Hovory o batériách: Charakteristiky, funkcie inštalácie a voľby

Hovory batérií môžu pracovať nezávisle od siete. Aby ste si mohli vychutnať túto výhodu, musíte najprv vybrať model, a potom správne ho položte. Budeme musieť pochopiť, či spustíme a so špecifickým typom zariadenia.

Názory

Problém je, že toto zariadenie je len „krúžky na rôzne pražce“ úplne nesprávne. Nedávno, asi pred 30 rokmi, bolo možné kúpiť alebo jednoduchý káblový volanie alebo zjednodušenú mechanickú možnosť vôbec. Teraz sa situácia dramaticky zmenila a Dokonca aj konvenčné elektromechanické zariadenia môžu mať rôzne melódie. Existuje významný rozdiel v dizajne, vďaka ktorým si môžete vybrať model podľa vášho vkusu v akomkoľvek interiéri.

Elektromechanické zariadenie funguje veľmi jednoducho. Keď niekto stlačí tlačidlo, elektrický prúd sa dodáva do cievky. Pod jeho nárazom elektromagnet vedie mechanizmus nárazu. Kontakt Sťahovacie kladivo a dosky len vytvára charakteristický zvuk. Čím väčší je rezonátor, tým silnejší suchý zvuk.

Ale viac a viac príležitostiaritých bytových hovorov s elektronickou základnou základňou. V nich nie je žiadny tanier a kladivo zodpovedať zvuku, ale špeciálny elektronický obvod. To vám umožní vytvoriť rôzne melódie a navyše, aby sa zmenili objem oveľa pružnejšie. Môže byť dokonca zmenený zvuk signálu, ak sa zastavil predchádzajúci „TRELL“. A elektromechanické a elektronické typy zariadení:

 • pracovať veľmi spoľahlivo;

 • slúžia dlhú dobu;

 • Je to relatívne lacné.

Bezdrôtový zvonček na batériách používa hlavne DACMS a vlastníci bývania krajín. Nikto, ktorý by nemal, samozrejme, dal také zariadenie a v byte. Avšak, tam neodhalí svoju hlavnú výhodu – schopnosť pracovať na vysokej vzdialenosti od tlačidla. Táto vzdialenosť v moderných modeloch môže byť až 80-100 m (v ideálnych podmienkach prijímania).

V skutočnosti, samozrejme, hluk je oveľa viac – ale vzdialenosť prenosu signálu je zvyčajne nižšia.

Rádio hovory sa vyznačuje skutočnosťou, že iba tlačidlo prijíma energiu z batérie. Hlavná časť zariadenia musí byť pripojená k sieti. Hybridy fungujú dobre, ale ich vlastnosti by sa mali zvážiť pri inštalácii a následnom použití. Vzdialený model môže pracovať nielen na úkor pravidelného rádiového vysielača, ale aj s modulmi Wi-Fi. Je pravda, že schopnosť kontrolovať s smartfónom je silne zatienený vysokou pravdepodobnosťou zacielenia zacielenia.

Ďalšou modernou inováciou je hovor s snímačom pohybu. Vďaka nemu ľudia nemusia ani stlačiť tlačidlo – zariadenie začne publikovať zvuk, keď sú stále na ceste k dverám. Takáto technika môže reagovať a starať sa o ulicu. TRUE, táto možnosť je užitočná najmä pre obchodné miesta, stravovanie a sklady. Vstavaný kamkordér bude však atraktívny pre súkromné ​​použitie.

S ním môžete:

 • vykonávať konverzácie s hosťami bez otvárania dverí;

 • Ovládajte schodisko alebo nádvorie (časť pred bránou);

 • Vymeňte plnohodnotný systém video monitorovania.

Typický balík videohovoru obsahuje:

 • Káblový alebo bezdrôtový komunikačný kanál;

 • offline elementy;

 • Patch panel;

 • Ovládací panel obrazovky.

Je potrebné zohľadniť rozdiel medzi modelmi bytu a ulíc. Vnútri domu môžete pripojiť akékoľvek zariadenie. Na ulici Dajte vo väčšine prípadov bezdrôtové modely. Používanie povlaku ochrany vlhkosti zohráva veľmi dôležitú úlohu. Je tiež potrebné vyhodnotiť trvanlivosť zariadenia na teplotné účinky a kvapky vlhkosti.

Tipy na výber

Vhodnosť zariadenia na inštaláciu v byte alebo dome neznamená vôbec, že ​​tento model je ideálny. Prevažná väčšina ľudí sa bude páčiť hovor s jedným tlačidlom a niekoľkými prijímačmi. Dali ich tam, kde to považujú za potrebné, a preto môžete počuť volanie kdekoľvek: v stodole, v garáži, v rôznych častiach domu. Pre starších a iných používateľov so slabým sluchom by ste mali vybrať volanie modely, ktoré majú indikáciu svetla. Môžete sa zamerať na hodnotenie, ale musíte venovať pozornosť predovšetkým vašim potrebám.

Náklady na hovor sa líšia veľmi silno. Cena zariadení s auditom a videokamerami môže prekročiť 10 tisíc rubľov. „Inteligentné“ hovory považujú tých, ktorí sú tiež schopní posielať upozornenia na smartfóny. Takéto modely sú lepšie vybrať si z známych výrobcov. Pokiaľ ide o výber v prospech rozpočtových alebo nákladných modelov, bude to musieť zohľadniť jej blahobyt.

DÔLEŽITÉ: Mali by sa zohľadniť estetické charakteristiky hovoru. Musí sa zapadnúť do štýlu a farby bytu alebo doma. Vyberte bezdrôtové hovory pre budovy s hustou tehál, kamenné steny sú nevhodné.

Takéto oddiely sú takmer neprekonateľnou bariérou pre rádiový signál. Odborníci odporúčajú spočiatku oboznámiť sa so súborom dostupných melódier a okamžite skontrolovať, sú vhodné alebo nie.

Modely sú populárne:

 • KOC_AG307C2 Space;

 • B530 Melody;

 • Feron 23685.

Inštalácia a prevádzka

Pred začatím práce musíte pripraviť elektrickú schému konkrétnej miestnosti alebo použiť hotovú schému. V novovybudovaných apartmánoch je elektrické zapojenie štandardnej vzorky najčastejšie spevnené. Aj keď model nie je hybridný, ale čisto pracuje na batériách, je stále nemožné inštalovať bez elektrického obvodu. To môže viesť k smutným následkom.

Inštalácia bezdrôtového volania znamená montáž tlačidla na stenu alebo na dverách dverí. Podľa typu rozumu je potrebné ho pripojiť na self-casing skrutiek alebo hmoždinku. Prostredníctvom pravidelných montážnych otvorov vytvorte značku a vyvŕtajte stenu alebo dvere jamb. V tlačidle skrutky. Na drevenej základni je fixovaná s vlastným čerpaním.

Po hovore zmení batériu, zvyčajne prejde do režimu vyhľadávania. Aby ste nepripojili nechcené tlačidlá, nemusíte aplikovať na nič, s výnimkou hlavného tlačidla hovoru, po dobu 15 sekúnd po stlačení.

Resetovať väzbovú pamäť na tlačidlá, odstránenie výkonových položiek. Ďalšia väzba sa vykoná po kliknutí na tlačidlo Special Code Selection. Potom je možné stlačením voliteľného tlačidla volania 15 sekúnd.

Výmena batérie, ktorá sa posadila, nespôsobuje žiadne problémy. Aj zvyčajne nie je potrebné čítať pokyny navyše – všetko je jasné, čo mám robiť; Najčastejšie na lacné modely používajú západky. Sťažnosti často vznikajú, že batérie rýchlo sadnú. Riešením problému je aktualizácia zariadenia. Vypočítať, ale nakŕmiť hlavnú jednotku (po celú dobu, na ktorú čaká na recepciu) zo siete.

Najprv pripojte napájanie a dynamiku. Potom privádzal do nového jediného kontaktného napätia, ktoré nie sú nižšie ako 3 V a nie vyššie ako 4,5 V. DÔLEŽITÉ: Tento úsek elektrickej siete musí byť dodaný na dodávku stabilizátora napätia. V opačnom prípade môže niekto z jeho skoku zničiť.

Možné poruchy

Ak hovor pracuje s prerušeniami, musíte skontrolovať batérie, ako ich musíte nahradiť. Niekedy pomáha jednoduchú kontrolu správnosti ich inštalácie a prenosu signálu. Stojí za to vykonávať taký test: prezerať prijímač a tlačidlo čo najviac odstránením všetkých prekážok a pokúste sa kliknúť. Ak existujú problémy, potom sa samotné bloky budú musieť zmeniť. Úplné zlyhanie volania je odstránené rovnaké; Niekedy to pomáha renovovať tlačidlá na prijímač as zlyhaním – musíte sa obrátiť na špecialistov.

Bezdrôtový zvonček na batériách YIROKA A-290D je prezentovaný.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: