobku, ale tiež zvýši stupeň bezpečnosti jeho prevádzky.

Frost-rezistentný girlandu pre ulicu z LED môže byť nákup, ktorý sa bude cítiť celkom viditeľný rodinným rozpočtom, a cena tovaru do značnej miery závisí od jeho dĺžky: kratšia, lacnejšie. To je dôvod, prečo sa snažte vypočítať presne čo najviac, akú veľkosť sa vyžaduje Garland. Spravidla, v závislosti od výrobcu, sa vyrába vo veľkosti od 5 do 20 metrov a ak je to žiaduce, môžete dokonca nájsť produkt, ktorej dĺžka dosiahne 50 m. Môžete si však kúpiť niekoľko malých girlands a pripojiť ich medzi sebou pomocou špeciálnych konektorov, ktoré umožňujú zhromažďovať zariadenia v jednom reťazci.

Je veľmi dôležité, aby sa Garland bola odolná voči vlhkosti, zásada je tu najjednoduchšie: ak má dizajn dodatočnú ochranu pred vodou, potom obal neindikuje označenie vo forme písmena n. Majte na pamäti, že počas prevádzky girlandu, ktorý je poháňaná sieťovou sieťou, je veľmi dôležité, aby napätie v ňom bolo stabilné. Ak by to nebolo možné zabezpečiť, aj najdrahšia a vysoko kvalitná Garland môže rýchlo zlyhať v prípade, keď napätie nie je stabilné. Preto je lepšie kúpiť ďalší stabilizátor v súprave, bude to vyžadovať niektoré nepredvídané výdavky, ale efektívne chráni vaše šperky z skokov v sieti. Alebo je to stojí za to zostať na iných možnostiach pre navrhovanie miestnej oblasti.

Ešte raz venujeme pozornosť tomu, že LED diódy odolné voči mrazu sú oveľa drahšie ako miestnosť, takže ak sa stretnete s výrobkom, ktorých náklady je oveľa nižšia ako priemerný trh – to je dôvod upozorniť. Pravdepodobnosť je vysoká, že pod rúškom studených a odolných vlhkosti sa snažíte ponúknuť izbu, ktorá nevyžaduje dodatočnú ochranu pred zlým počasím.

Samostatná pozornosť by sa mala venovať mechanizmu pripojenia girlandu. Všetky nákupy sa odporúčajú vykonávať výlučne v certifikovaných miestach predaja, okrem toho, Je dôležité dodržiavať niekoľko odporúčaní.

 • Zariadenie musí byť nevyhnutne vybavené systémom automatického vypnutia v situácii pre preťaženie siete – takáto možnosť výrazne rozšíri používanie girlandu.
 • Na obale s LED, musí byť nájdené v informáciách s napájaním a napätím, ktoré prispievajú produkt. Okrem toho musí mať predávajúci doklad potvrdzujúci požiarnu bezpečnosť výrobku, ak ho nemôže predložiť, nákup by mal okamžite odmietnuť.
 • Uveďte informácie o existujúcich výrobcov, vytvorte si solídnu voľbu v prospech osvedčených značiek, ktoré sa zaoberajú vydaním tohto produktu v priebehu rokov.
 • V obchode, skontrolujte prevádzku zariadenia, LED svietidlo by malo byť nasadené a skontrolovať každé pripojenie, ako aj napájanie a pevnosť napájania. Musíte tiež skontrolovať silu elektroinštalácie, nemalo by byť rozbité.
 • Zo zástrčky na svietidlá by mala byť udržiavaná vzdialenosť aspoň 1.5 M.

Pamätajte, že správne vybrané Garland nie je len zárukou krásy a veľkolepé dekorácie fasády, ale aj garantom vašej bezpečnosti počas prevádzky zariadenia.

Ako nainštalovať?

Aby sa Garland dlhý čas a spokojný s jeho čistému blikaniu svetla, je nevyhnutné správne nainštalovať. V zásade je možné použiť úplne akékoľvek základy na uloženie LED diódy, ale voľba vo veľkej miere závisí od vlastností samotného girlandy, jeho veľkosti a tvaru. Ak je vaša likvidácia dlhá LED, môžete bezpečne zdobiť celý dom po obvode alebo usporiadať celú stenu, a ak máte na krátku pásku rozpočtu, stojí za to zostať na dekorácii okenných odkvapov alebo otvárania dverí. Médium pre možnosti dĺžky možno použiť na vyzdobenie malých kríkov, stromov alebo zábradlia, ako aj schody vedúce k domovu.

Priniesť girlandu do pracovného stavu, mal by byť jednoducho rovnomerne distribuovaný požadovaným povrchom.

Režimy práce

Režimy prevádzky LED svietidiel v Rusku sú zriadené v súlade s normami, ktoré v súčasnosti pôsobia na legislatívnej úrovni.

Model vyrobený výrobcami, spravidla, majú niekoľko režimov, z ktorých najobľúbenejšie sa zvažujú:

 • Upevnenie – režim, pre ktorý je charakteristická najčastejšia žiara diód;
 • Naháňajúce (zisenie) – V tomto prípade sa diódy postupne získavajú jas a zoslabenie sa vyskytuje striedavo a pomerne pomaly, v tomto prípade môžete vytvoriť takmer dokonalý účinok pretečenia svetla;
 • Blesk (blikanie) – s týmto režimom, každá piata dióda bliká, zvyšné práce v štandardnom režime;
 • Chameleon (Chameleon) – V tomto prípade sa odtieň diódy mení po celú dobu;
 • Multi Cheing – Táto možnosť je možná len vtedy, ak je regulátor prezentovaný, keď sa režimy prevádzky neustále nahrádzajú.

Optimálne nákup možností s niekoľkými režimami pre dom, v tomto prípade môžete vytvoriť skutočný rozprávkový príbeh v mojom dvore.

O tom, ako správne pripojiť LED LED Frost-rezistentné ulice Garlands, pozrite si nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: