11 najlepších automobilových meradiel

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento produkt je subjektívny, nie je reklamou a nemal by sa chápať ako odporúčanie na kúpu. pred nákupom je potrebné odborné poradenstvo.

mnohí majitelia vozia vo svojich autách veľa drobných predmetov. Organizéry boli vynájdené na usporiadanie všetkých kľúčov a ich uloženie na jednom mieste, čím sa ušetrí miesto v kabíne alebo batožinovom priestore. Sú príslušenstvom pozostávajúcim zo sekcií, priehradiek a vreciek. Vďaka systému závesov zostáva na mieste a zároveň zabraňuje plynulému pohybu vašich vecí. Na domácom trhu dominujú ruskí a čínski výrobcovia, ktorí predávajú funkčné výrobky za dostupné ceny. Vďaka nášmu odbornému poradenstvu môžu potenciálni zákazníci nájsť optimálny organizér pre svoje auto.

Poradenstvo pri výbere

Funkcia. Prvým krokom je, aby sa majiteľ vozidla rozhodol, kam organizér nainštaluje.

 1. Celý rad výrobkov určených na montáž do nákladového priestoru. Väčšinou sa používa na uskladnenie náradia, hasiacich prístrojov, ťažného lana, kief a iného príslušenstva na starostlivosť o vozidlo. V týchto taškách nájdete miesto na rybárske, poľovnícke a športové potreby.
 2. Existuje kategória organizérov, ktoré sa inštalujú na zadnú stranu predných sedadiel. Ideálne na detskú stravu, fľaše s nápojmi, smartfóny, tablety, hračky a iné drobné predmety. Niektoré výrobky sú vybavené skladacím stolíkom, ktorý uľahčuje stravovanie na cestách.

Rozmery a kapacita. Celkové rozmery a kapacita organizéra batožinového priestoru sa výrazne líšia. Najobľúbenejšie modely majú využiteľný objem v rozsahu 25…45 . Úložná kapacita organizéra však musí zodpovedať šírke, dĺžke a výške. V opačnom prípade zaberajú príliš veľa vnútorného priestoru, čo ovplyvňuje pohodlie cestujúcich alebo objem batožinového priestoru.

Funkcia skladania. Nie všetci motoristi si plánujú neustále napĺňať vrecká a priehradky organizérov predmetmi. Ak potrebujete príslušenstvo len na dlhé cesty, obľúbené sú skladacie modely.

Materiály. Výrobcovia používajú širokú škálu materiálov, ktoré sú odolné, cenovo výhodné, odolné voči vlhkosti atď. .

 1. Ekokoža je vodoodpudivá, pevná a odolná. Neobsahuje žiadne látky nebezpečné pre ľudské zdravie. Prináša to však určité dodatočné náklady.
 2. PVC a polyesterové tkaniny sú odolné voči vlhkosti, ľahko sa udržiavajú a sú spoľahlivé. Jeho nízka cena je tiež výhodou.
 3. Organizéry sú ľahké a kompaktné vďaka spunbondovému materiálu a sieťovine. Tieto materiály sú cenovo dostupné, ale vzhľad príslušenstva je veľmi zaujímavý.
 4. Medzi prírodné materiály patrí plsť. Je šetrný k životnému prostrediu, robustný a odolný. Ich nevýhodou je, že nie sú veľmi odolné voči vode.

V našom prehľade sme vybrali 11 najlepších organizátorov do auta. Tieto modely si môžete kúpiť v Slovenskách predajniach automobilov. Pri rozhodovaní o výbere pozície zohľadnili redaktori expertológie názory odbornej komunity na základe spätnej väzby od domácich používateľov.

Zoznamy najlepších organizérov do auta

AVEL ORG-30
Nomináciamiestonázov výrobkucena
Najlepšie organizéry do batožinového priestoru auta1GOODYEAR GY0010031 751€
2AUTOPROFI
2 250€
3Vzduch
 • ne AO-MT-07
 • 859€
  Najlepšie organizéry operadla auta1Kožený organizér do auta so sklápacím stolíkom TND 006161 800€
  2AvtoSnug 73023213 500€
  3itax Romer 25.7×37.3x3cm 200000000821 989€
  4Skip Hop 38x57x1cm 2826752 400€
  5Ritmix RAO-1631490€
  6Baziátor T0006A264€
  7Komfortná adresná taška 028418€
  8Množstvo Vezu, 52×37 cm281€

  Najlepší organizátor zavadzadlového priestoru auta

  Mnohí majitelia vozidiel nosia v batožinovom priestore neustále svoje náradie, hasiaci prístroj, lekárničku, ťažné lano, kefu na čistenie a ďalšie užitočné príslušenstvo. Mali by ste si kúpiť organizér na batožinu, aby ste mali všetky veci na svojom mieste. Odborníci vybrali niekoľko funkčných modelov.

  GOODYEAR GY001003

  Hodnotenie: 4.9

  GOODYEAR GY001003

  GOODYEAR Gearbox GY001003 je praktické príslušenstvo pre motoristov. Navrhnuté na optimalizáciu priestoru v batožinovom priestore. Odborníci ocenili výrobok pre jeho odolný polyester, ktorý je známy svojou odolnosťou voči vlhkosti a jednoduchou údržbou. Batožinový priestor má 3 časti, do ktorých môžete uložiť veľké predmety. V bočných vreckách (3 ks) pohodlne uložíte rôzne drobnosti. K dispozícii sú dva držiaky na upevnenie nástroja, ktoré zabezpečujú bezpečnú a jednoduchú montáž pomocou pásikov na suchý zips. Odkladací priestor sa dá zložiť na plocho, váži len 0,37 kg a v batožinovom priestore zaberá minimum miesta. Model vyhráva v našej recenzii.

  Národní motoristi chvália tento organizér batožiny za jeho praktickosť, priestrannosť, štýlový vzhľad a kvalitné spracovanie.

  Výhody

  • praktickosť;
  • kompaktný a ľahký;
  • spoľahlivá montáž;
  • štýlový vzhľad.

  Nevýhody

  • nenájdené.

  AUTOPROFIAVEL ORG-30

  Hodnotenie: 4.8

  AUTOPROFI<tr></div><p>AVEL ORG-30″ src=“/wp-content/uploads/2023/10/47116666195971-6611.jpg“ height=“294″ title=“AUTOPROFI</p><tr>AVEL ORG-30″><p>Organizér do batožinového priestoru AUTOPROFI sa v tomto prehľade umiestnil na striebornej pozícii</p><tr>AVEL ORG-30. Čierny maskovací model na odkladanie náradia, rybárskeho a poľovníckeho vybavenia. Taška pozostáva z dvoch priestranných priehradiek; výrobca na vrchnej strane pripevnil rukoväť na jednoduché prenášanie. Odborníci upozornili na ohňovzdornú plachtu, ktorá sa používa na výrobu vonkajšieho obrysu. Vnútorný povrch z mäkkého koberca. Veko organizéra má vonkajšie vrecko na zips.<p>Slovenskám používateľom sa páči skladacia konštrukcia, premyslený dizajn a vysoká kvalita výroby. V organizéri je uložené náradie, hasiaci prístroj, lekárnička, reflexná vesta, zapaľovač. Jedinou nevýhodou je vysoká cena.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>kompaktnosť;</li><li>kapacitu;</li><li>ohňovzdorná plachta;</li><li>kvalitná výroba.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>vysoká cena.</li></ul><h3>Vzduch<li>ne AO-MT-07</h3><p>Hodnotenie: 4.7</p><div style=Air<li></div><p>ne AO-MT-07″ src=“/wp-content/uploads/2023/10/49416666195971-911.jpg“ height=“375″ title=“Vzduch</p><li>ne AO-MT-07″><p>Najdostupnejším produktom na domácom trhu je Air</p><li>ne AO-MT-07. Vnútorný priestor je rozdelený na tri priehradky s miestom na náradie, hasiaci prístroj a lekárničku. Drobné predmety môžete schovať do vreciek, z ktorých dve sú vo vnútri organizéra a jedno vrecko na zips na vnútornej strane. Odborníkom sa páčili praktické rukoväte, vďaka ktorým sa dá taška vziať do obchodu na nákup. Aby sa organizér v batožinovom priestore nepohyboval, má dno protišmykovú úpravu. Model sa stal bronzovým víťazom našej recenzie.<p>Odolnosť, kapacita a kvalita spracovania čínskeho organizéra sú lichotivé. Nevýhodou je vraj oranžová farba, ktorá sa rýchlo zašpiní.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>kapacitu;</li><li>multifunkčnosť;</li><li>trvanlivosť;</li><li>primeraná cena.</li></ul><h4>Nedostatky</h4><ul><li>má tendenciu sa rýchlo zašpiniť.</li></ul><h2>Najlepšie organizéry operadiel do auta pre predné sedadlá</h2><p>Príležitostné cesty autom si vyžadujú, aby cestujúci žíznili, občerstvili sa a zabavili sa. To platí najmä pre rodiny s malými deťmi. Všetky potrebné veci pre príjemné chvíle v aute môžete uložiť do organizéra, ktorý sa pripevňuje na operadlo predného sedadla. Špecialisti majú radi tieto modely.</p><h3>Kožený organizér do vozidla so sklopným stolíkom TND 00616</h3><p>Hodnotenie: 4.9</p><div style=Kožený organizér do vozidla so sklopným stolíkom TND 00616

  Vysoká kvalita materiálov a funkčnosť stavia TND 00616 na prvé miesto v našom prehľade. Výrobca použil odolnú ekokožu, ktorá sa ľahko udržiava a je odolná. Výrobok má veľa vreciek, do ktorých môžete ukryť veľa užitočných drobností. Odborníkom sa najviac páči skladací stôl, ktorý sa dá ľahko transformovať do akejkoľvek polohy. Vďaka univerzálnemu klipu s nastaviteľnými popruhmi môžete organizér rýchlo pripevniť na akékoľvek sedadlo. Skvelý pomer ceny a kvality vzhľadom na pomerne vysokú cenu materiálov.

  Národní vodiči si pochvaľujú organizér batožiny pre jeho kombináciu kvalitných materiálov a funkčnosti. Chvála za praktickosť a odolnosť.

  Výhody

  • vysokokvalitné materiály;
  • funkčnosť;
  • prijateľná cena;
  • praktickosť.

  nevýhody

  • nenájdené.

  AvtoSnug 7302321

  Hodnotenie: 4.8

  AvtoSnug 7302321

  Organizátor operadla ruského výrobcu je pohodlný a praktický. AvtoSnug 7302321 je odolný voči nečistotám a vode. Odborníci upozorňujú na priehradku na tablet. Prispôsobuje sa veľkosti zariadenia a umožňuje používať rôzne smartfóny a netbooky. Výrobca použil špeciálnu PVC fóliu, ktorá umožňuje fungovanie dotykovej obrazovky. Horné vrecko je praktické na uloženie dokumentov alebo tlačených materiálov. V spodnej časti je päť vreciek na vreckovky, nápoje alebo hračky. Pevné pripevnenie výrobku k sedadlu vďaka inteligentnému upevňovaciemu systému je veľkou výhodou.

  Používatelia si pochvaľujú spracovanie, funkčnosť a praktickosť výrobku. Tvrdia však, že je predražený.

  Výhody

  • Priehradka na tablet;
  • bezpečné uchytenie;
  • výklopný zásobník;
  • veľa vreciek.

  nevýhody

  • vysoká cena.

  itax Romer 25.7×37.3x3cm 20000000082

  Hodnotenie: 4.7

  </div><p>itax Romer 25.7×37.3x3cm 20000000082″ src=“/wp-content/uploads/2023/10/88316666195971-4211.jpg“ height=“493″ title=“<br />itax Romer 25.7×37.3x3cm 20000000082″></p><p>Organizér je skvelou voľbou na prepravu detského príslušenstva <br />itax Romer. Vyrobené z tkaniny, ktorá umožňuje pravidelné odstraňovanie a pranie v teplej vode s použitím bežného pracieho prostriedku. 4 vrecká na vonkajšej strane organizéra. Pohodlne sa do nich zmestia hračky, fľaše, obrúsky. Pripevňuje sa na sedadlo vodiča alebo spolujazdca pomocou háčikov a nastaviteľných popruhov. Váha iba 449 g. Model sa stal bronzovým víťazom našej recenzie.</p><p>Podľa Slovenskách motoristov je to najlepšie riešenie na uloženie príslušenstva pre najmladších cestujúcich. Nevýhodou je, že vraj na sedadle nesedí dokonale.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>praktickosť;</li><li>funkčnosť;</li><li>ľahkosť;</li><li>rukoväť na prenášanie.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>nie najlepšie priliehajúce na sedadlo.</li></ul><h3>Skip Hop 38x57x1cm 282675</h3><p>Hodnotenie: 4.6</p><div style=Skip Hop 38x57x1cm 282675

  Organizér do auta Skip Hop je ideálnym doplnkom na rodinné výlety. Pojme veľké množstvo fliaš, obrúskov, hračiek a hrkálok. Používatelia si obľúbili špeciálnu priehradku na prenášanie tabletov do veľkosti 6,75″. Opierka chrbta bola starostlivo navrhnutá tak, aby sa ruky a nohy malých cestujúcich nedotýkali sedadla. Štandardné D-uzáver vám umožní zabaviť deti počas cesty zavesenými hračkami. Je vyrobená z ekokože a polyesteru, neabsorbuje vlhkosť a ľahko sa čistí.

  Domácim používateľom sa páčil štýlový vzhľad organizéra, jeho pevnosť a priestranné priehradky. Nevýhodou je podľa nich cena.

  Výhody

  • kapacitu;
  • priehradka na tablet;
  • ochrana proti znečisteniu operadla;
  • jednoduchá údržba.

  Nevýhody

  • vysoká cena.

  Ritmix RAO-1631

  Hodnotenie: 4.5

  Ritmix RAO-1631

  Veľkolepý dizajn, ktorý si čínsky výrobca vybral pri vývoji organizéra Ritmix RAO-1631. Čierny polyesterový doplnok s červeným lemovaním, vďaka ktorému vynikne každý predmet, pero alebo vrecko. Organizér dokonale zapadne do interiéru každého salónu. Odborníci označujú také výhody modelu, ako je spoľahlivá ochrana operadla pred znečistením a jednoduché čistenie vlhkou utierkou. Hmotnosť výrobku je len 310 g. Kvalitná konštrukcia organizéra, rýchla montáž a demontáž sú jeho prednosťami. Model sa v našom prehľade umiestnil na piatom mieste.

  Slovenskám motoristom lichotí prijateľná cena, štýlový vzhľad a jednoduchá údržba. Niektorí používatelia uvádzajú, že pre 1,5-litrové fľaše nemajú žiadne vrecko.

  Výhody

  • štýlový vzhľad;
  • spoľahlivá fixácia;
  • ľahkosť;
  • rýchla inštalácia a demontáž.

  Nevýhody

  • žiadne vrecko na veľké fľaše.

  Baziátor T0006A

  Hodnotenie: 4.4

  Organizér Baziator T0006A

  Baziator T0006A má plstenú základňu. Ekologickosť modelu úspešne kombinovaná s cenovou dostupnosťou. Odborníkom sa páči praktický systém závesov, ktorý pevne pritláča tašku k operadlu a vytvára tak so sedadlom jeden celok. Výrobok nestráca svoj tvar ani pri dlhodobom používaní. Výrobca umožnil umiestnenie veľkých fliaš, smartfónov, hračiek, krabíc, uterákov atď. . Odolné a možno ich prať v práčke. Taška patrí do top 6 nášho prehľadu.

  Domáci používatelia sú spokojní s trvanlivosťou plsti, nízkou cenou a vynikajúcim zachovaním tvaru. Výrobca ušetril len na počte vreciek, sú tam len 4, ale je tam časť pre obrúsky.

  Výhody

  • šetrnosť k životnému prostrediu
  • trvanlivosť;
  • ľahká údržba;
  • primeraná cena.

  Výhody

  • Niekoľko vreciek.

  Komfortná adresná taška 028

  Hodnotenie: 4.3

  Komfortná adresná taška 028

  Organizér Comfort Address 028 možno použiť na odkladanie mnohých predmetov na operadle. Hlavným prvkom modelu sú sieťované vrecká. Môžu nosiť objemné predmety, ako sú fľaše na vodu, plyšové hračky atď. Podkladom výrobku je čierna tkanina PVC 600D. Bezpečne chráni operadlo pred znečistením. Odborníci chvália organizér pre jeho vysokú odolnosť. Aj pri dlhodobom používaní a pravidelnom praní sa sieťovina netrhá a švy sa nerozpadávajú. Vrecko sa rýchlo a bezpečne uzamkne na mieste.

  Mnohí majitelia automobilov sú spokojní s prijateľnou cenou, funkčnosťou a odolnosťou. V porovnaní s konkurenciou však stráca na estetike.

  Výhody

  • široká funkčnosť;
  • prijateľná cena;
  • kvalitná výroba;
  • odolné materiály.

  Nevýhody

  • skromný vzhľad.

  Pre 52×37 cm

  Hodnotenie: 4.2

  Množstvo Vesu, 52x37 cm

  Najvýhodnejšia cena patrí organizátorovi Many Vesu. Model s rozmermi 52×37 cm je kompaktný a ľahký (70 g). Odborníci hovoria o bezváhovosti výrobku vďaka použitiu spunbond papiera. Aby si zachoval svoj pôvodný tvar, výrobca nainštaloval tuhý horný rám. Univerzálna montáž umožňuje pripevnenie pláštenky na všetky sedadlá. Organizér je rozdelený na tri sektory, z ktorých horný predstavujú tri uzavreté vrecká na perá a ceruzky. Sieťované vrecká v strednej časti, vhodné na uloženie fliaš alebo balíkov. Spodné vrecko je najpriestrannejšie a hodí sa na bábiky alebo motokáry.

  Používatelia ho považujú za veľmi užitočný na dlhé cesty. Sú spokojní s nízkou cenou, ale trvanlivosť materiálu necháva veľa byť požadovaný.

  Výhody

  • ľahký a kompaktný;
  • nízka cena;
  • funkčnosť;
  • všestrannosť.

  Nevýhody

  • nie je odolný materiál.
  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Build Buildgans

  Zdravím vás všetkých! Som Build Buildgans a som nadšený, že môžem svoju vášeň pre opravy a inštalácie zariadení zdieľať s vami. Ako autor na tejto webovej stránke ma hnala moja láska k technológii a túžba pomáhať ostatným pochopiť a riešiť problémy týkajúce sa zariadení.

  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: