Vlastnosti dverí „AKMA“

  Interiérové ​​dvere sú atribút bez akéhokoľvek interiéru. Nedávno je to pomerne populárne na nastavenie údajov zo sklenených výrobkov. Medzi takýmito výrobkami sa užijú dvere „AKMA“.

  O výrobcovi

  „Akma“ je spoločnosť, ktorá sa zaoberá skleneným tovarom. Bola založená v roku 1991 a od tej doby získala vedúcu pozíciu na trhu. Spoločnosť „AKMA“ sa zaoberá nielen výrobou dvojitých presklených okien pre konvenčné okná, ale tiež vykonané práce na zasklení s jeho výrobkami vysokorýchlostných vlakov SAPSAN, Accarium na VDNH. Takéto veľké projekty naznačujú vysoko kvalitné výrobky tejto spoločnosti, ktoré spĺňajú najvyššie požiadavky. Ale tieto typy výrobkov ponúkaných AKMA nie sú obmedzené na. Vyrába tiež bytové vybavenie a dvere, ktoré sú značne populárne.

  Zvláštnosť

  Sklenené dvere nedávno veľmi populárne. Sú inštalované nielen v kancelárskych priestoroch, ale aj v domoch a byty. Tieto atribúty AKMA zahŕňajú množstvo funkcií.

  Ak sa skôr verilo, že sklo je pomerne krehký materiál, teraz na výrobu dverí, táto spoločnosť využíva ťažké sklenené sklo, čo robí značné zaťaženie.

  Aj keď sa vám podarí zlomiť tento atribút interiéru, fragmenty nebudú traumatické, a nebudú ťažké odstrániť.

  Sklo je jedným z najodolnejších materiálov, nie je vystavený hnilobe, nevystaví sa na vysokej vlhkosti a nevyschuje, ak nie je vlhkosť vo vzduchu. To všetko sa vzťahuje na výrobky „AKMA“.

  Sklenené dvere tohto výrobcu sú odolné voči poškriabaniu. Široká ponuka s rôznym spracovaním pomôže zadať dvere „Akma“ v takmer akéhokoľvek interiéru z klasiky na high-tek.

  Aj plus týchto výrobkov možno pripísať tomu, čo robia interiér viac vzduchu a svetla.

  Nevýhody dverí „AKMA“ sú prakticky nie, s výnimkou toho, že sú stále vyrobené zo skla, ktoré môžu byť rozbité neopatrne.

  Mechanizmus

  AKMA pre interiérové ​​dvere ponúka tri typy otváracích mechanizmov.

  Hojdačka

  Tento mechanizmus po stáročia bol použitý na inštaláciu dverí. Plátno sa len visí na slučke, na ktorej sa otočí, zatvára a otvorí otvor. Nevýhodou takéhoto mechanizmu je, že je potrebná dostatočná plocha na otvorenie dverí s trajektórom pohybu plátna, ktorý sa nedá konať.

  Patentovaný

  Takýto mechanizmus umožňuje otvoriť dvere v oboch smeroch voči dverí. To je celkom pohodlné v niektorých izbách, väčšinou nebytových destináciách, kde sa tok ľudí neustále pohybuje, napríklad v nákupných nákupných centrách. Nevýhodou tohto typu atribútu je, že takéto dvere neposkytujú izoláciu tepla a hluku, vyžadujú ešte väčší priestor ako hojdanie, náklady na výrobky s takýmto mechanizmom sú dostatočne veľké.

  Posuvný

  Zároveň sa zariadenie dverí nachádza, jednoducho odchádza na vodiace lišty, ako sú dvere priestoru skrine. Takýto mechanizmus šetrí priestor, plátno nevyžaduje ďalšiu oblasť otvorenia, môžu sa skladať z niekoľkých plátkov a vykonávať úlohu celého oddielu, ktorý je relevantný, napríklad pre štúdiové apartmány. Nevýhodou takéhoto mechanizmu je skutočnosť, že je prakticky nemožné ich otvoriť, ako aj vysoké náklady.

  Farby

  Spoločnosť „AKMA“ ponúka širokú škálu rôznych farieb v Medzirosi. Po prvé, je to spoločné sklo, bez akejkoľvek farby a ornamentu. Môže to byť transparentné aj matné. Tiež na povrchu môže byť aplikovaný tónovaný bronz alebo sivý.

  Pekne populárne populárne sklenené dvere s fotografiou a AKMA im ponúka.

  Tu si môžete vybrať fotografie miest na svete, obrazy prírody, ázijských a egyptských motívov, zátišie a oveľa viac. Aj táto firma pre použitie ornament na dverách používa niekoľko moderných technológií: pieskovanie, gravírovanie, triplexná technológia. S ich pomocou na sklenených spojoch sa vytvoria celkom zaujímavé výkresy, ktoré v niektorých prípadoch majú objem. Tu nájdete geometriu pre moderný štýl high-tech a minimalizmus, kvety alebo len fantasy ozdoby pre moderný, monogram pre klasické interiéry.

  Modely

  Modelová škála dverí „Akma“ je pomerne široká. Tu sú niektoré zaujímavé modely.

  CLASSIC 13

  Dvere Canvas tohto modelu má strieborný matný odtieň, na ktorom sú monogramy a kučery v klasickom štýle sú zlaté. Takéto dvere budú zdobené očarujúce interiéry Art Deco, Barokom, Rococo.

  Žena

  Tento model má plátno pokryté fotografickým tlačovým filmom. Na čiernom pozadí je nahrá žena zobrazená, ktorej telo sa odráža vo vode hrubšie. Jej nahota je skrytá, viditeľné sú len obrysy jej elegantných foriem. Docela odvážny a zároveň prilákať výhľad na dvere tohto modelu sa určite stanú vrcholom v modernom interiéri zhoršenia bakalára.

  Rebecca

  Model s vertikálnymi čiarami rôznych dĺžok. Sú umiestnené tak, že je možné vytvoriť ilúziu pokračovania priestoru vo dverách, akoby tam bol dlhý chodník, ktorý vás bude viesť k neznámej.

  Kde môžem kúpiť?

  AKMA má širokú sieť predajcov svojich výrobkov v celom Rusku a nielen. Výrobky si môžete kúpiť v tejto spoločnosti kontaktovaním niektorého z nich. Tam sú takéto predajne v Petrohrade, Moskve, Rostov-on-Don, Samare a mnohých ďalších mestách našej krajiny, ako aj v zahraničí: v Iráne, Bielorusku, Kazachstane.

  Recenzie

  Z veľkej časti kupujúci reagujú na dvere „Akma“ dobre.

  Zaujímavé modely sú kúzlo, aby tieto produkty hlavným akcentom celého interiéru.

  Ich kvalita vo výške a film aplikovaný na plátno sa nezaznamenáva ani po dlhom období prevádzky. Montážne dvere sú tiež spoľahlivé a nie sú dodávané.

  Prečítajte si viac o sklenenej spoločnosti AKMA a jej produkty, pozrite si nasledujúce video.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: