Neobvyklé nástenné hodiny v interiéri

Vo veku rozvinutých technológií sa často zdá, že mechanické hodiny sú menším prvkom usporiadania. Napriek tomu, že môžeme zistiť čas v telefóne alebo počítači, nič nemôže zdobiť interiér ako nástenné hodiny. V našom článku budeme rozprávať o modeloch nezvyčajného typu, prostredníctvom ktorého môžete zmeniť aj tie, ktoré je najviac nudný interiérový dizajn.

Odrody

Hodiny Výrobcovia dnes platia veľa času vytváraním niečo kreatívne. V boji o pozornosti Kupujúceho sa narodia najviac neočakávané myšlienky, z ktorých je možné vidieť na počítadlách obchodov alebo v súkromných zbierkach dizajnu. Klasifikovať modely môžu byť klasifikované rôznymi vlastnosťami.

Všetky produkty môžu byť napríklad rozdelené do 3 skupín:Priemyselná hmotnosť, dizajnér a vlastné. Možnosti pre prvú skupinu sú vykonané stranami, so zameraním na optimálny kruh kupujúcich. Dizajnérske veci sú vyrábané v jednom uskutočnení, ako aj analógy, vykonávané nezávisle často z liekov.

Nástenné hodiny môžu byť rozdelené na rad druhov.

S kreatívnou tlačou

V skutočnosti, dizajn samotných hodín je štandard: majú šípky, pracovný mechanizmus a nadácia, ktorej forma môže byť okrúhle aj štvorcové, oválne, kosoštvorcové. Rýchlosť dizajnu v týchto modifikáciách sa vykonáva na nezvyčajnom výkrese. Môže to byť napríklad obrázok:

 • stará veža alebo mlyn;
 • takmer vymazaný voličom;
 • Funny Cartoon Sovy;
 • dinosaury na pozadí sopky;
 • očarujúce citácie zdobené kamienkami;
 • symbolická karta s obrazom rôznych zvierat;
 • futbalové ihrisko s loptou;
 • Myš jesť syr.

Nezvyčajný tvar

V takýchto modeloch je výpočet predslov. Všetko ostatné sa nezmení: hodiny majú známy dial, druhú, minútu a šípku hodín. Často sú to možnosti pre deti, ktoré môžu byť vyrobené vo forme, napríklad slon, myší, zajačikov alebo kreslených znakov.

ale, Okrem jednoduchého tvaru môže byť dizajn nástenných hodín zložitý. Napríklad v pravítke môžete nájsť hodiny s bitkou vo forme hračky, vyrobený pod starým. Model môže byť ako nasekaný dom s barnou strechou, ako aj s obyvateľmi používanými svojimi záležitosťami.

Samostatné možnosti a sú zdobené so Soutteette. Tieto úpravy majú spravidla malú veľkosť číselníka, pretože hlavný dôraz je uvedený na tvare výrobku.

Bez čísel

Tieto modely sú tiež premenlivé z hľadiska dizajnu. Môžu byť okrúhle, štvorcové. Návrh tohto typu výrobku sa skladá z dvoch šípok a disku, v ktorom je úloha čísel priradená, napríklad body, prúžky. Niekedy kruh a prázdny: okrem strelca, nie je nič. Niekedy, okrem hodinového a minútového strelca, má model sekundu.

Tento riadok obsahuje aj modifikácie, z toho, ktorá sa skladá z pásov. Každý pás zodpovedá určitej hodine. Dizajn môže byť celkom jednoduchý, rovnako ako ťažké, keď je veľa pásov a každý z nich je zdobený, napríklad sklenené kvapky.

Niekedy miesto čísel zaberajú hieroglyfy.

Premenná v priemere

Táto kategória je hodinami typu steny, ktorých počet sú pripojené k samolepiacej základu. Modely sú veľmi variabilné v dizajne a poskytujú zmenu priemeru v odporúčanom rozsahu od 20 do 40 cm. Sú rozdelené do dvoch pravidiel: obyčajná a prémia (v priemere môžu byť od 60 cm do jedného a pol metrov). Priemer vo výrobkoch je vybraný na žiadosť kupujúceho, pre označenia rovnakej vzdialenosti od stredu modelov zahŕňajú špeciálne šablóny.

Tieto možnosti sami vyzerajú nezvyčajné a štýlové. Výrobcovia sa však podarilo rozšíriť návrh dizajnu. Namiesto čísel, model môže byť zdobený fluttering vtáci, krásne motýle, mačiatka. Vyzerá to mimoriadne výrobok, v ktorom je umiestnenie číslic priradené ikonám sociálnej siete. A to môže byť Kávové zrná s šálkami kávy, listy, nápisy, balery, srdcia, milostné slová, hmyz.

S kalendárom alebo podsvietením

Možnosti s kalendárom vyzerajú jedinečné: môžu byť jediné plátno alebo sa líšia v tvare variácie, avšak Každý je doplnený kalendárom obvyklého alebo tortu typu. Často je to reaxthel so štýlovým dizajnom schopným stať sa dekoráciou rôznych miestností príslušného interiéru.

Tento riadok obsahuje modely rôznych typov, vrátane elektronických. Môžu to byť možnosti v blízkosti klasiky s žiariacimi číslami. Okrem toho existujú modely vo forme retroplakátov, zvýraznené zvnútra. Typ podsvietenia môže byť odlišné, LED modely vám umožňujú vidieť čas dokonca v úplnej tme.

Podľa typu materiálu

Nie je tajomstvo, že na výrobu nezvyčajných vecí používajte známe suroviny. Výrobcovia sa však niekedy presahujú. Napríklad Kovový Podaria sa na vytváranie hodiniek hádanky s otvormi pre niekoľko častí. Okrem toho, z toho istého kovu môžu urobiť hodiny, z ktorých polovica bude normálna a druhý rámec. Pri pohľade na ne je tvorený pocit, že sú napoly rozobraté.

Výrobcovia dokazujú, že kov môže byť dokonca otvoreným, vytváraním vytáčania zmiešaním veľkých a malých čísel, rovnako ako vtipné zvieratá. Niekto robí hodiny z plastových lyžičiek, makrame, dreva. Kreatívne riešenie je výroba pozadia hodín z machu.

Sledovanie takýchto hodín na stene je nezvyčajné a efektívne.

Niekto sa zdá byť príliš nudný Drevený číselník. Mať určité zručnosti pri maľovaní, môžete ju maľovať s akvarelom, kresliť, napríklad západ slnka, svitania, nočná obloha. Pozrite sa originál v interiéri a model z korku stromu z farebných oblastí. Okrem toho môže byť produkt vykonaný Z preglejky, ako aj pletené plátno. Existujú modely z textilu (napríklad vo forme mamy kurča s kurčatami).

Majstri, kreatívne sa pozerajú na svet cez hranol jeho kreativity, vytvárajú produkty aj z obručky, plnenie ich vnútorného priestoru, povedzme, listy z hudobných notebookov. Na internete Môžete vidieť hodinové modely z:

 • dosky, corpping, podšívka;
 • kolesá na bicykloch a strojoch;
 • vinyl a CD;
 • Vintage zásobníky;
 • Tablety, plátno v ráme;
 • Dorshlagov, dosky, povodia;
 • Polaroidové fotografie;
 • Kostya Domino.

  Okrem toho existujú možnosti so šípkami a rúrkami, samolepkami, šijacími kolíkmi, fotografiami v rámci úlohy čísel. Kreativosti môžu byť nazývané produkty vyrobené z kníh, gombíkov, tenisiek, fotografických rámov, drevených línií, ako aj stekenistov.

  Tipy na výber

  Výber možnosti neobvyklých nástenných hodín, Je potrebné venovať pozornosť viacerým niom.

  • Model musí zodpovedať interiéru, v ktorom to vyzdvihnú.
  • Veľkosť je vybraná s modlitbou špecifická miestnosť tak, že hodiny sa nezdá príliš ťažkopádne alebo malé.
  • Je dôležité vyzdvihnúť témy, Vyberte možnosť Vzhľadom na účel izby. Napríklad vyprážané vajcia alebo šálka kávy vhodná pre kuchyňu, umenie panel – pre spálňu alebo obývaciu izbu.
  • Farebné riešenia Hodiny musia zodpovedať výberu odtieňov interiéru.
  • Model by nemal byť vyradený Z celkového interiéru nie je ani formulár ani dizajn.
  • Produkt bude vyzerať výrazný Na pozadí obkladu bez tlače a komplexnej textúry.
  • Dôležité postavenie hodiniek. Lacný model sa nepozerá na slušný interiér.

  Ak sú hodiny prijaté na vytvorenie špecifickej kompozície, pozrite sa na podobnosť farby, štýlu, formy.

  Použitie v interiéri

  Aby sa výrobok dobre zmestil do konkrétnej miestnosti, priblížte sa k voľbe jeho dizajnu, veľkosti, štýlu a tvaru, potrebujete hoci.

  Obývačka

  V tejto miestnosti všetci vyriešia metra a miesto. Môžete zaviesť hodinky s individuálnym dizajnom tu nad krbom, na stene v blízkosti útulnej pohovky alebo stoličiek. Ak je priestory komplikované výčnelkom, môžete ho použiť. V ideálnom prípade sa tu pozerajú samolepiace hodiny veľkého priemeru.

  Ak je miestnosť malá, môžete si kúpiť skrinové hodiny, ale bez hlavného panelu. Budú ozdobiť hosťovský interiér zdobený v rôznych štýloch (moderné, loft, grunge, ar podvod). Pre klasickú sálu si môžete kúpiť model hodín so štukovým dekorom. Sledovanie takýchto hodín je mimoriadne a veľmi vhodné.

  Kuchyňa

  Kuchyňa bude dobrým modelom z Colandra, dosiek a iných jedál. Okrem toho je to celkom harmonické, aby sa zmestili produkty s nezvyčajným tvarom a obrazom. Pri výbere konkrétneho modelu je však potrebné zohľadniť štýl interiéru. Napríklad, hodiny-dosky budú vyzerať krásne v interiéri olívovej, ruskej kuchyne, v štýle GZHEL, Krajina.

  Výrobok môžete zavesiť cez jedálenský kút, na stene stojana tyče, na otvorenej stene, kde nie sú žiadne police. Umiestnenie bude závisieť od plánovania, vlastností izby. Ak chcete sledovať hodiny výrazne, je lepšie ich zavesiť tam, kde budú dobre viditeľné. Veľkosť by nemala byť príliš veľká, komplexný dizajn nie je vítaný, pretože v kuchyni sú zvyčajne veľa rôznych malíkov, a taký dizajn na jeho pozadí môže vytvoriť ilúziu vrhov.

  Spálňa

  The Bedroom potrebuje modely s jednoduchým vnímaním. Môže to byť možnosť s akvarelovým obrazom na plátno alebo drevenej základni. Môžete kresliť fantasy, okvetné lístky lietajúce vo vetre sakura, rastliny, abstraktné vzory, etnické ozdoby. Okrem toho môžete zdobiť spálňu a samolepiace hodiny výberom možnosti jednoduchým malým dizajnom.

  V spálni môže bachelor zavesiť originálne konštrukčné hodiny vo forme rozptylových hádaniek alebo možností s podsvietením LED. Okrem toho bude celkom vhodné pozrieť sa na modely s trupom, vyrobený pod bronzom alebo striebrom.

  V detskej spálni môžete zavesiť možnosti s vílou, motýľov, hračiek.

  Zároveň môžu byť hodiny vyrobené aj z textilu.

  Zaujímavé príklady

  Ponúkame 10 štýlových cvičení pre dizajn domova Nástenné hodiny Neobvyklé formy:

  • Hodiny zo zrkadiel kusov prinesú špeciálnu chuť do interiéru;

  • Registrácia rekreačnej oblasti podkrovného štýlu o niekoľko hodín;

  • Modely tvorivých hodiniek čiernej farby na zameranie pracovného priestoru;

  • Možnosť vo forme vývestia schopného zdobenia kuchyne vintage štýlu;

  • Kreatívne hodiny pre rekreáciu s dekoratívnym zaťažením;

  • rozsiahly príslušenstvo v retrarostile, ktorý podporuje určitú atmosféru;

  • Dizajnérske zloženie v čiernych a bielych tónoch na ozdobenie modernej obývacej izby;

  • Sledovať model vo forme špirály schopnej zdobiť minimalistický interiér;

  • Obrie Hodiny sebahodnotenia ako prízvuk útulného hosťovského kúta;

   • Bicykel Tvar ako stena Accent Brick Wall.

   O tom, ako urobiť nezvyčajné nástenné hodiny s vlastnými rukami, pozrite si nasledujúce video.

   Hodnotiť článok
   ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
   Pridať komentáre

   ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: