Dvere farby „biele dub“ v interiéri

Prineste do svojho interiéru s ľahkosťou ľahkosti a aristokracie, elektívnej a šľachty s pomocou správne vybraných dverí farby „bieleného dubového“. Návrat k prírodným materiálom, vracia sa k sebe, pretože to môže byť útulnejší ako dom, „priedušný“ pokoj a mier. Sencie vytvárajú súbory s použitím dverí farby bieleho dubu.

Zvláštnosť

Dvere „požehnané dub“ – špeciálny predmet interiéru. Nevkladajte ich v žiadnej miestnosti. Ale ak sú interiérové ​​dvere na svojom mieste, a čo je najdôležitejšie, v pravom dizajnom prostredí, vysoko zdôrazňujú štýlovú akcenty miestnosti, ich dopĺňajú a nevytvárajú na pozadí.

Veľké dvere v nasledujúcich štýloch dokonale fit:

 • Škandinávsky – Vzhľadom k prirodzenosti textúry.
 • Provence a krajina – drevené dvere rozlišovacie črty „rustikálnych“ smerov.
 • Classic (smer angličtiny) – Oaks sa často uplatňujú ako dizajnérske riešenie.
 • Vintage – bude vhodné rôzne „Zostavené“ sivasté farby.
 • Moderné pokyny – Hlavná pozornosť detailom: Rukoväte, rôzne dekoratívne vložky.

Chybná mylná predstava, že jasné farby sú značky, možno vyvrátiť farebným nábytkom bieleným dubom. Okrem toho, riešenie, aby sa ľahké dvere mohli pomôcť pri organizovaní malého, tmavého priestoru, ako je chodba. Dvere nebudú sťahovať a jesť priestor, pretože by to urobilo tmavé analógy, a to aj naopak, prinášajú potrebnú ľahkosť av interiéri.

Skutočné bielené duby patria do elitných plemien. Ale jeho farebné variácie sú mnohé. A neprofesionálne to môže zmiasť s podobnými textúrami, ako je napríklad dub Sonoma. Okrem toho môže byť zvolený materiál od rôznych výrobcov rovnako volaný, ale byť v rôznych farebných odtieňoch.

Prírodný bielený dub má širokú paletu studených, neutrálnych a teplých tónov, môže prevládať ako dymová farba a svetlo, odtieň mlieka.

Celá biela paleta dubov

Oak je prírodný materiál, ktorý sa používa veľmi dlho. Vďaka svojej jedinečnej textúre dostal špeciálnu lásku, ktorá okrem toho môže mať úplne inú farbu: z čiernej do bielej, zlata a striebra a dokonca červenej a zelenej. Teoreticky môže byť akékoľvek plemeno nasekané, ale jedinečné odtiene zostanú. Bielený dub môže byť popol alebo sivý, a môže byť ťahaný perlovým odtieňom. Tam sú tiež, že odtiene ľalie, ružové, béžové, medové farby sú potiahnuté na túto textúru.

Dub, a obzvlášť bielený, dobre kombinuje s ich „príbuznými“ a inými horninami dreva. Preto môžu byť dvojfarebné dvere v kombinácii s tónom tabaku, brandy alebo moraine dub (tmavé tóny) považované za obzvlášť pôsobivé, s kontrastnou farbou dreva Bordeaux alebo Wente, Káva (Mocha, Cappuccino) a čokoládové odtiene.

Sú schopní vytvoriť jedinečnú kombináciu farby s bielym dubom a stať sa jedinečným akcentom interiéru.

Nižšie uvedené video ukazuje, ako sú dvere vyrobené v bielej dubovej technike.

Aký materiál v tejto farbe vybrať?

Spočiatku bol bielený dub vyrobený z prírodného dreva. Bremeno bolo prijaté, urobené nad ním niektoré akcie – ošetrené, namočené v špeciálnych kompozíciách, potom sušené. Veľmi dobre vysušené, až 8%. Viac „mokré“ plemeno nie je vhodné na výrobu interiérových položiek. Čo povedať, ale ak sa oak sám považoval za elitný materiál, potom jeho zvolená verzia sa stala ešte exkluzívnou verziou.

Ako čas. Exkluzivita chcela všetci. Trochu neskôr začal napodobňovať bielenie dub na dyhované, laminované alebo pvc-fóliové dvere. Dýchané dvere sú vyrobené hlavne z MDF. Tento materiál najčastejšie sa skladá z ihličnatých hornín, ale to je základ.

Na vrchole sú pokryté dyhami – tenkým rezom dreva, v konkrétnom prípade štrbinového dubového rezania. Ecochpon, laminát a PVC sú tiež vrstvený materiál, ktorej horná vrstva je špeciálny film.

Každý materiál, z ktorého sú dvere vyrobené, jeho charakteristiky odolné voči opotrebeniu, požiarna bezpečnosť, interakcia vlhkosti. Ale nezosobášená časť dverí je a armatúry. Spoľahlivé upevnenie, dobre pracujúce západky a zámky by mali byť nielen pracovníci, ale tiež zapadajú do interiérového konceptu.

Výber dverí v bielenom dub bude závisieť od ekonomických, estetických a praktických úvah:

 • Najdrahšie dvere z prírodných drevných plátnov, o niečo lacnejšie z masívu.
 • Ekonomickejšie možnosti sú dyha, PVC alebo laminát. Pri výbere dýhovaných dverí „bonus“, bude zrejmé, že dotykovej textúry plátna, ale laminovaných alebo dverí s PVC povlakom, vďaka jeho vlastnostiam (v skutočnosti, sú to filmy), jednoducho prenášajú strom rezania stromov.

Jednoduché dvere so vzorom alebo bez – klasické riešenie v izbách. Ich voľba závisí najmä od toho, ako budú kombinované s celým interiérom. Clementové dvere budú objavené pre tých, ktorí hľadajú trvanlivé a spoľahlivé návrhy. Okrem toho sú jeho prvky zameniteľné.

Kniha dverí alebo skladania pomôžu ušetriť priestor.

Preskúmať výrobcov

Nájdite svoje perfektné sfarbenie dverí biely dub nie je ľahký úlohy. Rozhodovanie so štýlom a ako je odtieň povinný nájsť, môžete bezpečne ísť do obchodu. Vyberte si dvere na internete – skôr kontroverzné riešenie, pretože obrazovka a fotografie nie vždy pravdivo zobrazujú skutočnú farbu dverí.

Predpokladá sa, že vynikajúca kvalita pri dverách z Európy. Avšak, ceny za takéto dvere sú tiež „vynikajúce“.

Nasledujúce výrobcovia majú popularitu:

 • Taliansko: Garofoli; TRE-PIU; DOLCE VITA; 3.
 • Španielsko: UNIARTE; Pordadeza, ako aj Luvipol.
 • Nemecko: Comtür, Wippro, Hörmann.
 • Fínsko: Matti Ovi, Fenestra, Jite.

Menej „Busacias“ ceny majú dvere z Bieloruska. Produkty takýchto firiem ako „Hales“, Belwooddoor, zelená rastlina milovala kupujúcim za ich prirodzenosť a dobrú kvalitu.

Ruskí výrobca nezaostáva za ich zahraničným kolegom. Potvrdenie tohto je početné recenzie lídrov na trhu. Medzi domácimi firmami je možné nájsť produkty z masívu a z MDF a PVC, laminátu a v rôznych cenových variáciách. Existujú rozpočtové možnosti a drahé.

Upozornené vodcovia – značky nábytku „Sofia“, „Volkhovets“ sú pripravení ponúknuť kupujúcemu najširšiu voľbu dverí, vrátane farieb dubového dubu (alebo veľmi podobného tieňa). TRUE, Medzi sieťami takto obchody narazia na nečistých predajcov. „Sofia“ sa rozlišuje dlhou dodávkou. „Volkhovets“ sa oženil (ku ktorému došlo pri dodávke). A jedna a iná firma sa vyznačujú vysokou cenou. Ale názov „Mark №1“ (2016. ) Len nie je pridelené a väčšina produktov „Volkhoves“ má bezchybnú kvalitu. A životnosť 10 rokov od Sofie inšpiruje dôveru.

Môžete nájsť dobré dvere od iných výrobcov, ktorí nie sú horšími ako vodcovia priemyslu, mnohí z nich sú prakticky nie sú nižšia v kvalitách a nákladoch.

Ostatné firmy pozitívne sa osvedčili:

 • „Alexandria dvere“;
 • „ALVERO (LEADER)“;
 • „Art Deco“;
 • „Dariano Porta“;
 • „Europan“;
 • „Kabinetmaker“;
 • „Matador“;
 • „Nábytok-pole“;
 • „Oceán“;
 • „Onyx“;
 • „Framir“.

Samozrejme, každý výrobca má svoju vlastnú špecifickosť, výhody a nevýhody. Niekto je zaznamenaný dlhá dodávka, továreň a doprava manželstvo, nie dosť slušní zástupcovia v regiónoch, falziách. Ale niekto za jeho povesť stojí hory a potvrdzuje s certifikátmi („Ocean“), niekto poskytuje prijateľné ceny („ALVERO“, „DORIANO PORTA“, „ONYX“), niekto má skvelý zážitok („skrinka“).

Ale rovnako, vyberte si vysoko kvalitné dvere domáceho výrobcu celkom reálne.

Aká tapeta a podlaha?

Biely dub – Veľmi Laconic, ale trochu rozmarný z hľadiska náborovej farby.

Pri výbere farebných riešení musíte vziať do úvahy pár nuansy:

 • HUE – Môže to byť teplé a chladné. V závislosti od toho, čo to je, farby interiéru budú pečať.
 • Štýl dizajnu – každý smer je neoddeliteľný v jeho palete.

Aké budú steny (hladké alebo s imitáciou akejkoľvek faktúry) nie je tak dôležité, keď sú dvere nainštalované fúzy. Viac pozornosti stojí za to platiť za farbu. Takýto dub je dobre „priateľský“ s jasnými, pastelovými stenami. Ale v studených odtieňoch (morská vlna, grafit, fialová) môže vyzerať celkom vhodné. S studenými odtieňmi bielej dubovej kombinovanej Lilac, mäty, šalátovej, ružovej. Srdečne fit biele, piesok, jasne zelené, tyrkysové farby.

Niektoré farebné kombinácie s bielym dubom, v závislosti na štýle:

 • Provence: olivový, bledý zelený, levanduľa, smotana, mliečne výrobky.
 • Škandinávsky: Biele, svetlé odtiene vysokej saturácie.
 • Techno a moderné smery: kontrastné šťavnaté farby.
 • Klasický: Svetlé odtiene, bažina.

Biely dub vyzerá organicky v tých interiéroch, kde sa všetky farebné riešenia nachádzajú v rovnakom svetlom rozsahu, kde sú jasne oddelené kontrasty, kde sú prítomné šťavnaté farby, ale nie je žiadna viaccestná a obrovské množstvo farieb.

Podlaha v miestnosti, v ktorej môžu byť dvere farby bieleného dubu:

 • Kontrastné – Wenge, Ash-Grey, Loredukto a iné tmavé, takmer čierne variácie.
 • Byť čo najbližšie k farbe farebného povlaku.

Tretia možnosť nie je uvedená. V opačnom prípade je možná disonancia farieb. Výber kontrastných kombinácií je potrebné zvážiť, že v tomto prípade sú v interiéri prijateľné len dva plemená: dub a wenge (Loredo a iné tmavé materiály).

Keď sú povlaky dverí a podlahy blízko, môžete použiť niekoľko podobných plemien dreva (napríklad na podlahovom smreku a nábytok z popola).

Veľkolepé príklady v interiéri bytu

Interiérový dizajn, v ktorom sú dvere bieleho dubu, možno dva druhy – približne v jednej farebnej schéme a „hra kontrastov“. Okrem toho sú v prvom prípade možné možnosti, keď sa používajú iba podobné farby, a keď sú jasné, šťavnaté farby (levanduľa, šalát, tyrkysový) sú prítomné v dekor.

Ľahké tiché a pokojné pastelové odtiene (napríklad béžová) na stenách. Konzonančné odtiene svetlého dreva na podlahe. Jasný a praktický nábytok v izbách. Taký je prvý dizajn dizajnu riešenia.

Keď sa rozhodnutie vydávať všetko v jednom tóne, zdá sa, že nudné, farebné akcenty prichádzajú na záchranu. Môžu byť v obrazoch, doplnkoch, textíliách. Svetlé farby sú schopné priniesť nejaký život a nezvyčajný interiér. Dokonca aj riešenie dať veľký svetlý kvet na izbe môže pomôcť interiéru s novými farbami.

Pre tých, ktorí majú radi experimenty a nebojí sa tučným riešeniam, môžete navrhnúť kombinovať kontrastné farby. Dvere a podlaha, štýlové interiérové ​​položky dokonale dopĺňajú. Grafit alebo iné šťavnaté tmavé steny sa stanú vynikajúcim rámom farby farebnej fúzy oak. Hlavná vec je pamätať na to, že tmavá farba je dobrá len pre veľké priestory, ktoré idú na slnku.

Použitie kontrastu dverí a pohlavia bude veľkolepé a takmer už „tradičné“. Požehnaný dub a wenge – veľmi často môžete splniť takéto odporúčanie v interiéri, ale aj s inými plemenami dubov vyzerá veľmi zaujímavé a štýlové.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár